שוער ששווה אירופה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: שוער ששווה אירופה

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב: שלא לדבר על מחליף לבוזגלו שכרגע יכול להיות רק זר.
חצילי

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב: צריך לראות אם הובאן יישאר. במידה ולא יישאר, יהיה אפשר להביא במקומו זר נוסף ואז שוב האופציות פתוחות.
הישארות של הובאן תעשה רע לכל הצדדים. אותנו יתקע מקצועית ולזיכרון הנפלא ממנו יתווסף הרבה טעם מר.
צריך לדעת מתי להיפרד.

צריך זר לאמצע, לעמדת החלוץ וגם לכנף.
לא רואה ישראלי ריאלי מספיק איכותי שיכול להגיע.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב: חצילי
אין שום סיכוי.

משה - אני לא חושב שהובאן ימשיך. ככה או ככה תצטרך להביא קשר זר במקומו. להחליף את הובאן בישראלי כמו איינבינדר לדוגמא זה ירידה ברמה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב: אין שום סיכוי.
הסיכוי שאצילי יגיע > הסיכוי שהפועל באר שבע תגיע לשלב 32 הגדולות בליגה האירופית אחרי בית עם אינטר, פראג וסאות'מפטון

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הסיפור עם הובאן הוא לא פשוט כמו שחושבים. קודם כל, במועדון מאוד מעריכים את התרומה שלו, גם מקצועית וגם מחוץ למגרש, ומאוד רוצים לראות אותו בתפקיד מקצועי במועדון אחרי הפרישה. לאור העובדה שיש לו גם משחקים שהוא מצוין בהם עדין לא בטוחים במועדון האם הוא מעבר לשיא או שאולי היורו ועומס המשחקים גרמו לירידה ביכולת שלו.
שנית, מכבי חיפה מאוד מחזיקה ממנו וסיכויים גבוהים מאוד שאם יעזוב אותנו ילך לחיפה, ולכן גם יש את הפחד שמקרה ראדי יחזור על עצמו רק אצלנו, כששחקן שחושבים שהוא מעבר לשיא יעבור ליריבה שלנו, יזכה שם לפריחה ויפגע במאזן הכוחות ביננו לבין מכבי חיפה.

אם שואלים אותי בנקודת הזמן הנוכחית, הייתי נפרד בקיץ גם מהובאן וגם מקורוהט, מחזיר את דוידזאדה, ומחתים חלוץ רחבה אמיתי ואולי גם קיצוני אם בוזגלו עוזב. אם בוזגלו לא יקבל הצעות כפי שהוא מבקש וכן יישאר כאן, אז הייתי הולך על שוער זר.
אבל כדורגל הוא תחום מאוד נזיל, וכולנו ראינו את היכולת של הובאן מול מכבי חיפה או במחצית הראשונה אתמול כששיחק כבלם, ומי יודע, אולי הובאן ימשיך להשתפר, סוארס ימשיך לדרוך במקום, ואז בקיץ כבר נטען שעדיף להשאיר את הובאן ולשחרר דווקא את סוארס...

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

גורש שוער טוב, אבל לא מעבר לזה.
מצוין לליגה הישראלית, כי בקושי מגיעים אליו כדורים, ככה זה שאתה משחק נגד ליגה פח.

חושב שצריך להתחיל לחשוב על חיימוב/שוער זר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

בחישוב פשוט אנחנו צריכם 9 זרים חבל שאנכנו לא בתורקיה ומחתימים 14

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

hb7 כתב:בחישוב פשוט אנחנו צריכם 9 זרים חבל שאנכנו לא בתורקיה ומחתימים 14
עזוב 9, 8 גם מספיק.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב: הביא להם עלייה לליגת האלופות. יש משהו ששווה יותר מזה?
גם הוא היה השעיר לעזאזל שלהם.
מה זה הביא? הציל אותם בפלייאוף העליה ?
באמת שלא זוכר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שיש כתב: מה זה הביא? הציל אותם בפלייאוף העליה ?
באמת שלא זוכר
נתן פלייאוף ענק מול באזל כולל הצלה ענקית בדקות הסיום. זה ככה מהזיכרון.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב: נתן פלייאוף ענק מול באזל כולל הצלה ענקית בדקות הסיום. זה ככה מהזיכרון.
או קיי

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: נתן פלייאוף ענק מול באזל כולל הצלה ענקית בדקות הסיום. זה ככה מהזיכרון.
תאמין לי אתה,לא תיתן לעובדות לבלבל אותך אה?
חואן פבלו אחד השוערים הכי בינוניים שהיו כאן ואת זה לא אני אומר אלה אוהדי מכבי.
הם התבאסו כי בסהכ בחור נחמד וכו' והעיתוי היה דפוק,אבל אף אחד לא התלונן מקצועית שעשו טעות.
לפרטים נא לפנות לסיראז נאסר עם גול מ30 מטר וגליינור פלט עם גול מ40 מטר שכל שוער מתחיל צריך לקחת.
מכבי כיוונה לאלופות ושעלתה לשם הבינה שפבלו לא טוב מספיק,לא שראיקוביץ נתן שם הצגות אבל תבין את הרעיון הכללי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:הסיפור עם הובאן הוא לא פשוט כמו שחושבים. קודם כל, במועדון מאוד מעריכים את התרומה שלו, גם מקצועית וגם מחוץ למגרש, ומאוד רוצים לראות אותו בתפקיד מקצועי במועדון אחרי הפרישה. לאור העובדה שיש לו גם משחקים שהוא מצוין בהם עדין לא בטוחים במועדון האם הוא מעבר לשיא או שאולי היורו ועומס המשחקים גרמו לירידה ביכולת שלו.
שנית, מכבי חיפה מאוד מחזיקה ממנו וסיכויים גבוהים מאוד שאם יעזוב אותנו ילך לחיפה, ולכן גם יש את הפחד שמקרה ראדי יחזור על עצמו רק אצלנו, כששחקן שחושבים שהוא מעבר לשיא יעבור ליריבה שלנו, יזכה שם לפריחה ויפגע במאזן הכוחות ביננו לבין מכבי חיפה.

אם שואלים אותי בנקודת הזמן הנוכחית, הייתי נפרד בקיץ גם מהובאן וגם מקורוהט, מחזיר את דוידזאדה, ומחתים חלוץ רחבה אמיתי ואולי גם קיצוני אם בוזגלו עוזב. אם בוזגלו לא יקבל הצעות כפי שהוא מבקש וכן יישאר כאן, אז הייתי הולך על שוער זר.
אבל כדורגל הוא תחום מאוד נזיל, וכולנו ראינו את היכולת של הובאן מול מכבי חיפה או במחצית הראשונה אתמול כששיחק כבלם, ומי יודע, אולי הובאן ימשיך להשתפר, סוארס ימשיך לדרוך במקום, ואז בקיץ כבר נטען שעדיף להשאיר את הובאן ולשחרר דווקא את סוארס...
שניהם לא צריכים להיות פה בעונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב: תאמין לי אתה,לא תיתן לעובדות לבלבל אותך אה?
חואן פבלו אחד השוערים הכי בינוניים שהיו כאן ואת זה לא אני אומר אלה אוהדי מכבי.
הם התבאסו כי בסהכ בחור נחמד וכו' והעיתוי היה דפוק,אבל אף אחד לא התלונן מקצועית שעשו טעות.
לפרטים נא לפנות לסיראז נאסר עם גול מ30 מטר וגליינור פלט עם גול מ40 מטר שכל שוער מתחיל צריך לקחת.
מכבי כיוונה לאלופות ושעלתה לשם הבינה שפבלו לא טוב מספיק,לא שראיקוביץ נתן שם הצגות אבל תבין את הרעיון הכללי.
הבנת הנקרא לא הצד החזק שלך אה?
הוא שאל אם חואן פאבלו שוער שהביא נקודות. אז ציינתי שהוא הביא משהו ששווה הרבה יותר - שלב בתים בליגת האלופות. הוא נתן כמה הצלות מדהימות מול באזל.

חואן פאבלו כל כך בינוני, והבינוני הזה הספיק ל3 אליפויות, גביע, 32 האחרונות בליגה האירופית ושלב בתים בליגת האלופות.
מה המסקנה?אפשר להגיע רחוק גם עם שוער בינוני.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:הסיפור עם הובאן הוא לא פשוט כמו שחושבים. קודם כל, במועדון מאוד מעריכים את התרומה שלו, גם מקצועית וגם מחוץ למגרש, ומאוד רוצים לראות אותו בתפקיד מקצועי במועדון אחרי הפרישה. לאור העובדה שיש לו גם משחקים שהוא מצוין בהם עדין לא בטוחים במועדון האם הוא מעבר לשיא או שאולי היורו ועומס המשחקים גרמו לירידה ביכולת שלו.

סיפור מסובך הפאזל של שנה הבאה

שלח תגובה