שיר צדק נפל קורבן לטעות בייצור

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: אלונה מודיעה: התגלו שאריות חומר אסור אצל שיר צדק

שליחה על ידי The red one »

גדי כתב:
מתוך הבנתי את עולם התקשורת אז התשובה הכי טובה זה להתעלם מפחיד ניוז.

כמה כבר תביעות דיבה ראית? בספורט, פוליטיקה או משהו אחר לרוב פשוט מתעלמים.

אם אתה מסיק שאין תביעה אז משכתוב נכון אז לבריאות.
לרוב מתעלמים, זה נכון. כשזה משהו חריג - לא מתעלמים.

אם מה שהם טוענים לא נכון - אני לא חושב שיש מקום להתעלמות. אולי במועדון חושבים אחרת. אני לא חושב ככה, ולכן אני מסיק שאם לא הוציאו הודעת הכחשה ו/או איימו לתבוע דיבה - יש דברים בגו (אני לא מאשים, כמובן, גם אם צדק עשה זאת ככה - היה בדיוק מה שהיה צריך לעשות, אחרת המקרה היה דולף הרבה לפני יום שלישי)

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

The red one כתב: לרוב מתעלמים, זה נכון. כשזה משהו חריג - לא מתעלמים.

אם מה שהם טוענים לא נכון - אני לא חושב שיש מקום להתעלמות. אולי במועדון חושבים אחרת. אני לא חושב ככה, ולכן אני מסיק שאם לא הוציאו הודעת הכחשה ו/או איימו לתבוע דיבה - יש דברים בגו (אני לא מאשים, כמובן, גם אם צדק עשה זאת ככה - היה בדיוק מה שהיה צריך לעשות, אחרת המקרה היה דולף הרבה לפני יום שלישי)
תביעות דיבה רק נותנות כוח לכתבים, תביעות זה רייטינג וזה גם משהו יותר נצחי.
לגבי האם זה הדבר הנכון? מבחינתי ברור שכן אבל אני גם יודעת שאני רחוקה מאוד מהאדם האובייקטיבי.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לדעתי הלאבי דאבי בין צדק למועדון לא יחזיק לאורך זמן.
אם צדק לקח על דעת עצמו הרי כל האחריות עליו ולגיטימי מצד המועדון להפסיק איתו את ההתקשרות כבר עכשיו, אף אחד כאן לא פראייר ומוכן לשלם חוזה לשחקן שסביר כי סיים את הקריירה, מקסימום לתת כמה משכורות כדי להוקיר על התרומה האדירה למועדון.
מצד שני, אם קיבל במסגרת המועדון זה לא יהיה פשוט להשתיק אותו, הרי מבחינתו עונש של שנתיים למשל זה בעצם סיום קריירה והוא יוכל לדרוש פיצוי על כל הקריירה קדימה ובצדק. מדובר פה במיליונים ואלונה לא תמהר לשלם אותם, גם אם זה ישתיק את הפרשה.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אריק כתב:לדעתי הלאבי דאבי בין צדק למועדון לא יחזיק לאורך זמן.
אם צדק לקח על דעת עצמו הרי כל האחריות עליו ולגיטימי מצד המועדון להפסיק איתו את ההתקשרות כבר עכשיו, אף אחד כאן לא פראייר ומוכן לשלם חוזה לשחקן שסביר כי סיים את הקריירה, מקסימום לתת כמה משכורות כדי להוקיר על התרומה האדירה למועדון.
מצד שני, אם קיבל במסגרת המועדון זה לא יהיה פשוט להשתיק אותו, הרי מבחינתו עונש של שנתיים למשל זה בעצם סיום קריירה והוא יוכל לדרוש פיצוי על כל הקריירה קדימה ובצדק. מדובר פה במיליונים ואלונה לא תמהר לשלם אותם, גם אם זה ישתיק את הפרשה.
מדויק

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

האמת,הסיפור הזה יכול בקלות לגמור לנו עונה.
אין באמת נוסחה מה לעשות כדי להשתיק את העניינים.
אולי הדרך של שתיקה שבה בוחר המועדון יוכיח את עצמו,אבל כרגע הסיפור ממשיך לעשות גלים עם כל מיני סיפורים שלא תורמים לשם של הפועל ב"ש.
אנחנו נמצאים בנקודה מאוד קריטית,שכל הסיפור הזה יכול להתהפך עלינו.
כרגע מה שצריך לעשות לפחות מבחינתי זה לא להתייחס בדיוק כמו שהמועדון עושה ולהתחיל לנצח,רק דרך המגרש והיכולת הסיפור הזה ייעלם.
במקרה של חוסר הצלחה מקצועי העניין הזה ימשיך לרחף מעלינו עד סוף העונה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אתם יודעים שגם אחרי שנה-שנתיים בחוץ אפשר לחזור לשחק כדורגל כן? הוא לא בן 34

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

bs war כתב:אתם יודעים שגם אחרי שנה-שנתיים בחוץ אפשר לחזור לשחק כדורגל כן? הוא לא בן 34
שששש אל תהרוס ת'חגיגה

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

bs war כתב:אתם יודעים שגם אחרי שנה-שנתיים בחוץ אפשר לחזור לשחק כדורגל כן? הוא לא בן 34
בחצי שנה האחרונה הוא נראה שחקן עבר,לא רוצה לחשוב אפילו איך הוא יראה אחרי שנתיים של משחקים בשכונה, אולי ישחק בליגה לאומית ככה גם לא יפריע לו לשמור שבת

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

RedBend כתב: שששש אל תהרוס ת'חגיגה
אשכרה חגיגה..ואחר כך בוכים על התקשורת

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

hb7 כתב: בחצי שנה האחרונה הוא נראה שחקן עבר,לא רוצה לחשוב אפילו איך הוא יראה אחרי שנתיים של משחקים בשכונה, אולי ישחק בליגה לאומית ככה גם לא יפריע לו לשמור שבת
לא נמאס לך?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

hb7 כתב: בחצי שנה האחרונה הוא נראה שחקן עבר,לא רוצה לחשוב אפילו איך הוא יראה אחרי שנתיים של משחקים בשכונה, אולי ישחק בליגה לאומית ככה גם לא יפריע לו לשמור שבת
הוא לא יכול לשחק בליגה הלאומית או כדורגל בכלל תחת ההתאחדות הישראלית במשך שנתיים.
הגג שהוא יכול זה לשחק כדורגל אולמות.
או לשחק בשכונה.
וגם כדורגל חופים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ישנה אפשרות שאם היה מספר לרופא את האמת היה מקבל כדור שונה?
ממש לא רומז על חוסר אמינות של הרופא אלא על דינמיית של חשש ופחד של מערכת שרוצה לשמור על עצמה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אריק כתב:לדעתי הלאבי דאבי בין צדק למועדון לא יחזיק לאורך זמן.
בול.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אפשר, כן, השאלה מה כושר ההשתכרות של כדורגלן בן 30 ששנתיים לא שיחק כדורגל ועל שמו יש כתם. מן הסתם נמוך משמעותית מזה של כדורגלן בן אותו הגיל ששיחק בשנתיים האחרונות במדי האלופה, שיחק באירופה, בנבחרת ישראל ושמו נקי..., אם יורשע (ואני כמובן מתפלל שלא ומאמין בחפותו) זו בדיוק תהיה ההשוואה ואם לא לקח את התוסף על דעת עצמו ומיוזמתו מישהו יהיה צריך לשלם על זה הרבה כסף.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

delta7 כתב: אפשר, כן, השאלה מה כושר ההשתכרות של כדורגלן בן 30 ששנתיים לא שיחק כדורגל ועל שמו יש כתם. מן הסתם נמוך משמעותית מזה של כדורגלן בן אותו הגיל ששיחק בשנתיים האחרונות במדי האלופה, שיחק באירופה, בנבחרת ישראל ושמו נקי..., אם יורשע (ואני כמובן מתפלל שלא ומאמין בחפותו) זו בדיוק תהיה ההשוואה ואם לא לקח את התוסף על דעת עצמו ומיוזמתו מישהו יהיה צריך לשלם על זה הרבה כסף.
אני אישית מקווה שגם במידה ויורשע המועדון יכבד את חוזהו ויעזור לו לחזור לעניינים כשיחזור מההשעייה.
כושר השתכרות? יש לו חוזה, ואני לא חושב שניתן להפר אותו בסיטואציה כזו, בטח אם קיבל את התוסף מעובד מועדון.

הכל כמובן בהנחה ששיר עשה את מה שעשה בתום לב.

שלח תגובה