פציעות והרחקות 2017/2018

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: פציעות והרחקות 2017/2018

שליחה על ידי hb7 »

South Boy כתב:
זאת הסיסמא שאני הכי שונא.
איש מקצוע נמדד בכל כך הרבה פרמטרים מקצועיים, אתה חושב שדרכון זר זה מה שהופך אותו לטוב יותר? שכל מה שנמצא מעבר לים הוא זהב ופה אין כלום? די עם השטויות האלה.
למה בשנתיים האחרונות לא אמרת את זה? כי עד כמה שאני זוכר התקדמנו קצת בשנתיים האלה ומאמן הכושר קיבל רק מחמאות.
יש בקבוצה הרבה שחקנים חדשים וחסרי ניסיון שלא התמודדו בעבר עם אינטנסיביות כזאת, יש בקבוצה שחקנים שנופלים מהרגליים אחרי עונה פסיכית בשנה שעברה ובעיצומה של עונה פסיכית לא פחות, אני לא רואה שהמאמן כושר הזר הכל יכול של מכבי מצליח למנוע מהם פציעות.
זה בני אדם, לא רובוטים, לא חייזרים, שחקנים נפצעים ובוודאי שבתדירות גבוהה לאור כמות המשחקים והקצב שמשחקים בהם.
לא תמיד צריך לחפש שעיר לעזאזל, מערך הכושר עשה עבודה נפלאה בשנתיים האחרונות ורוב השחקנים שהם חלק ממכת הפציעות נפצעו בגלל סיבות שלא קשורות לכושר גופני בכלל.
תמיד אמרתי שאנחנו צריכים שדרוג במאמן כושר,לא מדבר על פציעות ולא מאשים אף אחד,נטו סטטיסטיקה הקבוצה שלנו רצה מקסימום 108 קילומטר בשיא בעונה שעברה,עכשו אנחנו רצים 100-105,מריבור רצו 113,בפליאוף אנחנו רצנו כמעט הכי פחות מכל הקבוצות,אם באנגליה רצים כל משחק לפחות 110 אין שום סיבה בעולם שאצלנו ישחקו בהילוך איטי וירוצו מאה,ראיתה אתמול תוך כמה זמן הם מגעים לרחבה שלנו?תוך שלוש שניות כולם טסים קדימה,ובינתיים אלו בקושי יורד להגנה מחצית ראשונה אחרי שעלה למעלה בקושי פעמיים

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

South Boy כתב:
זאת הסיסמא שאני הכי שונא.
איש מקצוע נמדד בכל כך הרבה פרמטרים מקצועיים, אתה חושב שדרכון זר זה מה שהופך אותו לטוב יותר? שכל מה שנמצא מעבר לים הוא זהב ופה אין כלום? די עם השטויות האלה.
למה בשנתיים האחרונות לא אמרת את זה? כי עד כמה שאני זוכר התקדמנו קצת בשנתיים האלה ומאמן הכושר קיבל רק מחמאות.
יש בקבוצה הרבה שחקנים חדשים וחסרי ניסיון שלא התמודדו בעבר עם אינטנסיביות כזאת, יש בקבוצה שחקנים שנופלים מהרגליים אחרי עונה פסיכית בשנה שעברה ובעיצומה של עונה פסיכית לא פחות, אני לא רואה שהמאמן כושר הזר הכל יכול של מכבי מצליח למנוע מהם פציעות.
זה בני אדם, לא רובוטים, לא חייזרים, שחקנים נפצעים ובוודאי שבתדירות גבוהה לאור כמות המשחקים והקצב שמשחקים בהם.
לא תמיד צריך לחפש שעיר לעזאזל, מערך הכושר עשה עבודה נפלאה בשנתיים האחרונות ורוב השחקנים שהם חלק ממכת הפציעות נפצעו בגלל סיבות שלא קשורות לכושר גופני בכלל.
מסכים שלא צריך דווקא מאמן כושר זר, מאידך לא ראית בעיה אתמול??
אחרי 5 ימים ללא משחק כמעט כולם (!!!) נופלים מהרגליים אחרי 35 דקות??? וכן, מסכים שהמחצית הראשונה היתה מאוד אינטנסיבית ובקצב גבוה.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

delta7 כתב: מסכים שלא צריך דווקא מאמן כושר זר, מאידך לא ראית בעיה אתמול??
אחרי 5 ימים ללא משחק כמעט כולם (!!!) נופלים מהרגליים אחרי 35 דקות??? וכן, מסכים שהמחצית הראשונה היתה מאוד אינטנסיבית ובקצב גבוה.
לא מסכים שנפלו מהרגליים, כן הייתה דעיכה אבל ממש לא נפלו מהרגליים.
אני לא אומר את זה כעובדה אבל לדעתי הבעיה יותר בשחקנים מאשר במערך הכושר והעונה הנפלאה בשנה שעברה היא ההוכחה הכי טובה לעבודה הטובה שהם עושים, עונה מפרכת שכמעט בכל משחק השחקנים שיחקו כמו שדים.
יש הרבה שחקנים חדשים שצריכים להסתגל לעוצמות וזה לא משהו שנעשה בחודשיים, אני גם חושב שמכת הפציעות המטורפת דווקא גורמת לצוות המקצועי להפחית מעוצמות האימונים ואולי כשהמצב יתאזן מהבחינה הזאת יגבירו קצב, אבל ממש לא הייתי אומר שהם אשמים במשהו.
חוץ מזה גם אם יש בעיה אני לא רואה איך מאמן כושר אחר היה פותר אותה, לשחקנים שפורקים כתף כמן בן שהר או שוברים את השוקית כמו אורן ביטון אין שום קשר למערך הכושר ושחקנים שמותחים את שריר הירך האחורי עוברים פציעה שקשורה דווקא לעומס אז הפיתרון הוא להפחית את עוצמות האימונים, לדעתי האישית זה פשוט עניין של הרגל.
האופוריה מהעונה ההירואית בשנה שעברה עדיין לא נעלמה, אנשים חושבים שהעונה הזאת היא סיפור המשך. מי שזוכר גם בשנה שעברה לקח לנו זמן להתניע ורק בשיא העונה היינו בשיא היכולת שלנו באופן טבעי, גם העונה המקרה דומה ושחקנים צריכים להתרגל לשחק 90 דקות כמו ששיחקו במחצית הראשונה אתמול וממשחק למשחק הם יתרגלו לזה יותר.
אני ממש רגוע וסומך על כולם, אף קבוצה לא פותחת עונה ביכולת וכושר שיא.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

delta7 כתב: מסכים שלא צריך דווקא מאמן כושר זר, מאידך לא ראית בעיה אתמול??
אתם מתעלמים מנתון מאוד משמעותי.
הפועל ב"ש כבר בתחילת העונה סבלה ממכת פציעות משמעותית שקיצרה את הרוטציה והעמיסה על שחקנים מסויימים.
תוסיף לזה את העובדה שהביאו את פקראהט שמנחיל בעל כורחו סגנון משחק אחר.
אלחמיד שעדיין לא מתואם באופן שלם עם שאר הבלמים ואייבינדר שעדיין לא מתקשר באופן מלא עם אוגו ותקבל את היכולת הבינונית והנפילה מהרגליים.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

blueman כתב: קבוצת הפצועים מצליחה להתברג לפליאוף עליון?
כשהם פצועים

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

המכנה המשותף לכל הפציעות שאינן קשורות לתיקול (שבר בשוקית, בעיטה בברך נקע) הנו אי הכנה טובה לעונה או הכנה מאוחרת או מעבר לקבוצה גדולה יותר עם צורך בשדרוג פיסיולוגי.
ראה מליקסון בתחילת הדרך, זריהן בתחילת הדרך, אלו בתחילת הדרך...
יש ביקורת, שלדעתי אינה מוצדקת, על הצוות הפיסיולוגי.
דמבלה נרכש במיליונים לקבוצה הטובה ביותר בעולם, וכבר נפצע בסוג הפציעה שציינתי למעלה, מעבר לקבוצה גדולה יותר ואי מוכנות מוקדמת לכך. גם הם לא מקצועיים?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ניב זריהן קיבל מכה חזקה בברך במהלך האימון והוא בספק למשחק מול מכבי פתח תקווה.
נראה לי עדיף כבר לוותר על המשחק הזה וזהו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בסדר. לפחות עכשיו קואנקה יהיה ראשון בהיררכיה על הספסל. אולי מעז יצא מתוק

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הפועלעולה כתב:בסדר. לפחות עכשיו קואנקה יהיה ראשון בהיררכיה על הספסל. אולי מעז יצא מתוק
אל תדאג, עדיין יש את שבירו

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הפועלעולה כתב:בסדר. לפחות עכשיו קואנקה יהיה ראשון בהיררכיה על הספסל. אולי מעז יצא מתוק
אם עכשיו לא.....

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

מה עם אורן ביטון? מישהו יודע?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

bs war כתב:מה עם אורן ביטון? מישהו יודע?
מי?

סמל אישי של משתמש
Red Temple

שליחה על ידי Red Temple »

bs war כתב:מה עם אורן ביטון? מישהו יודע?
מתאמן עם כדור יחזור בשבועיים הקרובים

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Red Temple כתב: מתאמן עם כדור יחזור בשבועיים הקרובים
זהירות עם הכדורים. שיהיה באישור של וואפא
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אוגו עם ספק התכווצות ספק מתיחה בארבע ראשי.
טאהא סובב את הקרסול והוא התנפח.
אלחמיד שיחק עם כאבים במפשעה.

כיף סה"כ

שלח תגובה