שיר צדק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: שיר צדק

שליחה על ידי ForeverRed »

חזרתי על זה כבר עשרות פעמים וברשותכם אחזור שוב, חייבים לשדרג את הרוטציה בעמדה הזאת.

טאהה בחור על הכיפאק, מת עליו. אבל הוא לא ברמה הנדרשת לשחק כבלם בכיר ברוטציה וזה עולה לנו בשחיקה מוגזמת של שיר ומיגל.

ואפרופו שיר, גם בעונה האחרונה שלו בק"ש הוא נכנס למשבר חריף וכמעט עזב בתחילתה לאחת מקבוצות אמצע הטבלה לאחר שאיבד את מקומו בהרכב. הסוף באותה עונה ידוע.

הוא עוד ייצא מזה. צריך למצוא את הדרכים לזרז את התהליך.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

dors כתב: לוקח את זה צעד קדימה ולא פותח איתו גם ברביעי ..
עם כמה שאני חולה עליו,כרגע -איתו אנחנו עפ פחות שחקן
חחחחחחחחחחחח
טמבל.

סמל אישי של משתמש
Red Temple

שליחה על ידי Red Temple »

ForeverRed כתב:חזרתי על זה כבר עשרות פעמים וברשותכם אחזור שוב, חייבים לשדרג את הרוטציה בעמדה הזאת.

טאהה בחור על הכיפאק, מת עליו. אבל הוא לא ברמה הנדרשת לשחק כבלם בכיר ברוטציה וזה עולה לנו בשחיקה מוגזמת של שיר ומיגל.

ואפרופו שיר, גם בעונה האחרונה שלו בק"ש הוא נכנס למשבר

חריף וכמעט עזב בתחילתה לאחת מקבוצות אמצע הטבלה לאחר שאיבד את מקומו בהרכב. הסוף באותה עונה ידוע.

הוא עוד ייצא מזה. צריך למצוא את הדרכים לזרז את התהליך.
היה קרוב לחתום בבני יהודה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ולעניינינו -
שיר בתקופה לא טובה זה ברור לכולם.
זאת הנקודה שבה נמדד קהל -
או שאנחנו מתבגרים ומבינים שהשחקנים הם בני אדם כמו כולנו ומקבלים את התקופות הפחות טובות שלהם באהבה ותומכים עד שיחזרו לרמה שהתרגלנו אליה או שאנחנו הולכים לצאת עליהם על כל משחק לא טוב ולצעוק ביזיון.

וכן, מותר לבקר ומותר הכל, השאלה היא מה הכי טוב למועדון שלנו.

לא לעולם חוסן חברים -לקחנו שתי אליפויות זה לא אומר שננצח לעד,לא אומר שלא נפסיד בטרנר לעד ולא אומר שנמשיך לקחת אליפויות כל שנה.

כל עוד אלונה פה עם המעטפת שבנתה סביב הקבוצה אנחנו צריכים להיות רגועים, התוצאות יבואו, לפעמים יהיו עונות גדולות עם תארים ולפעמים גם לא, העיקר שאנחנו שם ונאבקים ובתודעה ותוקעים יתד במעמד של "קבוצה גדולה".

תנשמו עמוק, כן יש בעיות אבל גם יש מערכת סופר מקצועית שתצטרך לפתור אותן, מאמין במועדון הזה ומאמין בסגל הזה שיעמדו במטרות שלנו לעונה הזאת.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

נתי כתב: אל תוציא את הדברים שלי מהקשרם דבר ראשון,אין בעיה עם ביקורת עניינית ואכן שיר נמצא בתקופה רעה ואף רעה מאוד!!
אבל להגיד שאלחמיד, שכבודו במקומו מונח, שלא עשה עדיין כלום ושום דבר בכדורגל, יותר טוב משיר צדק זוהי גניבת דעת ממדרגה ראשונה וכפיות טובה ברמות הכי גבוהות שיש.

מדובר פה על הבלם המוביל של אלופת ישראל בשנתיים האחרונות,שלקח בסך הכל 3 אליפויות, ובשנים האחרונות הבלם הישראלי הטוב בארץ. אז הוא פתח את העונה לא טוב. קורה.
הוא בן אדם, עדיין אין עליו ברקוד של פס ייצור של סמסונג.

מרתיח אותי עד כמה אתם זורקים שחקן טוב ומאוד מחויב לקיבינימט אחרי שעוד לא התחלנו את העונה, וכל ההתגוננות שלך של אי אפשר להגיד משהו לא פופולרי לא עושות עליי רושם, כי מתחילים אצלך הסימפטומים של אוהד מדושן עונג שרגיל רק לטוב ולא יכול לקבל את זה שהשחקן או הקבוצה שלו בתקופה לא טובה.
כן ידידי, זה חלק מהכדורגל.
אני הכי אוהב את הפרופיילרים שקוראים הודעה אחת ויודעים לספר הכול על האדם שכתב אותה. תנוח אחי.
אולי אני לא אוהד מסור כמוך אבל אני די בטוח שאפשר להבין מההודעה שלי שאני מדבר על כרגע, בנקודת הזמן הנוכחית אני לא חושב ששיר צדק עדיף על השניים שהזכרתי כי כתבתי בפירוש שאני יודע שהוא יכול לחזור להיות הבלם המצוין שכולנו מכירים, אבל הכי קל לצעוק גניבת דעת כפיות טובה וכל השיט הזה.
מדושני עונג, לך תבין מה הם אומרים...

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

South Boy כתב:
אני הכי אוהב את הפרופיילרים שקוראים הודעה אחת ויודעים לספר הכול על האדם שכתב אותה. תנוח אחי.
אולי אני לא אוהד מסור כמוך אבל אני די בטוח שאפשר להבין מההודעה שלי שאני מדבר על כרגע, בנקודת הזמן הנוכחית אני לא חושב ששיר צדק עדיף על השניים שהזכרתי כי כתבתי בפירוש שאני יודע שהוא יכול לחזור להיות הבלם המצוין שכולנו מכירים, אבל הכי קל לצעוק גניבת דעת כפיות טובה וכל השיט הזה.
מדושני עונג, לך תבין מה הם אומרים...
קודם כל אני בטוח שאתה אוהב את הקבוצה לא פחות ממני. אין קשר בין השניים.
שנית, נניח ואני זורם איתך. מה הופך את אלחמיד ליותר טוב מצדק בנקודת זמן זו?

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

שיר לא נראה טוב, צריך עומק איכותי מספיק במרכז ההגנה ולא להסתמך רק על שני שחקנים ואני חושב שעם איך ששיר נראה בנקודת הזמן הנוכחית ומנקודת הנחה שאלחמיד לא ירד ביכולת שלו ממה שאני זוכר ממנו הוא יכול לעשות יותר ממה ששיר עושה בתקופה האחרונה.
זה הכול.

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

South Boy כתב:שיר לא נראה טוב, צריך עומק איכותי מספיק במרכז ההגנה ולא להסתמך רק על שני שחקנים ואני חושב שעם איך ששיר נראה בנקודת הזמן הנוכחית ומנקודת הנחה שאלחמיד לא ירד ביכולת שלו ממה שאני זוכר ממנו הוא יכול לעשות יותר ממה ששיר עושה בתקופה האחרונה.
זה הכול.
לגבי העומק, מסכים איתך לחלוטין. אלחמיד יכול לפתור את בעיית הובאן מהסיבה הפשוטה שהוא יכול לשחק בכמה עמדות,
אבל ברור שיהיו שחקנים יותר טובים משחקן מסויים בנקודת זמן כזו או אחרת כי כי אפשר להיות בכושר הכי טוב שיש כל הזמן.
אז ויטור יחלש לחודש חודשיים נביא שחקן במקומו?
וואקמה יחלש נביא שחקן במקומו?
לא מצליח להבין את הנקודה שלך.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אל תיכנסו לפאניקה... שיר בתקופה לא טובה. הוא יחזור לעצמו.
אגב, שבוע שעבר הוא נח בטוטו לא? אני חושב שבכר ממשיך להריץ אותו דווקא כדי שיחזור לכושר משחק.
יהיה בסדר
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אדום זקן כתב: עדיין בשיא.
על בוזגלו שבור בשתי ברכיים ובן 30 רבים קבוצות.
עד מתי מגבלת זרים

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

South Boy כתב:שיר לא נראה טוב, צריך עומק איכותי מספיק במרכז ההגנה ולא להסתמך רק על שני שחקנים ואני חושב שעם איך ששיר נראה בנקודת הזמן הנוכחית ומנקודת הנחה שאלחמיד לא ירד ביכולת שלו ממה שאני זוכר ממנו הוא יכול לעשות יותר ממה ששיר עושה בתקופה האחרונה.
זה הכול.
די כבר עם האלחמיד הזה כדי שיהיה מישהו שיזכיר לכם מעט את הובאן (הוא לא היה ולא יהיה דומה להובאן, סהכ שחקן כלבויניק)
הוא גם לא דומה לשיר צדק, גם עם איך ששיר נראה עכשיו.

טאהא יותר טוב מאלחמיד, ואם שיר צדק בתקופה לא טובה אפשר להשתמש בטאהא.

אתם מרגישים כאילו אתם בסופר ויש לכם עגלת קניות ללא הגבלה.

הסגל סגור נקודה. עם זה יוצאים למלחמה.
רק העפלה לליגת האלופות תפתח מחדש את הסגל

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אלדר כתב: די כבר עם האלחמיד הזה כדי שיהיה מישהו שיזכיר לכם מעט את הובאן (הוא לא היה ולא יהיה דומה להובאן, סהכ שחקן כלבויניק)

אתה חושב שאכפת לי אם יבוא רכש או לא רק כי אני רוצה שיבוא רכש? זה לא מעניין אותי.
אם ברק חושב שטאהא מספיק טוב אז שיאוורר קצת את שיר וייתן לטאהא קרדיט, אם הוא לא עשה את זה בחצי השנה האחרונה ששיר נראה ככה תרשה לי לחשוב שהוא פשוט לא מאמין בו מספיק.
לשיר אין תחרות על חולצת ההרכב מהשניה שהוא בא, אין מי שידחף אותו לקצה גבול היכולת שלו, הוא חייב מישהו שיעמיד את המקום שלו בסכנה אם הוא יראה ככה וטאהא לא מדגדג את המקום שלו.
הכתובת נמצאת על הקיר, אני מקווה שאף אחד לא מחכה שיקרה אסון כדי שיעשו עם זה משהו כי צריך להודות באמת ההגנה נראית רע מהמשחק הראשון שלנו העונה וכבר עברנו כמה משחקים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אלדר כתב: די כבר עם האלחמיד הזה כדי שיהיה מישהו שיזכיר לכם מעט את הובאן (הוא לא היה ולא יהיה דומה להובאן, סהכ שחקן כלבויניק)

ולליגה האירופית לא צריך להעמיק את הסגל?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

South Boy כתב:
אתה חושב שאכפת לי אם יבוא רכש או לא רק כי אני רוצה שיבוא רכש? זה לא מעניין אותי.
אם ברק חושב שטאהא מספיק טוב אז שיאוורר קצת את שיר וייתן לטאהא קרדיט, אם הוא לא עשה את זה בחצי השנה האחרונה ששיר נראה ככה תרשה לי לחשוב שהוא פשוט לא מאמין בו מספיק.
לשיר אין תחרות על חולצת ההרכב מהשניה שהוא בא, אין מי שידחף אותו לקצה גבול היכולת שלו, הוא חייב מישהו שיעמיד את המקום שלו בסכנה אם הוא יראה ככה וטאהא לא מדגדג את המקום שלו.
הכתובת נמצאת על הקיר, אני מקווה שאף אחד לא מחכה שיקרה אסון כדי שיעשו עם זה משהו כי צריך להודות באמת ההגנה נראית רע מהמשחק הראשון שלנו העונה וכבר עברנו כמה משחקים.
ההגנה זה עניין של גישה ולא של שחקן ולא בטוח שאלחמיד ייצב אותנו( הזמן כן)

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

נכון, הוא לא מבריק מפתיחת העונה. אז מה? נראה לכם שהוא לא מודע? שהצוות המקצועי לא מודע? עברנו סהכ 4 משחקים באמת רציניים, אחרי שנתיים של עומס אדיר. תגלו קצת סבלנות. מה קרה? מישהו חושב שברק בכר יטמון את הראש בחול ? השיח פה צריך להיות איך יוצרים תרבות עידוד טובה יותר מהגועל נפש שיצא בדקה ה77. זה התפקיד שלנו בתור אוהדים של מועדון שמתנהל בצורה כל כך מרשימה. יש טעויות ויעשו עוד הרבה טעויות, אבל אנחנו חייבים להתאים את עצמנו לסטנדרט של המועדון, אחרי הרבה שנים שהוא היה הרבה פחות מאיתנו הקהל, הוא מתחיל לעקוף אותנו (מדבר על הקהל הרחב, לא על הגוש).
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

שלח תגובה