דן איינבינדר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: דן איינבינדר

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה שי ! כתב:
מסכים עם הקו שלו אף שחקן ישראלי לא שווה מעל 250 אלף דולר
פרט לזהבי
זה שי !
הייתי מאחל לך בעלים כזה, הבעיה שאנחנו אוהדים את אותה קבוצה ואני לא מזוכיסט.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

הובאן עזב כדי לפנות מקום לקואנקה ופקהארט. אין שום קשר לאייבינדר.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

ReDo כתב:הובאן עזב כדי לפנות מקום לקואנקה ופקהארט. אין שום קשר לאייבינדר.
זאת הבעיה, שחשבו שישראלי יוכל להחזיק את העמדה הזו וטעו. והדבר הכי גרוע זה שכנראה לא למדו מהטעות אם שמות כמו קבהא וממן עולים כאן

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הישראלי הכי טוב בעמדה הזו שאפשר למצוא כדי לפנות משבצת של זר.

תפס יום חלש אבל עדיין עם הפעולות ההתקפיות שלו והתנועה ללא כדור הגיע ל2 וחצי מצבים לשער ואת זה צריך לקחת לטובה.

ותשפטו שחקנים לפי יכולת לא לפי מה מרוויחים וכמה מרוויחים וכמה שילמו עליהם.
כי שופטים שחקנים לפי שער אז יש הרבה ברשימה לפני איבינדר
תמונה

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

הדיון הזה אמור להיות בכללי על מצב האמצע שלנו. האמצע לא מתפקד טוב וזה בגלל כמה גורמים אחד מהם זה דן, אי אפשר להתעלם מזה.

הוא משקיען, רוצה, נלחם וזה הרבה פעמים גם מספיק, אבל לא סתם משחק הלחץ שלנו, והנעת הכדור שלנו נפגמה בשנה האחרונה.

במצב שראדי בירידה חדה מאוד ביכולת אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שחקן כמו דן, ששוב כל הכבוד לו על ההשקעה, אני באמת לרוב מעדיף שחקן שרץ ונלחם על איזה פרימדונה שעושה טובה שהוא משחק, או שחושב שהוא כוכב, אבל לטעמי שלישית הקישור שלנו זה החלק הכי חשוב בקבוצה, זה נותן את הבלאנס בין ההגנה להתקפה, נותן לטוני ולמליקסון יותר חופש לעשות פעולות מסוכנות באיזורים מסוכנים ולרדת פחות להגנה והלב שאמור גם להפעיל את משחק הלחץ כשאנחנו מגינים וגם לדעת להשתחרר ממנו כשאנחנו מותקפים.

דן לא עושה בצורה טובה מתחילת העונה, נכון שהיו לו משחקים טובים יותר וטובים פחות אבל בשום משחק טוב שלו הוא לא הצטיין באספקטים הללו ובהינתן ראדי חלש ואוגו משחק כן משחק לא אנחנו בבעיה חמורה
נערך לאחרונה על ידי blueman ב 15 ינואר 2018, 16:17, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

blueman כתב:הדיון הזה אמור להיות בכללי על מצב האמצע שלנו. האמצע לא מתפקד טוב וזה בגלל כמה גורמים אחד מהם זה דן, אי אפשר להתעלם מזה. הוא משקיען, רוצה, נלחם וזה הרבה פעמים גם מספיק, אבל לא סתם משחק הלחץ שלנו, והנעת הכדור שלנו נפגמה בשנה האחרונה. במצב שראדי בירידה חדה מאוד ביכולת אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שחקן כמו דן, ששוב כל הכבוד לו על ההשקעה, אני באמת לרוב מעדיף שחקן שרץ ונלחם על איזה פרימדונה שעושה טובה שהוא משחק, או שחושב שהוא כוכב, אבל לטעמי שלישית הקישור שלנו זה החלק הכי חשוב בקבוצה, זה נותן את הבלאנס בין ההגנה להתקפה, נותן לטוני ולמליקסון יותר חופש לעשות פעולות מסוכנות באיזורים מסוכנים ולרדת פחות להגנה והלב שאמור גם להפעיל את משחק הלחץ כשאנחנו מגינים וגם לדעת להשתחרר ממנו כשאנחנו מותקפים. ואת זה דן לא עושה בצורה טובה מתחילת העונה, נכון שהיו לו משחקים טובים יותר וטובים פחות אבל בשום משחק טוב שלו הוא לא הצטיין באספקטים הללו ובהינתן ראדי חלש ואוגו משחק כן משחק לא אנחנו בבעיה חמורה
חבר, תרחם עלינו.
קשה מאוד לקרוא את מה שאתה כותב.
קצת אויר, רווחים...

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

delta7 כתב: חבר, תרחם עלינו.
קשה מאוד לקרוא את מה שאתה כותב.
קצת אויר, רווחים...
כותב מהרכבת ב 6:30 בבוקר, תבין אותי

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

blueman כתב: כותב מהרכבת ב 6:30 בבוקר, תבין אותי
מחול.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מצאתם שעיר לעזאזל.
הוא לא הסיבה שהובאן עזב. מאור בוזגלו הוא הסיבה שהובאן עזב. הלוואי והיה אפשר לשחק עם 8 זרים.
כל המתנגדים לא מקבלים את המשבר באיכות השחקנים הישראלים בשוק. אין היום קשר אמצע ישראלי טוב ממנו שהיה אפשר להביא.
עובדה שהשמות האחרים שנזרקים באוויר הם ממן וקהת. קהת בדיחה וממן פחות או יותר באותה רמה עם יתרון החופשיות.
אחלה אייבינדר, הוא לא אשם שנחלשנו באמצע. נחלשנו כי גון נשלק, כי ראדי בא בימים והובאן נאלץ לעזוב
דן עושה את המקסימום וגם אם לפעמים עושה דברים טפשיים, אין אלטרנטיבות טובות יותר. הייתי גם ממקם אותו בעמדה קדמית יותר בקישור במצבנו היום ופותח עם וובה לצד גון כדי לעבות את האמצע

סמל אישי של משתמש
red ultras

RedRock כתב:מצאתם שעיר לעזאזל.
הוא לא הסיבה שהובאן עזב. מאור בוזגלו הוא הסיבה שהובאן עזב. הלוואי והיה אפשר לשחק עם 8 זרים.
כל המתנגדים לא מקבלים את המשבר באיכות השחקנים הישראלים בשוק. אין היום קשר אמצע ישראלי טוב ממנו שהיה אפשר להביא.
עובדה שהשמות האחרים שנזרקים באוויר הם ממן וקהת. קהת בדיחה וממן פחות או יותר באותה רמה עם יתרון החופשיות.
אחלה אייבינדר, הוא לא אשם שנחלשנו באמצע. נחלשנו כי גון נשלק, כי ראדי בא בימים והובאן נאלץ לעזוב
דן עושה את המקסימום וגם אם לפעמים עושה דברים טפשיים, אין אלטרנטיבות טובות יותר. הייתי גם ממקם אותו בעמדה קדמית יותר בקישור במצבנו היום ופותח עם וובה לצד גון כדי לעבות את האמצע
טוב אחי..אני יכול להכין לך קליפ של חצי שעה של פעולות לא מחמיאות שאייבינדר עשה השנה אבל זה לא יעזור כי אתם מקובעים עליו.
לדעתי הפוטנציאל של קהת הוא 3 רמות מעל אייבינדר. ולפני שאתה או שאר האנשים שקונים אותם בגליצ'ים מיותרים מתחילים עם הבולשיט, תשאל את עצמך שאלה אחת- במידה ואייבינדר היה מגיע לחיפה- האם הם היו במצב טוב יותר היום? תודה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

red ultras כתב: טוב אחי..אני יכול להכין לך קליפ של חצי שעה של פעולות לא מחמיאות שאייבינדר עשה השנה אבל זה לא יעזור כי אתם מקובעים עליו.
לדעתי הפוטנציאל של קהת הוא 3 רמות מעל אייבינדר. ולפני שאתה או שאר האנשים שקונים אותם בגליצ'ים מיותרים מתחילים עם הבולשיט, תשאל את עצמך שאלה אחת- במידה ואייבינדר היה מגיע לחיפה- האם הם היו במצב טוב יותר היום? תודה.
גם אם מסי היה מגיע לחיפה הם לא היו במצב טוב יותר.
ועדיין, קהת נתן בקריירה שלו חצי עונה טובה. איזה 3 רמות?!
הגליצים לא קונים אותי למרות שמישהו שבא לתת את התחת שלו בליגה שלנו שווה יותר מאיזה דריבל מיותר של מישהו אחר (...)
גם המצב שניסה להחזיר כדור למרכז הרחבה במקום לבעוט לשער מוכיח שמעניינת אותו טובת הקבוצה גם אם קבלת ההחלטות שגויה לפעמים.
היכולת של הקבוצה השנה לא משהו. סרטון של חצי שעה של פעולות זוועה אפשר להכין גם על גון, טוני וראדי (שלא נדבר על שהר, טאהא&אלחמיד וכו׳)

בשורה התחתונה, הוא שחקן סגל ראוי ביחס לשוק הישראלי. לא key player וגם לא שחקן בשביל להשלים ל18

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

RedRock כתב:מצאתם שעיר לעזאזל.
לא ראיתי שמישהו האשים אותו בעזיבה של הובאן. הנסיבות ידועות וברור שהשוק כמעט בלתי אפשרי.
זה עדיין לא אומר שצריך להתפשר על קישור כל כך בינוני ואפור. זה לב הקבוצה ואם איינבינדר הוא אחד הבאנקרים אז אפשר להבין למה אנחנו נראים כפי שאנחנו נראים.

אני הייתי שמח לראות זר בתפקיד הזה, גם על חשבון עמדות אחרות.
לדעתי אנשים לא מבינים את החשיבות של אמצע חזק. זאת הבעיה הכי גדולה שלנו השנה.

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

ForeverRed כתב:אני הייתי שמח לראות זר בתפקיד הזה, גם על חשבון עמדות אחרות.
לדעתי אנשים לא מבינים את החשיבות של אמצע חזק. זאת הבעיה הכי גדולה שלנו השנה.
הוצאת לי את המילים מהפה.

מסכים גם עם רד אולטראס (עד הקטע של קהת).

סמל אישי של משתמש
red ultras

RedRock כתב:
גם אם מסי היה מגיע לחיפה הם לא היו במצב טוב יותר.
ועדיין, קהת נתן בקריירה שלו חצי עונה טובה. איזה 3 רמות?!
הגליצים לא קונים אותי למרות שמישהו שבא לתת את התחת שלו בליגה שלנו שווה יותר מאיזה דריבל מיותר של מישהו אחר (...)
גם המצב שניסה להחזיר כדור למרכז הרחבה במקום לבעוט לשער מוכיח שמעניינת אותו טובת הקבוצה גם אם קבלת ההחלטות שגויה לפעמים.
היכולת של הקבוצה השנה לא משהו. סרטון של חצי שעה של פעולות זוועה אפשר להכין גם על גון, טוני וראדי (שלא נדבר על שהר, טאהא&אלחמיד וכו׳)

בשורה התחתונה, הוא שחקן סגל ראוי ביחס לשוק הישראלי. לא key player וגם לא שחקן בשביל להשלים ל18
אני מסכים שאייבינדר שחקן סגל ראוי. הבעיה היא שמבחינת בכר ומבחינת חלק לא מבוטל של גולשים כאן מתייחסים אליו כאחד השחקנים הבכירים בקבוצה. ברגע שדן הוא "עושה המשחק" שלך זה אומר דרשני על מצב הקבוצה והכישלון בקריאת השחקן שאמור להכנס למשבצת של הובאן.

עזוב, אשאל את זה אחרת.
בהנחה שהשיא של ראדי מאחוריו והגרף של אוגו הוא כלפי מטה - דן אייבינדר הוא זה שאמור להוביל אותנו?

לגבי מה שאמרת על מסי - אז למה אתה ואחרים כאן שופטים את קהת? הוא היחיד בחיפה שנראה כמו שחקן רץ מתאמץ ומנסה.
3 רמות, כן. יכולת הבקעה שהוכיח בעבר, משחק ראש מעולה, מהיר והתכונה שיריבים הכי שונאים - "נדבק". שים אותו בקבוצה שרצה ושמאמינים בו והוא יפרח. אני מת שהוא יגיע וכל מי שצוחק עליו כאן מהר מאוד יחזור בו.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

קשר ימין איכותי זה הדבר הראשון שצריך לנחות פה.
עם הקישור השחוק וההגנה המאולתרת נסתדר.

כל הארטילריה ההתקפית שלנו בנויה כרגע על שני שחקנים.

שלח תגובה