ניב זריהן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: ניב זריהן

שליחה על ידי bs war »

niv1 כתב: מסכים. כל אחד פה מדבר על השכל שלו.. אז הוא בן אדם ערס בלי יותר מדי איקיו. אז? אלון מזרחי לא היה מדען טילים ולא הפריע לו לחורר רשתות..
לא רואה את ניימאר או נייגולן עורכי דין

חלאס עם השטויות. אחלה שחקן ואם יהיה כשיר נרוויח שחקן טוב לרוטציה
מדברים על שכל על המגרש, מה שנקרא ראיית משחק. לא על אייקיו

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

bs war כתב:
מדברים על שכל על המגרש, מה שנקרא ראיית משחק. לא על אייקיו
2 מצבים לגול שהוא סידר בעצמו ובזכות הדריבל שלו, שוב שואל באמת מה אתם רוצים ממנו? שלושער כל משחק?

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

RedHell כתב:
2 מצבים לגול שהוא סידר בעצמו ובזכות הדריבל שלו, שוב שואל באמת מה אתם רוצים ממנו? שלושער כל משחק?
תתפלא, אבל דריבלים ושערים זה לא הפרמטרים היחידים שמודדים. וזה גם לא שבהם הוא הצטיין עד עכשיו, כן? השער האחרון שלו היה מול ביתר במרץ 17- שנה מהיום!

מדברים על הקאבסה, על קבלת החלטות ועל הבנת שטף משחק (מתי לדרבל מתי למסור, מתי לרוץ לשטח ומתי לבוא לקבל כדור.. כדורגל מקצועני אתה יודע). כולם ברי שיפור בתנאי שיש רצון טוב ומוסר עבודה

מה שאני הכי מודד אותו בשלב הזה שלו בקריירה, זה כמה הוא מעריך ונלחם על זמן דשא. כמה הוא מוכן לעבוד קשה על דברים שפחות סקסי לעבוד עליהם. דריבלים זה נחמד וטוב, ממש לא קרוב להספיק.

נתן הופעה מעודדת בשבת יהיה מעניין לעקוב ולראות לאן זה מתפתח

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לזכותו צריך להגיד שהוא עושה בלאגן כשהוא במגרש.
עד כמה זה מתאים לנו? במיוחד אם נרצה אותו כשחקן הרכב ולא כמישהו מהספסל שצריך להביא שינוי זה כבר נושא אחר.
אבל מעדיף שחקנים שמנסים ועושים בעיות ליריבה, גם אם זה לא תמיד מצליח, וגם אם זה לפעמים בצורה שכונתית, על שחקנים שלא מורגשים לא לטובה ולא לרעה (נניח בן שהר כשחקן אגף, שבשבת אם לא היה מגיע לאותה נגיחה במחצית הראשונה לא הייתי זוכר בכלל שהוא פתח בהרכב).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedBend כתב: תתפלא, אבל דריבלים ושערים זה לא הפרמטרים היחידים שמודדים. וזה גם לא שבהם הוא הצטיין עד עכשיו, כן? השער האחרון שלו היה מול ביתר במרץ 17- שנה מהיום!

מדברים על הקאבסה, על קבלת החלטות ועל הבנת שטף משחק (מתי לדרבל מתי למסור, מתי לרוץ לשטח ומתי לבוא לקבל כדור.. כדורגל מקצועני אתה יודע). כולם ברי שיפור בתנאי שיש רצון טוב ומוסר עבודה

מה שאני הכי מודד אותו בשלב הזה שלו בקריירה, זה כמה הוא מעריך ונלחם על זמן דשא. כמה הוא מוכן לעבוד קשה על דברים שפחות סקסי לעבוד עליהם. דריבלים זה נחמד וטוב, ממש לא קרוב להספיק.

לא הבנתי על סמך מה הגעת לתובנות הללו?
על סמך 2.5 משחקים שהוא שיחק עד כה?
התשובה לכל מה שאתה אומר זה בכר.
אם הוא שיש לו קלבסה מחזיר את זריהן להרכב איך שהוא חוזר מפציעה בכל פעם מחדש זה אומר שהוא כנראה רואה משהו שאתם לא.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב: לא הבנתי על סמך מה הגעת לתובנות הללו?
על סמך 2.5 משחקים שהוא שיחק עד כה?
התשובה לכל מה שאתה אומר זה בכר.
אם הוא שיש לו קלבסה מחזיר את זריהן להרכב איך שהוא חוזר מפציעה בכל פעם מחדש זה אומר שהוא כנראה רואה משהו שאתם לא.
שים את המשחק מול סכנין בצד ותסתכל על כל הכלל. זה לא שאני ממציא דברים. בפירורים של הזמן שלא היה פצוע זה מה שראיתי ממנו לרוב.
עכשיו שלא תבין לא נכון, יש לי את ההבנה שזה שחקן שלא עבר כמעט כלום משמעותי בקריירה, יש לי סבלנות מפה עד תאילנד כל עוד אני יודע שיש עם מי לעבוד.
עצם זה שהוא הפתיע מבחינת אגרסיביות ופיזיות מול סכנין רק מראה עד כמה היינו מחוסרי ציפייה ממנו בטח באספקטים של אחריות קבוצתית.

משימות כמו לשים את הגוף כדי להגיע ראשון פעם אחר פעם, או סתם משמעת טקטית של חזרה לעמדה ומניעת נתיבי מסירה -כשאתה רוצה לייצר דומיננטיות במשחק אתה לא יכול להקל ראש בזה. אמנם פעולות לא סקסיות אבל הכרחיות מבחינתי כסטנדרט להרכב ראשון (זה גם למה בן ביטון זה נסיך).

מול סכנין זה היה התקדים, אם ימשיך ככה אולי סוף סוף נבין למה ברק התעקש עליו כל הזמן.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

RedBend כתב: תתפלא, אבל דריבלים ושערים זה לא הפרמטרים היחידים שמודדים. וזה גם לא שבהם הוא הצטיין עד עכשיו, כן? השער האחרון שלו היה מול ביתר במרץ 17- שנה מהיום!

אתה יודע זה תמיד מצחיק אותי, כשאתם(לא חייב להיות דווקא אתה אלא בכללי כלפיי חברי הפורום) תרצו להצדיק טענה השימוש העיקרי יהיה במספרים שערים ובישולים ראה ערך: פקהארט, טוני שבתקופה חלשה, בוזי שנה שעברה, אוחנה השנה וכן הלאה...

כשזה לא יתאים לתזה של חלקכם אז לא מודדים רק לפי זה.

הבחור במשחק נגד סכנין עשה מה שהיה צריך לעשות ואני חותם לך שאם היה מסיים עם 2 בישולים אנשים היו גומרים כאם על זה שסוף סוף נמצא המחליף של בוזי.

מבין שיש כלפיו הרבה ביקורות עקב מה שהוא עשה עד עכשיו(עניינית וצודקת לגמריי ד"א) אך אם נשפוט אותו לפי המשחק נגד סכנין, הוא עשה את המוטל עליו.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

אני בניגוד להרבה מכם מבין לגמרי למה בכר מתעקש עליו.
לראשונה העונה נראינו כמו קבוצה מאוזנת, 4-3-3 עם 2 אגפים שעבדו יפה.
עם מליקסון בימין הוא נוטה לברוח לאמצע או שמאלה, מלמד זר לתפקיד הזה, קוואנקה זר למקצוע הזה...
זה בניגוד לכל המשחקים עד כה שכל הזמן מנסים ללכת דרך טוני, וכשלא הולך דרך טוני אז הולכים בכל זאת דרך טוני.

עכשיו, אני לרגע לא טוען שהוא השובר שיוויון שלנו, או מחליף ראוי לבוזגלו, אבל הוא השחקן כנף היחיד כרגע בסגל שהוא באמת שחקן כנף.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

maxkid22 כתב:אני בניגוד להרבה מכם מבין לגמרי למה בכר מתעקש עליו.
לראשונה העונה נראינו כמו קבוצה מאוזנת, 4-3-3 עם 2 אגפים שעבדו יפה.
עם מליקסון בימין הוא נוטה לברוח לאמצע או שמאלה, מלמד זר לתפקיד הזה, קוואנקה זר למקצוע הזה...
זה בניגוד לכל המשחקים עד כה שכל הזמן מנסים ללכת דרך טוני, וכשלא הולך דרך טוני אז הולכים בכל זאת דרך טוני.

עכשיו, אני לרגע לא טוען שהוא השובר שיוויון שלנו, או מחליף ראוי לבוזגלו, אבל הוא השחקן כנף היחיד כרגע בסגל שהוא באמת שחקן כנף.
+1

המצחיק הוא שגם לא ידענו שהוא שחקן כנף...הוא הובא כחלוץ בכלל
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב: +1

המצחיק הוא שגם לא ידענו שהוא שחקן כנף...הוא הובא כחלוץ בכלל
דווקא הגיע על תקן שחקן כנף שמסוגל לשחק כחלוץ. זוכר שבכר דיבר על זה בהודעת הוולקאם וגם באשדוד הוא שיחק לרוב בצדדים.

אם כבר נגעת בנקודה, אז בעונה כזאת לא הייתי פוסל לנסות אותו כמספר 9. אין הרבה מה להפסיד, רק להרוויח.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

RedHell כתב:
אתה יודע זה תמיד מצחיק אותי, כשאתם(לא חייב להיות דווקא אתה אלא בכללי כלפיי חברי הפורום) תרצו להצדיק טענה השימוש העיקרי יהיה במספרים שערים ובישולים ראה ערך: פקהארט, טוני שבתקופה חלשה, בוזי שנה שעברה, אוחנה השנה וכן הלאה...

כשזה לא יתאים לתזה של חלקכם אז לא מודדים רק לפי זה.

הבחור במשחק נגד סכנין עשה מה שהיה צריך לעשות ואני חותם לך שאם היה מסיים עם 2 בישולים אנשים היו גומרים כאם על זה שסוף סוף נמצא המחליף של בוזי.

מבין שיש כלפיו הרבה ביקורות עקב מה שהוא עשה עד עכשיו(עניינית וצודקת לגמריי ד"א) אך אם נשפוט אותו לפי המשחק נגד סכנין, הוא עשה את המוטל עליו.
קצת באיחור אבל הרגשתי חייב.
מול סכנין היה המשחק הכי טוב שלו לדעתי
עשה הגנה והתקפה, היה מעורב, הרים את הראש שיחק תכליתי.
עשה משחק מספק גם במישור האישי עם דריבלים וקרוסים מסוכנים, וגם במישור הקבוצתי כשהיה ממושמע ולא חיפף בקטנות.
מה שכתבתי וכנראה שלא היה מובן היה בנוגע ליכולת ולתרומה שלו עד עכשיו, כשהמשחק מול סכנין הוא אולי הסנונית שתבשר שינוי.

לגבי ההמשך, כמו שכתבו כאן אחד היתרונות הוא התרומה לאיזון ולסימטריה של ה-433, התוספת האופציונלית של התקפה מצד ימין.
לא הייתי רוצה לראות אותו פותח במרכז כי יש לנו 3.5 שחקנים כבר על התקן הזה, מישהו מהם יהיה חייב לקחת את המושכות.
מה גם שווינגר ימין היא עמדה עירומה העונה ועד שיש אופציה חבל להזיז אותה משם
כשטוני יחזור (בקרוב בימינו) יצטרך להיות חזק בראש גם אם יתחיל משחקים על הספסל.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

RedBend כתב: קצת באיחור אבל הרגשתי חייב.
עשה משחק מספק גם במישור האישי עם דריבלים וקרוסים מסוכנים, וגם במישור הקבוצתי כשהיה ממושמע ולא חיפף בקטנות.
מה שכתבתי וכנראה שלא היה מובן היה בנוגע ליכולת ולתרומה שלו עד עכשיו, כשהמשחק מול סכנין הוא אולי הסנונית שתבשר שינוי.

לגבי ההמשך, כמו שכתבו כאן אחד היתרונות הוא התרומה לאיזון ולסימטריה של ה-433, התוספת האופציונלית של התקפה מצד ימין.
לא הייתי רוצה לראות אותו פותח במרכז כי יש לנו 3.5 שחקנים כבר על התקן הזה, מישהו מהם יהיה חייב לקחת את המושכות.
יש לנו 3.5 שחקנים בעמדה הזאת כשאף אחד מביניהם לא מבריק בצורה יוצאת דופן

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

חודשיים לפני הסוף אי אפשר לקצץ 20% מהסגל
עמדת החלוץ זו העמדה הכי פחות שחוקה ולא מנוצלת שיש לנו.
במדד צפיפות הסגל פר עמדה, זה יחס של ארבעה שחקנים שרבים על תקן אחד.
נכון להיום זו עמדה רוויה ולא בהכרח תחרותית, זה טו מאץ' להכניס גם את זריהן למשבצת הזו
(בהקשר הזה אני מודה שלא מבין מה הבסיס למחשבה שיש לו תכונות שימוקסמו החוצה טוב ביותר בעמדת החלוץ על פני הכנף למשל)

שים לב מה קרה מול סכנין.
בשלב מסוים חצי משחקני השדה שישבו על ספסל כולם חלוצים, וזה כשאנחנו בעקביות משחקים בשיטה של חלוץ אחד.

אז נכון אין היררכיה ברורה בעמדה הזו, ודווקא בגלל זה צריך להכניס אותם לעניינים.
זה שאף אחד לא מבריק זה בין היתר עניין של תקופה אבל בעיקר בעיני משום כך שאף אחד מהם לא חלוץ שיוצר לעצמו את המצבים, והם תלותיים באופן יחסי אל שאר הקבוצה. פקהארט במיוחד

זו בעיה שהצוות המקצועי יצטרך לסדר (מליקסון כחלק מ3 קישור במשחקים מסויימים יכול לתרום לזה לקרות).

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

RedBend כתב: קצת באיחור אבל הרגשתי חייב.

אז כנראה שלא היינו חלוקים מלכתחילה, כי כל מהות ההתעקשות שלי היא שאנשים כאן עדיין טענו שאין סיבה לתת לו הזדמנות עקב מקרי העבר שלו במקום לנסות לשפוט אותו לפי המשחק האחרון.

כל עוד הוא באגף ומראה שהוא עושה מה שנדרש ממנו מבחינתי העבר לא מעניין, אם השינוי התפיסתי שלו בראש השתנה אז לכולנו יש רק מה להרוויח כי כישרון יש לו.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

משהו נפתח אצלו, סוף סוף נראה שייך לרמה. כל הכבוד ילד.
(כנל אלחמיד)

שלח תגובה