איסאק קוונאקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: איסאק קוונאקה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיילך מפה כבר.
שחקן מאוס.
גם בלוף וגם קרצייה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

שחקן טוב שלא קיבל הזדמנות מספקת אצלנו,ולא התחבר. קורה.

כל הלכלוכים לא במקום.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

yakar כתב:שחקן טוב שלא קיבל הזדמנות מספקת אצלנו,ולא התחבר. קורה.

כל הלכלוכים לא במקום.
שחקן טוב שלא התחבר באף מועדון מאז ימי ברצלונה העליזים.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

רצו שימשיך בגראנדה. אבל תמשיך

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

yakar כתב:רצו שימשיך בגראנדה. אבל תמשיך
זה למה הוא לא המשיך שם...

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

דר אדום בנשמה כתב: זה למה הוא לא המשיך שם...
מה

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

אם אני צריך לשים את האצבע על הטעות בפילוסופיה שמאחורי הרכש (וזו חוכמה שבדיעבד) זה המעבר למודל של שחקנים חופשיים. זה בא לידי ביטוי בשני מישורים- מקצועית ותקציבית.

מקצועית, זה גורם לך לעגל פינות מבחינת ההתאמה לקבוצה. אתה מראש צריך "לבחור" מתוך מאגר של שחקנים שסיימו חוזה, ולא בהכרח מאלו שמתאימים מהרגע הראשון. הפרמטר הראשון שאתה מפלטר בחיפוש הם שחקנים ללא דמי העברה ורק אז בוחן את ההתאמה. זה כמו שאני אגביל את עצמי למצוא מוצר אבל אך ורק מחנות אחת מתוך קניון שלם. גם אם בחנות החולצה נראית עלי טוב זה עדיין לא אהבה ממבט ראשון. כי הרי מה שהביא אותי לקנות אותה מלכתחילה זו אותה הגבלה לחנות אחת. בחלוף שנה אנחנו יודעים שגם פקהארט וגם קוואנקה לא מתאימים. הראשון לא בסגנון המשחק והשני לא כשחקן כדורגל עם כל המשתמע מכך. אם היו צריכים לשלם עליהם דמי העברה ברור לי ששניהם לא היו מגיעים הנה מלכתחילה.

המישור השני הוא תקציבי. כשאתה מביא שחקן חדש אתה מרגיש את העלות שלו בתקציב פעמיים: פעם אחת בדמי ההעברה ופעם שנייה בשכר. כשאין דמי העברה נשאר לך נתח תקציבי גדול יותר לפזר על השכר. בפועל מה שקורה זו התפזרות חסרת התאמה למציאות. בשביל להביא את אורן ביטון למשל, שילמנו מיליון יורו וכך יצא שהשכר שלו היה צריך להתיישר לפי מה שהקציבו בהוצאה שנקראת אורן ביטון. על ההוצאה שנקראת דן אייבינדר רכיב דמי העברה לא היה קיים, במה שגרם לנו באופן ישיר לתת לו חוזה גבוה ביחס לישראלי ולמעמד. וכן על זו הדרך כשהמקרה של קוואנקה ופקהארט הוא קיצוני לכל הדעות, הן בשכר והן בהתאמה המקצועית.
לדעתי מקרה ויטור גרם קצת לעיוורון. הרי הבאנו אותו ללא דמי העברה (היום אפשר לשייך את זה אולי לפציעות התכופות) והוא היה הצלחה כבירה. לכאורה יש ארוחות חינם, עד שהמציאות באה ונתנה לנו כאפה בפנים.

כאומרים שהזול (חסכון בדמי העברה) יוצא יקר כנראה שלזה מתכוונים..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מתי לא הלכנו על המודל של השחקנים החופשיים? בטח בשוק של השחקנים הזרים.

עוד לפני פקהארט וקוואנקה, היו את הובאן, אוגו, מיגל, לוסיו, פלט וכיוצא בזה שהגיעו בחינם.
הזרים היחידים ששילמנו עליהם היו נואקמה וקורוהוט, וגם אז היינו מוכנים לשלם לא מעט בגלל שהחוזה שלהם היה נמוך.

לא חושב שהמדיניות השתנתה, אלא פשוט שבניגוד לשנים קודמות לא הצלחנו עם הזרים שנבחרו.
ברור שאם היינו מחליטים שאנחנו גם מוכנים לפתוח את הכיס ולשלם על כרטיסי שחקן של שחקנים זרים אז היו נפתחות בפנינו יותר אופציות, אבל לא חושב שזאת מדיניות של הקיץ הנוכחי אלא שזאת תמיד הייתה המדיניות שלנו.
דווקא נואקמה הוא החריג כאן, בדיוק כמו שאם נרכוש את האסלביינק הקיץ גם הוא יהיה החריג ולא הכלל...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מדיניות המועדון ברורה - תגי מחיר כבדים משולמים רק עבור שחקנים מוכחים שהתאקלמו בהצלחה בישראל.
זאת הדרך היחידה למזער סיכונים. לא חסרים זרים טובים על הנייר שלא התחברו למדינה/לקבוצה/לחומוס של סעיד.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedBend כתב:אם אני צריך לשים את האצבע על הטעות בפילוסופיה שמאחורי הרכש (וזו חוכמה שבדיעבד) זה המעבר למודל של שחקנים חופשיים. זה בא לידי ביטוי בשני מישורים- מקצועית ותקציבית.

מקצועית, זה גורם לך לעגל פינות מבחינת ההתאמה לקבוצה. אתה מראש צריך "לבחור" מתוך מאגר של שחקנים שסיימו חוזה, ולא בהכרח מאלו שמתאימים מהרגע הראשון. הפרמטר הראשון שאתה מפלטר בחיפוש הם שחקנים ללא דמי העברה ורק אז בוחן את ההתאמה. זה כמו שאני אגביל את עצמי למצוא מוצר אבל אך ורק מחנות אחת מתוך קניון שלם. גם אם בחנות החולצה נראית עלי טוב זה עדיין לא אהבה ממבט ראשון. כי הרי מה שהביא אותי לקנות אותה מלכתחילה זו אותה הגבלה לחנות אחת. בחלוף שנה אנחנו יודעים שגם פקהארט וגם קוואנקה לא מתאימים. הראשון לא בסגנון המשחק והשני לא כשחקן כדורגל עם כל המשתמע מכך. אם היו צריכים לשלם עליהם דמי העברה ברור לי ששניהם לא היו מגיעים הנה מלכתחילה.

המישור השני הוא תקציבי. כשאתה מביא שחקן חדש אתה מרגיש את העלות שלו בתקציב פעמיים: פעם אחת בדמי ההעברה ופעם שנייה בשכר. כשאין דמי העברה נשאר לך נתח תקציבי גדול יותר לפזר על השכר. בפועל מה שקורה זו התפזרות חסרת התאמה למציאות. בשביל להביא את אורן ביטון למשל, שילמנו מיליון יורו וכך יצא שהשכר שלו היה צריך להתיישר לפי מה שהקציבו בהוצאה שנקראת אורן ביטון. על ההוצאה שנקראת דן אייבינדר רכיב דמי העברה לא היה קיים, במה שגרם לנו באופן ישיר לתת לו חוזה גבוה ביחס לישראלי ולמעמד. וכן על זו הדרך כשהמקרה של קוואנקה ופקהארט הוא קיצוני לכל הדעות, הן בשכר והן בהתאמה המקצועית.
לדעתי מקרה ויטור גרם קצת לעיוורון. הרי הבאנו אותו ללא דמי העברה (היום אפשר לשייך את זה אולי לפציעות התכופות) והוא היה הצלחה כבירה. לכאורה יש ארוחות חינם, עד שהמציאות באה ונתנה לנו כאפה בפנים.

כאומרים שהזול (חסכון בדמי העברה) יוצא יקר כנראה שלזה מתכוונים..
אי אפשר לקחת זר אחד שהוא נפילה ועכשיו לחפש תירוצים.
קוואנקה ותבדוק את זה בהיסטוריה של הנושא הזה,מלכתחילה שהובא למועדון הרמנו כאן גבה.
לא סוג השחקן שהיינו צריכים,צעקנו את זה חלקנו (כמובן שחלק גם אוננו על השם).
הוא הגיע לכאן על תקן המחליף של בוזגלו,ידענו שהוא לא קיצוני ימני,ידענו שהוא לא יודע להרים כדורים,ידענו שהתפקיד המקורי שלו הוא יותר באמצע,מסירות קצרות וידענו שהוא גם 4 שנים נע ונד בין קבוצות והמספרים שלו הם אפילו לא עשירית ממי שהוא היה אמור להחליף.
קאוונקה מלכתחילה לא היה אמור להגיע לכאן כי לא היינו צריכים אותו.
אז למה הוא בא? כי הקטע הזה של לה מסייה דיגדג לכמה אנשים שנפלו בפח.
אני טענתי לאורך כל הדרך שהבחירה בו נבעה נטו מהשם הסקסי וקורה שנופלים.
העיקר שלמדו מזה לקח ואין קשר לשחקנים חופשיים או לאו.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא מסכים לחלוטין.
יש שחקנים חופשיים משוגעים שאפשר להביא.
קוואנקה שחקן עם קריירה בהתרסקות. כשזה מתרסק גם בישראל, מי בדיוק יגע?
בטח בשכר כזה.

בכלל, מרגיש לי שקצת מתפזרים עם השכר לאחרונה.
יצירתיות > כסף
כדאי מאוד שנחזור לדבוק במשוואה הזו, זה מה שבנה את הבסיס פה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אגב, חשוב להבדיל בין קוואנקה לפקהארט.
פקהארט הוא שחקן איכותי שפשוט לא מתאים לסגנון המשחק שלנו, מזכיר מאוד את מקרה אורלנדו סה במכבי כשאחרי שהוא עזב לבלגיה (שהיא כמובן ליגה איכותית יותר משלנו) כבש 27 שערים ב-50 משחקים בליאז'.
אני חושב שאם היינו שמים את פקהארט עם שחקן בסגנון של בוזגלו בקו אנחנו מקבלים שחקן אחר לגמרי.
כלומר יש כאן שחקן שמסוגל להרבה יותר בסגנון משחק אחר, אבל שתמיד נתן הכל על המגרש.
קוואנקה לעומת זאת נתן הרגשה אחרת לגמרי, גם ברצון, גם ביכולת...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

Sir Alex Ferguson כתב:אגב, חשוב להבדיל בין קוואנקה לפקהארט.
פקהארט הוא שחקן איכותי שפשוט לא מתאים לסגנון המשחק שלנו, מזכיר מאוד את מקרה אורלנדו סה במכבי כשאחרי שהוא עזב לבלגיה (שהיא כמובן ליגה איכותית יותר משלנו) כבש 27 שערים ב-50 משחקים בליאז'.
אני חושב שאם היינו שמים את פקהארט עם שחקן בסגנון של בוזגלו בקו אנחנו מקבלים שחקן אחר לגמרי.
כלומר יש כאן שחקן שמסוגל להרבה יותר בסגנון משחק אחר, אבל שתמיד נתן הכל על המגרש.
קוואנקה לעומת זאת נתן הרגשה אחרת לגמרי, גם ברצון, גם ביכולת...
לא יודע אם פקהארט חלוץ כזה גדול ביחס לעלות שלו אבל מבחינת האופי שלו הוא פי כמה יותר טוב מקוואנקה, פקהארט נלחם על המגרש ומשדר אכפתיות בעוד קוואנקה נראה אנמי וחסר אנרגיות.

סמל אישי של משתמש
אוהד בגולה

שליחה על ידי אוהד בגולה »

מהרגע שראיתי אותו לא הבנתי מה הוא עושה בענף בכלל עם כאלה רגליים דחליליות כמו של ילדה בת 8. בחיי. יותר רזה מבניון כשהיה בנוער.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אוהד בגולה כתב:מהרגע שראיתי אותו לא הבנתי מה הוא עושה בענף בכלל עם כאלה רגליים דחליליות כמו של ילדה בת 8. בחיי. יותר רזה מבניון כשהיה בנוער.
נראה לי שהפציעות שהיו לו לפניי שהוא הגיע לכאן הפכו אותו בגלל האופי שלו לשחקן עצלן, יש הרבה שחקנים עם רגליים דקות שאשכרה עושים דברים, הוא גם מעט לא עושה.

שלח תגובה