איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי ForeverRed »

גדי כתב:
קוונקה שחקן עבר של הפועל באר שבע. עכשיו זה עניין של משא ומתן ומי ימצמץ ראשון.

לגבי השחקן, אף אחד לא הכריח את הפועל באר שבע להביא אותו וכל הנתונים היו ידועים בעיקר על כך שהוא לא הצליח מחוץ לספרד.
היה פה הימור שנכשל ואין לך מה להלין על השחקן.
קצת קשה לי לקבל את זה.
לגיטימי שהוא מנסה לסחוט כל שקל, אבל אני לא חושב שכל שחקן אחר היה בוחר להתנהג בצורה כזאת.
קצת מודעות עצמית, קצת הבנת הסיטואציה. הרי לא רק הקבוצה אשמה, גם לשחקן יש חלק לא מבוטל בכישלון.
לבוא עכשיו ולדרוש את כל החוזה שנה וחצי קדימה ללא קשר לקבוצה שבה הוא ישחק זאת אמא של החוצפה.
נפלנו קשה איתו, מכל הבחינות.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ForeverRed כתב: קצת קשה לי לקבל את זה.
לגיטימי שהוא מנסה לסחוט כל שקל, אבל אני לא חושב שכל שחקן אחר היה בוחר להתנהג בצורה כזאת.
לבוא עכשיו ולדרוש את כל החוזה שנה וחצי קדימה ללא קשר לקבוצה שבה הוא ישחק זאת אמא של החוצפה.
מצד אחד אתה אומר לגיטימי ומצד שני אתה מלין על צעדיו.

ואני גם לא מבין מה חוצפה בלדרוש ממעסיק שלך את החוזה שאליו התחייבת? המעסיק ידע טוב מאוד שייתכן והשחקן לא יספק את התפוקה ובכל זאת הסכים לשלם לו כל כך הרבה כסף. אז בעיה של מי זה בדיוק?

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

ForeverRed כתב: קצת קשה לי לקבל את זה.
קצת מודעות עצמית, קצת הבנת הסיטואציה. הרי לא רק הקבוצה אשמה, גם לשחקן יש חלק לא מבוטל בכישלון.
דווקא מבחינתו אני לא בטוח שהוא רואה את הכשלון הגדול.
יש לו מספרים מעולים ביחס לכמות הדקות ששיחק.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

The red one כתב: מצד אחד אתה אומר לגיטימי ומצד שני אתה מלין על צעדיו.

ואני גם לא מבין מה חוצפה בלדרוש ממעסיק שלך את החוזה שאליו התחייבת? המעסיק ידע טוב מאוד שייתכן והשחקן לא יספק את התפוקה ובכל זאת הסכים לשלם לו כל כך הרבה כסף. אז בעיה של מי זה בדיוק?
מסוג הדברים שאין עליהם תשובה חד משמעית...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

עזבו שטויות.
אף אחד מכם לא היה מוותר על שקל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

The red one כתב: מצד אחד אתה אומר לגיטימי ומצד שני אתה מלין על צעדיו.

ההתנהלות של קואנקה היא בבחינת כשר אבל מסריח.
זכותו לדרוש מה שהוא רוצה, הוא הרי חתום על חוזה מול הקבוצה. אבל בחיים כמו בחיים, לא הכל זה שחור ולבן. יש את הנייר ויש את מה שמחוצה לו. ומחוץ לנייר יש נתונים שצריך להביא בחשבון.
למשל, החלק של קואנקה בכישלון, ההתנהלות שלו במהלך תקופתו בקבוצה, העובדה שסביר להניח שאם יילך ימצא קבוצה אחרת שתשלים לו בכל מקרה חלק מהחוזה, ומעל הכל הסיכון המקצועי שהוא לוקח כשהוא הוא מסתכן בישיבה ביציע לתקופה ארוכה בעבור חופן דולרים.

מעולם לא הבנתי את ההתנהלות הזאת מצד שחקנים. מן עקשנות שמזכירה אישה פגועה ונקמנית במהלך משפט גירושין.
כשאני רואה שחקן שמוכן להמר על הקריירה שלו, שחקן שלא תרם מאומה לקבוצה ששילמה לו ארגזים של כסף על אוויר, שחקן שמתעקש לקבל כל שקל ושקל מתוך חוזה שהוא בכלל לא יהיה חלק ממנו בעונה הבאה ללא קשר להאם הוא ישחק במקום אחר או לא, אז מבחינתי מדובר בחוצפה ממדרגה ראשונה.

אבל זה רק אני.

סמל אישי של משתמש
tamirkal
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי tamirkal »

ForeverRed כתב: ההתנהלות של קואנקה היא בבחינת כשר אבל מסריח.
זכותו לדרוש מה שהוא רוצה, הוא הרי חתום על חוזה מול הקבוצה. אבל בחיים כמו בחיים, לא הכל זה שחור ולבן. יש את הנייר ויש את מה שמחוצה לו. ומחוץ לנייר יש נתונים שצריך להביא בחשבון.
למשל, החלק של קואנקה בכישלון, ההתנהלות שלו במהלך תקופתו בקבוצה, העובדה שסביר להניח שאם יילך ימצא קבוצה אחרת שתשלים לו בכל מקרה חלק מהחוזה, ומעל הכל הסיכון המקצועי שהוא לוקח כשהוא הוא מסתכן בישיבה ביציע לתקופה ארוכה בעבור חופן דולרים.

מעולם לא הבנתי את ההתנהלות הזאת מצד שחקנים. מן עקשנות שמזכירה אישה פגועה ונקמנית במהלך משפט גירושין.
כשאני רואה שחקן שמוכן להמר על הקריירה שלו, שחקן שלא תרם מאומה לקבוצה ששילמה לו ארגזים של כסף על אוויר, שחקן שמתעקש לקבל כל שקל ושקל מתוך חוזה שהוא בכלל לא יהיה חלק ממנו בעונה הבאה ללא קשר להאם הוא ישחק במקום אחר או לא, אז מבחינתי מדובר בחוצפה ממדרגה ראשונה.

אבל זה רק אני.
לא רק אתה
גם אני

סמל אישי של משתמש
NATI2015
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי NATI2015 »

גראנדה רוצה אותו בחזרה פירסום בספורט 5

סמל אישי של משתמש
The red one

אבל זה רק אני.
תראה, זה כבר להכנס לניתוחים פסיכולוגיים טרחניים (אך מעניינים).

קואנקה הוא בסך הכול אדם רציונאלי. יש לו את השיקולים שלו וההחלטות שלו. בדיוק אני לוקח על זה קורס שעל פי הגישה הרציונאלית, כל החלטה בחיים נעשית על פי עלות מול תועלת (לא צריך להיות סטודנט בשביל להבין דבר כזה, בתכל'ס). כרגע הוא נמצא, לדעתי(!) במצב נתון בו הוא מבין שהחוזה הוא המקסימום שהוא ישיג בקריירה שלו. מפה יש רק לרדת. לכן, הוא רוצה למצות את המקסימום על פי מה שסוכם מולו.

עזוב את זה שאני דווקא חושב שהקבוצה שגתה בהתנהלות איתו ומחמירים איתו מדיי (ואני דווקא חושב שהקבוצה היא זאת שמתנהגת כמו אישה פגועה ונקמנית), אבל גם אם לא - גם אם אני טועה ואתה צודק, והקבוצה עשתה הכל בסדר מבחינתה והוא זה שזורק ז**/לא משקיע/לא רוצה/לא יכול/לא יודע מה - אשמת מי המצב שהגענו אליו? אשמת הקבוצה. הם אלה שהחתימו אותו והם אלה שהסכימו לשלם לו שכר מפוצץ.

לכן, לא חושב שצריך לקרוא לו חצוף ולתהות מאיפה בא לו האומץ לעשות מה שהוא עושה. אם מבחינתו, הוא רוצה לבזבז שנה וחצי עם הרבה כסף, על פני להתפשר כעת ולהעביר את המשך הקריירה עם סכומים הרבה יותר נמוכים (כי זה כנראה מה שיקרה) - זכותו המלאה. מאמין שחלקנו הגדול היה פועל בצורה דומה. המועדון צריך להתמודד עם הדייסה אותה הוא בישל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: אם מבחינתו, הוא רוצה לבזבז שנה וחצי עם הרבה כס
תומר בן יוסף נהיה טייקון מלבזבז שנים ולקבל כסף.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קוואנקה הוא רכש של אלונה עם כל המשתמע מכך - היא בחרה אותו, היא התעקשה שיוחתם היא גם זאת שתשלם כספית על הטעות שעשתה בבחירה שלו.
כל עוד החלון פתוח לא ממהרים להקפיא או לשחרר ולשלם את כל החוזה בתקווה שימצא קבוצה, אבל אם החלון יסגר והוא לא ימצא קבוצה היא תאלץ לשלם לו את כל החוזה או חלק ניכר ממנו ולכן שני הצדדים מתנהלים כפי שמתנהלים נכון להיום.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

אבל זה רק אני.
הדימוי של אישה פגועה ונקמנית בגירושין ממש מרגיז אותי ואפילו מעליב.
להבא תחשוב על דימוי קצת פחות דוחה, שובניסטי ומיזוגני, תודה.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

crazyred כתב: הדימוי של אישה פגועה ונקמנית בגירושין ממש מרגיז אותי ואפילו מעליב.
להבא תחשוב על דימוי קצת פחות דוחה, שובניסטי ומיזוגני, תודה.
תשתי מים קרים.
יעבור לך.

סמל אישי של משתמש
The red one

ForeverRed כתב: תשתי מים קרים.
יעבור לך.
מגעיל

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

The red one כתב: מגעיל
הנה חסיד אומות העולם הגיע.
צריך להיות מאוד כישרוני או מאוד ממורמר כדי להוציא דבר כזה מהקשרו. הרי ברור לכולם שלא זאת הייתה מטרת הדברים שלי.
מי שמחפש תמיד ימצא.

עכשיו תתקדמו.

שלח תגובה