ליגה אירופית מח׳ 3 :: סיכום

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ReDo

Re: ליגה אירופית מח׳ 3 :: סיכום

שליחה על ידי ReDo »

בלי קשר להופעה של השוער שלהם אתמול, שבצפייה בתקציר מבינים שלא הייתה הירואית כמו שזה היה נראה במגרש, לאט לאט אני מתחיל להבין שאין מנוס מלבזבז עמדה של זר על שוער מפלצתי.

שוער שמביא נקודות זה חתיכת יתרון כשאתה מתמודד מול קבוצות פלוס מינוס ברמתך כמו סטיאווה, פלזן ומאריבור.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב:משהו על וובה כלקח לנו האוהדים;

שחקן שלא משחקן כדורגל בצורה בסדירה לעולם יהיה חסר ביטחון ויראה כמו צל. בראון ראה בחודש האחרון לא מעט דשא וכפועל יוצא המשחק של אתמול.

אין בכדורגל הוקוס פוקוס. זרוק אותו למים פען בחודשיים ותקבל כלום ושום דבר, תריץ אותו עם בטחון? יש לך בולדוזר באמצע.

הוא עולה אצלי נגד מכבי, עם אוגו או בלעדיו. לרעב שלו יש משמעות שוברת שיוויון מבחינתי
מסכים.
זה לא רק היכולת של וובה זה גם המסר שיעבור כתוצאה מכך, חשוב שגם יראה ששחקן שנותן הכל על הדשא ומציג יכולת כמו שוובה הציג שלשום מתוגמל בהתאם.
זה מסר חשוב מאוד שבכר יכול להעביר לשחקנים.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

וובה היה מצוין באופן מפתיע או שלא, אבל מגיע לו לקבל קרדיט אחרי כזאת הופעה. גם נגד מכבי.
טאהה ואלחמיד היו מעולים, למרות אשמה חלקית בשני השערים. אני מאוד אוהב את המרכז הגנה (המהיר) של שניהם.
כל אחד מהם יחד עם ויטור יכול ל היות ציוות מצוין, אפילו יותר מצדק.
אייבינדר למרות ששרף שטחים בלי הפסקה, לחץ ועשה תנועות לעומק פשוט מקבל החלטות גרועות ברגעים החשובים.
השער הראשון זה 80% הוא. בא "לעזור" בלחץ על טישיירה, ורק הפריע ואיבד את הכדור.
שהר תורם לשטף המשחק שלנו הרבה יותר מפקהארט, השאלה היא מתי הוא יתחיל להיות יותר תחליטי אם בכלל.
ועם כל הצער שבדבר, פקהארט וקוואנקה לא משתלבים כרגע בקבוצה. או שהם לא מבינים את השיטה או שהסגנון שלהם פשוט לא מתאים.
צל קוואנקה לפחות יש נק' אור שזה שני שערים בשני המשחקים האחרונים שאולי יעלו לו את הביטחון וכתוצאה גם את היכולת.

אבל בשורה תחתונה, מאוד מאוד נהניתי מהמשחק. הראו שהם יודעים להציג את הכדורגל הטוב - הזכירו קצת את היכולת של שנה שעברה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

עכשיו יצא לי לראות תקציר. טעות קשה של טאהה בגול הראשון

שלח תגובה