תומאש פקהארט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: תומאש פקהארט

שליחה על ידי yedidel »

שהר בהקשר הזה יכול לבוא בטענות רק לעצמו.
בטדי מליקסון סידר לו 3 מצבים מעולים לגול. אתמול בתחילת המחצית השנייה בהחמצה של אוחנה, מליקסון לא מסר לו כי ברגע הכי קריטי הוא היה ממוקם במקום הכי גרוע שאפשר מהאחורי הבלמים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב: הרגל של אבו עביד בישלה לפקהארט, הכדור הגיע אליו בטעות.

לגבי "טוני בישל ועוד יבשל"( ציטוט לא מדוייק), השיחה היא לא על מה שהוא עושה טוב ועל זה כלל אין ויכוח, אלא על מה שיכול היה לעשות יותר. ולא בושה להגיד "יותר" גם בהקשר של מגה-סטאר כמוהו.

רק אתמול, אם הוא משחרר מהר, שהר עומד פעמיים מול שוער.
מה זה בטעות? טוני חיפש את פקהארט, זה שאבו עביד עזר לכדור להגיע לצ'כי לא משנה את העובדה שהייתה כוונה של טוני למצוא את הצ'כי.

כמה מצבים טוני ומליקסון סידרו לשהר בטדי? (אם מליקסון לא כובש אז שהר שעמד לידו כובש את הכדור שטוני הרים בטדי).
נכון, סגנון המשחק של טוני מקשה על חלוץ כמו פקהארט בשלב הנוכחי (על שהר הרבה פחות, כי כל הקטע בסגנון של טוני שהוא גורם כל פעם לשחקני הגנה לבוא ולעזור לשחקן ששומר עליו ואז נוצרים הרבה שטחים שהם קלאסים בשביל חלוץ כמו שהר, כשהרבה פעמים טוני פורץ לעומק הרחבה ושולח כדור רוחב שהוא קלאסי לשחקן מהיר שבא מאחור), אבל לאורך זמן אני חושב שגם פקהארט יהנה מטוני, ואני גם חושב שפקהארט לאט לאט מפסיק עם הריצות המיותרות בכל המגרש ומתמקד יותר ויותר בנוכחות ברחבה וזה לדעתי יכול לשנות את כל התמונה כלפיו כי להרבה כדורים הוא לא הגיע פשוט בגלל שהשקיע עבודה (לטעמי מיותרת) באזורים רחוקים מהשער.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לא נכנס לזה עכשיו, זה לא רלוונטי. רואים בבירור שהכדור לא הולך לפקהארט, אבל נעזוב את זה.

משהו תאכלס לגבי המצב תומאש נכון להיום;

חלוץ זקוק להרבה בטחון ודקות משחק. פקהארט התחיל בכושר משחק ירוד ודוןקא התאקלם לא רע ואז הגיעה סדרה רעה בתוספת פורמה טובה של שהר ששלחה אותו לספסל. לדעתי הוא ימשיך לקבל קרדיט בשבועות הקרובים ואם יקח אותו בשתי ידיים, נהנה ממנו מאוד.

הוא בקו פרשת המים
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב:לא נכנס לזה עכשיו, זה לא רלוונטי. רואים בבירור שהכדור לא הולך לפקהארט, אבל נעזוב את זה.

משהו תאכלס לגבי המצב תומאש נכון להיום;

חלוץ זקוק להרבה בטחון ודקות משחק. פקהארט התחיל בכושר משחק ירוד ודוןקא התאקלם לא רע ואז הגיעה סדרה רעה בתוספת פורמה טובה של שהר ששלחה אותו לספסל. לדעתי הוא ימשיך לקבל קרדיט בשבועות הקרובים ואם יקח אותו בשתי ידיים, נהנה ממנו מאוד.

הוא בקו פרשת המים
מסכים, רק בניגוד לקוואנקה, נראה שהוא חזק מאוד מנטלית. אתמול העלה פוסט לקראת המשחק, כשעלה לחימום ישר סימן לקהל עם הידיים, וכמו תמיד עלה בטירוף עם רעב אמיתי להוכיח את עצמו.
אני חושב שהוא יישאר כאן עד סוף העונה (לפחות) אלא אם כן הוא ילחץ לעזוב בינואר בגלל שישחק פחות דקות משהוא רוצה/מצפה לקבל.
אני גם בטוח שלאורך זמן אנחנו נהנה ממנו.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

Sir Alex Ferguson כתב: מסכים, רק בניגוד לקוואנקה, נראה שהוא חזק מאוד מנטלית. אתמול העלה פוסט לקראת המשחק, כשעלה לחימום ישר סימן לקהל עם הידיים, וכמו תמיד עלה בטירוף עם רעב אמיתי להוכיח את עצמו.
אני חושב שהוא יישאר כאן עד סוף העונה (לפחות) אלא אם כן הוא ילחץ לעזוב בינואר בגלל שישחק פחות דקות משהוא רוצה/מצפה לקבל.
אני גם בטוח שלאורך זמן אנחנו נהנה ממנו.
גם התחבק ארוכות עם איתן עזריה בסוף המשחק. רמז כנראה לעבודה שלו איתו

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

מאז שפקהארט הגיע היו לנו 8 משחקים באירופה ועוד שני משחקי ליגה מול קבוצות יחסית חזקות (מכבי ובית"ר).
באף משחק מהנ"ל, כשנדרשנו להתקפות מעבר, לא הרגשתי שהסגנון שלו מתאים למשחק.

הוא יכול לכבוש, יכול לסיים את העונה עם דו ספרתי, בליגה אפשר למצוא בו שימוש, אבל אם הגעתי לאיזושהי תובנה בזכותו זה שלאירופה אנחנו זקוקים לחלוץ מהיר ודינמי. הרבה יותר ממנו.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Eelect כתב:מאז שפקהארט הגיע היו לנו 8 משחקים באירופה ועוד שני משחקי ליגה מול קבוצות יחסית חזקות (מכבי ובית"ר).
באף משחק מהנ"ל, כשנדרשנו להתקפות מעבר, לא הרגשתי שהסגנון שלו מתאים למשחק.

הוא יכול לכבוש, יכול לסיים את העונה עם דו ספרתי, בליגה אפשר למצוא בו שימוש, אבל אם הגעתי לאיזושהי תובנה בזכותו זה שלאירופה אנחנו זקוקים לחלוץ מהיר ודינמי. הרבה יותר ממנו.
לא בהכרח חייבים חלוץ מהיר ודינמי כשיש את שהר ומלמד.
האכזבה שיש לי ממנו היא שלמרות הגובה והמסה שלו הוא לא חלוץ פיבוט וזה מה שחסר לנו. שחקן עם משחק גב, שיידע לשמור על הכדור, יחלק לחברים ויעלה לרשת.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

simply-red כתב: לא בהכרח חייבים חלוץ מהיר ודינמי כשיש את שהר ומלמד.
האכזבה שיש לי ממנו היא שלמרות הגובה והמסה שלו הוא לא חלוץ פיבוט וזה מה שחסר לנו. שחקן עם משחק גב, שיידע לשמור על הכדור, יחלק לחברים ויעלה לרשת.
ראדה פריצה בארץ היה פיבוט מדהים ובאירופה פח אשפה אחד גדול וחסר תועלת. אסור לנו לקחת את הליגה כאינדיקציה להתאמה של חלוץ.
עד שלא נצליח לפתח רמת משחק מסודר גבוהה (המון תנועה ללא כדור וצירופים- ואנחנו לא שם), לדעתי חלוץ מהיר לאירופה זה מאסט, ולשם אנחנו מחפשים את החלוץ שישדרג אותנו.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Eelect כתב: ראדה פריצה בארץ היה פיבוט מדהים ובאירופה פח אשפה אחד גדול וחסר תועלת. אסור לנו לקחת את הליגה כאינדיקציה להתאמה של חלוץ.
עד שלא נצליח לפתח רמת משחק מסודר גבוהה (המון תנועה ללא כדור וצירופים- ואנחנו לא שם), לדעתי חלוץ מהיר לאירופה זה מאסט, ולשם אנחנו מחפשים את החלוץ שישדרג אותנו.
ואני יכול לתת דוגמה של אוסטרץ, הצלחה גם בארץ וגם במסע המדהים של הפועל באירופה.

גם אנחנו ובעיקר פקהארט נפגענו מההסתגלות למשחק התקפה עם חלוץ מסוגו. בוא נקווה שזה ישתחרר לכיוון החיובי, אני עדיין מאמין בו למרות שכמו שאמרתי שלמרות הגובה והמסה שלו הוא לא 9 מושלם.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

simply-red כתב:ואני יכול לתת דוגמה של אוסטרץ, הצלחה גם בארץ וגם במסע המדהים של הפועל באירופה.

גם אנחנו ובעיקר פקהארט נפגענו מההסתגלות למשחק התקפה עם חלוץ מסוגו. בוא נקווה שזה ישתחרר לכיוון החיובי, אני עדיין מאמין בו למרות שכמו שאמרתי שלמרות הגובה והמסה שלו הוא לא 9 מושלם.
פקהארט צפוי בגלל הגודל והכבדות שלו. מהרגע שהוא יורד למטה לקבל כדורים עד הרגע שהוא רץ לרחבה קל מאוד לזהות מה הוא הולך לעשות.
זה הופך עוד יותר צפוי באירופה והופך אותו לעמוד מטרה שקל לסמן ולעצור.
אם אפשר למצוא חלוץ זריז שיודע לשחק את ה9 הקלאסי, אין בעיה, רק שלא יהיה כבד.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Eelect כתב: ראדה פריצה בארץ היה פיבוט מדהים ובאירופה פח אשפה אחד גדול וחסר תועלת. אסור לנו לקחת את הליגה כאינדיקציה להתאמה של חלוץ.
לפעמים נראה לי שאנשים שוכחים שרוב המשחקים שלנו בעונה הם בליגה.
ברור שצריך לקחת את הליגה כאינדיקציה להתאמה של שחקנים, אנחנו לא משחקים בפרמיירליג. גם בעונה אירופית הכי מוצלחת (ליגת אלופות) בדצמבר אנחנו כבר בחוץ.

בערך 80% מהמשחקים שלנו הם נגד קבוצות ישראליות שמסגרות, חלוץ כמו פקהארט אמור להתאים. רוצה חלוץ מהיר למתפרצות למעט משחקים שיש לנו באירופה? יש לך את שהר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שתי ההזדמנויות היחידות שלנו בשוויץ הגיעו מפקהארט (הנגיחה שלו והורדת הכדור למיגל) עכשיו אפשר להמשיך לשאול האם מתאים רק לליגה ולא לאירופה (לטעמי כרגע חובת ההוכחה עליו בכל מסגרת, בליגה, באירופה, בגביע הטוטו, בגביע המדינה, זה לא כאילו יש לו 20 שערי ליגה ו0 שערים באירופה שאפשר לדבר על התאמה למסגרת כזאת או אחרת או חוסר התאמה למסגרת כזאת או אחרת).

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

bs war כתב:לפעמים נראה לי שאנשים שוכחים שרוב המשחקים שלנו בעונה הם בליגה.
ברור שצריך לקחת את הליגה כאינדיקציה להתאמה של שחקנים, אנחנו לא משחקים בפרמיירליג. גם בעונה אירופית הכי מוצלחת (ליגת אלופות) בדצמבר אנחנו כבר בחוץ.

בערך 80% מהמשחקים שלנו הם נגד קבוצות ישראליות שמסגרות, חלוץ כמו פקהארט אמור להתאים. רוצה חלוץ מהיר למתפרצות למעט משחקים שיש לנו באירופה? יש לך את שהר.
לא שכחתי, העניין הוא שיש לנו חלוץ (שהר) שמספיק טוב לרוב המשחקים בליגה.
כשרוצים לעשות קפיצת מדרגה צריכים קודם כל לחשוב על המשחקים מול הגדולות/אירופה- שזה בערך אותן דרישות, ואיזה סוג שחקן הכי יכול להתאים מולן. הסגנון של פקהארט לא כזה בעיניי.

סמל אישי של משתמש
LIAV00S

שליחה על ידי LIAV00S »

עדין לא מצליח לאכול אותו,הצורת המשחק איתו ממש אחרת שהוא משחק..
אם היה לנו את החלוץ הזה שלהם - היינו היום בהפרש שערים גבוהה יותר בליגה...

אני חושב שצריך להיפרד ממנו

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

אני לא מדבר על היכולת כרגע.
ככה שחקן צריך להיראות כשהוא עולה על הדשא!
דופק ספרינטים ,מתאמץ ,מנסה משהו . לא אפאטי

שלח תגובה