איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
מה לא נכון?
אל תצטרף למקהלה של יעקב. בוזגלו שחקן מעולה אבל אצל בכר שכולם כשירים הוא לא בהרכב אם זה לא יריבות חלשות
זה לא מדויק.
במשחקים שהיה צורך באמצע חזק ברק בדרך כלל ויתר עליו, אבל כבר במהלך העונה שעברה הוא די זנח את החשיבה הזאת בליגה והתחיל לעלות גם מול מכבי עם רביעייה התקפית.

ספציפית לגבי מחר, עם הקישור הרך של מכבי וחוסר התכליתיות אצלנו בהתקפה בוזגלו היה באנקר בהרכב.

מי שאומר אחרת לא חי בעולמנו.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום זקן כתב: תמשיכו לספר לעצמכם סיפורים,זה נחמד.
רק אם יש לך זמן לא חייב תצ'וטט לך קצת ביו טיוב שנה שעברה מחזור 8 דקה 60 כמדומני וספר לי מי הרג את אותו משחק.
שער מדהים. השער היחידי שלו מבעיטה חופשית שנה שעברה בליגה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב: זה לא מדויק.
במשחקים שהיה צורך באמצע חזק ברק בדרך כלל ויתר עליו, אבל כבר במהלך העונה שעברה הוא די זנח את החשיבה הזאת בליגה והתחיל לעלות גם מול מכבי עם רביעייה התקפית.

ספציפית לגבי מחר, עם הקישור הרך של מכבי וחוסר התכליתיות אצלנו בהתקפה בוזגלו היה באנקר בהרכב.

היה משחק אחד מול מכבי שעלתה רביעייה התקפית וזה היה עם אוחנה.
מחר ספציפית אגב יש מצב שזה יתאים

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ForeverRed כתב: זה לא מדויק.

ברק בכר לא החזיק מבוזגלו או יותר נכון העדיף את מליקסון על פניו. זה הוכח אין ספור פעמים. למה? תשאל את בכר
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

גדי כתב:
שער מדהים. השער היחידי שלו מבעיטה חופשית שנה שעברה בליגה.
נראה לי גם כפ"ס חוץ.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

תמשיכו להקטין את בוזגלו. לוקח אותו עם כל החבילה במקום קוואנקה אתמול בבוקר.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

izguy83 כתב:תמשיכו להקטין את בוזגלו. לוקח אותו עם כל החבילה במקום קוואנקה אתמול בבוקר.
פחות הרגשת את "החבילה" כי הקבוצה רצה חזק, לא כמו העונה, שהכל הולך קשה.
עונה כמו שאנחנו חווים, יחד עם כל "החבילה" של בוזגלו, ואתה בצרות ובלאגן.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:
לא נכון.

פתח בסיבוב הראשון בגלל פציעה של טוני. פתח בסיבוב השני בגלל מחלה של מליקסון. לא שיחק בפלייאוף בכלל בגלל הפציעה.
חש מצב שאתה צודק לגבי הפלייאוף.
אבל אומר שוב,אחד כמוהו זה בדיוק מה שהיינו צריכים מחר קאוונקה הובא על המשבצת שלו ואם ייתן 20% ממה שהילד חרא הזה נתן אני סותם תפה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

izguy83 כתב: נראה לי גם כפ"ס חוץ.
נכון.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

אדום זקן כתב: חש מצב שאתה צודק לגבי הפלייאוף.
אבל אומר שוב,אחד כמוהו זה בדיוק מה שהיינו צריכים מחר קאוונקה הובא על המשבצת שלו ואם ייתן 20% ממה שהילד חרא הזה נתן אני סותם תפה.
בכל מה שבוזגלו עשה בב"ש, הכל, אבל הכל היה כשטובת בוזגלו נגד עיניו, לא הקבוצה. רואים את זה טוב מאוד
בצורה שעזב, ואיך שהוא מתבטא מאז!
אכפת לו רק מעצמו, ולא, אל תגידו לי שכולם ככה, כי זה לא נכון.
דבר נוסף, בכר לא עשה לו חשבון, וזו סיבה נוספת שעזב. כי הוא ידע שפה אין לו השפעה.
תראו איך כל חיפה עומדים בתור ללקק לו, והוא מבסוט עד הגג. הוא והאבא שלו.
בעונה האחרונה שלו פה, ההשפעה שלו על המשחק שלנו לא הייתה כזו גדולה. ברוב המשחקים החשובים באמת
הוא לא פתח.
עוד דבר. לא זכור לי שבוזגלו היה שחקן שלקח את הקבוצה עליו. הוא לא מנהיג, לא היה, ולא יהיה.
הוא שחקן מצויין ובכיין גדול. בגלל זה הוא לא הצליח בחו"ל. הוא שחקן מצויין כשיש מישהו אחר שיקח את כל הלחץ על עצמו.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

shacharb כתב:
בכל מה שבוזגלו עשה בב"ש, הכל, אבל הכל היה כשטובת בוזגלו נגד עיניו, לא הקבוצה. רואים את זה טוב מאוד
דבר נוסף, בכר לא עשה לו חשבון, וזו סיבה נוספת שעזב. כי הוא ידע שפה אין לו השפעה.
בעונה האחרונה שלו פה, ההשפעה שלו על המשחק שלנו לא הייתה כזו גדולה. ברוב המשחקים החשובים באמת
הוא לא פתח.
עוד דבר. לא זכור לי שבוזגלו היה שחקן שלקח את הקבוצה עליו. הוא לא מנהיג, לא היה, ולא יהיה.
הוא שחקן מצויין ובכיין גדול. בגלל זה הוא לא הצליח בחו"ל. הוא שחקן מצויין כשיש מישהו אחר שיקח את כל הלחץ על עצמו.
ממש לא בא להיות סניגור שלו,אבל כל מה שרשמת זה בלבול מוח אחד גדול.
מי שמצפה לנאמנות,אהבת הסמל,אהבת העיר וכו וכו וכו לא חי בעולמנו אנו.
הכדורגל היום הוא עולם של אינטרסים,כמו שבוזגלו התגלח עלינו אנחנו נהנינו מהכדורגל שלו.
אין יותר אנשים כמו ברדה ומליקסון וגם אני בספק אם יהיו.
אתה יכול המשיך להאמין במה שאתה אומר אבל 3 משחקים קטנים לדוגמא ככה מהראש אתן לך עונה שעברה,אינטר חוץ,סאות חוץ ומכבי פ"ת חוץ משחק מסריח שכמעט והפסדנו אותו ואם הוא לא נכנס ושם את הגול שלו זה היה נגמר בהפסד.
אז בוא לא נגמד שבא לנו.
אפשר להגיד עליו שהוא יחד מאנייק,רצוי גם להגיד ילד חרא,אבל אם יש משהו שאי אפשר לקחת ממנו זה שהיה צריך אותו הוא היה שם עם כל הרעש.
ושוב נחזור לקאוונקה שהגיע לכאן על תקן המחליף שלו וכרגע לא מספק את הסחורה וגם לא נראה אחד שיספק.
זהו בעניין בוזגלו.
וכמובן כל מה שכתבתי כאן לא אומר שכשיבוא לכאן לא יקבל קללות קשות.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

shacharb כתב:
הוא לא פתח.
מסכים עם הכל. בואו נשווה בין בוזגלו לקוואנקה בסוף העונה. בוזגלו היה טוב מהמשחק מול אינטר ועד ה 1-3 מול בית״ר. בשאר העונה היה מסרוח ובתחילת העונה קראתם לגביע הטוטו ״גביע בוזגלו״ כי רק שם היה לו מקום בהרכב
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

אדום זקן כתב: ממש לא בא להיות סניגור שלו,אבל כל מה שרשמת זה בלבול מוח אחד גדול.
הכדורגל היום הוא עולם של אינטרסים,כמו שבוזגלו התגלח עלינו אנחנו נהנינו מהכדורגל שלו.
אתה יכול המשיך להאמין במה שאתה אומר אבל 3 משחקים קטנים לדוגמא ככה מהראש אתן לך עונה שעברה,אינטר חוץ,סאות חוץ ומכבי פ"ת חוץ משחק מסריח שכמעט והפסדנו אותו ואם הוא לא נכנס ושם את הגול שלו זה היה נגמר בהפסד.
אז בוא לא נגמד שבא לנו.
אפשר להגיד עליו שהוא יחד מאנייק,רצוי גם להגיד ילד חרא,אבל אם יש משהו שאי אפשר לקחת ממנו זה שהיה צריך אותו הוא היה שם עם כל הרעש.
ושוב נחזור לקאוונקה שהגיע לכאן על תקן המחליף שלו וכרגע לא מספק את הסחורה וגם לא נראה אחד שיספק.
זהו בעניין בוזגלו.
לא מסכים איתך, מצטער.
לא הוא זה שסחב אותנו שנה שעברה. הוא פרח בצל של מליקסון ווואקמה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

shacharb כתב:
לא מסכים איתך, מצטער.
לא הוא זה שסחב אותנו שנה שעברה. הוא פרח בצל של מליקסון ווואקמה.
לא חייב אחי.
גם לא אמרתי שהוא סחב.
אני בעיניים שלי לא יורד למקומות הנמוכים שהוא ירד.
אני מכבד את כל מה שעשה בהפועל ב"ש,ההצלחה שלנו היא גם בזכותו וצריך להיות פייר ולהגיד זאת על אף הפרידה הלא מכובדת שלו.
וכן ברור לי שהוא אינטרסנט ידעתי את זה מהיום הראשון שחתם כאן.
פשוט צריך להסתכל על זה בעיניים של ניצול הדדי והחיים הופכים פחות ממורמרים.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

אדום זקן כתב: ממש לא בא להיות סניגור שלו,אבל כל מה שרשמת זה בלבול מוח אחד גדול.
אז בוא לא נגמד שבא לנו.
זהו בעניין בוזגלו.

כל האנשים בעולם משתינים, אבל מעטים מאוד משתינים מהמקפצה...

שלח תגובה