שיר צדק נפל קורבן לטעות בייצור

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
xboy

Re: אלונה מודיעה: התגלו שאריות חומר אסור אצל שיר צדק

שליחה על ידי xboy »

CrazyRed7 כתב: מסיבת העיתונאים והפוסט של צדק לא הספיקו לך כדי להבין מה טיב היחסים בין שיר למועדון?
מסיבת העיתונאים נערכה שהכל עדיין טרי,מספיקה עצה אחת קטנה מעורך הדין של שיר והכל משתנה בשנייה.
אתם חייבים להבין שבסופו של דבר כל אחד דואג לעצמו, אז אם שיר ייצא על המועדון אל תיפלו מהכיסא.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אתם בונים לעצמכם תיאוריות שבסוף יש כולה שתי אפשרויות:
1.לקח על דעת עצמו.
2. לקח באישור הקבוצה או מי מטעמה.
אם על דעת עצמו,אין לו מה להלין על אף אחד מראשי הקבוצה.
אם לקח ממישהו מהמועדון או טעמו ברור לכולם שינסו להרגיע את העניין גם במחיר ש"ידאגו" לשיר כלכלית.
אף אחד לא יפיל אף אחד תהיו בטוחים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לא מבין מה אתם רוצים מהתקשורת במקרה הזה. המועדון מצליח (לא מובן לי איך למען האמת) לשמור הכל בפנים והתקשורת מנסה למצוא פרטים. מאוד טבעי. מה גם שעד עכשיו לא פורסם משהו חמור.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ns75 כתב: הקבוצה תצטרך להתנער משיר כדי להציל את עצמה או ששיר יצטרך להפיל על הקבוצה כדי להציל את עצמו
או שהסתבר/יסתבר שצדק קיבל את החומר בקבוצה (מטעמה ו/או ע"י אחד מנושאי התפקידים בה) והוא יורחק לתקופה שמעבר למועד תום החוזה שלו בבאר שבע, דהיינו ישב בבית בלי לקבל משכורת ובלי לעסוק במקצוע - מן הסתם יראה בקבוצה אחראית לנזקיו.
או שהסתבר/יסתבר שצדק קיבל את החומר בקבוצה (מטעמה ו/או ע"י אחד מנושאי התפקידים בה) והוא יורשע באופן שמעשית הקריירה שלו תיגמר/יכולת ההשתכרות שלו אחרי באר שבע תקטן משמעותית (גיל, תקופה שלא שיחק, כתם על שמו...) - גם כאן צדק צפוי לראות בקבוצה אחראית לנזקיו.

ובקיצור: יש כאן פוטנציאל אדיר לניגוד אינטרסים חריף בין צדק למועדון.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 11 אוקטובר 2017, 15:48, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב: שיר לא יפיל על המועדון כי אין שום סיכוי שהוא קיבל את זה מהמועדון. זה נעשה באופן פרטי, אולי ע״י אחד מעובדי המועדון אבל לא בידיעת ובמסגרת המועדון.
המועדון לא קשור בשום צורה לפרשה. גם אם יגיד שקיבל את זה מעובד כזה או אחר במועדון מי שיענש זה העובד ולא המועדון.
אתה סגור על זה?
כי אני לא בטוח שבמועדון סגורים על זה...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

גדי כתב:מישהו פה עוד קורא וואן? רציני?
מה זה נותן לכם?
כל מי שנכנס לשם ובעצם תוך כדי כך מפרנס אותם - שיתבייש לו

אתר שהוא אנטי ספורט בכלל ואנטי הפועל באר שבע בפרט

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ns75 כתב:
כל מי שנכנס לשם ובעצם תוך כדי כך מפרנס אותם - שיתבייש לו

אתר שהוא אנטי ספורט בכלל ואנטי הפועל באר שבע בפרט
לגמריי צודק, אבל מהעובדה שהם האתר מס' 1 בישראל (מבחינת פופולאריות, כמובן) קשה להתעלם. האמת שכל ההטפות האלה של "למה נכנסים לשם" כבר דיי מעצבנות. אנשים ימשיכו להכנס לשם, אין הרבה אתרים שנחשבים למקור מידע בארץ, והוא אחד מהם ולצערנו גם המוביל בהם.

אז כדאי להתמקד במה הם מפרסמים ולא במעטפת

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

The red one כתב: לגמריי צודק, אבל מהעובדה שהם האתר מס' 1 בישראל (מבחינת פופולאריות, כמובן) קשה להתעלם. האמת שכל ההטפות האלה של "למה נכנסים לשם" כבר דיי מעצבנות. אנשים ימשיכו להכנס לשם, אין הרבה אתרים שנחשבים למקור מידע בארץ, והוא אחד מהם ולצערנו גם המוביל בהם.

אז כדאי להתמקד במה הם מפרסמים ולא במעטפת
אז אם אתר הוא *** שמפרסם *** תמשיך להיכנס אליו כי הוא הכי פופולרי בארץ?

באמת שלא הבנתי

אבל עזוב, מוותר על הויכוח איתך מראש

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

מעבר לסגנון המבחיל וחוסר אתיקה שזועקת לשמיים (לא קראתי/שמעתי כבר שנתיים וחצי אז ייתכן שזה השנתה) זה אתר שהוא הכי פייק ניוז. פשוט המצאות. אז אני לא מטיף לאף אחד רק שואל.

לכן גם אני לא מבין עד הסוף מה היה הסיפןר עם שיר והנבחרת אבל האם מה שפורסם זו עובדה? ששיר צדק רימה את הרופא?
כ
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

גדי כתב:מעבר לסגנון המבחיל וחוסר אתיקה שזועקת לשמיים (לא קראתי/שמעתי כבר שנתיים וחצי אז ייתכן שזה השנתה) זה אתר שהוא הכי פייק ניוז. פשוט המצאות. אז אני לא מטיף לאף אחד רק שואל.

לכן גם אני לא מבין עד הסוף מה היה הסיפןר עם שיר והנבחרת אבל האם מה שפורסם זו עובדה? ששיר צדק רימה את הרופא?
כ
אומר מה שאני אומר תמיד - אם זו המצאה ופייק ניוז, שהקבוצה תתבע את וואן. הרי קבוצות עשו את זה בעבר.

אם לא עושים - תסיק מזה מה שאתה רוצה. וזה תקף לכל פרסום שמייחס לאנשי המועדון מעשים שליליים, לא משנה באיזה אתר

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

גדי כתב:מעבר לסגנון המבחיל וחוסר אתיקה שזועקת לשמיים (לא קראתי/שמעתי כבר שנתיים וחצי אז ייתכן שזה השנתה) זה אתר שהוא הכי פייק ניוז. פשוט המצאות. אז אני לא מטיף לאף אחד רק שואל.

כ
זה לא נדע לעולם.
מה שכן, טוב שזה מה שעשה שיר. אם היה מספר את הסיבה האמיתית, לא היה מקבל לעולם את הכדור.

סמל אישי של משתמש
The red one

izguy83 כתב: זה לא נדע לעולם.
מה שכן, טוב שזה מה שעשה שיר. אם היה מספר את הסיבה האמיתית, לא היה מקבל לעולם את הכדור.
מאמין שהיה מקבל, אבל יחד עם זאת, העניין היה דולף.

העלו עוד כתבה היום בONE על הנושא (הם לא מרפים) וכתבו שם משהו על כך שגורם מההתאחדות אמר שאם באר שבע הייתה מבקשת את הכדור ומציינת את הסיבה האמיתית, הם היו עשים את זה בדיסקרטיות מוחלטת ובלה בלה..כן בטח..

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

The red one כתב: מאמין שהיה מקבל, אבל יחד עם זאת, העניין היה דולף.

העלו עוד כתבה היום בONE על הנושא (הם לא מרפים) וכתבו שם משהו על כך שגורם מההתאחדות אמר שאם באר שבע הייתה מבקשת את הכדור ומציינת את הסיבה האמיתית, הם היו עשים את זה בדיסקרטיות מוחלטת ובלה בלה..כן בטח..
היה מקבל אחרי תהליך מאוד מאוד ארוך. הרופא לא היה לוקח את זה על עצמו. היו מגיעים עד עיני שגם היה מקבל רגליים קרות ורוצה לעשות "בדק בית" אצלו.
ולבינתיים, ברור שהעניין היה דולף.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

The red one כתב: אומר מה שאני אומר תמיד - אם זו המצאה ופייק ניוז, שהקבוצה תתבע את וואן. הרי קבוצות עשו את זה בעבר.

אם לא עושים - תסיק מזה מה שאתה רוצה. וזה תקף לכל פרסום שמייחס לאנשי המועדון מעשים שליליים, לא משנה באיזה אתר
מתוך הבנתי את עולם התקשורת אז התשובה הכי טובה זה להתעלם מפחיד ניוז.

כמה כבר תביעות דיבה ראית? בספורט, פוליטיקה או משהו אחר לרוב פשוט מתעלמים.

אם אתה מסיק שאין תביעה אז משכתוב נכון אז לבריאות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה