שוער ששווה אירופה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: שוער ששווה אירופה

שליחה על ידי The red one »

yossi כתב:סלחו לי, אבל כמה חפירות על עמדה אוברייטד בטירוף.
מאז שראייקוביץ' המהולל עומד בשער, 0 תארים וקמפיינים מביכים באירופה. עם פאבלו הידוע לשמצה, אליפויות וצ'מפיונס.
לא באשמת או בזכות אף אחד משני השוערים הללו ההישגים או אי ההישגים הגיעו, אבל זו אחלה מראה לכמה שחקני השדה חשובים יותר.

תנו לי את חיימוב עם עוד 10 ס"מ ואני מבסוט לאללה. גם על המצב עכשיו אין הרבה מה להתלונן.
וואלה לא סולח. לא מסכים בכלל.

כל עמדה במגרש חשובה, אין דבר כזה עמדה אוברייטד. ואם כבר, אז לדעתי עמדת השוער מ-א-ו-ד חשובה. שוער מתחיל משחק רץ, שוער משרה ביטחון על ההגנה, שוער מנווט לעתים את שחקני ההגנה. שוער הוא האחרון שעומד בין היריבה לשער.

"לא באשמת או בזכות אף אחד משני השוערים ההישגים הגיעו או לא" - תזכר בבקשה בצמד המשחקים מול סלטיק. היה חסר לנו שער אחד לצ'מפיונס. תחזור ל2-5 ותראה איזה שערים ספגנו. כמובן שזה לא מדע מדוייק, ואי אפשר לדעת מה היה קורה וידה וידה, אבל שורה תחתונה - לולא החמצת הפנדל של ראדי והברטוזים הילדותיים של גורש (תצוגה כל כך חלשה בסלטיק פארק שלא יודע איך מאז הוא מקבל בכלל קרדיט), בהחלט ייתכן שהיינו בצ'מפיונס. אגב, אפשר לומר שזה פחות או יותר אותו כנ'ל מול מאריבור, עם הגול הראשון שספגנו בטרנר שחיימוב עמד בשער.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

The red one כתב: וואלה לא סולח. לא מסכים בכלל.

כל עמדה במגרש חשובה, אין דבר כזה עמדה אוברייטד. ואם כבר, אז לדעתי עמדת השוער מ-א-ו-ד חשובה. שוער מתחיל משחק רץ, שוער משרה ביטחון על ההגנה, שוער מנווט לעתים את שחקני ההגנה. שוער הוא האחרון שעומד בין היריבה לשער.

"לא באשמת או בזכות אף אחד משני השוערים ההישגים הגיעו או לא" - תזכר בבקשה בצמד המשחקים מול סלטיק. היה חסר לנו שער אחד לצ'מפיונס. תחזור ל2-5 ותראה איזה שערים ספגנו. כמובן שזה לא מדע מדוייק, ואי אפשר לדעת מה היה קורה וידה וידה, אבל שורה תחתונה - לולא החמצת הפנדל של ראדי והברטוזים הילדותיים של גורש (תצוגה כל כך חלשה בסלטיק פארק שלא יודע איך מאז הוא מקבל בכלל קרדיט), בהחלט ייתכן שהיינו בצ'מפיונס. אגב, אפשר לומר שזה פחות או יותר אותו כנ'ל מול מאריבור, עם הגול הראשון שספגנו בטרנר שחיימוב עמד בשער.
ציינתי בעבר שכל עוד לשוער יש משחק רגל טוב ולא עושה שטויות בתדירות גבוהה, הוא מקבל ציון עובר. גם אם לא יתן הצלות מרהיבות. חיימוב מבחינתי בקטגוריה הזו.
גורש אכן לוקה מאוד בהוצאת כדור, אם זה עם היד ואם במשחק רגל, ולכן הוא שוער שני.

צדק&טאהא ראויים להרבה יותר ביקורת על הגול מול מאריבור מאשר חיימוב, כמו שאוחיון אשם הרבה יותר מגורש.
למה האשמים האמיתיים מקבלים שורה והשוערים דפים שלמים זה משהו שאני באמת מתקשה להבין.

בסלטיק פארק משחק ההגנה היה מבולבל ולא מסודר, רק עילוי כמו אניימה מכסה על שטויות ומשחק הגנה לא מסודר. כל שוער אחר, גם אם טוב מאוד, יקבל שערים במשחק הגנה כזה.
אם הייתה אופציה להביא עילוי, יש מצב שהייתי הולך על זה.
בפועל, אין כזה וזה ממש יהיה בזבוז להביא זר.
ג'רפי אם יגלה עקביות או הרוש. אין אופציות אחרות, וכרגע אני שלם עם חיימוב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:סלחו לי, אבל כמה חפירות על עמדה אוברייטד בטירוף.
מאז שראייקוביץ' המהולל עומד בשער, 0 תארים וקמפיינים מביכים באירופה. עם פאבלו הידוע לשמצה, אליפויות וצ'מפיונס.
לא באשמת או בזכות אף אחד משני השוערים הללו ההישגים או אי ההישגים הגיעו, אבל זו אחלה מראה לכמה שחקני השדה חשובים יותר.

תנו לי את חיימוב עם עוד 10 ס"מ ואני מבסוט לאללה. גם על המצב עכשיו אין הרבה מה להתלונן.
עם שוער איכותי אתה בליגת האלופות, או שנה שעברה (משחק האימים של גורש בסלטיק פארק), או השנה (היציאה האומללה של חיימוב במשחק הראשון נגד מאריבור אחרי הטעות של צדק).
גם עם מיגל בריא זה כניראה היה קורה, אבל על הפציעה של מיגל יש לך פחות השפעה, על זהות השוער שלך הרבה יותר.
תזכרו בהצלה של השוער של מאריבור בדקה ה-90 במשחק החוץ, זאת הצלה שעושה הבדל בין עלייה לאי עלייה, לא פחות. זה הכוח של שוער שלוקח הצלות גדולות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: עם שוער איכותי אתה בליגת האלופות, או שנה שעברה (משחק האימים של גורש בסלטיק פארק), או השנה (היציאה האומללה של חיימוב במשחק הראשון נגד מאריבור אחרי הטעות של צדק).
השנה אנחנו לא בליגת האלופות לא בגלל חיימוב. היציאה שלו מול מאריבור בטרנר היא רחוקה מ"אומללה", היא אולי לא ההחלטה הכי חכמה אבל החלק שלו באותו שער הוא מזערי. לפחות 95% מהאשמה בשער הזה צריכה ליפול על טאהא וצדק, ואז אני יכול להגיד לך שעם בלמים יותר טוב מהם אנחנו בצ׳מפיונס. אז מה, נחליף את שניהם?
אנחנו לא בצ׳מפיונס העונה כי אנחנו לא מספיק טובים, להפיל הכל על שוער זה מצחיק. עברנו בנס את לודוגורץ והמזל נגמר שם.

הדיון הזה על השוערים מאוס כל פעם בגלל אותה סיבה- אין אף אופציה ישראלית שהיא בוודאות יותר טובה. על הרוש אפשר להתווכח, אבל בכל מקרה הוא בטוח לא הרבה מעבר למה שכבר יש לנו, וג׳רפי זה וואחד הימור. זר כנראה לא אופציה.

עד שלא יצוץ איזה שוער ריאלי להחתמה שהוא משמעותית טוב ממה שיש לנו, אני לא רואה סיבה לדוש בנושא הזה כל פעם.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

בשורה התחתונה, *בארץ* השוערים אצלנו הם לא ההבדל בין אליפות למקום שני (בקרבות תחתית אגב הוא משמעותי הרבה יותר ועושה הבדל בין ירידה להשארות), אבל בחול הם כן בדיוק ההבדל בין השלב הבא לנשירה.

גורש וחיימוב לא ברמה שתפריע לנו לקחת אליפות בליגה, אבל אם אי פעם נרצה להתקדם באירופה לשלב הבא נהיה חייבים להביא שוער טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

יש פה קטע כזה לקבל בהבנה טעות של שוער במידה והיא מבוצעת לאחר טעות של שחקן שדה, לא מבין את זה.
שוער זה קו ההגנה האחרון וככזה האחריות שלו היא גדולה יותר.
אני מסכים לגמרי עם ההשערה שעם שוער טוב יותר אנחנו בליגת האלופות לפחות פעם אחת משתי העונות האחרונות. הטעויות של טהאה וצדק במשחק נגד מאריבור לא רלוונטיות כמו גם הטעות של מתן אוחיון במשחק נגד עכו.
בקשר לעניין שהדיון על השוער מאוס כי ממילא אין אופציות ישראליות מספיק טובות, אני חושב שאני לא היחיד שטוען שהשנה הזאת הפכה את האופציה של שוער זר לרלוונטית.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Cameo כתב:יש פה קטע כזה לקבל בהבנה טעות של שוער במידה והיא מבוצעת לאחר טעות של שחקן שדה, לא מבין את זה.
אני מסכים לגמרי עם ההשערה שעם שוער טוב יותר אנחנו בליגת האלופות לפחות פעם אחת משתי העונות האחרונות. הטעויות של טהאה וצדק במשחק נגד מאריבור לא רלוונטיות כמו גם הטעות של מתן אוחיון במשחק נגד עכו.
בקשר לעניין שהדיון על השוער מאוס כי ממילא אין אופציות ישראליות מספיק טובות, אני חושב שאני לא היחיד שטוען שהשנה הזאת הפכה את האופציה של שוער זר לרלוונטית.
נגיד והולכים על שוער זר בקיץ. באיזו עמדה אתה מוותר על זר?

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

bs war כתב:
נגיד והולכים על שוער זר בקיץ. באיזו עמדה אתה מוותר על זר?
בשביל החישובים האלה יש עד סוף העונה. יש גם את העניין של וואקמה שאם לא ישאר פה למצוא זר מחליף שמתקרב לרמה זאת הרפתקאה לא קטנה.
אם אתה שואל אותי נכון להיום הייתי אומר שפקהארט וקוואנקה קנדידטים רציניים, לא בגלל שהם שחקנים פחות טובים, בגלל שהתועלת של המחליף הישראלי שלהם לא נמוכה מהתועלת ששוער זר יתן לך על חשבון ישראלי.
אבל כמו שאמרתי, חישובים כאלה עושים רק בסוף עונה.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

עמדת השוער היא אוברייטד אך ורק בגלל דבר אחד: מגבלת הזרים.
גם אני שותף לדעה ששוער טוב זו עמדת שוליים בקבוצות גדולות, מכיוון שכמות הפעמים שאתה זקוק להופעה טובה שלו הרבה פחות גדולה מכמות הפעמים שאתה זקוק להופעה טובה של שחקני השדה שלך.
מהסיבה הזו לא חושב שזה עדיין הזמן הנכון לבזבז משבצת של זר על שוער.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Cameo כתב:יש פה קטע כזה לקבל בהבנה טעות של שוער במידה והיא מבוצעת לאחר טעות של שחקן שדה, לא מבין את זה.
להפך.
יש פה קטע כזה לקבל טעויות של ליגה לאומית של שחקני ההגנה ולצאת ב300 קמ"ש על שוער שלא הצליח להציל את המולדת.

הגולים שספגנו מול מאריבור, פלזן חוץ ובוקרשט חוץ הם גולים שאסור לספוג ברמות האלה.
שוער טוב מציל אולי 1-2 מהם, ויטור וצדק בימים סבירים פלוס לא מאפשרים לאף אחד מהם להתרחש בכלל.

E26

שליחה על ידי E26 »

Eelect כתב:עמדת השוער היא אוברייטד אך ורק בגלל דבר אחד: מגבלת הזרים.
גם אני שותף לדעה ששוער טוב זו עמדת שוליים בקבוצות גדולות, מכיוון שכמות הפעמים שאתה זקוק להופעה טובה שלו הרבה פחות גדולה מכמות הפעמים שאתה זקוק להופעה טובה של שחקני השדה שלך.
מהסיבה הזו לא חושב שזה עדיין הזמן הנכון לבזבז משבצת של זר על שוער.
+1

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yossi כתב: להפך.
יש פה קטע כזה לקבל טעויות של ליגה לאומית של שחקני ההגנה ולצאת ב300 קמ"ש על שוער שלא הצליח להציל את המולדת.

הגולים שספגנו מול מאריבור, פלזן חוץ ובוקרשט חוץ הם גולים שאסור לספוג ברמות האלה.
שוער טוב מציל אולי 1-2 מהם, ויטור וצדק בימים סבירים פלוס לא מאפשרים לאף אחד מהם להתרחש בכלל.
ה-1 הזה ששוער טוב לקח עם התפרים בקצה של הכפפה מנע מאיתנו ליגת אלופות השנה...
חבל שמאריבור לא חושבים כמו כותבים לא מעטים כאן.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

delta7 כתב: ה-1 הזה ששוער טוב לקח עם התפרים בקצה של הכפפה מנע מאיתנו ליגת אלופות השנה...
חבל שמאריבור לא חושבים כמו כותבים לא מעטים כאן.
וואלה המזל שיחק להם.
ב10 מפגשים ישירים ביניהם לבינינו, למי יהיו יותר ניצחונות, לנו או להם?
זה מה שקובע איזו קבוצה בנויה יותר נכון.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Eelect כתב: וואלה המזל שיחק להם.
ב10 מפגשים ישירים ביניהם לבינינו, למי יהיו יותר ניצחונות, לנו או להם?
זה מה שקובע איזו קבוצה בנויה יותר נכון.

לא אחי, הסטטיסטיקה הזו שווה כקליפת השום. מה שקובע זה מי משחקת בזכות השוער שלה בליגת האלופות ומי לא.

מה אכפת לי אם אני מנצח אותם כל משחק מעכשיו ועד עולם אם כשהייתי צריך באמת, לא ניצחתי?

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

dardasmiley כתב:

לא אחי, הסטטיסטיקה הזו שווה כקליפת השום. מה שקובע זה מי משחקת בזכות השוער שלה בליגת האלופות ומי לא.

מה אכפת לי אם אני מנצח אותם כל משחק מעכשיו ועד עולם אם כשהייתי צריך באמת, לא ניצחתי?
מאריבור, כמו קבוצה אנדרדוגית טיפוסית, נשענו על השוער בצמד המשחקים מולנו.
זה הצליח להם כי עשינו טעויות הזויות בהגנה ולא ניצלנו מצבים מספיק טוב.
ברוב הפעמים המזל לא ילך לטובת הקבוצה שיש לה עדיפות בעמדת השוער, כשלקבוצה האחרת יש יתרון בעמדות השדה.
מהסיבה הזו כל עוד יש מגבלת זרים עדיף להשקיע את ה"אקסטרה" בשחקני שדה.

שלח תגובה