מאור מליקסון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

Re: מאור מליקסון

שליחה על ידי אסי, דגים »

South Boy כתב:אני יודע שהרבה לא יסכימו איתי אבל אלו יכול להתאים מאוד במקום מליקסון במשחק הספציפי הזה. יותר מאוחנה אפילו.
יש לו איכויות התקפיות והוא שחקן קו ימין טבעי, בנוסף לעובדה ששני מגינים באגף הזה לא יכולים להזיק להגנה מהאזור הזה שזה בעצם הדבר היותר חשוב במשחק בשבוע הבא.
הוא גם פיזי מאוד, בדקות ששיחק לודוגורץ מאוד התקשו במאבקי כדור איתו.
נראה לי שזה מה שבכר ניסה כשהכניס את אלו במקום גאדיר, לא?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

אסי, דגים כתב:
נראה לי שזה מה שבכר ניסה כשהכניס את אלו במקום גאדיר, לא?
זה היה כטלאי בדקות האחרונות, אני חושב שזה יכול לעבוד מצוין גם בתור הרכב פותח על פני משחק שלם במידה ומליקסון פצוע יותר מאשר להסיט את אוחנה לאגף.
אוחנה שחקן של חופש פעולה ויצירתיות שפוזל כל הזמן לאמצע, צריך הרבה משמעת טקטית במשחק הזה.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

אם משחקים 3-5-2, ומליקסון לא כשיר, ביטון וקורהוט סוגרים את האגפים, אוגו, ראדי, ואייבינדר במרכז
אוחנה וטוני למעלה. בהגנה יש את ויטור צדק וטאהא.
יש גם אופציה לוובה באמצע, אם רוצים כמה רגליים ברזילאיות לאוסף.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

South Boy כתב:אני יודע שהרבה לא יסכימו איתי אבל אלו יכול להתאים מאוד במקום מליקסון במשחק הספציפי הזה. יותר מאוחנה אפילו.
יש לו איכויות התקפיות והוא שחקן קו ימין טבעי, בנוסף לעובדה ששני מגינים באגף הזה לא יכולים להזיק להגנה מהאזור הזה שזה בעצם הדבר היותר חשוב במשחק בשבוע הבא.
הבעיה היא פחות בדור אלו ויותר בעובדה שאנחנו צריכים מחזיקי כדור.
ראינו אתמול כמה אוויר לנשימה קיבלנו כשהיה מישהו כמו מליקסון שיכל מדי פעם לעורר מהומות בהגנה הבולגרית עם היכולת
שלו לבנות התקפות ולהעסיק את הבולגרים בהגנה. אלו מגן תוקף, לא דריבליסט, ולהכניס אותו במקום אוחנה זה במילים אחרות
לשים חותם על זה שכמעט ולא נחזיק בכדור.

צריכים לזכור גם שביטון הוא שחקן מפתח בהגנה והופקד אתמול ברוב שלבי המשחק על השחקן הכי טוב על המגרש, וואנדרסון.
אנחנו זקוקים לביטון בהגנה (שעשה טעות או שניים, אבל זה קצת לעומת גודל המשימה שקיבל) במשחק הזה.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

Eelect כתב: הבעיה היא פחות בדור אלו ויותר בעובדה שאנחנו צריכים מחזיקי כדור.
ראינו אתמול כמה אוויר לנשימה קיבלנו כשהיה מישהו כמו מליקסון שיכל מדי פעם לעורר מהומות בהגנה הבולגרית עם היכולת
שלו לבנות התקפות ולהעסיק את הבולגרים בהגנה. אלו מגן תוקף, לא דריבליסט, ולהכניס אותו במקום אוחנה זה במילים אחרות
לשים חותם על זה שכמעט ולא נחזיק בכדור.

צריכים לזכור גם שביטון הוא שחקן מפתח בהגנה והופקד אתמול ברוב שלבי המשחק על השחקן הכי טוב על המגרש, וואנדרסון.
אנחנו זקוקים לביטון בהגנה (שעשה טעות או שניים, אבל זה קצת לעומת גודל המשימה שקיבל) במשחק הזה.
קודם כל אין ספק שזה רחוק מלהיות הפתרון האופטימלי. אנחנו על הרכב טלאים.
בהנחה שמליקסון פצוע וזה או אלו או אוחנה אני חושב שיש יותר יתרונות חיוניים לנו במשחק הזה כשאלו מורכב מאשר אוחנה.
אני לא חושב שאנחנו חייבים מחזיקי כדור דווקא באזור שבו אלו או אוחנה אם יחליף את מליקסון נמצאים ושעל החזקת הכדור באגף ימין אנחנו נקום וניפול, יש לנו קישור מלא במחזיקי כדור טובים שיכולים לעשות את העבודה הזאת מעבר לעובדה שדור אלו מחזיק ומניע כדור מצוין על הקו, ובמשחק מולנו במושבה בשנה שעברה הוא הוכיח את זה טוב.
אני מפחד מאוד מהצבה של אוחנה באגף בעיקר בגלל העובדה שאני לא בטוח שהוא ישאר שם הרבה זמן ויעזור למנוע התקפות מהאזור המסוכן הזה, מיכאל לא שחקן אגף ולא יודע איך להתמודד עם שחקנים באזורים האלה ולא הייתי רוצה לצאת לניסויים והרפתקאות במשחק כל כך גורלי.
נכון שגם אלו לא שחקן כנף אבל העמדה הטבעית שלו נמצאת באזור הזה, ובמשחק שבו ליכולות ההגנתיות והמשמעת הטקטית יש חשיבות הרבה יותר גדולה מהפן ההתקפי אני חושב שלאלו יש יכולות התקפיות מספיק טובות כדי לשחק משחק אחד בתור ווינגבק ובטח שיש לו יכולות הגנתיות מספיק טובות בשביל לשחק שם.
שורה תחתונה אוחנה יכול להוסיף לנו הרבה מאוד לפן ההתקפי עם חוכמת המשחק והטכניקה שלו אבל אני מפחד שהוא יפגע בנו בפן הטקטי וההגנתי בעמדה שהוא לא מכיר עם דרישות שונות ממה שהוא יודע לעשות הכי טוב ויכול לקרוס בה.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

South Boy כתב:קודם כל אין ספק שזה רחוק מלהיות הפתרון האופטימלי. אנחנו על הרכב טלאים.
בהנחה שמליקסון פצוע וזה או אלו או אוחנה אני חושב שיש יותר יתרונות חיוניים לנו במשחק הזה כשאלו מורכב מאשר אוחנה.
אני לא חושב שאנחנו חייבים מחזיקי כדור דווקא באזור שבו אלו או אוחנה אם יחליף את מליקסון נמצאים ושעל החזקת הכדור באגף ימין אנחנו נקום וניפול, יש לנו קישור מלא במחזיקי כדור טובים שיכולים לעשות את העבודה הזאת מעבר לעובדה שדור אלו מחזיק ומניע כדור מצוין על הקו, ובמשחק מולנו במושבה בשנה שעברה הוא הוכיח את זה טוב.
אני מפחד מאוד מהצבה של אוחנה באגף בעיקר בגלל העובדה שאני לא בטוח שהוא ישאר שם הרבה זמן ויעזור למנוע התקפות מהאזור המסוכן הזה, מיכאל לא שחקן אגף ולא יודע איך להתמודד עם שחקנים באזורים האלה ולא הייתי רוצה לצאת לניסויים והרפתקאות במשחק כל כך גורלי.
נכון שגם אלו לא שחקן כנף אבל העמדה הטבעית שלו נמצאת באזור הזה, ובמשחק שבו ליכולות ההגנתיות והמשמעת הטקטית יש חשיבות הרבה יותר גדולה מהפן ההתקפי אני חושב שלאלו יש יכולות התקפיות מספיק טובות כדי לשחק משחק אחד בתור ווינגבק ובטח שיש לו יכולות הגנתיות מספיק טובות בשביל לשחק שם.
שורה תחתונה אוחנה יכול להוסיף לנו הרבה מאוד לפן ההתקפי עם חוכמת המשחק והטכניקה שלו אבל אני מפחד שהוא יפגע בנו בפן הטקטי וההגנתי בעמדה שהוא לא מכיר עם דרישות שונות ממה שהוא יודע לעשות הכי טוב ויכול לקרוס בה.
אוקי, אז קודם כל שנינו מסכימים שאם אלו ישותף זה לא יהיה על חשבון בן ביטון אלא בעמדה קידמית יותר.
עכשיו השאלה היא מה אנחנו מחפשים במשחק. בהנחה שיש לנו קו הגנה אחורי של 5 שחקנים, לשים שחקן
שהיתרון העיקרי לו על פני אוחנה הוא בהגנה זה כבר הופך למיותר ומוציא אותנו מאיזון בין התקפה להגנה, ובעצם מזמין את הבולגרים
לשכב עלינו כי אין לנו שום שחקן מטרה בקישור. אני לא חושב שאלו מסוגל להחזיק בכדור ברמות האלה, בטח ובטח לא כמו אוחנה,
ואני לא חושב שקישור של אוגו אייבינדר וראדי יהיה מסוגל להחזיק בכדור תחת הלחץ הבולגרי במשחק שבו הם יהיו נואשים להבקיע.
לדעתי זה יהיה מהלך לא נכון.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

עם אלו במקום מליקסון יש לנו רק את טוני לייצר מצבים. זאת הצהרת בונקר ברמת המוריניו נגד בארסה

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

בכלל לא בטוח שצריך להעלות עם 3 בלמים.

זה ייוצכר בלבול בהגנה. במיוחד עם טאהא.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אוחנה חייב לפתוח במקרה שמאור לא כשיר.
שאוחנה יהיה שחקן חופשי שנע בין האמצע לקישור ועושה על עבודה טקטית שתסייע לקישור, בערך כמו איסקו בריאל מאז שבייל נפצע.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

yakar כתב:בכלל לא בטוח שצריך להעלות עם 3 בלמים.

זה ייוצכר בלבול בהגנה. במיוחד עם טאהא.
מה אנחנו רוצים יותר, לא לספוג או לכבוש?
אני חושב שכשיש מולנו קבוצה עם עליונות כזו בהתקפה, הדבר הכי חשוב זה להגביל אותה במה שהיא הכי טובה בו.
מערך 3 בלמים יאפשר לנו לעבות את ההגנה ולעקוץ במתפרצות. יושב בול על הרצונות שלנו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

+1
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אל תתבלבלו, לודוגורץ קבוצה הרבה יותר טכנית הרבה יותר מהירה והרבה יותר מוכשרת מאיתנו. אני לא חושב שהיה קשה לראות את זה אתמול.
אם נשחק שם באותה שיטה כמו שלהם זאת שתהיה מסוכנת יותר בהתקפה תנצח את השניה ולא כזה קשה לנחש מי זאת תהיה. אנחנו צריכים לשחק על החולשות שלהם.
איפה החולשות שלהם? בפיזיות, במשמעת הטקטית, בחלק האחורי.
אני לא חושב שאלו עדיף על אוחנה בגלל שהוא הגנתי, ואני גם לא חושב שהצבה של אלו תצמצם את משחק ההתקפה שלנו לוואקמה בלבד, אלו עדיף לדעתי בגלל שאני לא רואה את אוחנה נשאר על האגף יותר מאשר פוזל לאזור הטבעי שלו שזה האמצע ולוחץ מספיק את שחקני לודוגורץ בקו הימני, ונראה לי שזה מתכון לאסון בשבילנו שיעלה לנו בשערים יותר מאשר ימנע מאיתנו להבקיע שערים במידה ואלו ישחק שם.
רוצה לומר שאם כבר בלית ברירה נותנים לשחקן לשחק על עמדה זרה לו עדיף שזה יהיה שחקן שמשחק באזור ולא שחקן שהעמדה הזאת זרה לו לחלוטין. וזה לא שאלו יעשה רק הגנה ואנחנו נתבנקר סטייל אינטר בקאמפ נואו, ההתקפות פשוט יהיו יותר מצומצמות יותר מבוקרות ועם דגש יותר גדול על הגנה, כמו שצריך במשחק שאתה משחק בו על תוצאה ויש לך יתרון לשמור עליו.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

Eelect כתב: מה אנחנו רוצים יותר, לא לספוג או לכבוש?
אני חושב שכשיש מולנו קבוצה עם עליונות כזו בהתקפה, הדבר הכי חשוב זה להגביל אותה במה שהיא הכי טובה בו.
מערך 3 בלמים יאפשר לנו לעבות את ההגנה ולעקוץ במתפרצות. יושב בול על הרצונות שלנו.
אני בכלל לא בטוח שההגנה שלנו איכותית יותר עם 3 בלמים. דווקא זה מחליש את הקישור שלנו, ומעביר את כובד המשחק לחצי שלנו.

למה לא לנסות לשלוט בכדור? לצופף באמצע כמובן.
המפתח לדעתי זה קישור אגרסיבי.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

yakar כתב:
אני בכלל לא בטוח שההגנה שלנו איכותית יותר עם 3 בלמים. דווקא זה מחליש את הקישור שלנו, ומעביר את כובד המשחק לחצי שלנו.

למה לא לנסות לשלוט בכדור? לצופף באמצע כמובן.
המפתח לדעתי זה קישור אגרסיבי.
ההגנה שלנו תהיה יותר הרמטית בשלושה בלמים, הבעיה שאתה מדבר עליה היא ההליכה שלנו אחורה כשאנחנו משחקים במערך הזה.
אבל היא לא קשורה להגנה אלא לחוסר בהתקפה, ולזה נצטרך למצוא פיתרון (אוחנה מאחורי גאדיר וטוני יכול לעבוד יפה בהתקפות מעבר).

בטרנר היה נכון לנו להחזיק בכדור כי היינו חייבים לנצל את הדחיפה הביתית ולנסות להשיג תוצאה טובה לקראת הגומלין. הפעם אנחנו רק צריכים לשמור עליה.
כן, אני לא סובל את המושג הזה לשמור על תוצאה אבל הם קבוצה יותר מדי איכותית בשביל שאאמין שאנחנו מסוגלים לנצח אותם במשחק פתוח, בבית שלהם.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

העניין בלודוגרץ זה לא חוליית ההגנה שלנו מול ההתקפה שלהם.
העניין בלודוגרץ זה שאם לא עצרת אותם רחוק מהשער גם 4 בלמים לא יכולים להספיק אם הם עם הפנים לשער שלך ביום טוב שהתחבר להם הכל

שלח תגובה