תומאש פקהארט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: תומאש פקהארט

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

עובד קשה מאוד, עושה עבודת מצוינת בבניית ההתקפה, עוצר המון כדורים ומנווט לשחקני התקפה אחרים וזה כוח גדול מאוד.
גם לי חסר יותר מצבים שלו בפנים מצד שני עשה היום כמה פעמים תנועה נכונה פנימה ועדין הכדור הולך כמעט על אוטומוט לאגפים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

לא תורם באופן ישיר במשחקים האחרונים צאז שחזר מהפציעה אבל היום הוא פינה המון שטחים לשאר הקבוצה, אני לא טוען שזה מספיק, אבל זה אחלה תוספת

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

שווה הרכב גם אם שהר בריא (בכושר הנוכחי של בן).
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:עובד קשה מאוד, עושה עבודת מצוינת בבניית ההתקפה, עוצר המון כדורים ומנווט לשחקני התקפה אחרים וזה כוח גדול מאוד.
גם לי חסר יותר מצבים שלו בפנים מצד שני עשה היום כמה פעמים תנועה נכונה פנימה ועדין הכדור הולך כמעט על אוטומוט לאגפים.
אמת... לצערי הפעמים היחידות שממש מחפשים אותו זה בהגבהות חסרות סיכוי, יש לו מה לתת גם בכדורי רוחב.
מי שאמר שהוא לא תורם כלום למשחק, תסתכלו על השידור החוזר. כמות הפעמים שהוא יורד לקבל כדור, שומר עליו ומשחרר לשחקן פנוי (בלי לאבד כמו שהר) מדהימה בעיניי.
באנקר בהרכב.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Eelect »

מי שעקב אחריו מול פ"ת מקרוב יכל לראות כמה הוא עושה הכל נכון, אבל לאט.
נכון שהוא השתפר ביכולת לשמור על הכדור (באיזורים רחוקים מהשער) ונכון שהוא השתפר ביכולת להגיע
ראשון לכדורי גובה (באיזורים רחוקים מהשער) אבל כשהדברים נעשים על ידו כל כך לאט זה מאבד את כל מה שאנחנו צריכים בעצם מחלוץ, שזה להוות איזשהו גורם הפתעה להגנה.

לא סתם כל הפעולות הטובות שלו נעשות רחוק, באיזורים פחות צפופים שמימדי הגוף שלו מספיקים כדי לשמור על כדור (וגם זה לא תמיד).
באיזורים הצפופים יותר שקרובים לרחבה צריך גם זריזות וטכניקה ואז הוא הרבה יותר מתקשה לבוא לידי ביטוי.

אם זה תלוי בי, נכון לעכשיו שהר ומלמד עולים לפניו.

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

אלף נושאים ושום מילה על הבלוף הגדול ביותר שנחת פה העונה..
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

doctorslayer כתב:אלף נושאים ושום מילה על הבלוף הגדול ביותר שנחת פה העונה..
מי שיש לו מה להגיד אמר. לחזור על זה כל פעם מחדש זה סתם לטחון מים

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

dor69 כתב: מי שיש לו מה להגיד אמר. לחזור על זה כל פעם מחדש זה סתם לטחון מים
אני רוצה לדעת דבר אחד מכל הסיפור הזה.
איך שחקן כמו פקהארט, שמראה משחק אחרי משחק שהקשר בינו לבין כדורגל מקרי בהחלט מקבל דקות ובלי סוף צ'אנסים, בזמן שקוואנקה פח ככל שיהיה (או לפחות ככה בכר מצייר אותו) לא מקבל בכלל הזדמנויות, ובהזדמנויות שמקבל כובש הרבה יותר שערים מפקהארט ביחס של דקות משחק לשער - והוא קשר לא חלוץ.

לא יפתיע אותי אם יום אחרי העזיבה שלו הוא יפתח עלינו בתקשורת ויספר על הסיכול הממוקד שעשו עליו בלי שום סיבה.

אנחנו פאקינג 2 משחקים לפני הפליאוף, כמה עוד מחכים לפקהארט ש"יקבל בטחון" או ש"יתפוצץ ויראה לנו מה הוא שווה".
הבן אדם אדיש, אין לו דריבל, לא מגיע לשום כדור גובה, ועד שפעם אחת בעונה הוא מגיע לאחד, גם אז הוא נוגח חלש לאמצע.
העיקר את לוסיו מיהרו לשחרר, אבל את הגרסא המשונמכת מינוס מינוס של גליינור פלט מחבקים ומלטפים כל פעם מחדש.

ממן ב3 משחקים כבש מה שפקהארט יכול לכבוש בעונה טובה 1.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הוא לא אשם

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

doctorslayer כתב:
אני רוצה לדעת דבר אחד מכל הסיפור הזה.
איך שחקן כמו פקהארט, שמראה משחק אחרי משחק שהקשר בינו לבין כדורגל מקרי בהחלט מקבל דקות ובלי סוף צ'אנסים, בזמן שקוואנקה פח ככל שיהיה (או לפחות ככה בכר מצייר אותו) לא מקבל בכלל הזדמנויות, ובהזדמנויות שמקבל כובש הרבה יותר שערים מפקהארט ביחס של דקות משחק לשער - והוא קשר לא חלוץ.

לא יפתיע אותי אם יום אחרי העזיבה שלו הוא יפתח עלינו בתקשורת ויספר על הסיכול הממוקד שעשו עליו בלי שום סיבה.

אנחנו פאקינג 2 משחקים לפני הפליאוף, כמה עוד מחכים לפקהארט ש"יקבל בטחון" או ש"יתפוצץ ויראה לנו מה הוא שווה".
הבן אדם אדיש, אין לו דריבל, לא מגיע לשום כדור גובה, ועד שפעם אחת בעונה הוא מגיע לאחד, גם אז הוא נוגח חלש לאמצע.
העיקר את לוסיו מיהרו לשחרר, אבל את הגרסא המשונמכת מינוס מינוס של גליינור פלט מחבקים ומלטפים כל פעם מחדש.

ממן ב3 משחקים כבש מה שפקהארט יכול לכבוש בעונה טובה 1.
מסכים עם רוח הדברים. הוא לא חלוץ, ספק אם שחקן כדורגל

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

לא יודע מה הדיעה של ברק עליו היום אבל נכון לשבוע שעבר הוא אמור להמשיך גם בעונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

red ultras כתב:לא יודע מה הדיעה של ברק עליו היום אבל נכון לשבוע שעבר הוא אמור להמשיך גם בעונה הבאה.
אוי ואבוי לנו.

סמל אישי של משתמש
אוהד בגולה
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי אוהד בגולה »

אין ספק שלוסיו שחקן הרבה יותר טוב

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

red ultras כתב:לא יודע מה הדיעה של ברק עליו היום אבל נכון לשבוע שעבר הוא אמור להמשיך גם בעונה הבאה.
מעדיף להחזיר לפה את לוסיו
לוסיו באמת היה טוב ממנו או בואתה רמה וגם קיבל כסף בהתאם למיקום שלו ברוטציה בניגוד לפקהארט שמקבל כסף כחלוץ ראשון.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לוסיו לא יותר טוב. לוסיו פשוט יותר מתאים.
פקהארט ובכלל שחקנים מסוגו מצריכים סגנון משחק מסוים. בגלל זה לא הבנתי מדוע בכר מתעקש על חלוץ מסוגו כשברור היה שזה לא מתאים לקבוצה.

שלח תגובה