טיסות, מלונות וטיפים- בוקרשט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: טיסות, מלונות וטיפים- בוקרשט

שליחה על ידי The red one »

delta7 כתב: אז אני אסביר לך:
99% מהחבילות שמציעות החברות השונות הן ל-3, 4 ו-5 ימים.
אני משתדל (ומכיר גם אחרים שמשתדלים) ליסוע לכל/רוב המשחקים, גם בחו"ל.
לא מסוגל לעבוד ולקיים משפחה כמו טבח בצבא, שבוע כן, שבוע לא.
נוהג לטוס ולחזור בטווח הזמן הקצר ביותר, 24 שעות, גג 48 שעות. חבילות כאלו לא בנמצא כך שכמעט תמיד אני מתארגן על כל הנדרש לבד.
מקבל לגמריי, אני מניח שהרוב שכבר טסים מעוניינים לשלב עם לפחות יום אחד מלא לטייל ביעד ...

בכל מקרה, סתם שתדע, שבדיוק בשורה ראשונה העלו חבילת זבנג וגמרנו כזו
https://shura1.co.il/index.php?page=p_details&id=3778" onclick="window.open(this.href);return false;
נוחתים רביעי 17:10
חוזרים שישי 12:35

אולי יעניין אותך :)

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב: מקבל לגמריי, אני מניח שהרוב שכבר טסים מעוניינים לשלב עם לפחות יום אחד מלא לטייל ביעד ...

בכל מקרה, סתם שתדע, שבדיוק בשורה ראשונה העלו חבילת זבנג וגמרנו כזו
https://shura1.co.il/index.php?page=p_details&id=3778" onclick="window.open(this.href);return false;
נוחתים רביעי 17:10
חוזרים שישי 12:35

אולי יעניין אותך :)
תודה, חבר, האמת היא שהחבילה הזו היא הרע במיעוטו ואם לא אמצא משהו שבו טסים ביום המשחק בבוקר יש מצב שאקח אותה (אם ישארו מקומות...).

סמל אישי של משתמש
The red one

בסקיי סקנר יש אפשרות נפלאה לעשות לך לו'ז של כל החודש ומתחת לכל יום לראות את המחיר הכי זול שיש באותו יום לטיסות, אפשר גם לבחור לעשות רק טיסות ישירות.

תבדוק שם. אני מאמין שכן יש לך אפשרות של טיסה ביום המשחק וחזרה מיד לאחריו (אני למשל בחבילה שלי ב6 וחצי בבוקר של יום שישי כבר ממריא וזו טיסה של וויזאיר אז אני מעריך שעוד יש בה מקומות), העניין הוא שבטח הטיסה חזור תהיה יקרה..

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

delta7 כתב: תודה, חבר, האמת היא שהחבילה הזו היא הרע במיעוטו ואם לא אמצא משהו שבו טסים ביום המשחק בבוקר יש מצב שאקח אותה (אם ישארו מקומות...).
תעדכן כשאתה מוצא :)

סמל אישי של משתמש
The red one

יש טיסות ביום של המשחק, הן גם זולות, הבעיה היא שהטיסות חזור יקרות. ויש גם טיסה ישירה ממש אחרי המשחק. אני בחבילה שסגרתי בשורה ראשונה ממריא כבר ב6:35 בבוקר של יום שישי..לילה לחוץ שכזה אחרי המשחק שיסתיים באיזור 23:00. הטיסה הזו עוד קיימת בסקיי סקנר, אבל יקרה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

The red one כתב:יש טיסות ביום של המשחק, הן גם זולות, הבעיה היא שהטיסות חזור יקרות. ויש גם טיסה ישירה ממש אחרי המשחק. אני בחבילה שסגרתי בשורה ראשונה ממריא כבר ב6:35 בבוקר של יום שישי..לילה לחוץ שכזה אחרי המשחק שיסתיים באיזור 23:00. הטיסה הזו עוד קיימת בסקיי סקנר, אבל יקרה.
ההלוך היחיד שמגיע בזמן כרגע עולה כמעט 900 שקל. כיוון אחד. איפה ראית זול?

סמל אישי של משתמש
The red one

RedRock כתב:
ההלוך היחיד שמגיע בזמן כרגע עולה כמעט 900 שקל. כיוון אחד. איפה ראית זול?
אני יכול להשבע שראיתי את הטיסה הזו של וויז בחמישי ב500 שקל היום ב14:00 ...

עכשיו זה עולה 834..

https://www.skyscanner.co.il/transport/ ... gh#results" onclick="window.open(this.href);return false;

ואם אתה ממש אקסטרימי, אז הטיסה של ארקיע (558 ש"ח) רלוונטית גם (כמדומני המרחק מהשדה'ת לאצטדיון לא כזה גדול). ישר משדה התעופה למשחק (כמדומני המשחק מתחיל ב21:00)

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

The red one כתב: אני יכול להשבע שראיתי את הטיסה הזו של וויז בחמישי ב500 שקל היום ב14:00 ...

עכשיו זה עולה 834..

https://www.skyscanner.co.il/transport/ ... gh#results" onclick="window.open(this.href);return false;

ואם אתה ממש אקסטרימי, אז הטיסה של ארקיע (558 ש"ח) רלוונטית גם (כמדומני המרחק מהשדה'ת לאצטדיון לא כזה גדול). ישר משדה התעופה למשחק (כמדומני המשחק מתחיל ב21:00)
לא הייתי לוקח סיכון. עיכוב קטנטן והלך המשחק

סמל אישי של משתמש
RedRock
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הגזמת לגמרי, לא קוראים לזה "אקסטרימי" אלא טמבל :)

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

South Boy כתב:
כי אני לא מספיק פראייר. אני חלק מקהל שבוי, אבל לא פראייר.
לא מוכן לתת יד לעושק בחסות המועדון, לא מוכן לשלם פי 3 יותר על משהו שלא הולם את המחיר עם כל הרצון שלי לטוס. גם לרווח שהחברות האלה עושות עליי צריך להיות גבול.
עשיתי את זה פעמיים בשנה שעברה ואני לא מוכן לעשות את זה שוב העונה, מה שאבסורד זה שדווקא בשנה שעברה כשלא חיכיתי למכירת כרטיסים כי פחדתי שלא ישאר וישר סגרתי דילים למילאנו וסאות'המפטון הייתה מכירה חופשית לקהל הרחב והעונה עד שלקחתי את הסיכון וחיכיתי לסגור דיל עצמאית הם שוב התחילו עם השטויות של טפסי הרשמה והגרלות. איזה שחור אני.
אם דיברת על מכבי אז מכבי בדיוק כמונו משריינת כרטיסים לחברה שנותנת לה חסות, אצלם זה איסתא ובמחיר מופקע.
לגבי פי 3 מחיר, איך בדיוק חבילה ב 300 יורו או חבילה ב 400 יורו היא פי 3 יותר יקרה ועושקת את האוהדים?

מסכים שצריכה להיות אפשרות לשריין לעצמאיים וסוכנויות כאחד על בסיס כל הקודם זוכה, חברה שתסגור x אוהדים תקבל x כרטיסים כל עוד כל האפשרויות פתוחות בפני הקהל (חברות וסגירה עצמאית כאחד).

יש ביקורת מוצדקת בדברים שלך, חבל להשתמש בנתונים שקריים כדי להצדיק אותה כי הם הופכים אותה ללא רלוונטית.

בסופו של יום המועדון יהיה חייב להתיישר, אף אחד לא מקבל שריון פרט למועדון שצריך למלא מטוס בכל מקרה, כל אוהד יוכל לסגור איך שירצה, בין אם זה עצמאית או בין אם דרך סוכנות והכרטיסים ישוריינו על בסיס כל הקודם זוכה, כל עוד הכמות שנמכרה לא קרובה לסולד אאוט להמשיך מכירה בכל הפלטפורמות כשהסוכנויות מעדכנות את המועדון בסוף כל יום כמה דילים מכרו והאוהדים שסוגרים עצמאית מחוייבים גם כן לעדכן ברגע שסגרו באמצעות טופס פשוט שהמועדון ינפק לצורך הזה, כמובן שכדי לשריין כרטיסים החברות יצטרכו להציג אישורי תשלום של האוהדים והאוהדים שסוגרים טיסה לצרף דרכון וכרטיס טיסה שקנו.

ברגע שמתקרבים לסולד אאוט המועדון מודיע על עצירת מכירה ושלום על ישראל, זה נורא פשוט והוגן כלפי כל הצדדים.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

oranu כתב: אם דיברת על מכבי אז מכבי בדיוק כמונו משריינת כרטיסים לחברה שנותנת לה חסות, אצלם זה איסתא ובמחיר מופקע.
לגבי פי 3 מחיר, איך בדיוק חבילה ב 300 יורו או חבילה ב 400 יורו היא פי 3 יותר יקרה ועושקת את האוהדים?

מסכים שצריכה להיות אפשרות לשריין לעצמאיים וסוכנויות כאחד על בסיס כל הקודם זוכה, חברה שתסגור x אוהדים תקבל x כרטיסים כל עוד כל האפשרויות פתוחות בפני הקהל (חברות וסגירה עצמאית כאחד).

יש ביקורת מוצדקת בדברים שלך, חבל להשתמש בנתונים שקריים כדי להצדיק אותה כי הם הופכים אותה ללא רלוונטית.

בסופו של יום המועדון יהיה חייב להתיישר, אף אחד לא מקבל שריון פרט למועדון שצריך למלא מטוס בכל מקרה, כל אוהד יוכל לסגור איך שירצה, בין אם זה עצמאית או בין אם דרך סוכנות והכרטיסים ישוריינו על בסיס כל הקודם זוכה, כל עוד הכמות שנמכרה לא קרובה לסולד אאוט להמשיך מכירה בכל הפלטפורמות כשהסוכנויות מעדכנות את המועדון בסוף כל יום כמה דילים מכרו והאוהדים שסוגרים עצמאית מחוייבים גם כן לעדכן ברגע שסגרו באמצעות טופס פשוט שהמועדון ינפק לצורך הזה, כמובן שכדי לשריין כרטיסים החברות יצטרכו להציג אישורי תשלום של האוהדים והאוהדים שסוגרים טיסה לצרף דרכון וכרטיס טיסה שקנו.

ברגע שמתקרבים לסולד אאוט המועדון מודיע על עצירת מכירה ושלום על ישראל, זה נורא פשוט והוגן כלפי כל הצדדים.
אין לי בעיה שהמועדון משריין כרטיסים לספונסרים שלו, יש לי בעיה עם זה שזה בא על חשבון היכולת של אוהדים לרכוש כרטיסים באופן חופשי או לכל הפחות בחלוקה הוגנת כמו בשיטת הניקוד של מכבי וגם אמרתי את זה מפורשות.
אני לא ממציא ולא משקר בשום דבר, אם היית פותח בוקינג וסקיי סקנר ביום שישי וחוזר אחרי כמה ימים היית רואה קפיצה של יותר מפי 3 במחירים, והדיל ששורה ראשונה הוציאו הוא פי 3 מהמחיר שיכולת לשלם אם היית סוגר עצמאית ומסתכן בכך שלא יהיה לך כרטיס למרות שהדיל שלהם הוא במחיר הגיוני ביחס למתחרים שלהם.
גם אם זה קצת לפה וקצת לשם וזה לא באמת פי 3 ושיקרתי זה לא משנה בכלום את הנקודה שלי, זה עדיין רווח מוגזם של צד שלישי על כלום ושום דבר.
בסיטואציה רגילה הייתי אומר לך שזאת זכותם ואף אחד לא חייב לסגור דרכם, כשזה או אצלם או הגרלות והרשמות זה לא בסדר.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

South Boy כתב:
אין לי בעיה שהמועדון משריין כרטיסים לספונסרים שלו, יש לי בעיה עם זה שזה בא על חשבון היכולת של אוהדים לרכוש כרטיסים באופן חופשי או לכל הפחות בחלוקה הוגנת כמו בשיטת הניקוד של מכבי וגם אמרתי את זה מפורשות.
אני לא ממציא ולא משקר בשום דבר, אם היית פותח בוקינג וסקיי סקנר ביום שישי וחוזר אחרי כמה ימים היית רואה קפיצה של יותר מפי 3 במחירים, והדיל ששורה ראשונה הוציאו הוא פי 3 מהמחיר שיכולת לשלם אם היית סוגר עצמאית ומסתכן בכך שלא יהיה לך כרטיס למרות שהדיל שלהם הוא במחיר הגיוני ביחס למתחרים שלהם.
גם אם זה קצת לפה וקצת לשם וזה לא באמת פי 3 ושיקרתי זה לא משנה בכלום את הנקודה שלי, זה עדיין רווח מוגזם של צד שלישי על כלום ושום דבר.
בסיטואציה רגילה הייתי אומר לך שזאת זכותם ואף אחד לא חייב לסגור דרכם, כשזה או אצלם או הגרלות והרשמות זה לא בסדר.
מסכים איתך שהשיטה לא מתאימה לסיטואציה וגם רשמתי את זה.
בסופו של דבר יש אנשים שמוכנים לשלם את ה 30-40 יורו הבדל במקרה הרע דרך שורה ראשונה או סוכנות הוגנת אחרת ולא לעשות זאת עצמאית, ועדייין כל מי שסוגר בזמן שיד עוד כרטיסים צריך להיות זכאי לכרטיס לא משנה איך סגר על זה אנחנו מסכימים.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אני רוצה לסגור טיסה ומלון עצמאית, מה הסיכוי שלי להגיע לבוקרשט עם כרטיס ביד מהארץ?

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

יש לי תחושה שבמצב שנעשה תוצאות יפות יגיעו לרומניה לפחות 4 5 אלף
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

oranu כתב: מסכים איתך שהשיטה לא מתאימה לסיטואציה וגם רשמתי את זה.
בסופו של דבר יש אנשים שמוכנים לשלם את ה 30-40 יורו הבדל במקרה הרע דרך שורה ראשונה או סוכנות הוגנת אחרת ולא לעשות זאת עצמאית, ועדייין כל מי שסוגר בזמן שיד עוד כרטיסים צריך להיות זכאי לכרטיס לא משנה איך סגר על זה אנחנו מסכימים.
אני האמת תמיד הייתי סוגר את כל הטיסות שלי לבד, וגם הפעם מצאתי טיסות מאוד זולות, אבל העדפתי לסגור דרך שורה ראשונה כי באמת ובכנות המחיר שלהם היה סביר ביחס לחבילה שאני מקבל

שלח תגובה