שיר צדק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: שיר צדק

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

hb7 כתב:הילדים יכולים לשחק בשישי בצהריים אבל זה רק בשעון קייץ
רוב הזמן יש שעון חורף במהלך העונה ככה שזה קצת בעייתי...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

הילדים יכולים לשחק בשישי בצהריים.
לגבי השעה? עוש שבועיים שלושה כבר עוברים לשעון חורף שם אין בכלל בעיה.
לא צריך להיות קיצוני אף אחד לא אמר לשחק ב22:00. ובמקרים החריגים שזה כן יקרה זה יהיה בודדים שבבודדים.
שוב, היום מנוחה נוסף לשחקנים לא מעניין אותי, אבל העובדה שאדם הוא שומר שבת ובשל כך הוא נאלץ להפסיד את ההנאה שבלראות את הקבוצה שהוא אוהד פוגעת משמעותית בזכויות בסיסיות.
ואני לא מכריע אם צריך או לא צריך לשנות את מועדי המשחקים, רק מספק לכם נק' מבט אובייקטיבית.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

nitsande כתב:הילדים יכולים לשחק בשישי בצהריים.
לא צריך להיות קיצוני אף אחד לא אמר לשחק ב22:00. ובמקרים החריגים שזה כן יקרה זה יהיה בודדים שבבודדים.
שוב, היום מנוחה נוסף לשחקנים לא מעניין אותי, אבל העובדה שאדם הוא שומר שבת ובשל כך הוא נאלץ להפסיד את ההנאה שבלראות את הקבוצה שהוא אוהד פוגעת משמעותית בזכויות בסיסיות.
ואני לא מכריע אם צריך או לא צריך לשנות את מועדי המשחקים, רק מספק לכם נק' מבט אובייקטיבית.
אין בעיה?
באמת?
השבת בשעון חורף נכנס בשעה 16:00, אתה רוצה שהילדים יסיימו בית ספר וישחקו מתי?
בדרך כלל ביום שישי, במיוחד ילדים מסיימים בית ספר בשעה 13, 12.
מתי הם גם יספיקו לסיים את הבית ספר ולהגיע למגרש ושיאספו אותם, ובמיוחד שמדובר במשחק חוץ?

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

הפיתרון היחידי זה יום לימודים ארוך וחופש בימי שישי

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

hb7 כתב:הפיתרון היחידי זה יום לימודים ארוך וחופש בימי שישי
או פשוט לא לתת לדתיים להשתלט לנו על -עוד- משהו במדינה :מיצמוץ:

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

The red one כתב: או פשוט לא לתת לדתיים להשתלט לנו על -עוד- משהו במדינה :מיצמוץ:
תן להם גם ככה אין תחבורה,לא יהיה חנויות ומסעדות,לא יהיה כדורגל ובסוף תקבל קנס על נסיע בשבת באוטו

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

hb7 כתב: תן להם גם ככה אין תחבורה,לא יהיה חנויות ומסעדות,לא יהיה כדורגל ובסוף תקבל קנס על נסיע בשבת באוטו
ואחריי זה חברת החשמל ומכבי האש ובתי החולים גם יהיו סגורים בשבת.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

גם ככה חצי עונה משוחקת בשעון חורף. שבת יוצאת מוקדם, אפשר לשחק ב 20:00-21:00.

חצי עונה עונה בשבת, חצי עונה במוצ"ש חחח כולם יהיו מבסוטים

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nitsande כתב:הילדים יכולים לשחק בשישי בצהריים.
אתה מתעלם פה בדבר מאוד בסיסי. שמירת השבת היא לחלוטין בחירה ובשביל לקיים את האמונה שלך תצטרך לוותר על דברים שמתקיימים באותו הזמן. במידה ותזיז את הכדורגל לימי ראשון או שני אתה פוגע בכל כך הרבה אנשים שעובדים, לומדים, צבא וכו׳ (שהם ממש לא בחירה, לפחות לא אם אתה רוצה להתקיים פה במדינה הזו כמו בן אדם)
ציבור שומרי השבת הוא מיעוט בקרב אוהדי הכדורגל וכשיש דילמה בה בוודאות אחד הצדדים ייפגע אני מעדיף לרצות את הרוב ולא את המיעוט.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

דר אל תהיה דמגוג... השבת נכנסת בשלב הכי מוקדם בארבע וחצי, וזה מתחיל משש =, יורד לארבע וחצי וחוזר לשש בערך...
אין בעיה לשחק כדורגל בשעה 2-4 ביום שישי (לילדים) או ביום ראשון (נערים) ובמוצש נוער.
לגבי בוגרים לא רואה בעיה לשחק במוצ"ש.
דור, העובדה שאתה חי במדינה יהודית קודם כל, ושבחוקי היסוד כתוב במפורש שחוקים ייחקקו ויפורשו ברוחה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית הופכת את שמירת השבת לבחירה, אבל גם לזכות יסודית.
אם הייתה באמת פגיעה באוכלוסיה שלא שומרת שבת הייתי מסכים איתך אבל אני לא מצליח להבין מה בדיוק הפגיעה?
גם ככה רוב המשחקים שאתה הולך אליהם (כאוהד ב"ש) משוחקים או במוצש או באמצש...
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

nitsande כתב:דר אל תהיה דמגוג... השבת נכנסת בשלב הכי מוקדם בארבע וחצי, וזה מתחיל משש =, יורד לארבע וחצי וחוזר לשש בערך...
אין בעיה לשחק כדורגל בשעה 2-4 ביום שישי (לילדים) או ביום ראשון (נערים) ובמוצש נוער.
לגבי בוגרים לא רואה בעיה לשחק במוצ"ש.
דור, העובדה שאתה חי במדינה יהודית קודם כל, ושבחוקי היסוד כתוב במפורש שחוקים ייחקקו ויפורשו ברוחה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית הופכת את שמירת השבת לבחירה, אבל גם לזכות יסודית.
אם הייתה באמת פגיעה באוכלוסיה שלא שומרת שבת הייתי מסכים איתך אבל אני לא מצליח להבין מה בדיוק הפגיעה?
גם ככה רוב המשחקים שאתה הולך אליהם (כאוהד ב"ש) משוחקים או במוצש או באמצש...
עוד פעם, ילדים לומדים ביום שישי עד 12-13.
מתי הם יספיקו לסוע למשחק חוץ נניח בק"ש?
בוא תענה לי על השאלה הזאת בבקשה.
אל אם אתה רוצה לגדל כדורגלנים בלי השכלה...

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

גם כדי לשחק שעה או שעתיים אחרי צאת שבת הם יצטרכו לחלל את השבת. כנל רבים מהאוהדים.
מי שבוחר לשמור שבת, בוחר. ולכן כמו בכל בחירה והחלטה אחרת, ייאלץ להתמודד עם השלכות הבחירה שלו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

סניור כתב:גם כדי לשחק שעה או שעתיים אחרי צאת שבת הם יצטרכו לחלל את השבת. כנל רבים מהאוהדים.
מי שבוחר לשמור שבת, בוחר. ולכן כמו בכל בחירה והחלטה אחרת, ייאלץ להתמודד עם השלכות הבחירה שלו.
ההתאחדות תמיד יכולים לקבוע משחק בשעה 22 בלילה בשביל לרצות את הדתיים ;)
אז נכון שילדים בבית ספר לא יוכלו להנות מהמשחק, וחיילים גם לא כי רובם צריכים לקום בשעה 5 בשביל להספיק לחזור לבסיס.
אבל מה זה משנה, העיקר שהדתיים והחרדים יהיו מרוצים...

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

שמעון א כתב:גם ככה חצי עונה משוחקת בשעון חורף. שבת יוצאת מוקדם, אפשר לשחק ב 20:00-21:00.

חצי עונה עונה בשבת, חצי עונה במוצ"ש חחח כולם יהיו מבסוטים
אני מצטערת שדווקא אתה מצוטט, אבל זה רלוונטי לכולם.

אם משחקים בשמונה, אני מגיעה הביתה אחרי חצות. זה אומר שהיום אני לא יכולה לקחת את אחייניות שלי לכדורגל (אף פעם, כי אלה השעות שלנו תמיד, אתה פשוט גוזר את הגזירה הזו לכל אוהדי הכדורגל).

ילדים צריכים לבוא למשחקים, זה בריא לספורט שיוצר עוד אוהדים, זה בריא להם להיחשף לספורט וזה בריא לאווירה במגרש, כי ככה האווירה פחות אלימה. אבא שלי לקח אותי למשחקי כדורגל מגיל שש, כששיחקנו בליגה הראשונה, בשבתות. ככה התחלתי לא וב כדורגל, אם לא היה לוקח אותי מלכתחילה לא היינו מקיימים את הדיון הזה.

ולגבי ליגות הילדים, גם אם יהיה חופש בשישי, יש מה להתלונן על משחקים בשישי. זה יום של סידורים, הרי החנויות סגורות בשבת.

כל אלה טיעונים פרקטיים, והם כולם מעבר לעניין העקרוני שמקומות בידור פשוט צריכים לפעול בשבת. כי בכל זאת הציבורי החילוני הוא רוב. וכי אין זמן אחר לצרוך בידור באמת, וודאי שלא עם ילדים.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

crazyred כתב: אני מצטערת שדווקא אתה מצוטט, אבל זה רלוונטי לכולם.

אם משחקים בשמונה, אני מגיעה הביתה אחרי חצות. זה אומר שהיום אני לא יכולה לקחת את אחייניות שלי לכדורגל (אף פעם, כי אלה השעות שלנו תמיד, אתה פשוט גוזר את הגזירה הזו לכל אוהדי הכדורגל).

ילדים צריכים לבוא למשחקים, זה בריא לספורט שיוצר עוד אוהדים, זה בריא להם להיחשף לספורט וזה בריא לאווירה במגרש, כי ככה האווירה פחות אלימה. אבא שלי לקח אותי למשחקי כדורגל מגיל שש, כששיחקנו בליגה הראשונה, בשבתות. ככה התחלתי לא וב כדורגל, אם לא היה לוקח אותי מלכתחילה לא היינו מקיימים את הדיון הזה.
מסכים כמובן שילדים צריכים לבוא למגרשי כדורגל. גם אבא שלי לקח אותי לוסרמיל מגיל 6, כשעוד היינו בליגה הלאומית, אבא שלי שומר שבת אז הוא לא היה לוקח אותי למשחקים שחשב שיכלו לגלוש לשבת, גם כשהיינו בליגת העל היו לא מעט משחקים שהגענו בדקה 30 והיו משחקים שלא הלכנו בכלל בגלל שהם התקיימו בשבת, ככה אני התחלתי לאהוב כדורגל, כשהיינו מגיעים דקה 30 ודופקים 100 פעם על הדלתות מתכת עד שהיו פותחים לנו, אם הוא לא היה לוקח אותי מלכתחילה לא הייתי משתתף בדיון הזה.

שלח תגובה