שיר צדק נפל קורבן לטעות בייצור

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: פרשת צדק והאוקטופאמין: נושא מתעדכן

שליחה על ידי bs war »

אגב, מה מונע משיר לשחק בינתיים בליגה לא מקצוענית? ליגה א' למשל?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

bs war כתב:אגב, מה מונע משיר לשחק בינתיים בליגה לא מקצוענית? ליגה א' למשל?
ההשעייה היא מכל מסגרת כדורגל שהיא. מעולם לא הייתה האפשרות שהוא ישחק בליגה לא מקצוענית. חרטא של התשקורת.

סמל אישי של משתמש
The red one

פשכצקי מפרסם:

צדק צפוי לערער, רוצה לחזור לשחק עוד העונה. מסייג ואומר שהנימוקים לערעור עוד לא התקבלו (כמה זמן זה לוקח? נשמע הזוי) אבל לטענתו, עורך הדין דיבר עם אנשי באר שבע ואמר שבכל מקרה אין מה להפסיד מהליכה לערעור.

בנוסף יש גם את הפסקה הזאת:
"פרקליטו של צדק דיבר בין היתר על כך שהחברה שניפקה את תוסף המזון לא פישלה כשלא רשמה שהוא מכיל את החומר האסור. במקביל, לא מן הנמנע שצדק יחליט לתבוע את אותה חברה, שראשיה, לטענת אנשי המועדון, אף שלחו מכתב ולקחו אחריות במסגרת המשפט שהתקיים"

במשפט הראשון נדמה לי שהתפקשש להם. זה מן הסתם צריך להיות "שניפקה את תוסף המזון פישלה כשלא רשמה שהוא מכיל את החומר האסור" אבל לא מתקנים את זה והכתבה כבר שעתיים באוויר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

The red one כתב:פשכצקי מפרסם:

צדק צפוי לערער, רוצה לחזור לשחק עוד העונה. מסייג ואומר שהנימוקים לערעור עוד לא התקבלו (כמה זמן זה לוקח? נשמע הזוי) אבל לטענתו, עורך הדין דיבר עם אנשי באר שבע ואמר שבכל מקרה אין מה להפסיד מהליכה לערעור.

בנוסף יש גם את הפסקה הזאת:
"פרקליטו של צדק דיבר בין היתר על כך שהחברה שניפקה את תוסף המזון לא פישלה כשלא רשמה שהוא מכיל את החומר האסור. במקביל, לא מן הנמנע שצדק יחליט לתבוע את אותה חברה, שראשיה, לטענת אנשי המועדון, אף שלחו מכתב ולקחו אחריות במסגרת המשפט שהתקיים"

במשפט הראשון נדמה לי שהתפקשש להם. זה מן הסתם צריך להיות "שניפקה את תוסף המזון פישלה כשלא רשמה שהוא מכיל את החומר האסור" אבל לא מתקנים את זה והכתבה כבר שעתיים באוויר
ובינתיים בטמקא, הטינופת של שכניק ממשיך להתעסק בדשא של השכן
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

Totti כתב: ובינתיים בטמקא, הטינופת של שכניק ממשיך להתעסק בדשא של השכן
זה כאילו נתנו לטינופת הזה משבצת במיוחד כדי ללכלך עלינו

מת לפגוש אותו פנים מול פנים ולהגיד לו מה אני חושב על אנשים כמוהו

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

yanivnew91 כתב: זה כאילו נתנו לטינופת הזה משבצת במיוחד כדי ללכלך עלינו

מת לפגוש אותו פנים מול פנים ולהגיד לו מה אני חושב על אנשים כמוהו
ישב שולחן לידי באיזה מסעדה בסוכות האחרון, בדיוק אחרי כל הטורים על שיר צדק. חשבתי שאתפוצץ אם אראה אותו אבל הוא פשוט התנהג כמו יצור ודי ריחמתי עליו, אדם שלא שווה טיפת יחס.
לנושא הערעור, לפעמים עדיף להיות חכם ולא צודק. גם אני כמו שיר חושב שהעונש לא מגיע לו כי הוא קורבן של הנסיבות ולראיה העונש הנדיר בקלותו שאופ"א נתנה לו אבל כשאתה מקבל עונש כזה מאופ"א אתה סותם את הפה ובורח, בטח שלא מערער ומסתכן בעונש כבד יותר.
אני מקווה שהוא ואנחנו לא נצטער על זה.

סמל אישי של משתמש
The red one

דוברות המשטרה (אח"מ):
*כחלק ממתן קשב גובר מול עבירות הפוגעות באוכלוסיות חלשות או בבריאות הציבור, משטרת ישראל סיימה חקירה בעניינם של בכירים במשרד הבריאות בחשד לביצוע עבירות בתחום טוהר המידות ועבירות נוספות. במסגרת החקירה, נחקרו מספר רב של מעורבים, חלקם באזהרה, לרבות מנהלת מחלקה, מנהלת תחנת הסגר, מהנדסי וטכנאי מזון ואחרים.*

*עם סיום החקירה סבורה היחידה החוקרת כי התגבשה תשתית ראייתית לכאורה כנגד רות שימברג מנהלת מחלקת היבוא בשירות מזון ארצי של משרד הבריאות, נגד ויקטוריה שמיט מנהלת תחנת הסגר באשדוד, ונגד בכירים נוספים במשרד ויבואנים של מוצרי מזון, כל אחד על פי חלקו לביסוס החשד למעורבות לכאורה בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, טיפול רשלני בתרופות ובחומר רעיל ועוד.*

החקירה התנהלה בכוח משימה מיוחד בו שותפים היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) בלהב 433, פרקליטים מן המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה ורשות המיסים - יחידת יהלום.

על פי החשד, לאורך מספר שנים, קיבלו החשודים שוחד וטובות הנאה מיבואני מזון בסכום כולל של מאות אלפי שקלים. בתמורה סייעו להם בשחרור מהיר של מכולות מזון רגיש המגיעות דרך נמל אשדוד וזאת ללא שהסחורות נדגמו וניתן האישור הרפואי המתאים עבור שחרורן. השחרור המהיר חסך את כספי אחסנת המכולות והביא ליבואנים יתרון שיווקי לקהל הצרכנים על חשבונם של המתחרים בשוק.

כאמור, עם סיום החקירה, סבורה היחידה החוקרת כי נתגבשה תשתית ראייתית לכאורה נגד 7 עובדי משרד הבריאות בחשד לקבלת שוחד וכן נגד 5 יבואנים ויועצי מזון בעבירת מתן שוחד.

משטרת ישראל תמשיך למקד אכיפה כנגד תופעות המשפיעות באופן ישיר על האזרחים הנורמטיביים, *מבלי שאלו יודעים שהם נפגעים*. האמור, דורש הפעלת מערכי מודיעין וניהול חקירות משותפות עם רשויות אכיפה נוספות, לשם חשיפת מבצעי העבירה והעמדתם לדין.

---

על פי השמועות - קיים קשר בין הפרשה של צדק לפרשה הזו

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

מה נסגר עם הערעור שלו?

עכשיו רלוונטי יותר מתמיד

סמל אישי של משתמש
The red one

ns75 כתב:מה נסגר עם הערעור שלו?

עכשיו רלוונטי יותר מתמיד
ככל הנראה יוגש. שבוע הבא יודיעו סופית.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ns75 כתב:מה נסגר עם הערעור שלו?

עכשיו רלוונטי יותר מתמיד
ונגיד שיחזור אפילו עוד חודש. אתה חושב שאחרי תקופה כל כך ארוכה בחוץ הוא יהווה שדרוג כזה גדול לעומת טאהא ואלחמיד?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

bs war כתב:
ונגיד שיחזור אפילו עוד חודש. אתה חושב שאחרי תקופה כל כך ארוכה בחוץ הוא יהווה שדרוג כזה גדול לעומת טאהא ואלחמיד?
ובנוסף בתחילתהעונה הוא היה בכושר זוועתי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

bs war כתב:
סומך על שיר

אם הוא מקבל אישור לחזור הוא חוזר כמו בולדוג מיוחם

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

ns75 כתב:
סומך על שיר

אם הוא מקבל אישור לחזור הוא חוזר כמו בולדוג מיוחם
כנראה שלא ראית בחיים בולדוג מיוחם, זה בגדול גוש שומן שמנסה לדפוק ולא מגיע לכלום, זה המטאפורה שלך לצדק?
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
The red one

טאהא התראיין ל'ידיעות הנגב' ודיבר על הפרשה (למי שלא זוכר - טאהא היה השחקן שנבדק יחד עם שיר לאחר המשחק מול מאריבור, אצלו בדם הכל היה תקין) :

"כל הסיפור נפל עלינו בהפתעה. לא ידענו שום דבר עד שסיפרו לנו בטיסה לפלזן על מה שקורה בארץ. בהתחלה אחרי שהבדיקה של שיר יצאה חיובית, גם אני פחדתי שיש משהו בבדיקה שלי, אבל ברוך השם הכול עבר חלק ונגמר מבחינתי"

עוד מטאהא: "אף אחד לא דיבר איתי על זה באופן רשמי. עשיתי את הבדיקה כמה פעמים לפני זה ושום דבר לא היה חריג ככה שהחששות שלי שלקחתי משהו שאסור לקחת, עברו די מהר. בכל הקריירה שלי אני לא נוהג להשתמש יותר מדיי בתוספים. שמן זית ומים, זה התוספים הכי טובים שכדורגלן יכול לקחת כדי לשפר את עצמו. אני מנגב פיתה עם שמן זית וזעתר בארוחת בוקר לפני המשחק ויוצא לדרך"

"אף אחד במועדון לא מכריח אותנו לקחת תוספים או לשתות כדורים. כל שחקן צריך להיות מספיק מקצוען כדי להכיר את הגוף שלו ולדעת מה לקחת ומה לא. אני ושיר עשינו את הבדיקה ביחד, אבל לא שתינו שום דבר שונה ממה שתינו במשחקים קודמים. בגלל שאף אחד לא התייחס לפרשה, התקשורת חיפשה דרכים להוסיף פרטים לסיפור הזה וכל הזמן העיפו ספוקלציות הזויות אחת יותר מהשנייה. התקשרו אליי עשרות עיתונאים מאות פעמים, לא עניתי לאף אחד. לא היה לי עניין להיכנס לסיפורים האלה כי העדפתי להתרכז בכדורגל. התשובה שלי הייתה ניתוק והתעלמות"

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

אוהב אותו מאוד.

שלח תגובה