איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
LIAV00S
Title: קרייזי-רד

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי LIAV00S »

יאמר לזכותו שהוא יודע איפה לעמוד ברחבה ולדחוק את הכדורים,יש לו יכולת התמצאות ברחבה כאילו הוא יודע מראש לאיזה אזור הכדור יגיע(רואים שהוא
ספרדי) :קריצה קטנה:

אחלה קוונאקה,לאט לאט מתחילים לראות את הניצוצות שלו,אבל עדין צריך להיות יותר אחראי ולקחת יותר אחראיות ולבקש כדורים ולא לחכות על הקו.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

כשדיברנו על הצורך להתחזק בשחקן כנף לא חושב שהיה אחד שחשב שאנחנו צריכים תואם מליקסון.
מוזר לי שהדעה הזו השתנתה כרגע. באופן אישי מצפה עדיין לראות איך הוא יכול להשפיע מכנף ימין.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב: דפדף קצת אחורה.
קיבל ממני גם מילים טובות כשהגיע (כולל אתמול).

יש גרף שיפור, אבל עוד מוקדם להזמין כובעים. הוא עוד רחוק שנות אור ממה שציפו ממנו ורק הזמן יגיד אם אי פעם יממש.
מי ציפה? מה ציפו?
אם לא ינמיכו את הציפיות זה באמת לא יתממש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Eelect כתב:כשדיברנו על הצורך להתחזק בשחקן כנף לא חושב שהיה אחד שחשב שאנחנו צריכים תואם מליקסון.
מוזר לי שהדעה הזו השתנתה כרגע. באופן אישי מצפה עדיין לראות איך הוא יכול להשפיע מכנף ימין.
תואם מליקסון? חותם עכשיו. מליקסון גאון כדורגל שהופך את כולם לטובים יותר וזה משהו שמעבר למספרים (שגם בהם מאור בסדר גמור).
אם בסוף הקדנציה של קוואנקה נזכיר אותו באותה נשימה כמו מליקסון זה יהיה הישג ענק.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

מאוד אוהב את החוכמה שלו וכל אלה שמשווים אותו לבוזגלו שכחו כמה ביקורת הייתה עליו בשנתיים האחרונות. זה שחקן טוב וזה שחקן טוב אבל קוואנקה שלנו וזה מה שחשוב ונקווה שימשיך את גרף השיפור אחלה של שחקן

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

Eelect כתב:כשדיברנו על הצורך להתחזק בשחקן כנף לא חושב שהיה אחד שחשב שאנחנו צריכים תואם מליקסון.
קואנקה לא תואם מליקסון. הסגנון משחק שונה. מליקסון מכדרר יותר. קואנקה משחק הרבה יותר בנגיעה שתיים
ורק כשהוא חייב אז הוא מנסה להעביר (משחק פשוט).
בגול השני, שלו, הוא קיבל כדור מאוגו ומייד שחרר את אוחנה לפריצה. מהלך אדיר שהוא גם סיים עם מיקום מעולה.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

תואם מליקסון- הכוונה שקל לו לבוא לידי ביטוי בעיקר מהאמצע.
אנחנו תלויים מדי כרגע בפעולה האחרונה של דור אלו/ביטון המוגבלים התקפית בגלל זה.
מאוד רציתי (ועדיין רוצה) שיהיה לנו שחקן שידע לעשות פעולות התקפיות מקו ימין באופן תדיר.
זה גורם ליריבה לא לדעת מאיפה תנחת עליה הצרה.

אין חולק על חכמת המשחק של קואנקה ועל הדברים שהוא יודע לעשות, אני רק לא מרגיש עדיין שהוא סוג השחקן שחסר לנו בפאזל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Eelect כתב:תואם מליקסון- הכוונה שקל לו לבוא לידי ביטוי בעיקר מהאמצע.
אנחנו תלויים מדי כרגע בפעולה האחרונה של דור אלו/ביטון המוגבלים התקפית בגלל זה.
מאוד רציתי (ועדיין רוצה) שיהיה לנו שחקן שידע לעשות פעולות התקפיות מקו ימין באופן תדיר.
זה גורם ליריבה לא לדעת מאיפה תנחת עליה הצרה.

אין חולק על חכמת המשחק של קואנקה ועל הדברים שהוא יודע לעשות, אני רק לא מרגיש עדיין שהוא סוג השחקן שחסר לנו בפאזל.
חוזר ואומר - מליקסון יכול לשחק על תקן ׳בוזגלו׳. לדעתי הבריחה לאמצע זה חלק מהשיטה וההוראה של בכר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב: חוזר ואומר - מליקסון יכול לשחק על תקן ׳בוזגלו׳. לדעתי הבריחה לאמצע זה חלק מהשיטה וההוראה של בכר.
1+

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כשמתעמקים קצת בקוואנקה רואים מצויין את יסודות הלה מאסייה ושיטת המשחק שהנחיל בזמנו פפ גראדיולה עוד שהיה מאמן באקדמיה ובברצלונה ב' והנחיל אחרי זה לקבוצה הבוגרת.
משחק בנגיעה,קרוב לכדור,עוד לפני שהוא מקבל כדור הוא יודע למי הוא הולך למסור אותו ולשחק כמה שיותר קרוב לרחבה עם כמה שיותר שחקנים.
אתמול כמדומני בדקות 20 עד 30 הפועל בש שיחקה בדיוק ככה וקאוונקה בלט מאוד.
זה נכון שתמיד ישוו אותו וגם אני לבוזגלו,בסוף הוא הגיע על תקן המחליף שלו.
אבל חדי העין יבחינו שקאוונקה "כופה" על הקבוצה ובכלל לא בקטע רע משחק אחר.
משחק של יותר בנגיעה,משחק של הצטרפות לחלק ההתקפי וקבלת עוד אופציית מסירה.
זה סגנון מעניין,אפילו שובה עין.
כדי להבליט את העניין יותר,שימו לב שבדקות שהפועל בש במחצית השנייה הורידה את הרגל מהגז והייתה פחות הצטרפות של שחקנים קדימה,קוואנקה נעלם.
הוא כופה סגנון משחק של "לשכב" על היריבה ושם הוא בולט מאוד.
ואחרי שאמרתי את כל זה,לליגה הישראלית זה אקס פקטור,לאירופה שלשמה הביאו אותו אני לא בטוח כי ברוב המשחקים אנחנו לא נוכל לשחק בשיטה הזאת.
נערך לאחרונה על ידי אדום זקן ב 19 נובמבר 2017, 22:01, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

CrazyRed7 כתב: חוזר ואומר - מליקסון יכול לשחק על תקן ׳בוזגלו׳. לדעתי הבריחה לאמצע זה חלק מהשיטה וההוראה של בכר.
מה ההיגיון בלתת הוראה לשחקן כנף להיכנס תמיד לאמצע? באמת מנסה להבין את הנקודה הזו ולא לשם הויכוח.
אם יש לך אפשרות שהמהלך הסופי בצד ימין יהיה ברגליים של מגן מוגבל התקפית או בשחקן מוכשר התקפית, באיזה רגליים עדיף
שהכדור יהיה? (בתשובה לתיאוריה שזה מפנה שטח למגן)

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Eelect כתב: מה ההיגיון בלתת הוראה לשחקן כנף להיכנס תמיד לאמצע? באמת מנסה להבין את הנקודה הזו ולא לשם הויכוח.
אם יש לך אפשרות שהמהלך הסופי בצד ימין יהיה ברגליים של מגן מוגבל התקפית או בשחקן מוכשר התקפית, באיזה רגליים עדיף
שהכדור יהיה? (בתשובה לתיאוריה שזה מפנה שטח למגן)
פותח את קו ימין למגן ויוצר יתרון מספרי באמצע.
בארסה שיחקה ככה כשדני אלבס שיחק בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

CrazyRed7 כתב: פותח את קו ימין למגן ויוצר יתרון מספרי באמצע.
בארסה שיחקה ככה כשדני אלבס שיחק בקבוצה.
אתה מבין עד כמה חשוב שהמגן שלך יהיה איכותי מבחינה התקפית בשיטה הזו?
לא כלי שאפשר לומר שיש לנו.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

אדום זקן כתב:כשמתעמקים קצת בקוואנקה רואים מצויין את יסודות הלה מאסייה ושיטת המשחק שהנחיל בזמנו פפ גראדיולה עוד שהיה מאמן באקדמיה ובברצלונה ב' והנחיל אחרי זה לקבוצה הבוגרת.
משחק בנגיעה,קרוב לכדור,עוד לפני שהוא מקבל כדור הוא יודע למי הוא הולך למסור אותו ולשחק כמה שיותר קרוב לרחבה עם כמה שיותר שחקנים.
כדי להבליט את העניין יותר,שימו לב שבדקות שהפועל בש במחצית השנייה הורידה את הרגל מהגז והייתה פחות הצטרפות של שחקנים קדימה,קוואנקה נעלם.
ואחרי שאמרתי את כל זה,לליגה הישראלית זה אקס פקטור,לאירופה שלשמה הביאו אותו אני לא בטוח כי ברוב המשחקים אנחנו לא נוכל לשחק בשיטה הזאת.
+

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אדום זקן כתב:כשמתעמקים קצת בקוואנקה רואים מצויין את יסודות הלה מאסייה ושיטת המשחק שהנחיל בזמנו פפ גראדיולה עוד שהיה מאמן באקדמיה ובברצלונה ב' והנחיל אחרי זה לקבוצה הבוגרת.
אין שום שחקן שהפועל באר שבע יכולה להביא ויהווה אקס פקטור באירופה. לגבי הבריחה לאמצע, אני חושב שזה לא קשור למאמן. הקבוצה הולכת שמאלה לטוני ולכן קוואנקה הרבה פעמים נעלם. כשהכדור ברגליים שלו קורים דברים טובים מאוד. הייתי שמח מאוד אם הוא היה מנהל את המשחק שלנו ולא איינבינדר.

שלח תגובה