תומאש פקהארט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Eelect
Title: קרייזי-רד

Re: תומאש פקהארט

שליחה על ידי Eelect »

Sir Alex Ferguson כתב:כמה שערים בטוחים שהר החטיא באותו משחק?
שהר בתקופה טובה אבל אנחנו עוד נצטרך את פקהארט בהמשך העונה, צריכים להיות סבלנים לגביו, לוקח זמן להתאקלם למדינה חדשה וקבוצה חדשה.
אני לא שוכח את המשחקים הרבים ששהר לא הורגש בכלל כשהיה על המגרש, ולא עיוור לחסרונות שלו, שלא יובן לא נכון.
רק ששהר מספיק טוב כישראלי והבאנו את פקהארט כדי שיהיה טוב ממנו. קשה לי לראות את זה קורה עם הסגנון הכבד שלו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב: כמה שערים בטוחים שהר החטיא באותו משחק?
שהר בתקופה טובה אבל אנחנו עוד נצטרך את פקהארט בהמשך העונה, צריכים להיות סבלנים לגביו, לוקח זמן להתאקלם למדינה חדשה וקבוצה חדשה.
אמרת אותו דבר גם על לוסיו?
קצת לא ברור לי ההגנה החוזרת ונשנית על פקהארט.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

יש לו גם קצת חוסר מזל, שתי קורות מול אשקלון, היד מול סטיאווה. גם האיסלנדי נתקע כל עונה לאיזה 8 מחזורים, תנו לו זמן
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

בזמנו, מיד אחרי החתימה אצלנו, אורי קופר העלה פוסט עליו ובין היתר הוא רשם שפקהארט זה שחקן שצריך ביטחון כדי לבוא לידי ביטוי, זה שח'ן שצריך לקבל את הגב מהמאמן ולרוץ בהרכב קבוע כדי לנפק קבלות. אני לא רואה את זה קורה אצלנו, לפחות לא בזמן הקרוב בעיקר בגלל הכושר הנוכחי של שהר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

חלוץ זו העמדה היחידה בקבוצת כדורגל בו צריך יותר אקסטרה סבלנות.
פקרהאט הוא חלוץ קלאסי.
חזק,גבוה וגם הרזומה שלו לא רע בכלל.
שם המשחק זה גולים,ברגע שיגיע הראשון יבואו אחריו צרורות.
זה נכון שעושה רושם שהוא לא מתחבר אבל ככה בקל אני יכול להביא שמות של איזה 10 חלוצים שהתחילו רע והלכו והשתפרו עם הזמן ושהתחילו להבקיע שום דבר לא עצר אותם.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

אדום זקן כתב: זה נכון שעושה רושם שהוא לא מתחבר אבל ככה בקל אני יכול להביא שמות של איזה 10 חלוצים שהתחילו רע והלכו והשתפרו עם הזמן ושהתחילו להבקיע שום דבר לא עצר אותם.
רועי בקל ?
;)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני חושב שדווקא העובדה שפקהארט זז הרבה עובדת נגדו. הוא עושה את זה כי הוא לא מקבל מספיק כדורים, אבל זאת טעות גדולה. פקהארט צריך להישאר באזור הרחבה, ולהיות תמיד זמין לכדורים באיזור המסוכן.
אני גם חושב שאנחנו עדין לא משחקים עליו מספיק, ועדין לא מבינים איזה כוח הוא ברחבה, לא רק בראש אלא גם ברגל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Sir Alex Ferguson כתב:אני חושב שדווקא העובדה שפקהארט זז הרבה עובדת נגדו. הוא עושה את זה כי הוא לא מקבל מספיק כדורים, אבל זאת טעות גדולה. פקהארט צריך להישאר באזור הרחבה, ולהיות תמיד זמין לכדורים באיזור המסוכן.
אני גם חושב שאנחנו עדין לא משחקים עליו מספיק, ועדין לא מבינים איזה כוח הוא ברחבה, לא רק בראש אלא גם ברגל.
ואוטוטו חצי עונה מאחורינו...לא אומר שהוא לא שחקן טוב, יכול להיות שהוא פשוט לא מתאים לנו.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

חברים אתם צריכים להבין משהו, העוצמה של הפועל באר שבע מתבססת ברובה על היכולת של טוני וואקמה להחזיק כדור באגף ולהוביל משם מהלכים. כשטוני מקבל כדור באגף רק אלוהים יכול לדעת מה הוא מתכוון לעשות איתו. לפקהארט הסגנון הזה לא מתאים, הוא צריך ששחקן הכנף יקבל את הכדור ומיד יכניס אותו לרחבה בזמן התנועה. ברגע שטוני מתמזמז עם הכדור באגף פקהארט לא יכול לעשות תנועה אפקטיבית. דווקא בזירה האירופית, שם טוני משחרר כדור יותר מהר, פקהארט יכול להתאים.
בעיה!

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

red ultras כתב:חברים אתם צריכים להבין משהו, העוצמה של הפועל באר שבע מתבססת ברובה על היכולת של טוני וואקמה להחזיק כדור באגף ולהוביל משם מהלכים. כשטוני מקבל כדור באגף רק אלוהים יכול לדעת מה הוא מתכוון לעשות איתו. לפקהארט הסגנון הזה לא מתאים, הוא צריך ששחקן הכנף יקבל את הכדור ומיד יכניס אותו לרחבה בזמן התנועה. ברגע שטוני מתמזמז עם הכדור באגף פקהארט לא יכול לעשות תנועה אפקטיבית. דווקא בזירה האירופית, שם טוני משחרר כדור יותר מהר, פקהארט יכול להתאים.
בעיה!
עוד טרול, ביי.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

Noam98 כתב: עוד טרול, ביי.
הלו ילד, תרגע עם הדיבור הזה יא טמבל
אני רשום בפורום הזה לפני שנולדת אתה קורא לי טרול חח
לא מתאימה לך הדעה שלי דלג הלאה.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

Noam98 כתב: עוד טרול, ביי.
דווקא על משתמש שמשתדל כל הזמן לנמק את הטענות שלו נפלת. לא מתאים אחי.

בקשר לטענה שפקהארט מתאים יותר למשחקים באירופה, דווקא מרגיש לי בדיוק ההיפך, שהוא מתאים למשחקים שבהם אנחנו יושבים כל המשחק בשליש של היריבה.
במשחקים יותר מאוזנים כשנדרשת הרבה תנועה הוא הופך ללא אפקטיבי.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

פקהארט לא מתאים לכלום בקבוצה הזו, דיי לשקר לעצמכם.
אין לזה קשר כמה כישרון יש לו ואיזה חוש הבקעה,הבנאדם פשוט לא מתחבר לפה בשום דרך לצורת המשחק.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

היה חייב לשים את זה ברשת. מאכזב שהוא לא מצליח להתנער מהחוסר ביטחון שלו, ניכר שאחרי כל איבוד/החמצה הוא מאבד את זה לגמרי

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אחריי היום אי אפשר להאשים את פקהארט, אבל מבחינתי עוד מלפניי המשחק היום אני לא חושב שהוא מתאים לנו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה