דן איינבינדר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: דן איינבינדר

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אנחנו (וזה כולל אותי) חייבים להפסיק לערוך את ההשוואה בין דן להובאן (אחד השחקנים הכי גדולים שלבשו את החולצה שלנו).
זה בעיקר פוגע בדן וממעיט מהדברים הטובים שהוא כן הוא עושה (המלחמה, ההצטרפות המצוינת מאחור).
אתמול הוא היה חושך, המשחק הכי חלש שלו אצלנו, אבל מתחילת העונה הוא מסתמן כהפתעה נעימה והחתמה טובה מאוד.
מי שיצפה להובאן יתאכזב, כי אין עוד הובאן, בטח ישראלי. מי שיקח אותו בלי ציפיות, רק ירוויח ויהנה (משהו שהחלטתי עם עצמי לאחרונה, ממליץ בחום לכולם).
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 15 אוקטובר 2017, 16:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

LIAV00S כתב:האמצע איתו נראה פרווה מידי,מתחילים לאט לאט להרגיש את ההבדלים בין הובאן לבין דן.

חנן ממן היה יכול להיות אחלה חיזוק על חשבונו
מה הקשר לחנן ממן?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:אנחנו (וזה כולל אותי) חייבים להפסיק לערוך את ההשוואה בין דן להובאן (אחד השחקנים הכי גדולים שלבשו את החולצה שלנו).
זה בעיקר פוגע בדן וממעיט מהדברים הטובים שהוא כן הוא עושה (המלחמה, ההצטרפות המצוינת מאחור).
אתמול הוא היה חושך, המשחק הכי חלש שלו אצלנו, אבל מתחילת העונה הוא מסתמן כהפתעה נעימה והחתמה טובה מאוד.
מי שיצפה להובאן יתאכזב, כי אין עוד הובאן, בטח ישראלי. מי שיקח אותו בלי ציפיות, רק ירוויח ויהנה (משהו שהחלטתי עם עצמי לאחרונה, ממליץ בחום לכולם).
אי אפשר לנתק את איינבינדר מהתפקיד שהוא הגיע למלא. גם אם עוזבים את ההשוואות להובאן בצד, גם אם איינבינדר מפתיע לטובה, עדיין קיימת בעיה באמצע וחלק גדול מזה בגללו.

הוא לא אשם כמובן. אשם מי שחשב שהוא יוכל למלא תפקיד כל כך מרכזי. כרגע נראה שהיו לא מעט טעויות ברכש של הקיץ האחרון. נקווה לשיפור בקרוב.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: אי אפשר לנתק את איינבינדר מהתפקיד שהוא הגיע למלא. גם אם עוזבים את ההשוואות להובאן בצד, גם אם איינבינדר מפתיע לטובה, עדיין קיימת בעיה באמצע וחלק גדול מזה בגללו.

הוא לא אשם כמובן. אשם מי שחשב שהוא יוכל למלא תפקיד כל כך מרכזי. כרגע נראה שהיו לא מעט טעויות ברכש של הקיץ האחרון. נקווה לשיפור בקרוב.
מה זה טעויות? לא מצליח להבין את האמירה הזאת.
אייבנדר היה הקשר האחורי הישראלי הכי טוב בליגה רדפו אחריו לא מעט קבוצות ואנחנו השגנו אותו.
דור אלו היה המגן הימני הטוב ביותר בליגה.
אורן הביטון המגן השמאלי השני הטוב בליגה והישראלי הכי טוב בליגה.
פקראהט שחקן ששם 11 גולים בליגה היוונית שהיא ברמה הרבה יותר גבוהה מהישראלית.
אל חמיד בלם העתיד כולם רצו לשים עליו יד.
אז אני לא מצליח להבין את האמירה.
אפשר להגיד עדיין לא התחברו,לא מביאים את היכולת של שנה שעברה,אבל להגיד טעויות?
זה קצת פרימו בעיניי.
נ.ב
אל תתבאס אתה אח.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב: מה זה טעויות? לא מצליח להבין את האמירה הזאת.
אייבנדר היה הקשר האחורי הישראלי הכי טוב בליגה רדפו אחריו לא מעט קבוצות ואנחנו השגנו אותו.
דור אלו היה המגן הימני הטוב ביותר בליגה.
אורן הביטון המגן השמאלי השני הטוב בליגה והישראלי הכי טוב בליגה.
פקראהט שחקן ששם 11 גולים בליגה היוונית שהיא ברמה הרבה יותר גבוהה מהישראלית.
אל חמיד בלם העתיד כולם רצו לשים עליו יד.
אז אני לא מצליח להבין את האמירה.
אפשר להגיד עדיין לא התחברו,לא מביאים את היכולת של שנה שעברה,אבל להגיד טעויות?
זה קצת פרימו בעיניי.
נ.ב
אל תתבאס אתה אח.
איינבינדר לא היה ולא יהיה מחליף לגיטימי להובאן. לבנות עליו ככזה זאת טעות.
מרכז הקישור שלנו, גם אם מכלילים בו את איינבינדר, הוא לא מספיק עמוק. לא לחזק אותו בשחקן נוסף זו עוד טעות.
איסאק קואנקה, גם אם הוא שחקן טוב, הוא לא השחקן שהיה חסר לנו. ללכת על שחקן בסגנון הזה כנראה היה טעות.
דור אלו היה המגן הכי טוב בשוק ולאור העזיבה הצפויה של ביטון לא כל כך הייתה ברירה, אבל כן יש מה ללמוד בכל הקשור לתג המחיר המופרז (מאוד) ששילמנו עליו.
אם נלך עוד קצת אחורה, אז גם ההחתמה של ניב זריהן בינואר לא הייתה ועדיין לא ברורה לי. גם שם המחיר היה מופרז.

אני יכול להמשיך אבל הרעיון ברור ואנחנו קצת מסיתים את הדיון.
חשוב לציין שעל כל הדברים האלה דיברנו גם בקיץ. לא מדובר בחכמה בדיעבד.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב: איינבינדר לא היה ולא יהיה מחליף לגיטימי להובאן. לבנות עליו ככזה זאת טעות.
מרכז הקישור שלנו, גם אם מכלילים בו את איינבינדר, הוא לא מספיק עמוק. לא לחזק אותו בשחקן נוסף זו עוד טעות.
איסאק קואנקה, גם אם הוא שחקן טוב, הוא לא השחקן שהיה חסר לנו. ללכת על שחקן בסגנון הזה כנראה היה טעות.
דור אלו היה המגן הכי טוב בשוק ולאור העזיבה הצפויה של ביטון לא כל כך הייתה ברירה, אבל כן יש מה ללמוד בכל הקשור לתג המחיר המופרז (מאוד) ששילמנו עליו.
אם נלך עוד קצת אחורה, אז גם ההחתמה של ניב זריהן בינואר לא הייתה ועדיין לא ברורה לי. גם שם המחיר היה מופרז.

אני יכול להמשיך אבל הרעיון ברור ואנחנו קצת מסיתים את הדיון.
חשוב לציין שעל כל הדברים האלה דיברנו גם בקיץ. לא מדובר בחכמה בדיעבד.
הפועל בש החליטה אסטרטגית מסיבותיה שלה שהם די מובנות ללכת על כל הכשרונות הצעירים.
הדברים הללו לוקחים זמן גם עם אוחנה גם עם זריהן וכן גם עם אלו.
אני יכול להסכים איתך על הפרזת המחירים אבל איך אמרו כאן זה השוק וזה מה יש.
אני ייקח לחודש ינואר שנה שעברה ואיך אמרנו כאן כמעט כולנו שהובאן זה לא זה,שהוא גמר את הסוס שהוא לא משפיע בכלום על המשחק ושם לדעתי נפל הפור להביא במקומו חלוץ זר.
זה שבפלייאוף הוא נסק לגבהים חדשים קצת ערער את ההחלטה אבל עדיין היא לא השתנתה.
נכון לאותה תקופה זה היה מהלך מתבקש,אף אחד לא היה מוכן לוותר על אף זר אחר שיילך במקומו ועם סוארס נתקענו עם חוזה לשנתיים.
אייבינדר היה האופציה הטובה ביותר וכן אני מתחבר לזה שצריך להפסיק להשוות אותו להובאן,סהכ אם תוציא את המשחק מול רעננה הוא עושה את שלו.

סמל אישי של משתמש
milan

שליחה על ידי milan »

Sir Alex Ferguson כתב:אנחנו (וזה כולל אותי) חייבים להפסיק לערוך את ההשוואה בין דן להובאן (אחד השחקנים הכי גדולים שלבשו את החולצה שלנו).
אני מנסה לאכול את הפיסקה האחרונה שלך.
מה זאת אומרת יקח אותו בלי ציפיות?
אם אין ממנו ציפיות שלא ידרך על הדשא

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

milan כתב:
אני מנסה לאכול את הפיסקה האחרונה שלך.
מה זאת אומרת יקח אותו בלי ציפיות?
אם אין ממנו ציפיות שלא ידרך על הדשא
בלי הציפייה להיות הובאן

סמל אישי של משתמש
milan

שליחה על ידי milan »

שיש כתב: בלי הציפייה להיות הובאן
עם זה אני מסכים.
לא יכול להיות הובאן .
אני עוד לא מצליח לעכל אותו לצערי.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

אם היינו משאירים את הובאן, מן הסתם היינו נהנים מהיכולת הטובה שהוא מציג כרגע בקלוז', אבל היינו צריכים שוב להתמודד עם ירידה ביכולת שפוקדת אותו באמצע העונה, לתקופה ארוכה יותר עם העלייה בגיל.
אני מניח שבכר חשב לעצמו: נביא את איינבינדר במקום, ונוכל לספוג תקופת הסתגלות של דן כל עוד יש לצידו את אוגו, ראדי ומליקסון. כך נרוויח את העמדה הזו לשנים קדימה.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

השחקן שאיינבינדר יכול להחליף בבוא היום זה את ראדי, שחקן אגרסיבי שמחלץ כדורים במרכז המגרש ויוצא קדימה לתקוף מקו שני.
אין לו את ראיית המשחק של הובאן, אין לו את המסירות של הובאן, אין לו את המהירות של הובאן, הוא לא בקלאסה של הובאן וזה טבעי כי לא יהיה שחקן ישראלי בקלאסה הזאת בשנים הקרובות. ההשוואה הזאת עושה לדן עוול כי הוא שחקן טוב אבל מושווה באופן קבוע לשחקן שאף אחד בכדורגל הישראלי לא יכול ולא יוכל להיכנס לנעליו, מדובר בזר בניחוח הזרים מברית המועצות של שנות ה-90', אין פה כאלה כבר.
איינבינדר חייב שחקן כמו הובאן לידו עד כמה שאפשר למצוא שחקן באיכות הזאת שיגיע לישראל, הקישור שלנו נגרי מדי ואי אפשר לצפות מדן שיעשה את מה שהובאן הרגיל אותנו בעונות האחרונות.
בקיצור, דן שחקן טוב אבל הוא לא קרוב להיות הובאן, הוא צריך שחקן כזה לידו כדי לבלוט ולא להיות על תקן ההובאן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: אי אפשר לנתק את איינבינדר מהתפקיד שהוא הגיע למלא. גם אם עוזבים את ההשוואות להובאן בצד, גם אם איינבינדר מפתיע לטובה, עדיין קיימת בעיה באמצע וחלק גדול מזה בגללו.

יש רצוי ויש מצוי.
יש לך קשר ישראלי אחר בשוק שניתן להביא שיכול לשדרג אותנו?
ושוב, אי אפשר לטעון שבקבוצה לא מתנהלים נכון.
ניסו להחזיר את אופיר כדי לשחרר את מישי ולפנות עמדה של זר וזה נכשל בגלל אופיר/דהאן/הבלגים.
ניסו להחתים את אצילי והוא העדיף את מכבי.
ניסו להשאיר את בוזגלו והוא העדיף חיפה.
ניסו להחתים את אלמוג כהן אבל הקבוצה הגרמנית סירבה לשחרר אותו.
4 מטרות ישראליות, שהיו יכולות לשחרר לנו מקום לשחקנים זרים.
אנחנו לא ריאל מדריד וגם לא מכבי תל אביב. הרבה פעמים אין לנו את כוח המשיכה הדרוש כדי להחתים את כל המטרות שלנו.
אם הכל היה הולך לפי התוכנית, אז לא היינו צריכים לשחרר את הובאן כדי לפנות מקום לחלוץ/לקשר אגף זר.
במציאות שנוצרה, אייבנדר הוא בהחלט רכש טוב.

גם בנוגע לשאר שחקני הרכש שהחתמנו. אפשר לדבר על המחיר (למרות שהוא לא רלוונטי, היו רווחים מאירופה, יש עליה כללית במחירי השוק ולכן השילוב הוביל למחירים ששילמנו), אבל לא על זהות השחקנים.
דור אלו היה המגן הימני הישראלי הכי טוב שאפשר היה להביא בשוק.
אורן ביטון היה המגן השמאלי הכי טוב שאפשר היה להביא בשוק.
מיכאל אוחנה היה הקשר הכי טוב שאפשר היה להביא בשוק.
עבד אלחמיד הוא הבלם הכי טוב שאפשר היה להביא בשוק.
הרכש של זריהן הוא הימור, אין ספק, אבל גם כאלה הימורים צריכים לקחת. וכשהיה את טוני, מליקסון ובוזגלו באגפים, כלומר זריהן מתחיל כקשר הרביעי ברוטציה, זה גם הימור שטוב לקחת ועובדה שלמרות הפציעות של זריהן החיסרון שלו לא השפיע עלינו.
על אייבנדר כבר דיברתי.
פקהארט חתם אחרי עונה מצוינת ביוון.
קוואנקה חתם אחרי עונה עם 30 משחקים בליגה הראשונה בספרד כשהוא מועדף על פני אותו אצילי שרצינו בקיץ.

יכול להיות שחלק משחקני הרכש יכשלו אצלנו, אבל מבחינת המחשבה מאחורי הרכש, היא הייתה בהחלט נכונה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב: יש רצוי ויש מצוי.
יש לך קשר ישראלי אחר בשוק שניתן להביא שיכול לשדרג אותנו?
ושוב, אי אפשר לטעון שבקבוצה לא מתנהלים נכון.
ניסו להחזיר את אופיר כדי לשחרר את מישי ולפנות עמדה של זר וזה נכשל בגלל אופיר/דהאן/הבלגים.
ניסו להחתים את אצילי והוא העדיף את מכבי.
ניסו להשאיר את בוזגלו והוא העדיף חיפה.
ניסו להחתים את אלמוג כהן אבל הקבוצה הגרמנית סירבה לשחרר אותו.
4 מטרות ישראליות, שהיו יכולות לשחרר לנו מקום לשחקנים זרים.
אנחנו לא ריאל מדריד וגם לא מכבי תל אביב. הרבה פעמים אין לנו את כוח המשיכה הדרוש כדי להחתים את כל המטרות שלנו.
אם הכל היה הולך לפי התוכנית, אז לא היינו צריכים לשחרר את הובאן כדי לפנות מקום לחלוץ/לקשר אגף זר.
במציאות שנוצרה, אייבנדר הוא בהחלט רכש טוב.

גם בנוגע לשאר שחקני הרכש שהחתמנו. אפשר לדבר על המחיר (למרות שהוא לא רלוונטי, היו רווחים מאירופה, יש עליה כללית במחירי השוק ולכן השילוב הוביל למחירים ששילמנו), אבל לא על זהות השחקנים.
דור אלו היה המגן הימני הישראלי הכי טוב שאפשר היה להביא בשוק.
אורן ביטון היה המגן השמאלי הכי טוב שאפשר היה להביא בשוק.
מיכאל אוחנה היה הקשר הכי טוב שאפשר היה להביא בשוק.
עבד אלחמיד הוא הבלם הכי טוב שאפשר היה להביא בשוק.
הרכש של זריהן הוא הימור, אין ספק, אבל גם כאלה הימורים צריכים לקחת. וכשהיה את טוני, מליקסון ובוזגלו באגפים, כלומר זריהן מתחיל כקשר הרביעי ברוטציה, זה גם הימור שטוב לקחת ועובדה שלמרות הפציעות של זריהן החיסרון שלו לא השפיע עלינו.
על אייבנדר כבר דיברתי.
פקהארט חתם אחרי עונה מצוינת ביוון.
קוואנקה חתם אחרי עונה עם 30 משחקים בליגה הראשונה בספרד כשהוא מועדף על פני אותו אצילי שרצינו בקיץ.

יכול להיות שחלק משחקני הרכש יכשלו אצלנו, אבל מבחינת המחשבה מאחורי הרכש, היא הייתה בהחלט נכונה.
+1

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

South Boy כתב:השחקן שאיינבינדר יכול להחליף בבוא היום זה את ראדי, שחקן אגרסיבי שמחלץ כדורים במרכז המגרש ויוצא קדימה לתקוף מקו שני.
אין לו את ראיית המשחק של הובאן, אין לו את המסירות של הובאן, אין לו את המהירות של הובאן, הוא לא בקלאסה של הובאן וזה טבעי כי לא יהיה שחקן ישראלי בקלאסה הזאת בשנים הקרובות. ההשוואה הזאת עושה לדן עוול כי הוא שחקן טוב אבל מושווה באופן קבוע לשחקן שאף אחד בכדורגל הישראלי לא יכול ולא יוכל להיכנס לנעליו, מדובר בזר בניחוח הזרים מברית המועצות של שנות ה-90', אין פה כאלה כבר.
איינבינדר חייב שחקן כמו הובאן לידו עד כמה שאפשר למצוא שחקן באיכות הזאת שיגיע לישראל, הקישור שלנו נגרי מדי ואי אפשר לצפות מדן שיעשה את מה שהובאן הרגיל אותנו בעונות האחרונות.
בקיצור, דן שחקן טוב אבל הוא לא קרוב להיות הובאן, הוא צריך שחקן כזה לידו כדי לבלוט ולא להיות על תקן ההובאן.
חחח זה הפיסקה עם הכי הרבה הובאן שראיתי בחיים שלי

ולגבי העניין, אין מה להשוות ולכן לא משווים

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אתה מלך. מללללך
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה