תומאש פקהארט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: תומאש פקהארט

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Eelect כתב: הבנתי. אני חושב שכל זה מתחיל בנגמר בניידות. בניגוד אליך אני דווקא חושב שזו אחת הבעיות שלו.
הוא מתאמץ לנוע אבל זה לא מספיק מהיר כדי שיהיה אפקטיבי.

אני חושש שכדי שפקהארט יבוא יותר לידי ביטוי השינוי יצטרך לבוא דווקא מהשחקנים סביבו.
למה חושש? כי זה אומר שאנחנו צריכים שחקנים נוספים שיאיימו על השער, ימשכו אש ויגרמו ככה להגנות פחות להתמקד בו.
אני לא רואה את זה מגיע לא מקואנקה, לא ממליקסון ולא מאוחנה.
קוואנקה בקושי שיחק שיהיה אפשר לחשוש לגביו.
לדעתי הוא יכול למשוך אש וצריך לתת לו יותר דקות בשביל שהוא יוכיח את עצמו.
מה שכן כרגע פקהארט לא מתאים ביכולת הנוכחית של הסגל וצריך לפתוח עם שהר או אפילו עם חלאיילה ובקיצור עם החלוץ בכושר הכי טוב, לאט לאט קוואנקה יכנס לעניינים וימשוך אש, וואקמה יחזור לעצמו ואז פקהארט יוכל להיות יותר יעיל עבורנו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

Eelect כתב: הבנתי. אני חושב שכל זה מתחיל בנגמר בניידות. בניגוד אליך אני דווקא חושב שזו אחת הבעיות שלו.
הוא מתאמץ לנוע אבל זה לא מספיק מהיר כדי שיהיה אפקטיבי.

אני חושש שכדי שפקהארט יבוא יותר לידי ביטוי השינוי יצטרך לבוא דווקא מהשחקנים סביבו.
למה חושש? כי זה אומר שאנחנו צריכים שחקנים נוספים שיאיימו על השער, ימשכו אש ויגרמו ככה להגנות פחות להתמקד בו.
אני לא רואה את זה מגיע לא מקואנקה, לא ממליקסון ולא מאוחנה.
זריהן?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אמרתי ואומר שוב.
הקבוצה בשנים האחרונות סיגלה לעצמה סגנון משחק שהוא מהיר,מושתת על דריבלים,על הרצפה.
חלוץ כמו פקרהאט שרגיל כל חייו שרק מרימים לו והוא שם רגל או ראש ייקח לו זמן להסתגל.
אני יכול לתת כאן כמה וכמה דוגמאות לחלוצים שהם דומים לפקרהאט ונכנסו לקבוצה שהיא די דומה לשלנו ולקח להם זמן להבין ולהיכנס לעיניינים.
ושהם נכנסים לעניינים אי אפשר לעצור אותם.
אפשר להביא כדוגמא את קיראטנסון,אפשר להביא גם את אורלנדו סה,דוארטה בזמנו והחלוץ הפורטוגלי ואשקנולס או איך שקוראים לו.
בסוף הכל זה עניין של דקות משחק והרבה סבלנות.
או שאתה מוותר ואז הוא מפציץ במקום אחר ופקראהט יפציץ פה או במקום אחר שלא יהיו לכם ספקות.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

REDZED כתב:זריהן?
זריהן לא איכותי מספיק להרכב ובקצב הכשירות שלו עוד מעט גם לא לספסל, הוא לא פיתרון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Eelect כתב: זריהן לא איכותי מספיק להרכב ובקצב הכשירות שלו עוד מעט גם לא לספסל, הוא לא פיתרון.
ולחשוב שאנשים עוד הציעו לבנות עליו כמחליף של בוזגלו.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

Totti כתב: די עם זה.

לוסיו צקע את השטף, שהר תקע את השטף, ארבייטמן תקע את השטף...הקבוצה שלנו עם מליקסון וטוני היא מסרסת חלוצים קלאסית.

למה?

נגיעה אחת יותר מידי בכדור, דרך קבע. תן לפקהארט דור מיכה לידו והוא חוגג.

לפרטים: ע.זהבי, כל הכדורים זורמים אליי.
שהר לא תקע את השטף לעולם, פשוט המון פעמים הוא נעלם לחלוטין אך ההרגשה שהמהירות בהתקפה קיימת.
שאר השחקנים שנתת? שים לב כולם אותו סגנון פיבוט 9 למינהם.
יש התעקשות מיותרת על "חלוץ עם נוכחות ברחבה" כשדווקא חלוץ קצת יותר מגוון סטייל דמארי של תקופת הפועל לדעתי יתאים יותר לשיטת משחק של הקבוצה.

אפשר לעצום עיניים ואפשר להבין שמשהו לא מתחבר לפקהרט עם הקבוצה ועם כל הכבוד זה לא שנחליף את טוני ומליקסון בשבילו, אז או שברק יימצא איך לגרום לקבותה להפעיל אותו נכון או שנמשיך להגיד כמה הוא טוב אבל אף אחד לא מזין אותו עד סוף העונה.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

RedHell כתב:
שהר לא תקע את השטף לעולם, פשוט המון פעמים הוא נעלם לחלוטין אך ההרגשה שהמהירות בהתקפה קיימת.
יש התעקשות מיותרת על "חלוץ עם נוכחות ברחבה" כשדווקא חלוץ קצת יותר מגוון סטייל דמארי של תקופת הפועל לדעתי יתאים יותר לשיטת משחק של הקבוצה.

אפשר לעצום עיניים ואפשר להבין שמשהו לא מתחבר לפקהרט עם הקבוצה ועם כל הכבוד זה לא שנחליף את טוני ומליקסון בשבילו, אז או שברק יימצא איך לגרום לקבותה להפעיל אותו נכון או שנמשיך להגיד כמה הוא טוב אבל אף אחד לא מז** אותו עד סוף העונה.
אז כנראה שמי שבאמת יכול להיות התשובה שלנו לחלוץ שישלים את ההתקפה והשיטה של באר שבע זה אולי גיא מלמד ?

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

RedHell כתב:

אפשר לעצום עיניים ואפשר להבין שמשהו לא מתחבר לפקהרט עם הקבוצה ועם כל הכבוד זה לא שנחליף את טוני ומליקסון בשבילו, אז או שברק יימצא איך לגרום לקבותה להפעיל אותו נכון או שנמשיך להגיד כמה הוא טוב אבל אף אחד לא מז** אותו עד סוף העונה.
תשמע זה נורא קל להגיד חלוץ סטייל דמארי בתקופת הפועל.
דמארי בתקופת הפועל הוא חייזר, היה בפייט עם זהבי ראש בראש על מלכות השערים ונמכר באיזה מיליארד ארבע מאות אלף לאירופה.

פרט לזהבי, אין חלוץ ישראלי כזה בשוק היום, לא כזה שניתן להביא ולא כזה שלא ניתן להביא.
חלוצי שפיץ שיודעים לייצר לעצמם מצבים ובעלי יכולת סיום ברמה גבוהה הם מצרך נדיר במחוזותינו ובדרך כלל לא מגיעים לפה.

כמה כאלה יש לנו בליגה? אין.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

oranu כתב: תשמע זה נורא קל להגיד חלוץ סטייל דמארי בתקופת הפועל.
דמארי בתקופת הפועל הוא חייזר, היה בפייט עם זהבי ראש בראש על מלכות השערים ונמכר באיזה מיליארד ארבע מאות אלף לאירופה.

פרט לזהבי, אין חלוץ ישראלי כזה בשוק היום, לא כזה שניתן להביא ולא כזה שלא ניתן להביא.
חלוצי שפיץ שיודעים לייצר לעצמם מצבים ובעלי יכולת סיום ברמה גבוהה הם מצרך נדיר במחוזותינו ובדרך כלל לא מגיעים לפה.

כמה כאלה יש לנו בליגה? אין.
לרגע לא טענתי שקל, סתם טוען שבקבוצה מלכתחילה חיפשו קונספט של פקהרט כשלמען האמת הקבוצה לא יודעת לשחק עם סגנון של חלוץ כזה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

RedHell כתב:
לרגע לא טענתי שקל, סתם טוען שבקבוצה מלכתחילה חיפשו קונספט של פקהרט כשלמען האמת הקבוצה לא יודעת לשחק עם סגנון של חלוץ כזה.
לא כל חלוץ 9 צריך בהכרח להיות כבד ומוגבל שמכריח סגנון משחק מסוים.

החשיבה להביא שחקן מאסיבי הייתה נכונה.
הבחירה הספציפית בסימן שאלה. נצטרך לחכות ולראות.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

נראה לי שברק חיפש מישהו שייתן גולים כמו שחטפנו אתמול

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

פקהארט שחקן איכותי אין כאן שאלה בכלל.
אבל אני חושב שבקבוצה טעו כשהלכו על שחקן שה- main id שלו הוא גובה. בכלל, מתקשה לחשוב על דוגמה מקבילה באירופה של קבוצה יוזמת שהחלוץ המרכזי שלה הוא שחקן בסגנון של פקהארט (כזה שלא יכול לייצר לעצמו או לאחרים). חוץ מזלאטן שהוא יוצא מן הכלל וגם הוא עם כל 195 הסנטימטרים שלו שחקן מייצר.

פקהארט מזכיר לי קצת את פטר קראוץ'. רק שאנחנו לא משחקים בסגנון כמו סטוק סיטי.

הלוואי שהוא יצליח להתאים את עצמו לשיטה, אבל כרגע זה נראה שידוך לא מוצלח.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

הבעיה לדעתי עם פקהארט היא שגם באספקטים שהוא אמור להצטיין בהם כמו משחק עם הגב ומאבקי גובה, הוא לא מראה יכולת משכנעת.

לשם השוואה, אני זוכר את לוסיו מוריד כדורים לקו שני בצורה יותר טובה. ולא, אני לא חושב שלוסיו חלוץ יותר טוב

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

red ultras כתב:פקהארט שחקן איכותי אין כאן שאלה בכלל.
אבל אני חושב שבקבוצה טעו כשהלכו על שחקן שה- main id שלו הוא גובה. בכלל, מתקשה לחשוב על דוגמה מקבילה באירופה של קבוצה יוזמת שהחלוץ המרכזי שלה הוא שחקן בסגנון של פקהארט (כזה שלא יכול לייצר לעצמו או לאחרים). חוץ מזלאטן שהוא יוצא מן הכלל וגם הוא עם כל 195 הסנטימטרים שלו שחקן מייצר.

פקהארט מזכיר לי קצת את פטר קראוץ'. רק שאנחנו לא משחקים בסגנון כמו סטוק סיטי.

הלוואי שהוא יצליח להתאים את עצמו לשיטה, אבל כרגע זה נראה שידוך לא מוצלח.
השאלה אם פקהארט הוא באמת רק גובה. אני מקווה שלא.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yanivnew91 כתב:הבעיה לדעתי עם פקהארט היא שגם באספקטים שהוא אמור להצטיין בהם כמו משחק עם הגב ומאבקי גובה, הוא לא מראה יכולת משכנעת.

לשם השוואה, אני זוכר את לוסיו מוריד כדורים לקו שני בצורה יותר טובה. ולא, אני לא חושב שלוסיו חלוץ יותר טוב
מסכים עם רוח הדברים, אם כי זה עוד מוקדם לשפוט.

כרגע נראה שדווקא היתרונות היחסיים שאמורים להיות לפקהארט לא באים לידיי ביטוי. לא מרוויח מספיק כדורים, לא מספיק טוב עם הראש. יוצא שאנחנו מקבלים גרסה מוזרה של חלוץ רגיל בגוף של חלוץ 9 ומפסידים מכל הכיוונים.

אני חושב שצריך לתת לו עוד זמן. הוא קצת איבד ביטחון וזה מורגש.

שלח תגובה