אורן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: רשמי - אורן ביטון חתם ל 5 עונות!

שליחה על ידי red guy »

אחד השחקנים הטובים שלנו העונה, ללא ספק התגלית. הגנתית יש הרבה לשפר והוא עוד ישתפר. מגן מושלם הגנתית וטוב התקפית זה לא לרמות שלנו חייבים להפסיק להיות מושפעים מהרמות הגבוהות של אירופה וכן הוא גם לא כל משחק יבשל יהיו משחקים שההרמות לא יצליחו אבל חייבים לתת לילד שקט כי בינתיים הוא מעל למצופה

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

red guy כתב:אחד השחקנים הטובים שלנו העונה, ללא ספק התגלית. הגנתית יש הרבה לשפר והוא עוד ישתפר. מגן מושלם הגנתית וטוב התקפית זה לא לרמות שלנו חייבים להפסיק להיות מושפעים מהרמות הגבוהות של אירופה וכן הוא גם לא כל משחק יבשל יהיו משחקים שההרמות לא יצליחו אבל חייבים לתת לילד שקט כי בינתיים הוא מעל למצופה
לא יודע, אני לא מסתכל על ההרמות שלו או על הרמה ההגנתית שלו, זה לא כזה מעניין אותי ובנוסף הכל טכנית בסדר אצלו, גם הגנתית.

מה שמפריע לי, וזה משהו שכל קבוצה אלופה עם שאיפות באירופה צריכה, זה שחקנים שלא יפחדו.
קשה להגדיר את זה, אבל בגדול זה בעיקר מנטלי, זה אומר ששחקן לא יפחד לקבל כדור ולהרים את הראש, להתקדם כמה מטרים, לנסות את המסירה המסובכת שתתיר את הסבך, לעשות את התנועה הנכונה, בקיצור לעשות דברים מעבר לקבל כדור, לעצור אותו, ולמסור אחורה\הצידה.

וזה חסר לי אצל אורן ביטון, הוא ממש לא בעל ביטחון על המגרש בעיניי ואני מאוד מקווה שזה פשוט הגיל הצעיר ושזה יעבור לו בקרוב, שחקנים שבריריים מנטלית לא יקחו אותנו רחוק באירופה.

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

מתחבר למה שנאמר כאן על זה שקורהוט היה רחוק מלהיות מושלם הגנתית גם בשנה שעברה.
כתבתי בשנה שעברה כשטענו שהוא המגן השמאלי הטוב בליגה שאם ישימו אותו בקבוצת ליגת העל בינונית כבר לא יטענו שהוא הכי טוב בליגה בעמדתו.
יש לו ליקויים שלא קשורים לפציעה. בניגוד אליו, יאמר לזכות אורן ביטון שהוא מביא ערך מוסף גם כשלא משחק לצד ההרכב הכי חזק. והוא עוד צעיר שימשיך להתפתח.

יש כמובן כמה דברים שאורן צריך לשפר בהגנה, ומאמין שהוא ישפר.
בראשם הוא חייב להינעל על השחקן שהוא שומר עליו הרבה יותר מהר.
לפעמים מרגיש שרק אחרי שהשחקן מקבל את הכדור אורן נזכר לרוץ אליו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nir767676 כתב: לא יודע, אני לא מסתכל על ההרמות שלו או על הרמה ההגנתית שלו, זה לא כזה מעניין אותי ובנוסף הכל טכנית בסדר אצלו, גם הגנתית.

מה שמפריע לי, וזה משהו שכל קבוצה אלופה עם שאיפות באירופה צריכה, זה שחקנים שלא יפחדו.
קשה להגדיר את זה, אבל בגדול זה בעיקר מנטלי, זה אומר ששחקן לא יפחד לקבל כדור ולהרים את הראש, להתקדם כמה מטרים, לנסות את המסירה המסובכת שתתיר את הסבך, לעשות את התנועה הנכונה, בקיצור לעשות דברים מעבר לקבל כדור, לעצור אותו, ולמסור אחורה\הצידה.
אז בגדול אתה מצפה לקבל שחקן מוכן ואפוי לחלוטין כבר בעונתו השנייה בליגת העל. ריאלי בסך הכל.

ויש לי חדשות בשבילך, אף שחקן רכש לא ייקח אותך "רחוק" באירופה.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

ForeverRed כתב: אז בגדול אתה מצפה לקבל שחקן מוכן ואפוי לחלוטין כבר בעונתו השנייה בליגת העל. ריאלי בסך הכל.

ויש לי חדשות בשבילך, אף שחקן רכש לא ייקח אותך "רחוק" באירופה.
לא מבין למה אתה חושב ככה.
הלכנו רחוק באירופה כבר 2 עונות ברצף, זה בגלל שלא היו שחקנים לא אפויים ב11..
לצורך העניין לדעתי שחקן כמו קורהוט זה רכש שלוקח אותך רחוק באירופה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

nir767676 כתב: לא מבין למה אתה חושב ככה.
הלכנו רחוק באירופה כבר 2 עונות ברצף, זה בגלל שלא היו שחקנים לא אפויים ב11..
לצורך העניין לדעתי שחקן כמו קורהוט זה רכש שלוקח אותך רחוק באירופה.
אז תגדיר רחוק, כי מה שעשינו בשנתיים האחרונות זה סוג של תקרה שיהיה קשה לשבור.
הלוואי שנצליח לשחזר את זה.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

מה שטוב בקורהוט, ושכמעט לא קיים אצל שחקנים ישראלים, זה שהוא יודע מה הוא לא יודע. ואל תזלזלו בזה

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

לא מצליח להבין איך הדעה הרווחת שהוא ישתפר בהגנה? מה עושה עשה במשך 24 שנות חייו שיחק חלוץ??
בן ביטון הגנתית מגן בעיני מדהים, התקפית השתפר מאז שהגיע, את זה אני יכול להבין, הפוך לא!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אחלה שמאלית יש לו
אבל מטמטם אותי שהוא צריך לבוא מאגף ימין לצד שמאל להרים קרן, ועוד אח"כ מצפים ממנו לתת ספרינט להגנה...
הבן אדם כל משחק דקה 70 כבר בקושי זז מעייפות.
מה אין בקבוצה שחקן שיודע להרים קרן מצד ימין ברגל ימין? קרן????

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

talb55 כתב:לא מצליח להבין איך הדעה הרווחת שהוא ישתפר בהגנה? מה עושה עשה במשך 24 שנות חייו שיחק חלוץ??
בן ביטון הגנתית מגן בעיני מדהים, התקפית השתפר מאז שהגיע, את זה אני יכול להבין, הפוך לא!
תאמת זה די הפוך. היכולת ההתקפית שלך מבחינה טכנית די בשלה בגיל 24.
היכולת ההגנתית משתפרת עם הנסיון. מתי לתקוף את השחקן, מתי לתת ספייס. שמירת קווי הגנה. הכל עניין של ניסיון ותיאום.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

talb55 כתב:לא מצליח להבין איך הדעה הרווחת שהוא ישתפר בהגנה? מה עושה עשה במשך 24 שנות חייו שיחק חלוץ??
אתה כנראה לא זוכר איך נראה בן ביטון כשהגיע לפה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

בדיוק הההפך חבר,
מי שאין לו טכניקה בגיל 18 גם אם ייקח שיעורים אצל מסי לא יוכל לשנות זאת. הגנה זה נרכש ונלמד זה הרבה משמעת טקטית ריכוז מיקום. תכונות שניתן לעבוד עליהן.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

מסכים לגמרי. ייתכן שישתפר, אבל זה רחוק מאוד מלהיות וודאי.

בעיניי להעביר אותו בעונה הבאה לעמדת המגן המוביל, ללא מגן נוסף יציב יותר הגנתית לגיבוי, זה הימור מסוכן מאוד.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

מעניין אותי מאוד לדעת כמה שערים ספגנו מאז שאורן ביטון נכנס להרכב במקום קורהוט. האם יש כאן עכבר סטטיסטיקה שיוכל לשפוך אור על הנושא?

עריכה:

בדקתי.
בדקות שאורן ביטוןעל הדשא בליגה ספגנו 7 שערים ב13 משחקים. ו8 שערים מ17 משחקים בכל המסגרת ממוצע של חצי שעה בערך למשחק.

עם קורהוט על הדשא ספגנו 9 מ9 במסגרת הליגה ו13 מ13 בכל המסגרות. ממוצע של שער למשחק.
נערך לאחרונה על ידי red ultras ב 19 פברואר 2018, 22:18, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

עם מישי- 9 ספיגות ב9 משחקים (לא שיחק מול נתניה במשחק הראשון)
עם אורן - 7 ספיגות ב-13 משחקים

שלח תגובה