איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי South Boy »

izguy83 כתב: זה שאני מגיב לך כי יש לך פה מסריח ואתה ילד חרא, לא אומר שאני מתרגש. לא מסיט דיון ולא נעליים. לא אקבל הטפות מוסר ממי שהציע לעשות מחאות בעונה שעברה. עליל נכתב מ2015 ולתמיד. לעניין קוואנקה, עם כל הכבוד, אתה לא יכול להביא את זה כתימוכין לכלום ואתה יודע את זה. אין פה אחד, אחד שלא רוצה שיסגרו איתו את הסיפור הזה במינימום נזק וזה לא משנה את העובדה שהמועדון עשה ועדין עושה איתו ועם אחרים טעויות פה ושם. לא תשמע ממני רבע טענה על זה. מי שעובד, גם טועה. השאלה איך מתמודדים עם הטעויות האלה. איך כתבו פה כבר? זה לא מוסיף לנו כבוד. הוא פשוטמלא מענין. אין מה להוציא עליו את האנרגיה.
:מתגלגל מצחוק:
הפועל באר שבע לא עושה שום דבר לקואנקה שלא מוסיף לה כבוד. היא משלמת לו שכר בזמן, עושה הכול כדי למצוא לו קבוצה אחרת, ולא גורעת ממנו שום דבר שהוא זכאי לו לפי החוזה.
מי שלא מתגמש זה רק קואנקה שכבר מזמן יכל למצוא את עצמו במקום אחר ואפילו בלי הרעת תנאים, זה הוא שהתנהלותו לא מוסיפה לו כבוד וזה הוא שבוחר להיות תקוע במקום ולגרור את הקריירה שלו עוד כמה סנטימטרים למטה.
מאז שאני אוהד את הפועל באר שבע מ-2015 ועד היום לא נתקלתי בשחקן כל כך חדל אישים וכל כך חסר אמביציה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

South Boy כתב:
:מתגלגל מצחוק:
הפועל באר שבע לא עושה שום דבר לקואנקה שלא מוסיף לה כבוד. היא משלמת לו שכר בזמן, עושה הכול כדי למצוא לו קבוצה אחרת, ולא גורעת ממנו שום דבר שהוא זכאי לו לפי החוזה.
מי שלא מתגמש זה רק קואנקה שכבר מזמן יכל למצוא את עצמו במקום אחר ואפילו בלי הרעת תנאים, זה הוא שהתנהלותו לא מוסיפה לו כבוד וזה הוא שבוחר להיות תקוע במקום ולגרור את הקריירה שלו עוד כמה סנטימטרים למטה.
מאז שאני אוהד את הפועל באר שבע מ-2015 ועד היום לא נתקלתי בשחקן כל כך חדל אישים וכל כך חסר אמביציה.
מסכים לגמרי עם המשפט האחרון.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

הוא לא קיבל מספיק הזדמנויות לדעתי (ובצדק אף שחקן לא יכול לקחת את המקום של מליקסון וטוני וזו לפי דעתי אחד הסיבות שגם בוזגלו עזב לדוגמא),אם הוא היה שחקן עם פחות ציפיות ופחות שכר , היה רצוי פה לעוד עונה לדעתי (בטח ש מליקסון גם בן 34 שנה הבאה)

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

REDZED כתב:הוא לא קיבל מספיק הזדמנויות לדעתי (ובצדק אף שחקן לא יכול לקחת את המקום של מליקסון וטוני וזו לפי דעתי אחד הסיבות שגם בוזגלו עזב לדוגמא),אם הוא היה שחקן עם פחות ציפיות ופחות שכר , היה רצוי פה לעוד עונה לדעתי (בטח ש מליקסון גם בן 34 שנה הבאה)
אני לא מבין איך אפשר להגיד דבר כזה, הבן אדם היה פה שנה ורק הסריח את הדשא.
הוא גם לא הראה איזושהי מוטיבציה יתרה.
אם הוא היה שחקן עם פחות ציפיות, פחות שכר ופחות שם היו משאילים אותו להפועל חדרה.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

אני בשיא הכנות התרשמתי יותר ממנזון

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

REDZED כתב:הוא לא קיבל מספיק הזדמנויות לדעתי (ובצדק אף שחקן לא יכול לקחת את המקום של מליקסון וטוני וזו לפי דעתי אחד הסיבות שגם בוזגלו עזב לדוגמא),אם הוא היה שחקן עם פחות ציפיות ופחות שכר , היה רצוי פה לעוד עונה לדעתי (בטח ש מליקסון גם בן 34 שנה הבאה)
רסמי.
אגב גם על סמים אפשר להגיד אותו דבר.
חלק משפיע,חלק פחות.
תלוי .

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

וואקמה ומליקסון לא נפצעים או מורחקים?
לפי איך שאתה מתאר את זה יש לנו עונה קצרה מאוד והוא לא קיבל הזדמנויות רק בגלל שוואקמה ומליקסון משחקים כל הזמן.
נראה לך שברק בכר לא היה רוצה לתת מנוחה למליקסון או לוואקמה? הוא אשכרה שיחק עם וואקמה פצוע בסיבוב השני רק כי קוואנקה ככל הנראה שחקן חלש או לפחות חלש באופי שלו מה שמקרין על היכולת
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

בואו תגידו לי איך הוא היה משתלב במשחק שגם מליקסון וגם וואקמה משחקים ? בטח שלא אצל בכר .אני לא מצדיק אותו בשום צורה כזו או אחרת וגם חושב שהוא צריך לעזוב , אבל בכל מקרה אם היה מתאפשר לשלב אותו בניגוד למה שקרה בסוף יכולנו אולי לקבל שחקן מעל הליגה לגמרי, הנפילה איתו היא ברורה, הוא באמת לא שחקן שנותן מעצמו מספיק, גם במגרש וגם מחוצה לו, אבל עצם הסיבה שהביאו איתו כמחליף למליקסון וטוני עוד יותר הורידו לו משמעותית את הסיכוי להצליח פה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

REDZED כתב:בואו תגידו לי איך הוא היה משתלב במשחק שגם מליקסון וגם וואקמה משחקים ? בטח שלא אצל בכר .אני לא מצדיק אותו בשום צורה כזו או אחרת וגם חושב שהוא צריך לעזוב , אבל בכל מקרה אם היה מתאפשר לשלב אותו בניגוד למה שקרה בסוף יכולנו אולי לקבל שחקן מעל הליגה לגמרי, הנפילה איתו היא ברורה, הוא באמת לא שחקן שנותן מעצמו הכול, גם במגרש וגם מחוצה לו, אבל עצם הסיבה שהביאו איתו כמחליף למליקסון וטוני עוד יותר הורידו לו את הסיכוי להצליח.
הוא לא הגיע כמחליף למליקסון הוא לוואקמה הוא הגיע כשחקן שמחליף את בוזגלו, ומאור בוזגלו וואקמה ומליקסון שיחקו הרבה ביחד אם שכחת.
אם הוא היה שחקן כזה טוב הוא היה מצליח להכנס להרכב ולעזור לנו.
ושוב פעם וואקמה היה פצוע סיבוב שלם ועדיין ברק בכר העדיף אותו על פניי קוואנקה מה שמראה לך שכנראה קוואנקה הוא לא שחקן טוב, אחרת ברק בכר היה נותן לו יותר דקות משחק.
ולפניי שתזכיר את בוזגלו, אצל ברק בכר בוזגלו קיבל מספיק דקות משחק, קוואנקה לא קיבל את הדקות האלו כי הוא לא היה מספיק טוב.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

דר אדום בנשמה כתב: הוא לא הגיע כמחליף למליקסון הוא לוואקמה הוא הגיע כשחקן שמחליף את בוזגלו, ומאור בוזגלו וואקמה ומליקסון שיחקו הרבה ביחד אם שכחת.
אם הוא היה שחקן כזה טוב הוא היה מצליח להכנס להרכב ולעזור לנו.
ושוב פעם וואקמה היה פצוע סיבוב שלם ועדיין ברק בכר העדיף אותו על פניי קוואנקה מה שמראה לך שכנראה קוואנקה הוא לא שחקן טוב, אחרת ברק בכר היה נותן לו יותר דקות משחק.
ולפניי שתזכיר את בוזגלו, אצל ברק בכר בוזגלו קיבל מספיק דקות משחק, קוואנקה לא קיבל את הדקות האלו כי הוא לא היה מספיק טוב.
אתה טועה, הסיבה הכי גדולה גם לפני השכר שבגללה בוזגלו עזב, זה המעמד המקצועי שלו שהיה נמוך גם ממליקסון וגם מוואקמה, במשחקים גדולים אם מליקסון היה כשיר , בוזגלו היה בספסל .
יש שחקנים שאי אפשר להחזיק בספסל כמחליפים, יכול להיות שהם לא בנויים לזה ובטח לא כשהם בשיא הקריירה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

REDZED כתב: אתה טועה, הסיבה הכי גדולה גם לפני השכר שבגללה בוזגלו עזב, זה המעמד המקצועי שלו שהיה נמוך גם ממליקסון וגם מוואקמה, במשחקים גדולים אם מליקסון היה כשיר , בוזגלו היה בספסל .
יש שחקנים שאי אפשר להחזיק בספסל כמחליפים, יכול להיות שהם לא בנויים לזה ובטח לא כשהם בשיא הקריירה.
הסיבה שבוזגלו עזב היה בגלל שבוזגלו ןהאבא שלו חושבים שמאור כוכב ולכן הוא צריך לפתוח כל משחק.
בוזגלו היה בין השחקנים עם הכי הרבה דקות משחק אצלנו.
אבל בגלל שהוא לא םתח כל משחק והוא לא היה הכוכב הוא עזב.
וכן גם בגלל העניין הכלכלי אבל בעיקר בגלל שהוא חושב שהוא כוכב ופה הוא היה חלק מקבוצה ולא הכוכב.

ניב זריהן הועדף על פניי קוואנקה שתבין עד כמה קוואנקה כנראה שחקן לא טוב.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

דר אדום בנשמה כתב: הסיבה שבוזגלו עזב היה בגלל שבוזגלו ןהאבא שלו חושבים שמאור כוכב ולכן הוא צריך לפתוח כל משחק.
בוזגלו היה בין השחקנים עם הכי הרבה דקות משחק אצלנו.
אבל בגלל שהוא לא םתח כל משחק והוא לא היה הכוכב הוא עזב.
וכן גם בגלל העניין הכלכלי אבל בעיקר בגלל שהוא חושב שהוא כוכב ופה הוא היה חלק מקבוצה ולא הכוכב.

ניב זריהן הועדף על פניי קוואנקה שתבין עד כמה קוואנקה כנראה שחקן לא טוב.
זריהן שחקן שקנו כמעט במיליון יורו

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

REDZED כתב: זריהן שחקן שקנו כמעט במיליון יורו
*600 אלף. ובדיעבד ההעדפה של זריהן השתלמה בגדול. אם זריהן ישמור על יציבות אתה תקבל פה כוכב כדורגל
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

גדי כתב:תחושה מאוד לא נוחה. פתאום מעבירים אותו דירה והנה גם יש השעייה.

לא שופט אף אחד מבלי לדעת את הפרטים אבל הוא לא אשם בזה שהחתימו אותו על חוזה כבד. הייתי שמח אם היה מוכן להתפשר אבל זו זכותו המלאה לדרוש את מלוא החוזה ולקבוצה יש מחויבות מוחלטת לא להתנקם בו על כך.
לא גדי, כפי שזכותו המלאה לדרוש את כלללל החוזה ולא להתפשר ולא ללכת לאף קבוצה אחרת ולא להסכים לקבל השלמת שכר (מצב שבו השכר שלו לא ייפגע) ולנצל את המצב של מגבלת הזרים כדי להרוויח כמה שיותר כי ככה הוא יכוח לעשות מבחינה חוזית ככה גם המועדון רשאי גם רשאי ואפילו מחויב לעשות כל שביכולתו מבחינה חוזית וחוקית לא להתפשר עם השחקן בחזרה ולהחזיר לו באותו מטבע ואם רשום בחוזה שלו "דירה" ולא מוגדר גודל או שווי שכר דירה אז לשלוח אותו ליחידת דיור של 30 מטר ואם אפשר שיתאמן עם הנוער ושלא יהיה חלק מהקבוצה גם בסדר.

רוצה להיתפס לחוזים וחוקים ולהקטין ראש ולנצל מגבלת זרים? תפדאל, למטבע יש שני צדדים וגם לנו מותר.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ולכל חברי הפורום היקרים שאני מוקיר ומעריך -
גדי, איזגאי,אדום זקן, אורי וכו'.
כנסו לראש רגע ותבינו -
כמו שלשחקן מותר לדרוש הכל מבחינה חוזית וחוקית ולסחוט את המועדון (בכדי להרוויח בעונה הקרובה י-ו-ת-ר ממה שרשום לו בחוזה) ולנצל את מגבלת הזרים בישראל,
אז ככה גם למועדון מותר לקנוס, להעביר דירה, לשלוח להתאמן עם הנוער, לא להוציא למשחקי חוץ ולעשות בעצם כל דבר שמותר מבחינה חוקית ולא מפר את החוזה עימו ולא צריכה להיות לאף אחד פה הרגשה לא נעימה לגבי זה.

מדובר בבן זונה גדול ועקשן והמועדון מתנהג אליו באותה צורה, אל תחוסו ואל תרחמו.
את החוזה שלו מכבדים ועושים מה שצריך וניתן לעשות כדי להראות לו שגם לו ייש מה להפסיד.

לגבי דרך הטיפול של המועדון והביקורת של להיות חכם ולא צודק זה כבר עניין סובייקטיבי וזה בסדר שהדעות חלוקות.

אבל בחיאת אל תיפלו לתרגיל המלוכלך שלו ואל תםתחו אמפתיה ליצור הזה.
עבר פה מספר תלת ספרתי של שחקני כדורגל מאז שאלונה הגיעה ומעולם לא היה דבר כזה.
היו לכלוכים, היו עצבים, בסוף כולם שוחררו/חתמו/סיימו חוזה בדרך כזו או אחרת.

מה שקורה עם קוואנקה לא קרה מעולם ואתם צריכים להבין שמדובר פה ב 1 מתוך 200 שהוא בן שרמוטה לגמרי שהקריירה שלו כבר לא מעניינת אותו.
אם אני אראה אותו ברחוב אני גם אגרום לו להרגיש חרא שהוא פה שירצה לברוח כמה שיותר מהר, טפו עליו.

שלח תגובה