איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ReDo

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי ReDo »

אלדר כתב: אחי, עזוב אותך.
אני ועוד רבים וטובים הגנו עליו בחירוף נפש.
יש לו איכויות מסוימות, לא נוצר חיבור עם המועדון.
השחקן קרס כאן ולפעמים דברים לא מסתדרים.
המועדון והקהל עשו מעל ומעבר כדי להכניס אותו לעניינים. לא הלך
הקהל עשה. המועדון לא לדעתי.
שוב, יש הרבה דברים מאחורי הקלעים שאנחנו בתור אוהדים לא רואים, כמו השקעה באימונים, שיחות שהיו עם הצוות המקצועי וכו' וכו', לכן אני מסתייג בדעתי ולא מאשים אף אחד.

שחקן זר זה הרבה עניין של ביטחון. אתה לא יכול לתת לו לשחק מחצית פה מחצית שם, בין לבין לייבש אותו לחודשיים, ולקוות שהוא יצליח.

מה אני אגיד לך, אני לא ראיתי איזה ניסיון יוצא דופן לנסות לשלב אותו. מההתרשמות שלי התייאשו ממנו די מהר ומאז הוא לא נספר בשום צורה.

נכון, על פניו מדובר בנפילה רצינית, אבל כל הנסיונות של חלק מהחבר'ה פה לצייר אותו כפח אשפה עם רגליים שלא קשור לענף על סמך הכלום זמן שראינו אותו על הדשא פתטיים בעיניי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Redbull כתב: כן בהחלט יש ספק
טוני לא בישל ולא כבש אתמול,דווקא המהלכים של איסאק היו קרובים יותר להסתיים בשער מאשר של טוני.
מי שהיה צריך לצאת אתמול מבחינתי זה ממן אלא אם כן איסאק לא יכול לשחק בתפקיד שלו.
לדעתי גם שהר היה צריך לצאת במקום פקהארט עוד במחצית.
פקהארט מושך שחקנים וגורם לבלבול בהגנה של היריב.
wtf?
עם טוני הגעת למצבים.
עם איסאק הרגשתי שאנחנו עם פחות שחקן.
כן הוא נתן אחלה עקבים אבל בפועל נראנו מבחינה התקפית גרוע מאוד.
ולאיזה מצב הגענו חוץ מהבעיטה שלו דהיינו קרןבים לכיבוש יותר איתו מאשר עם טוני?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Star
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Star »

ייעדר עקב התלוננות על כאבי גב.

E26

שליחה על ידי E26 »

Star כתב:ייעדר עקב התלוננות על כאבי גב.
עקיצה יפה של יום חופש לתפור חגיגות סופ"ש יום הולדת

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

איסאק קוואנקה ביקש לדעת מתי נפתחים האימונים. בב"ש טוענים כי הקשר הספרדי מהתל במועדון, ועל אף שהוא לא בתוכניות המקצועיות, הוא מצהיר כאילו הוא מעוניין לחזור לחזור לארץ ולהישאר, עד אשר יקבל פיצוי כספי מלא. חוזהו של קוואנקה לעונה הבאה מוערך בכחצי מיליון יורו.
צא דיבוק.. צאאאאא.
אני מעל 20 שנה בכדורגל, הייתי בשנים הכי קשות של המועדון, עם ההימורים ועם סיטואציות דוחות, אני גם עוקב בדריכות בכדורגל העולמי, אבל שחקן מגעיל כמו קואנקה לא יצא לי לראות, מעדיף לשבת בבית ולקבל שכר מלא מאשר לשחק כדורגל, כל כך לא מקצועני.. ולחשוב שהוא שיחק בברצלונה הגדולה, ולכל המתיפייפים שיגידו לי ״אתה היית מוותר על סכום כזה?״
חד וחלק כן! אם אני כדורגלן מקצועי אני רוצה להוכיח את עצמי, גם אם זה אומר שאפסיד כמה עשרות אלפי דולרים בשנה.
שחקן כל כך דוחה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כנראה שהוא וויתר על הקריירה ומנסה לעשות כמה שיותר כסף עד הפרישה(מצחיק להגיד את זה בגילו).

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

צריך לשנות את החוק של הקפאת שחקנים ע"ש קוואנקה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סמרטוט היה וסמרטוט ישאר.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

Star כתב:איסאק קוואנקה ביקש לדעת מתי נפתחים האימונים. בב"ש טוענים כי הקשר הספרדי מהתל במועדון, ועל אף שהוא לא בתוכניות המקצועיות, הוא מצהיר כאילו הוא מעוניין לחזור לחזור לארץ ולהישאר, עד אשר יקבל פיצוי כספי מלא. חוזהו של קוואנקה לעונה הבאה מוערך בכחצי מיליון יורו.
צא דיבוק.. צאאאאא.
אני מעל 20 שנה בכדורגל, הייתי בשנים הכי קשות של המועדון, עם ההימורים ועם סיטואציות דוחות, אני גם עוקב בדריכות בכדורגל העולמי, אבל שחקן מגעיל כמו קואנקה לא יצא לי לראות, מעדיף לשבת בבית ולקבל שכר מלא מאשר לשחק כדורגל, כל כך לא מקצועני.. ולחשוב שהוא שיחק בברצלונה הגדולה, ולכל המתיפייפים שיגידו לי ״אתה היית מוותר על סכום כזה?״
חד וחלק כן! אם אני כדורגלן מקצועי אני רוצה להוכיח את עצמי, גם אם זה אומר שאפסיד כמה עשרות אלפי דולרים בשנה.
שחקן כל כך דוחה.
אתה באמת חושב שיש לו הצעות באיזור ה-400-450 א'יורו?

סביר להניח שההצעות שיש לו הן מהליגה השניה בספרד, סדר גודל של 200-250 א' יורו במקרה הטוב. תוסיף לזה את אי הוודאות שלו לגבי המשך הקריירה בגלל הפציעות והאופי הרכרוכי,אז סביר להניח שלא יוותר. לדעתי הטעות איתו היתה בפגרה - אז הוא הסכים לוותר על חלק לא גדול מהחוזה, אבל היו קבוצות שרצו אותו והיו מוכנות להשתתף בשכר. העונה אני בספק אם עוד יש כאלו

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Star כתב:איסאק קוואנקה ביקש לדעת מתי נפתחים האימונים. בב"ש טוענים כי הקשר הספרדי מהתל במועדון, ועל אף שהוא לא בתוכניות המקצועיות, הוא מצהיר כאילו הוא מעוניין לחזור לחזור לארץ ולהישאר, עד אשר יקבל פיצוי כספי מלא. חוזהו של קוואנקה לעונה הבאה מוערך בכחצי מיליון יורו.
צא דיבוק.. צאאאאא.
שחקן כל כך דוחה.
חותך אם היית מוותר על סכום כפול ממה שתצליח להשיג בימינו אנו

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב: חותך אם היית מוותר על סכום כפול ממה שתצליח להשיג בימינו אנו
אף אחד מאיתנו לא היה מוותר אפילו על משכורת אחת.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

The red one כתב: חותך אם היית מוותר על סכום כפול ממה שתצליח להשיג בימינו אנו
+1000

הטעות היא של הפועל באר שבע שהסתנוורה מהשם והחתימה אותו. אל תפילו את האשמה על השחקן.

אין לו שום ביקוש. זאת הסיבה שהוא לא יימכר, וזאת גם הסיבה שהוא לא מוכן לוותר על שקל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אני חושב שהוא כן צריך לחתור ללכת מפה גם במחיר של ויתור על כסף מהסיבה הפשוטה שגם אם יקבל משכורת מלאה שנה הבאה הוא פשוט מחריב לעצמו את המשך הקריירה וכל דקה שהוא נמצא במצב הזה פוגעת בחוזה הבא. אני מזכיר לכם שהוא כולה בן 26, אם הוא רוצה להמשיך להתפרנס מכדורגל הוא חייב להתגמש פה גם

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אלונה צריכה לחרוג הפעם ולהשלים את השכר שלו כדי שיעבור לקבוצה אחרת אסור שישאר פה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

שיציעו אותו להשאלה ולהשתתף בשכר שלו, אין ברירה אם הוא עושה לנו את המוות