מנויים לעונת 2018/19.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: מנויים לעונת 2018/19.

שליחה על ידי The red one »

אדום זקן כתב: הקהל לא מצביע בשום רגליים.
אני מבין את הרצון שלך לעשות דרמות,מה גם שתמיד הגישה שלך הייתה שטרנר ברובו זה אוהדי הצלחות,עובדתית הטענות שלך קורסות.
להביא במזג האוויר של אתמול,בתוספת האכזבה הגדולה מאוד מהיכולת 11,000 זה המון.
מזג האוויר זה הפקקים החדש, הא?

אל תנסה לייפות את המציאות. ירידה דרסטית בכמות הקהל במשחקים האחרונים (אם כבר עובדות). מי ישמע שיחקנו אתמול מינוס עשר מעלות עם כדור כתום בגלל השלג וממעמקיי המקום העשירי. אני לא יודע מה יהיה בהמשך, כי זה מאוד תלוי במצב הקבוצה, אבל לא הייתי יוצא בהצהרות אוטומטית ש"כולם" יחדשו את המנויים במידה והמצב ממשיך ככה. בראייתי, מי שאתמול פספס את המשחק (והיו קרחות רציניות במזרחי/מערבי, זה לא רק על הצפוני) יחשוב טוב טוב אם להוציא 1,000+ שקלים במידה ומתחילים את העונה הבאה במצב כמו עכשיו (וזו כמובן זכותו של כל אחד, סכום כסף נכבד מאוד ששווה מחשבה היכן להשקיע אותו)

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

The red one כתב: מזג האוויר זה הפקקים החדש, הא?

אל תנסה לייפות את המציאות. ירידה דרסטית בכמות הקהל במשחקים האחרונים (אם כבר עובדות). מי ישמע שיחקנו אתמול מינוס עשר מעלות עם כדור כתום בגלל השלג וממעמקיי המקום העשירי. אני לא יודע מה יהיה בהמשך, כי זה מאוד תלוי במצב הקבוצה, אבל לא הייתי יוצא בהצהרות אוטומטית ש"כולם" יחדשו את המנויים במידה והמצב ממשיך ככה. בראייתי, מי שאתמול פספס את המשחק (והיו קרחות רציניות במזרחי/מערבי, זה לא רק על הצפוני) יחשוב טוב טוב אם להוציא 1,000+ שקלים במידה ומתחילים את העונה הבאה במצב כמו עכשיו (וזו כמובן זכותו של כל אחד, סכום כסף נכבד מאוד ששווה מחשבה היכן להשקיע אותו)
אולי הוא מנסה לייפות קמעה את המציאות, אבל מאידך אתה נוטה לקיצוניות השנייה. זה מתחבר היטב לגישה הנחרצת שלך בעניין גודלו של טרנר.
YAKOZA כתב:לגבי המנוים אני חושב שאלונה תוריד בתחילת עונה הבאה בטיפה את המחירים
ותהיה בשפע מכירה , אני בטוח לצערי שישנן המון אוהדי הצלחות בטרנר ויהיו מנוים למכירה בשפע.
ופה תימדד האהדה של האוהד, לראות כמה מנוים ימכרו .
אם נסיים מקום 2+גביע, תוכל רק לחלום על הוזלה. בעצם, יש מצב גדול שתהיה אפילו עלייה נוספת.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
The red one

אורי אדום בנשמה כתב:
אולי הוא מנסה לייפות קמעה את המציאות, אבל מאידך אתה נוטה לקיצוניות השנייה. זה מתחבר היטב לגישה הנחרצת שלך בעניין גודלו של טרנר.

אם נסיים מקום 2+גביע, תוכל רק לחלום על הוזלה. בעצם, יש מצב גדול שתהיה אפילו עלייה נוספת.
לא לצאת בהצהרות שכולם יחדשו את המנויים זו קיצוניות?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

The red one כתב: לא לצאת בהצהרות שכולם יחדשו את המנויים זו קיצוניות?
לא.
התכוונתי ל-''ירידה דרסטית בכמות הקהל''...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
The red one

אורי אדום בנשמה כתב:
לא.
התכוונתי ל-''ירידה דרסטית בכמות הקהל''...
מה קיצוני או לא נכון בזה? זו עובדה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

The red one כתב: מזג האוויר זה הפקקים החדש, הא?

זה מצוין לטעמי. והלוואי שיקרה.
דם חדש שבא בהתלהבות חשוב מאוד...

תוסיף לזה שמכבי חוזרים לבלומפילד, וקמפיינים על ״הקהל הטוב בארץ בצהוב״ יוסיף קצת עניין וצבע. טרינר יכול לחזור לימיו הטובים כשתהיה תחרות אמיתית על ״איזה אצטדיון יותר ביתי״.

עד שהטרמפיסטים יעקלו את זה, כבר יקחו את המקום שלהם.

דרך אגב, אני בשער 2. נפתחת שם קואליציה של טרחנים חופרים שלא מפסיקים לבלבל את המוח. לא יכול לשמוע אותם יותר.
מייצרים כזה אנטי. גועל נפש

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

The red one כתב: מה קיצוני או לא נכון בזה? זו עובדה
זה לא ירידה דרסטית. 11 אלף למשחק כזה, בשעה כזאת, נגד קבוצה כזאת, אחרי הפסד למכבי ועונה פחות טובה, זה מספר נחמד מאוד.

כל זה בהינתן שאין הרבה כרטיסים במקומות טובים למכירה, במחיר כרטיס יקר מאוד, ושאלה שרוצים מנוי לעונה הבאה(ואין להם) לא בהכרח יסכימו לשלם 100 שקל למשחק מול אשדוד. אם היה להם מנוי הם היו באים.
מכיר כמה כאלה, אומרים שאם אין להם מנוי אז הם כבר יקנו כרטיסים למשחקים הטובים רק.

זה המקום לחזק את האלה שכן קונים כרטיסים למשחקים כאלה, ולפרסם בצורה רצינית שהתעדוף לקניית מנוי לעונה הבאה תינתן לאלה שקנו הכי הרבה כרטיסים.

בקיצור, יהיה סולד אאוט גם שנה הבאה. ויהיו המון שירצו מנוי ולא יוכלו לקנות.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

yakar כתב:
זה לא ירידה דרסטית. 11 אלף למשחק כזה, בשעה כזאת, נגד קבוצה כזאת, אחרי הפסד למכבי ועונה פחות טובה, זה מספר נחמד מאוד.

כל זה בהינתן שאין הרבה כרטיסים במקומות טובים למכירה, במחיר כרטיס יקר מאוד, ושאלה שרוצים מנוי לעונה הבאה(ואין להם) לא בהכרח יסכימו לשלם 100 שקל למשחק מול אשדוד. אם היה להם מנוי הם היו באים.
מכיר כמה כאלה, אומרים שאם אין להם מנוי אז הם כבר יקנו כרטיסים למשחקים הטובים רק.

זה המקום לחזק את האלה שכן קונים כרטיסים למשחקים כאלה, ולפרסם בצורה רצינית שהתעדוף לקניית מנוי לעונה הבאה תינתן לאלה שקנו הכי הרבה כרטיסים.

בקיצור, יהיה סולד אאוט גם שנה הבאה. שיהיו המון שירצו מנוי ולא יוכלו לקנות.
אלה שאומרים שהיו באים אם היה להם מנוי, לא יקנו מנוי גם כשיתאפשר להם. זה תירוצים ובלבולי מוח. אל תבנה עליהם...

מסכים עם התעדוף לאלה שקונים כרטיסים

E26

שליחה על ידי E26 »

דיון מיותר.
אם נדבר באחוזים אז אין ספק שתהיה ירידה באחוז מחדשי המנויים בעונה הבאה.
בד בבד יש מאגר עצום של ממתינים לעשות מנוי לטרנר והם אלה שיתפסו את המקומות של מי שלא יחדש.
לגבי מי אלה אותם אנשים ממתינים אז אין לדעת מה טרנר יקבל (ז ב ל ו נ י ם/רולקסים/דם חדש).

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לגבי חידוש מנויים אני מניח שהרוב יחדשו או יעבירו לאחרים בעונה הבאה ורק אם עונה הבאה תהיה כושלת
אולי נראה גם אי חידושים.

אבל זה לא העניין, הדבר החשוב הוא לתמחר את טרנר בצורה שפויה כך שאבא+2 לא יצטרך לשלם 315 ש"ח.
צריכים לרדת מהעץ של תמחור אחיד ולתמחר מנויי בוגר וילד בנפרד, כך שגם בתקופות פחות טובות יהיה קל למכור
את הכרטיסים ולמלא את היציעים. רוב משחקי הבית המהלך העונה הם נגד קבוצות לא אטרקטיביות כמו רעננה, אשדוד,
חדרה, ק"ש וכו'.

סמל אישי של משתמש
The red one

yakar כתב:
אני כתבתי איפשהו ש-10,979 זה לא מספר נחמד מאוד?

לגבי ירידה דרסטית -
היו לנו חמישה משחקי בית רצופים במוצאי שבת. אחד מהם גביע אז נוציא אותו.
בראשון (נגד חדרה) היו באצטדיון 15,172 צופים.
באחרון (אתמול) היו באצטדיון 10,979 צופים.
המשחק נגד חדרה מוצ'ש 18:30, אתמול מוצ'ש 18:15.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: אני כתבתי איפשהו ש-10,979 זה לא מספר נחמד מאוד?

לגבי ירידה דרסטית -
היו לנו חמישה משחקי בית רצופים במוצאי שבת. אחד מהם גביע אז נוציא אותו.
בראשון (נגד חדרה) היו באצטדיון 15,172 צופים.
באחרון (אתמול) היו באצטדיון 10,979 צופים.
המשחק נגד חדרה מוצ'ש 18:30, אתמול מוצ'ש 18:15.
אני אחזור למרות שברור לי מה אתה עושה.
11,000 בתקופה כזאת זה מספר יפה,אנשים היו בטוחים שחצי מזה לא יגיעו ברגע שיהיה משבר.
גם אם זה יירד ל8 אלף,זה עדיין בסדר.
אנחנו לא ביתר,מכבי,חיפה,להם גרעין אוהדים גדול פי כמה וכמה מאיתנו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אלדר כתב: דרך אגב, אני בשער 2.
תבוא להגיד שלום בהזדמנות :)

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

delta7 כתב: תבוא להגיד שלום בהזדמנות :)
שלחתי בפרטי

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אדום זקן כתב: אני אחזור למרות שברור לי מה אתה עושה.
11,000 בתקופה כזאת זה מספר יפה,אנשים היו בטוחים שחצי מזה לא יגיעו ברגע שיהיה משבר.
גם אם זה יירד ל8 אלף,זה עדיין בסדר.
אנחנו לא ביתר,מכבי,חיפה,להם גרעין אוהדים גדול פי כמה וכמה מאיתנו.
וגם להם לא היה אחוזי הגעה כל כך גבוהים של מנויים למשחקים במצב הזה.

שלח תגובה