דן איינבינדר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: דן איינבינדר

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא אנושי. רגע אחד אני רואה אותו עוזר לקורהוט, מזיז את הראש והנה הוא באגף השני עם ביטון.
כמה הוא רץץץץץץץץץץץץץץץץ

אז נכון, הוא לא הובאן ואף פעם לא תהיה לו את הקלאסה של אובידיו הגדול, אבל לא ככה צריך להסתכל עליו. הוא מוסיף לא מעט גיוון למשחק שלנו והוא מהשחקנים היותר טובים שלנו מתחילת העונה. אחלה דן שבעולם

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הפועלעולה כתב:לא אנושי. רגע אחד אני רואה אותו עוזר לקורהוט, מזיז את הראש והנה הוא באגף השני עם ביטון.
כמה הוא רץץץץץץץץץץץץץץץץ

אז נכון, הוא לא הובאן ואף פעם לא תהיה לו את הקלאסה של אובידיו הגדול, אבל לא ככה צריך להסתכל עליו. הוא מוסיף לא מעט גיוון למשחק שלנו והוא מהשחקנים היותר טובים שלנו מתחילת העונה. אחלה דן שבעולם
מלך.
שם את הלב והביצים על המגרש
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מאוהב בו

E26

שליחה על ידי E26 »

אחלה משחק היום, אוהב תאטרף שלו. מתגעגע להצטרפות שלו מהקו השני כמו בתחילת העונה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

עשה עבודה של 2 שחקנים

לוחם רציני

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

לא הובאן, לא הכי טכני, לא מוסר הכי טוב, אבל משאיר את הלב והנשמה על המגרש. בכל משחק.

מוריד בפניו את הכובע.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שחקן בן של אלף.
כמה הוא רץ יא אללה.
איזה משקיען.
כן ואפשר כבר להפסיק עם המשפט הפתאטי "לא הובאן אבל..".
יאללה תתקדמו.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

חח העלו כבר את הנתונים? הבנאדם לא התעייף.
הוא גם תרם המון להנעת כדור, אין צורף להפוך אותו לשחקן בינוני, הוא לא רחוק מהובאן.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

zivmay כתב:חח העלו כבר את הנתונים? הבנאדם לא התעייף.
הוא גם תרם המון להנעת כדור, אין צורף להפוך אותו לשחקן בינוני, הוא לא רחוק מהובאן.
רץ 10.9 ק"מ, ראדי עם 10.8. דודזאדה עם 11.1

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

The red one כתב: רץ 10.9 ק"מ, ראדי עם 10.8. דודזאדה עם 11.1
ברור, רצה לברוח כמה שיותר רחוק מהיציע הדרומי
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
Redbull
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Redbull »

וואלה אני לא יודע על מה אתם מתלוננים.
בלי קשר למה שהיה אתמול לדעתי דן יותר טוב מהובאן של שנה שעברה(בדגש).

מלבד ההקרבה והאינטליגנצית משחק יש לו גם אחלה בישולים או מהלכים שמובילים לכאלה

נתן כדור גדול אתמול לביטון בשער השני

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מסכים.
הובאן היה "חומה בלתי נראית" כמו שאמר עליו פעם קופר ואהבתי את הכינוי, התקפית הפסים שלו קדימה היו ברמה ירודה מאוד, וגם כן החזיק לא מעט בכדור לפני ששיחרר.
דן דוחף קדימה נהדר. הגנתית הוא קצת פחות ממה שדמיינתי אבל גם כן בסדר גמור.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

יש איזה משהו שאני רוצה להגיד לגביו ומתלבט כי אני בספק עד כמה יכנס לאוזניים קשובות, בטח כרגע אחרי ניצחון גדול שלנו.

איינבינדר שחקן מוגבל. הוא שחקן עם נשמה ענקית שנותן הכל, אבל מוגבל. כשהוא מקבל כדור תחת לחץ אין כמעט סיכוי שהוא יהפוך את הסיטואציה הזו לפעולה יצירתית טובה, בגלל טכניקה לקויה שלו.
הוא איטי יחסית, וזה גורם לכך שבמצבים שהוא צריך לחפות בהגנה הוא קצת "מרמה" ולא באמת הולך עד הסוף עם השחקן שלו (אתמול למשל זה קרה כשריקן הגביה כדור מסוכן מצד שמאל). במונחים קצת יותר חריפים, הוא שחקן שיתן הכל מעצמו אבל לא יתן הרבה (תתנתקו לרגע מהחיבה לאופי).

התחושות האלה התעצמו אצלי מהרגע שנחשפתי לעלי מוחמד ורואה איזה דברים הוא נותן כקשר 50-50.
הבדל של שמיים וארץ. אם עלי מוחמד מגיע על המשבצת שלו אנחנו הופכים לקבוצה עם קישור על סף שלמות.
אני כבר בונה את זה בראש וכתוצאה מכך מתקשה להשלים עם המגבלות של איינבינדר.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

Eelect כתב:יש איזה משהו שאני רוצה להגיד לגביו ומתלבט כי אני בספק עד כמה יכנס לאוזניים קשובות, בטח כרגע אחרי ניצחון גדול שלנו.

איינבינדר שחקן מוגבל. הוא שחקן עם נשמה ענקית שנותן הכל, אבל מוגבל. כשהוא מקבל כדור תחת לחץ אין כמעט סיכוי שהוא יהפוך את הסיטואציה הזו לפעולה יצירתית טובה, בגלל טכניקה לקויה שלו.
הוא איטי יחסית, וזה גורם לכך שבמצבים שהוא צריך לחפות בהגנה הוא קצת "מרמה" ולא באמת הולך עד הסוף עם השחקן שלו (אתמול למשל זה קרה כשריקן הגביה כדור מסוכן מצד שמאל). במונחים קצת יותר חריפים, הוא שחקן שיתן הכל מעצמו אבל לא יתן הרבה (תתנתקו לרגע מהחיבה לאופי).

התחושות האלה התעצמו אצלי מהרגע שנחשפתי לעלי מוחמד ורואה איזה דברים הוא נותן כקשר 50-50.
הבדל של שמיים וארץ. אם עלי מוחמד מגיע על המשבצת שלו אנחנו הופכים לקבוצה עם קישור על סף שלמות.
כמו עם הרבה עמדות, כישראלי הוא האופציה כמעט הכי טובה שיש בליגה (לדעתי היה עדיף לנסות כמה שיותר להביא את קלטינס).
בהשוואה לזרים כמו הובאן... כולנו ידענו שלא. גולים זה נחמד, אבל זה לא התפקיד העיקרי שלו.
מפריע לי לפעמים מהלכים של חוסר אחריות - כמו בתחילת המחצית השנייה שניסה לעבור בין 3-4 שחקנים וזה נגמר עם מתפרצת ועבירה מסוכנת מאוד של טאהא על קיארטנסון.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Eelect כתב:יש איזה משהו שאני רוצה להגיד לגביו ומתלבט כי אני בספק עד כמה יכנס לאוזניים קשובות, בטח כרגע אחרי ניצחון גדול שלנו.

מסכים מאוד. הוא ללא ספק השחקן שעובד הכי קשה על המגרש, הוא לא מפסיק לרוץ, נופל על התחת, לוחם ללא חת ולא מוותר לעולם.
אבל הוא ממש חלש בהחלטות קלאץ' תמיד בפעולה האחרונה שלו הוא עושה את הפעולה הלא נכונה.
אוהב מאוד את ההשקעה שלו אבל לטעמי הוא הקשר אמצע הרביעי חמישי שלנו בסגל כרגע. (אוגו, ראדי, אוחנה, וובה \ דן)
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה