תומאש פקהארט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
niv1

Re: תומאש פקהארט

שליחה על ידי niv1 »

שיש כתב: זה שעניתי לו, כתב שכרגע הוא לא מתאים לסגנון אבל מה זה כרגע או שמתאים או שלא
כרגע לא מתאים כי לא משתמשים ביתרונות שלו ולא משחקים איתו חכם.. רואים עמוד תאורה ברחבה אז כל שחקן שעובר את החצי ישר מגביה לרחבה.. כל עוד זה לא ישתנה וילמדו לשחק איתו (כרגע) עדיף לפתוח עם שהר ואני גם די משוכנע שבכר יפתח איתו משחק הבא

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

The red one כתב: בסדר הוא הביע את דעתו..לא הבנתי את השאלה של "אז למה הביאו אותו"..זה לא שמישהו בקבוצה אמר שהוא לא מתאים..

וגם אם באמת בכר חושב שהוא לא מתאים (שזה, דרך אגב, נראה גלוי לעין בנתיים) - אז אני בטוח שהוא הביא אותו כי חשב שיתאים. לא תמיד פוגעים בול.
אני באמת תוהה לנוכח הקביעה של חלק מהמשתמשים פה אם הוא מתאים לנו או לא.
זה נראה שהוא כופה סגנון משחק מסויים וזה לא מסתדר לי עם ההתעקשות עליו מה שגורם לי לחשוב שפשוט לא משתמשים בו נכון כמו שברק רוצה

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

הוא כל הזמן עובד ועושה תנועה פשוט לא מפעילים אותו נכון,צריך להסביר לשחקנים שהם לא יודעים להרים ולא נגיע בסיגנון הזה לשום מקום

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

ה"אשמה" נופלת פה גם על הקבוצה וגם על פקהארט, שמתקשה להשתמש בגוף הגדול שלו כדי ליצור יתרון והגודל שלו הופך במצב כזה לנטל.
אפשר לומר שההחלטה להביא חלוץ גבוה בצורה קיצונית לא מצדיקה את עצמה כרגע.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא חושב שפקהארט כופה משהו.
זה לא בעיה שלו שבמקום לעשות מהלכים טובים על הקו, שחקנים פשוט בוחרים באופציה הקלה להעיף כדור למרכז הרחבה.
גם את וידאר התחילו להפעיל נכון רק לקראת ינואר. זה קרה כשג'ורדי התמנה למאמן ותחתיו המגנים כמעט ולא הרימו כדורים, אלא הוציאו רוחב על הקרקע. וממקומות מסוכנים, אחרי ה16, לא 20 מטר אלכסונית מהשער.
הרוחב של מליקסון לדוגמא ששהר פספס, הוא כדור קלאסי לצורך העניין לחלוץ רחבה. וידאר קובר אותו בקלות.

אני גם מאמין ששהר יפתח. וזה לא שהוא מראה יכולת טובה. היום בישל די במזל, חוץ מזה לא עשה כלום.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

yossi כתב:לא חושב שפקהארט כופה משהו.
זה לא בעיה שלו שבמקום לעשות מהלכים טובים על הקו, שחקנים פשוט בוחרים באופציה הקלה להעיף כדור למרכז הרחבה.
גם את וידאר התחילו להפעיל נכון רק לקראת ינואר. זה קרה כשג'ורדי התמנה למאמן ותחתיו המגנים כמעט ולא הרימו כדורים, אלא הוציאו רוחב על הקרקע. וממקומות מסוכנים, אחרי ה16, לא 20 מטר אלכסונית מהשער.
הרוחב של מליקסון לדוגמא ששהר פספס, הוא כדור קלאסי לצורך העניין לחלוץ רחבה. וידאר קובר אותו בקלות.

אני גם מאמין ששהר יפתח. וזה לא שהוא מראה יכולת טובה. היום בישל די במזל, חוץ מזה לא עשה כלום.
העניין הוא שאם אנחנו צריכים להפעיל אותו כמו חלוץ רגיל, ואין באמת צורך בחלוץ כל כך גבוה, הגודל שלו הופך לסוג של נטל.
הבאנו חלוץ כל כך גבוה כדי שגם מהגבהות לא הכי טובות הוא יעשה שימוש, או כדי שהוא ידע להחזיק כדור עם הגודל שלו.
בינתיים לא רואים לא זה ולא זה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

Eelect כתב: העניין הוא שאם אנחנו צריכים להפעיל אותו כמו חלוץ רגיל, ואין באמת צורך בחלוץ כל כך גבוה, הגודל שלו הופך לסוג של נטל.
הבאנו חלוץ כל כך גבוה כדי שגם מהגבהות לא הכי טובות הוא יעשה שימוש, או כדי שהוא ידע להחזיק כדור עם הגודל שלו.
גם לוקאקו לא נותן גולים עם הגבהות כאלו,אלו בפתח תקווה נתן כל הרמה חצי גול עכשו זה 1ל 20

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Eelect כתב: העניין הוא שאם אנחנו צריכים להפעיל אותו כמו חלוץ רגיל, ואין באמת צורך בחלוץ כל כך גבוה, הגודל שלו הופך לסוג של נטל.
מסכים לגבי הנקודה שהוא צריך להחזיק כדור יותר טוב. הוא גם צריך לזכות ביותר כדורים ארוכים ולשמור עליהם,פלט לדוגמא היה טוב בזה.
לגבי השאר, שהר חלוץ שדי נעלם בצפיפות ודי נגר בהורדה בנגיעה. חיפשנו ובצדק שחקן מטרה לכדורים מהאגף ואחד שיכול להוריד בנגיעה לשחקן מקו שני.
כרגע הוא לא מקבל אף כדור נורמלי מהאגף וכמעט ואין תנועה מקו שני.
הבקיע שני שערים, שניהם זהים - מליקסון נותן לו כדור עומק.

הכל מתנקז לזה שלהוציא את מליקסון, אין לנו שחקנים שיוצר שערים. לכן אין לנו גם ממש גיוון, עם מליקסון תקבל בעיקר בישולים לשחקנים שעושים תנועה לעומק.
כל החבורה של טוני, אלו, זריהן קורהוט, ראדי, אייבינדר ואוחנה בישלו שני שערים בלבד בתקופה האחרונה. אחד מהם הוא עצמי..

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

yossi כתב: מסכים לגבי הנקודה שהוא צריך להחזיק כדור יותר טוב. הוא גם צריך לזכות ביותר כדורים ארוכים ולשמור עליהם,פלט לדוגמא היה טוב בזה.
לגבי השאר, שהר חלוץ שדי נעלם בצפיפות ודי נגר בהורדה בנגיעה. חיפשנו ובצדק שחקן מטרה לכדורים מהאגף ואחד שיכול להוריד בנגיעה לשחקן מקו שני.
כרגע הוא לא מקבל אף כדור נורמלי מהאגף וכמעט ואין תנועה מקו שני.
הבקיע שני שערים, שניהם זהים - מליקסון נותן לו כדור עומק.

הכל מתנקז לזה שלהוציא את מליקסון, אין לנו שחקנים שיוצר שערים. לכן אין לנו גם ממש גיוון, עם מליקסון תקבל בעיקר בישולים לשחקנים שעושים תנועה לעומק.
כל החבורה של טוני, אלו, זריהן קורהוט, ראדי, אייבינדר ואוחנה בישלו שני שערים בלבד בתקופה האחרונה. אחד מהם הוא עצמי..
הנקודה היא שבשביל להוריד כדור לשחקן שבא מקו שני בנגיעה או לקבל כדורי עומק יכולנו להביא חלוץ עם 10 או 15 סנטימטר פחות.
שחקן מטרה כל כך גבוה צריך לתת דברים ששחקנים נמוכים יותר לא יכולים להביא, אחרת מה הטעם בו.

בקשר לשחקנים יוצרים, יש לנו בעיה בתבניות התקפה, אנחנו משחקים כדורגל לא חכם ושקוף שבכר יצטרך למצוא דרך לשפר.
התלות ביכולת האישית של מליקסון רק מבליטה את זה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

yossi כתב:לא חושב שפקהארט כופה משהו.
שוב פעם מסכים איתך, אתה חד היום :מעשן:
כשילמדו להפעיל אותו אף אחד כבר לא יתהה אם הוא מתאים או לא.
מתחבר מאוד למי שכתב, שזה שהמשחק הראש שלו נהדר לא אומר שצריך לאנוס מהלכים וללכת בכוח על הגבהות סתמיות
זה הימור שלי בלבד אבל זה מסוג המקרים שככל שהעונה תתקדם כך הוא ישתפר ויתחבר, ולחלוטין זה לא במחיר של לשנות סגנון. זה לא שאנחנו מתבססים על התקפות מעבר מהירות (הפועל חיפה עושה את זה מושלם וזה מתאים לשחקנים שלהם)

התנועה שלו היא ברמה, האגפים שלנו כרגע לא עובדים ואני מחכה כבר לראות את האספקט הזה משתפר. אולי אורן ביטון, מי יודע

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כרגע הוא עובד ללא הפסקה ושם זה נעצר.
בחלק מהזמן זה באשמת החברים לקבוצה שפשוט לא מפעילים אותו, אבל יש סיבות נוספות.
הוא לא מספיק נייד ולא מחזיק כדור ברגל ליותר משנייה. הכבדות שלו היא מן הסתם חיסרון.

אני חושב שזה לא בדיוק הטייפקאסט של חלוץ רחבה שחיפשנו. לא כל שחקן פיזי חייב להיות איטי או חסר יכולת לייצר לעצמו מדי פעם.
עדיין יש לפקהארט המון יתרונות שיכולים לבוא לידיי ביטוי במשחק שלנו וצריך למצוא את הדרך לנצל אותם.

זה על ברק.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

niv1 כתב:אני די בטוח שאחד מהשינויים שבכר מדבר עליהם יהיה הורדה של פקהארט לספסל.. יכול להיות שהוא שחקן ענק אבל לפחות כרגע לא מתאים לסגנון משחק שלנו..
השינויים לא חייבים להיות בהרכב

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

כרגע הוא פחות בא לידי ביטוי בעיקר בגלל השחקנים שמסביבו

סמל אישי של משתמש
LIAV00S

שליחה על ידי LIAV00S »

עדין לא מחובר ועדין לא ברמה של וידאר קיארטנסון

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אני חושב שהגיע הזמן להסבר מפורט על איך עובד 'מדד קיארטנסון' לחלוצים.
האם זה על אותם הפרמטרים של מדד זהבי או שזה בכלל לפי המדדים ההגנתיים של מדד טיבי?

שלח תגובה