איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: מספיק לגנוב דעת.
הבן אדם לא היה צריך לפתוח בכלל!!
בשביל מה הביאו אותו? לתת 2 עקבים במשחק ולנוח?
כל כך נרפה וחלש שלא להאמין שהבחור הזה היה בכלל בלה ליגה.
די נו.
היה היחיד שעשה משהו בהתקפה במחצית הראשונה וגם חילץ לא מעט.
אבל די ברור שהוא כבר שרוף וישחק רק בדקות שאין ברירה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

חילוף מובן.
עדיין שיחק לא רע ובוודאי לא היה גרוע מהאחרים. כל עוד היה בימין סיכן את השער ונתן מסירות. כשזריהן עבר לשם הוא חירב לפחות 4 התקפות עם הרמות חזקות.

לא חושב שיש פה מישהו שבונה עליו. רק אל תאסרו עלינו לזרוק מילה טובה
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

ForeverRed כתב:איך אפשר להגיד שהוא היה טוב אתמול?
מה עובר עליכם? איזה כדורגל אתם רואים?

גם השטות הזאת עם ממן הזויה לגמרי.
מאוד הגיוני להוציא שחקן של מספרים שיכול לגמור משחק במהלך אחד בשביל להשאיר את הפנסיונר הזה.
נדפקתם לגמרי.
מה קוואנקה עשה רע אתמול?
כשהוא היה בצד ימין בתחילת המשחק היינו מסוכנים, ברגע שזריהן עבר ימינה הוא התחיל לשלוח כדורים ליציע.
החילוף כמובן מובן כי הוא שרוף אצל בכר, ובכר בסה"כ ניסה להפתיע כשפתח איתו, אבל להגיד עליו איכס? לא מגיע לו, סליחה, היו שחקנים הרבה יותר גרועים ממנו במחצית הראשונה על המגרש...

וברור שאני לא הייתי מוציא את ממן, אבל אם מסתכלים נטו על יכולת, הוא היה יותר טוב ממנו במחצית הראשונה.
אני מזמן שלחתי את קוואנקה הביתה, אבל אין שום סיבה להגיד עליו "איכס" כשהוא בסה"כ נתן מחצית לא רעה בכלל

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

maxkid22 כתב: מה קוואנקה עשה רע אתמול?
כשהוא היה בצד ימין בתחילת המשחק היינו מסוכנים, ברגע שזריהן עבר ימינה הוא התחיל לשלוח כדורים ליציע.
החילוף כמובן מובן כי הוא שרוף אצל בכר, ובכר בסה"כ ניסה להפתיע כשפתח איתו, אבל להגיד עליו איכס? לא מגיע לו, סליחה, היו שחקנים הרבה יותר גרועים ממנו במחצית הראשונה על המגרש...

וברור שאני לא הייתי מוציא את ממן, אבל אם מסתכלים נטו על יכולת, הוא היה יותר טוב ממנו במחצית הראשונה.
אני מזמן שלחתי את קוואנקה הביתה, אבל אין שום סיבה להגיד עליו "איכס" כשהוא בסה"כ נתן מחצית לא רעה בכלל
אני פחות מתייחס לאופן ההתנסחות של טרולים כאלה ואחרים. מדבר נטו מקצועית.

קואנקה היה חלש כמו כל הקבוצה. בקושי נגע בכדור וגם כשזה קרה זה הסתכם בריצות חסרות תכלית לרוחב. יש כאלה שזה עושה עליהם רושם, עליי פחות. יש לו פיזיות של אפרוח בחוות חופש. הוא עשה מספיק נזק העונה ולא צריך לראות דשא בשום מצב.

כשטוני נכנס ראינו את ההבדל בין שחקן שתורם למשחק לכזה שנבלע בין יתר השחקנים.
גם זריהן אגב, למרות חוסר הדיוק, נלחם וגם עשה פעולות יפות של תכלס והכניס כדורים שיכלו להשפיע על התוצאה.

ממן אכן היה מחריד אתמול אבל לא היה נכון להוציא אותו.
החילוף היה נכון.

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

ForeverRed כתב: אני פחות מתייחס לאופן ההתנסחות של טרולים כאלה ואחרים. מדבר נטו מקצועית.

קואנקה היה חלש כמו כל הקבוצה. בקושי נגע בכדור וגם כשזה קרה זה הסתכם בריצות חסרות תכלית לרוחב. יש כאלה שזה עושה עליהם רושם, עליי פחות. יש לו פיזיות של אפרוח בחוות חופש. הוא עשה מספיק נזק העונה ולא צריך לראות דשא בשום מצב.

גם זריהן אגב, למרות חוסר הדיוק, נלחם וגם עשה פעולות יפות של תכלס והכניס כדורים שיכלו להשפיע על התוצאה.

החילוף היה נכון.
אשמח לדעת למה אני טרול?

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ForeverRed כתב: אני פחות מתייחס לאופן ההתנסחות של טרולים כאלה ואחרים. מדבר נטו מקצועית.

החילוף היה נכון.
אתה פשוט מסלף. בצד ימין הכניס לפחות פעמים לרחבה.

פתאום זריהן זה אתרוג? פשוט חירב את ההתקפה מחצית ראשונה. כל הרמה הגיעה לדגל בצד שמאל.

קוונקה לא צריך להישאר פה והוא זר שבשורה התחתונה נכשל. מפה ולהפוך אותו לאפס זה בדיוק כמו אלו שהפכו את זריהן, אל חאמיד, אורן ביטון, איינבידר, מתן אוחיון וסליחה ממי ששכחתי לאפסים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
די נו.
היה היחיד שעשה משהו בהתקפה במחצית הראשונה וגם חילץ לא מעט.
אבל די ברור שהוא כבר שרוף וישחק רק בדקות שאין ברירה
המשפט האחרון שלך לא רציני.
אם הוא שרוף הוא לא פותח בהרכב מלכתחילה.
אם הוא שרוף מלמד עולה לפניו.
לא שרוף ולא נעליים,הבן אדם נראה כמו שחקן נוער מבוהל עם פוטנציאל.
משחקן כזה אתה מצפה לפתוח הגנות ולא להעביר כדור מצד לצד או לתת איזה עקב שירשים אותנו.
אם הוא היחיד שעשה משהו בהתקפה אז המצב אתמול היה בכי רע,כי יותר מדי הוא לא עשה.
קוואנקה זה בלוף!
ואם העונה הזאת תיגמר כמו שהיא אמורה להיגמר זה יטשטש במעט את הכשלון החרוץ שנחלנו איתו שאני מקווה שכולם למדו לקח לגביו.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

החילוף היה נכון.
אח שלי הכל נכון, אבל להגיד איכס על שחקן שנתן מעצמו, גם אם יש לו פיזיות של אפרוח וגם אם יש לו רגליים של עוף, זה פשוט לא נכון.
אולי הוא לא היה טוב, אבל הוא גם לא היה רע, עשה את המקסימום (גם אם המקסימום שלו לא שווה הרבה) ולא מגיע לו איכס על זה, איכס מגיע לבן בסט, לא לשחקן שלובש את המדים שלנו ולא משנה כמה הוא טוב או לא טוב...

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

היה דווקה לא רע עד שעבר לצד שמאל

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

קוואנקה הפך לשעיר לעזעזל אצל חלק מהקהל ואצל בכר, בגלל זה הוא הוחלף ובגלל זה גם הביקורת של חלק מהאנשים.

ממן היה הרבה יותר גרוע ולא שמעתי תגובות כאלה כמו על קוואנקה
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הראל כתב:קוואנקה הפך לשעיר לעזעזל אצל חלק מהקהל ואצל בכר, בגלל זה הוא הוחלף ובגלל זה גם הביקורת של חלק מהאנשים.

ממן היה הרבה יותר גרוע ולא שמעתי תגובות כאלה כמו על קוואנקה
מדהים שאתם לא מצליחים להבין את גודל הכשלון.
אולי התואר הקרוב קצת מטשטש לכם את המחשבה.
אם בש בעונה בינונית כל האש הולכת אליו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אדום זקן כתב: מדהים שאתם לא מצליחים להבין את גודל הכשלון.
אולי התואר הקרוב קצת מטשטש לכם את המחשבה.
אם בש בעונה בינונית כל האש הולכת אליו.
אין שום קשר.

קואנקה כישלון, לא יהיה פה בן אדם אחד שיגיד לך אחרת. אולי יחלקו על למה הוא יכשלון - האם בגללו, האם בגלל בכר/הצוות המקצועי, אבל כישלון הוא כישלון

מה שהראל כתב הוא ש*ספציפית* אתמול, הוא ממש לא היה כזה גרוע ואני בהחלט ראיתי את התגובה ש-Star כתב כאן (שהתחילה את הדיון) כתגובה טרולית ומתגרה, כי אפשר להגיד הרבה דברים על ההופעה של קואנקה אתמול, "איכס" היא לא אחת מהן.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: אין שום קשר.

קואנקה כישלון, לא יהיה פה בן אדם אחד שיגיד לך אחרת. אולי יחלקו על למה הוא יכשלון - האם בגללו, האם בגלל בכר/הצוות המקצועי, אבל כישלון הוא כישלון

מה שהראל כתב הוא ש*ספציפית* אתמול, הוא ממש לא היה כזה גרוע ואני בהחלט ראיתי את התגובה ש-Star כתב כאן (שהתחילה את הדיון) כתגובה טרולית ומתגרה, כי אפשר להגיד הרבה דברים על ההופעה של קואנקה אתמול, "איכס" היא לא אחת מהן.
התגובה לא מעניינת.
יש אנשים שלא יודעים להתבטא אל תהפכו את זה לעיקר ותסיטו מהעניין המרכזי.
הבחור לא אמור לקבל דקות יותר.
להגיד שהוא היה טוב אתמול,זה כמו לקנות מרצדס מהחברה שלא מפסיקה לעשות תקלות ואז שבוע אחד היא נוסעת חלק ולהגיד "יחסית נוסעת טוב".

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אתם מגזימים לשני הצדדים.
היה טוב אתמול, אבל ביחס לתוצאה וליכולת הכללית היה נכון להוציא אותו כשטוני נכנס.
זריהן וממן אלו שחקנים שיכולים לשנות לך את המשחק בהברקה אחת. איסאק פחות.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

בכר אמר שהוא הוציא אותו כי היה הכרח מצד המערך ולכן אני משער שהוא יצא ולא ממן.
היה בסדר אתמול בטח ביחס לאחרים.
אתם יכולים להמשיך להתברבר עד מחר ולהגיד שהיה חלש,בכר מבין יותר מכולם פה.

שלח תגובה