לוח משחקי ליגת העל לעונת 2017/2018.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yanivnew91

Re: לוח משחקי ליגת העל לעונת 2017/2018.

שליחה על ידי yanivnew91 »

מישהו יודע אם הם בודקים בכניסה את הכרטיסים?
אני חושב ש65 שקל לכרטיס זה מספיק בשביל שכל הצדדים ירוויחו יפה

E26

שליחה על ידי E26 »

yanivnew91 כתב:מישהו יודע אם הם בודקים בכניסה את הכרטיסים?
אני חושב ש65 שקל לכרטיס זה מספיק בשביל שכל הצדדים ירוויחו יפה
אם להסתמך על קצב מכירת הכרטיסים לאוהדי בית"ר שמהר מאוד אזלו כל כרטיסי הנוער אני מסיק שמחפפים אצלהם בנושא הזה. אם כי לא הייתי מסתכן כאוהד חוץ

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

נשברתי וקניתי אחד בוגר ואחד לאישה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

E.Z כתב:אחרי שהבטיחו את מקומם מעל ל20K צופים אתם לא מצפים שיורידו מחיר לשאר הכרטיסים שטרם נרכשו נכון?
מחיר גבוה אני מסכים, אבל לפעם הזו אין שום דבר שניתן לעשות.
גם אוהדי בית"ר שילמו את אותם הסכומים. וכן גם אוהדי בית"ר יצאו על האמא של טביב וההנהלה שלהם, זה לא עזר להם.
אגב המכירה לצפוני נפתחה לאוהדי בית"ר.
לא למשחק הזה. אבל אם טביב רואה שבמחיר כזה הוא ממלא את טדי, אז מה ימנע ממנו לעשות את זה בפלייאוף? ובעונה הבאה? ובזו שאחרייה? אני אישית חושב שדווקא במשחק כזה שווה לעשות מחאה ורעש בנושא. לא רק למעננו, למען כול אוהדי הכדורגל.

הרעש שצריך להיעשות, צריך לגרום לכך שזה לא יקרה בפעם הבאה

וכמו שאתם רואים בתגובה של מנהלת הליגות לכדורגל - הם לא מתכוונים לעשות משהו נגד זה כי הם "כבולים" בגלל החלטת רשות ההגבלים העסקיים

E26

שליחה על ידי E26 »

The red one כתב: לא למשחק הזה. אבל אם טביב רואה שבמחיר כזה הוא ממלא את טדי, אז מה ימנע ממנו לעשות את זה בפלייאוף? ובעונה הבאה? ובזו שאחרייה? אני אישית חושב שדווקא במשחק כזה שווה לעשות מחאה ורעש בנושא. לא רק למעננו, למען כול אוהדי הכדורגל.

הרעש שצריך להיעשות, צריך לגרום לכך שזה לא יקרה בפעם הבאה

וכמו שאתם רואים בתגובה של מנהלת הליגות לכדורגל - הם לא מתכוונים לעשות משהו נגד זה כי הם "כבולים" בגלל החלטת רשות ההגבלים העסקיים
אוהדי בית"ר לא מצליחים להוריד את טביב מהעץ. שאנחנו נצליח? סליחה, שאנחנו נעשה להם את העבודה?
מי שרוצה להיות במשחק בטדי ישלם עוד 10-15 שקל, תאמין לי שזה לא מה שימנע מהם להגיע. מי שלא רוצה לתת יד למחירים האלה שישב בבית.
ברגע שכל הקבוצות לא יתנו יד למחירים כאלה מופקעים אז הבבונים יצליחו להוריד את טביב מהעץ.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

E.Z כתב:
אוהדי בית"ר לא מצליחים להוריד את טביב מהעץ. שאנחנו נצליח? סליחה, שאנחנו נעשה להם את העבודה?
מי שרוצה להיות במשחק בטדי ישלם עוד 10-15 שקל, תאמין לי שזה לא מה שימנע מהם להגיע. מי שלא רוצה לתת יד למחירים האלה שישב בבית.
ברגע שכל הקבוצות לא יתנו יד למחירים כאלה מופקעים אז הבבונים יצליחו להוריד את טביב מהעץ.
אני חוזר שוב....אני לא חושב שמישהו "פשוט" יצליח לכופף את טביב

מחאה כזו צריך להפנות לגורמים שמעל טביב! למשרד התרבות והספורט, למנהלת הליגות. כמו שכתבתי, במנהלת הליגות טוענים שבגלל החלטה של רשות ההגבלים העסקיים - אי אפשר לעשות שוב כמו ב14/15 (שאז היה מחיר קבוע לכל המשחקים וגם אם טביב היה מאוד רוצה, הוא לא יכל לגבות 100 למשחק כזה) , אז גם את רשות ההגבלים העסקיים.

זה צריך להתחיל מהקהל ולהיות מכוון כלפי מעלה. אני לא מצפה שזה יבוא מבעלי הקבוצות. מבין את האינטרס שלהם לרצות כמה שיותר כסף.

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

שילך לו לתרופות חתיכת כלב.
אם קונים לאזור 3 לא יושבים בפינה נכון? משום מה אי אפשר לקנות באזור 1.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

היציע עם האקוסטיקה הכי גרועה בארץ. מול טדי מלא בירושלמים זה הולך להיות אפילו עוד יותר קשה אבל מקווה שנבוא בכמויות יפות ונעשה רעש.

בודדים המשחקים שהקבוצה צריכה אקסטרות מהקהל, זה אחד מהם.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

המשחק הרציני האחרון שהיה לנו בטדי היה ה-2-0 עם הצמד של בן שהר, הייתה כמות אדירה בדרומי והם מצד שני לא הביאו אפילו מספיק אנשים כדי לפתוח את הצפוני, ומרוב שהאקוסטיקה בדרומי מחורבנת אנשי הגדר השתמשו במגפון לראשונה מזה הרבה שנים, פשוט אי אפשר לשמוע אפילו את עצמך.
לחישה של ילד מהמזרחי שווה לצעקה של מאה איש בדרומי, זה מזעזע.
לא חושב שזה יהווה פאקטור, הקבוצה עמדה יפה במגרשים הרבה יותר רועשים, מעבר לעובדה שהקהל שלהם אוברייטד ועושה רעש בדיוק לשלוש דקות של "אוהב מכל הלב".

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מקווה שהארגון יתמקם באמצע אחרת אין שום מצב שישמעו אותם למעלה. העידוד לפני שנה וחצי (2-0 צמד של שהר) היה חלש עד שהם העלו תוף ואיש גדר למרכז היציע בנוסף לגוש למטה.
ושהכסף של טביב ילך לתרופות וכו'

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הנהי על המיקום שלנו בדרומי הוא ילדותי ולא הוגן. בין אם יטפטף או צפוי ברד כבד.
אם אנחנו היינו הקבוצה הביתית במשחק צמרת מול יריבה עם קהל גדל ודוחף והיתה לנו ברירה, אוהדי היריבה היו יושבים בפארק ברחוב לוזון בנחל עשן.

סופר לגיטימי מבחינת ביתר
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

לא הוסיפו גג בדרומי? על מה היה השיפוץ בקיץ?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:לא הוסיפו גג בדרומי? על מה היה השיפוץ בקיץ?
של כר הדשא או משהו כזה.
נראה לי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

E26

שליחה על ידי E26 »

yedidel כתב:לא הוסיפו גג בדרומי? על מה היה השיפוץ בקיץ?
לא מזמן העיריה שם רק אישרה את מבנה הגג לדרומי

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב: מחאה של אלפי באר שבעיים כן. אמנם לא למשחק הזה, כן למשחקים הבאים, ובכלל הכוונה היא רחבה יותר - להפעיל לחץ על המנהלת, ההתאחדות ומשרד התרבות והספורט - כדי שהם יחייבו את בעלי הקבוצות למחירים, כי אני לא בונה על טביב שלא יגבה הכי גבוה שהוא יכול.

מהמנהלת הגיבו לי את זה:
"בשנת 2014 בעקבות החלטת המנהלת, פתחה הרשות להגבלים עסקיים בחקירה לחשד לתאום מחירים שזו עבירה פלילית. הודענו בכתב שהמנהלת לא תתעסק יותר בנושא מחירי כרטיסים בהקשר זה. ההחלטה היתה פילוט לשנה ולא אושררה בגלל ההתחיבות שלנו לממונה.
מאז ועד היום המחירים לא נפרצו, אבל מהחלטה של המועדונים. לסיכום, אין הסכם בפועל (לא אושרר) ואין לנו סמכות להתערב בנושא"

נו, אתם מבינים? העסקנים רבים ביניהם, ומי נדפק ?
תחת ההנחה שהאמור בתגובה שקיבלת אמת, אני לא יודע מי מטומטם יותר, המנהלת או הרשות להגבלים עסקיים. זה פשוט אבסורד.
תיאום מחירים אסור הינו לגבי מוצרים דומים/זהים/חליפיים. נועד למנוע מצב בו לדוגמא כל החברות הסלולר יקבעו מחיר אחיד וגבוה וע"י כך לא תהיה תחרות הוגנת והלקוחות יאלצו לשלם מחיר גבוה יותר.
מה לכל זה ולכדורגל?
משחק בין קבוצות 1 ו-2 אינו מוצר זהה/דומה/חליפי למשחק בין קבוצות 3 ו-4. זה לא שהאוהד המצוי מחליט ללכת לכדורגל השבוע ובוחר את המשחק בין היתר לפי המחיר, אנחנו קהל שבוי של הקבוצה שלנו. דווקא מסיבה זו תיאום המחירים יגן על הלקוח/האוהד טוב יותר. מאוד מוזר שהם לא מבינים זאת וחושבים שאם לא יהיה מחיר אחיד אוהדים יעדיפו ללכת למשחק הזול ולא ליקר וע"י כך ידחפו את מחירי הכרטיסים מטה.
באמת חשבתי שהמשחק שלנו בטדי בשבת יקר מאוד, נראה לי שאני קונה כרטיס לעכו - מכבי פתח תקווה ואם יאזלו הכרטיסים אז בטח גם סכנין - אשקלון יהיה בזול...

שלח תגובה