לוגאנו- הפועל ב"ש, חמישי, 20:00, סוויספור ארנה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: לוגאנו- הפועל ב"ש, חמישי, 20:00, סוויספור ארנה

שליחה על ידי yossi »

לוגאנו שיחקו חכם בסה"כ.
לא יצאו ללחוץ אותנו, ציפפו לכיוון טוני ויצאו טוב אחרי איבודי כדור שלנו.

בכללי משחק ירוד, כשאתה נופל על משחק בו הטכניקה של השחקנים נראית כל כך רעה נראה לי מיותר להתחיל לנתח בכלל.
אי אפשר לשחק כדורגל כשלוקח כ"כ הרבה זמן להשתלט על כדור במקרה הטוב, או שעד שיש מסירה טובה הכדור פשוט בורח במקרה הרע.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

RedBend כתב: נוקאאוט טקטי נוקאאוט במשחק הלחץ שלהם קרוב ל90 דקות נוקאאוט בהשתחררות אלגנטית מכל ניסיונות הלחץ שלנו נוקאאוט באינטנסיביות...
כל מה שהופך קבוצות אירופיות גם אם פחות מוכשרות, לתחרותיות

הכי קל ליפול לקלישאות האלה של לא הגיעו למשחק ובכל זאת נפלת. הייתה יריבה שהיום הציגה רמה גבוהה של כל מה שמניתי.
לגבי הלא רצו אז ככה- חוץ מלגחך,אין לי דרך לשכנע אותך אחרת ולכן אני לא מנסה. אתה נכנס עם הראש בקיר בתיאוריות בלתי ניתנות לאישוש, שיהיה לך לבריאות.
מת להרכיב את המשקפיים שלך ולהבין איך אתה רואה את הכל בצורה כל כך ורודה. לא מבין מאיפה החוצפה לבוא עם גישה מסויימת, ואז לגחך, להתנשא ולשלול גישות אחרות.
שום נוקאאוט טקטי ושום נעליים.לא הגענו מספיק מחוייבים נגד אחת הקבוצות הכי חלשות ששיחקנו נגדם באירופה בשנתיים האחרונות.
כשהפסדנו לספרטה פראג, ראיתי קבוצה שיודעת טוב מאוד מה היא עושה על המגרש ומאוד מרשימה טקטית. זה ממש לא המקרה היום. הקישור שלנו לא היה קיים כי אוגו, ראדי ודן היו קטסטרופה. וואקמה חזר לישון בצד שמאל (למרות שדווקא פה מפרגן ללוגאנו. סגרו אותו נהדר).
תהנה עם העלמת העין מהנתונים האלה ותמשיך לדקלם סיסמאות על "נוקאאוט טקטי".

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

izguy83 כתב: מת להרכיב את המשקפיים שלך ולהבין איך אתה רואה את הכל בצורה כל כך ורודה. לא מבין מאיפה החוצפה לבוא עם גישה מסויימת, ואז לגחך, להתנשא ולשלול גישות אחרות.
שום נוקאאוט טקטי ושום נעליים.לא הגענו מספיק מחוייבים נגד אחת הקבוצות הכי חלשות ששיחקנו נגדם באירופה בשנתיים האחרונות.
כשהפסדנו לספרטה פראג, ראיתי קבוצה שיודעת טוב מאוד מה היא עושה על המגרש ומאוד מרשימה טקטית. זה ממש לא המקרה היום. הקישור שלנו לא היה קיים כי אוגו, ראדי ודן היו קטסטרופה. וואקמה חזר לישון בצד שמאל (למרות שדווקא פה מפרגן ללוגאנו. סגרו אותו נהדר).
תהנה עם העלמת העין מהנתונים האלה ותמשיך לדקלם סיסמאות על "נוקאאוט טקטי".
גיכחתי על הטיעון המגוחך ממילא שהשחקנים לא רצו. נו באמת. ברצינות? אם אתה קונה את השטויות האלה אז בסדר מה אני יכול לעשות.
אין פה העלמת עין, אם אתה לא מבין שאפשר להפסיד בכדורגל, שאפשר ששחקנים יהיו לא טובים (לא שאני מבסוט מזה כן) ביום נתון אז בסדר לך.
לגבי המתנשא והחצוף, הייתי מציע לך להרים קצת את הראש ממוסף הכדורגל הישראלי ולעקוב קצת יותר כדורגל אירופי לפני שאתה מזלזל בצורה טיפוסית בקבוצות מליגות שלא רואות אותנו ממטר - כדי להבין מי מתנשא על מי.
בשיא הכושר שלנו אנחנו כנראה ננצח שם, אבל ההפסד שם הוא עדיין לא סנסציה שמסוקרת במארקה או בסאן.
אז אנחנו לא בשיא מאלף ואחת סיבות, הרבה מהם ניתנות להבנה, אגב. אם על זה הכעס שיוצא פה, אז לך תבין.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

מאכזב מאוד.
גם המשחק הערב וגם הקמפיין.
חבל כי אפשר היה להשיג יותר.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

RedBend כתב: גיכחתי על הטיעון המגוחך ממילא שהשחקנים לא רצו. נו באמת. ברצינות? אם אתה קונה את השטויות האלה אז בסדר מה אני יכול לעשות.
אין פה העלמת עין, אם אתה לא מבין שאפשר להפסיד בכדורגל, שאפשר ששחקנים יהיו לא טובים (לא שאני מבסוט מזה כן) ביום נתון אז בסדר לך.
לגבי המתנשא והחצוף, הייתי מציע לך להרים קצת את הראש ממוסף הכדורגל הישראלי ולעקוב קצת יותר כדורגל אירופי לפני שאתה מזלזל בצורה טיפוסית בקבוצות מליגות שלא רואות אותנו ממטר - כדי להבין מי מתנשא על מי.
בשיא הכושר שלנו אנחנו כנראה ננצח שם, אבל ההפסד שם הוא עדיין לא סנסציה שמסוקרת במארקה או בסאן.
אז אנחנו לא בשיא מאלף ואחת סיבות, הרבה מהם ניתנות להבנה, אגב. אם על זה הכעס שיוצא פה, אז לך תבין.
1. כולם מבינים יופי את הנסיבות המקלות.
2. עם כל הכבוד, הנסיבות האלו ממש לא מצדיקות את איך שנראינו היום במשחק מאוד מאוד חשוב לעתיד המועדון.
3. הכי קל לפאר את היריבה. היו כ"כ הרבה ליקויים במשחק שלנו שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.
4. מענין שקבעת שאני לא מבין שאפשר להפסיד בכדורגל, אבל התעלמת ממה שרשמתי על ספרטה פראג שבאמת הצדיקה את המושג קבוצה אירופאית. מאוד אפורה, ממושמעת, מסודרת ויודעת בדיוק מה היא רוצה.
5. ברגע שאנחנו לא מבינים שאין הבדל בין לאכול את הדשא בסנט מרי כדי להשיג את התוצאה שאנחנו צריכים לבין לעשות בדיוק את אותו הדבר נגד לוגאנו, כנראה שהבעיה היא אצלנו. הזלזול הישראלי הפרימואי הוא לא של האוהדים במקרה הזה. הוא דווקא של המועדון. על כלל מרכיביו. ואם מזה אתה רוצה להעלים עין, אז בהצלחה.
6. לפני יותר מעשור, מכבי ת"א של קלינגר לקחה אליפות בזכות הפרש שערים. במקום השני היתה מכבי חיפה של פראליה, רוסו, זאוטאוטס, יעקובו וזנדברג. ללא ספק מפלצת בכל קנה מידה ישראלי.
בכל כתבה או ראיון שעושים עם השחקנים של חיםה דאז, הם מספרים על השאננות הגדולה. איך הרגישו שהאליפות בכיס, שמתי שהם רק רוצים, הם ילחצו על הגז ויברחו לליגה. בינתיים, העונה שלנו מזכירה לי מאוד את שלהם. נחים על זרי הדפנה מצד אחד, ומעלים הילוך כשאנחנו עם הגב לקיר (פיגור 2-0 נגד חיפה + ההרחקה של טאהה, ההרחקה של אלחמיד נגד מכבי) ושלא יובן לא נכון. מאמין מאוד בברק ובשחקנים, אבל מרגיש בעיה רצינית בגישה מאז מאריבור. פשוט נוח למצוא כל פעם תירוץ לזה.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

קורה שמפסידים וזו לא כזו הפתעה בהתחשב במפעל מגרש וכו'
הנקודות שמפריעות לי הכי הרבה:
1. הגישה- לא יודע איך לקרוא לזה יהירות ,אדישות, זלזול ,חוסר מוטיבציה. הרבה משחקים כאלה מתחילת העונה ועד שהיה נראה שזה מאחורינו הנה שוב זה מופיע.
2. אי התמודדות עם קבוצה מצופפת. משחק שלם כמעט ולא הגענו למצבים וכל מה שעשינו היה להחזיר אחורה או להעיף קדימה. לא ראיתי צירופי מסירות או ניסיון מהונדס לשבור את הטקטיקה(המגעילה בעיניי) של לוגאנו.
3.הבדל עצום בין איך שנראים במשחק בית לעומת חוץ.
4. אלחמיד- ממוצע של טעות פטאלית למשחק ואפילו יותר. בחייאת חאתם משחק אחרון ששיחקת יצאת באדום טיפשי אולי קצת יותר אחריות ומחשבה במשחק שלך!

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

izguy83 כתב: 1. כולם מבינים יופי את הנסיבות המקלות.
2. עם כל הכבוד, הנסיבות האלו ממש לא מצדיקות את איך שנראינו היום במשחק מאוד מאוד חשוב לעתיד המועדון.
3. הכי קל לפאר את היריבה. היו כ"כ הרבה ליקויים במשחק שלנו שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל.
4. מענין שקבעת שאני לא מבין שאפשר להפסיד בכדורגל, אבל התעלמת ממה שרשמתי על ספרטה פראג שבאמת הצדיקה את המושג קבוצה אירופאית. מאוד אפורה, ממושמעת, מסודרת ויודעת בדיוק מה היא רוצה.
5. ברגע שאנחנו לא מבינים שאין הבדל בין לאכול את הדשא בסנט מרי כדי להשיג את התוצאה שאנחנו צריכים לבין לעשות בדיוק את אותו הדבר נגד לוגאנו, כנראה שהבעיה היא אצלנו. הזלזול הישראלי הפרימואי הוא לא של האוהדים במקרה הזה. הוא דווקא של המועדון. על כלל מרכיביו. ואם מזה אתה רוצה להעלים עין, אז בהצלחה.
6. לפני יותר מעשור, מכבי ת"א של קלינגר לקחה אליפות בזכות הפרש שערים. במקום השני היתה מכבי חיפה של פראליה, רוסו, זאוטאוטס, יעקובו וזנדברג. ללא ספק מפלצת בכל קנה מידה ישראלי.
בכל כתבה או ראיון שעושים עם השחקנים של חיםה דאז, הם מספרים על השאננות הגדולה. איך הרגישו שהאליפות בכיס, שמתי שהם רק רוצים, הם ילחצו על הגז ויברחו לליגה. בינתיים, העונה שלנו מזכירה לי מאוד את שלהם. נחים על זרי הדפנה מצד אחד, ומעלים הילוך כשאנחנו עם הגב לקיר (פיגור 2-0 נגד חיפה + ההרחקה של טאהה, ההרחקה של אלחמיד נגד מכבי) ושלא יובן לא נכון. מאמין מאוד בברק ובשחקנים, אבל מרגיש בעיה רצינית בגישה מאז מאריבור. פשוט נוח למצוא כל פעם תירוץ לזה.
+1
הרגשתי בגישה של השחקנים ובכר שהגענו היום למשחק חוץ מול למשל מכבי פ"ת, נבזבז מחצית שלמה על משחק לרוחב ולאחור, ניתן ליריבה להתעייף ונסגור סיפור מחצית שנייה.

השנה קשה לנו להתניע, חייבים לפתוח הכי חזק מדקה ראשונה אחרת אנחנו מכניסים את עצמנו לפינות שלא תמיד אנחנו יכולים לצאת מהן.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

לא ראיתי שחקן יותר טיפש מאלחמיד אף פעם ,כל משחק שהוא משחק הוא עשה טעות טראגית.
פעם אדום , פעם בישול לגול , פעם סגירה ששחקן מילדים ב' לא רואה דשא חודש אחרי סגירה כזאת ,
יש לו פוטנציאל , הוא מאוד מהיר וחזק , אבל יכול להיות שבקבוצה כמו שלנו עדיף שהוא ישחק בקישור ששמה השטויות שלו לא יעלו ביוקר.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

RedBend כתב: גיכחתי על הטיעון המגוחך ממילא שהשחקנים לא רצו. נו באמת. ברצינות? אם אתה קונה את השטויות האלה אז בסדר מה אני יכול לעשות.
אולי היום שעבר גרם לך לפקוח את העיניים. אתמול זו לא הייתה לוגאנו שניצחה את המשחק אלא הפועל באר שבע שהפסידה אותו. הם לא שטפו את המגרש ולא נתנו לנו לא נוקאאוט ולא נעלי אדידס.

זה היה אוגו שבא לקצץ, טוני שלא ידע בכלל מה זה כדור, קואנקה שאלוהים ישמור, חאתם עם טעות נוראית, קישור שלא קיים. אף אחד מהסיבות הנ"ל אינן קשורות ללוגאנו. אנחנו פשוט שיחקנו לרגליים שלהם. "בשיא הכושר שלנו כנראה ננצח שם". ממש לא היינו צריכים את שיא הכושר. היה מספיק לנו בליץ' אחד של 20-30 דקות כדי להבקיע. הם לא כישרוניים ולא נעליים והליגה השוויצרית בטח ובטח לא רואה את הליגה שלנו ממטר.
ולכל זה נוסיף את משחק ה"בית" שלהם, עוד מינוס שלא הצלחנו לנצל. כמה בכלל אוהדים שלהם היו? כי מתחת למצלמה ישבו אוהדים גם שלנו וגם שלהם, אבל מהיציע שממול זה נראה שאנחנו כמעט הבאנו אותה כמות כמו שלהם.

ולא סתם בכר השתגע על השחקנים במחצית ולא דיבר איתם בסיום. לא סתם הציטוטים של השחקנים היום מאוכזבים. כי זה היה משחק הכל או כלום, הכל היה לטובתנו, והשחקנים פשוט זרקו ז**.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

The red one כתב: אולי היום שעבר גרם לך לפקוח את העיניים. אתמול זו לא הייתה לוגאנו שניצחה את המשחק אלא הפועל באר שבע שהפסידה אותו. הם לא שטפו את המגרש ולא נתנו לנו לא נוקאאוט ולא נעלי אדידס.

זה היה אוגו שבא לקצץ, טוני שלא ידע בכלל מה זה כדור, קואנקה שאלוהים ישמור, חאתם עם טעות נוראית, קישור שלא קיים. אף אחד מהסיבות הנ"ל אינן קשורות ללוגאנו. אנחנו פשוט שיחקנו לרגליים שלהם. "בשיא הכושר שלנו כנראה ננצח שם". ממש לא היינו צריכים את שיא הכושר. היה מספיק לנו בליץ' אחד של 20-30 דקות כדי להבקיע. הם לא כישרוניים ולא נעליים והליגה השוויצרית בטח ובטח לא רואה את הליגה שלנו ממטר.
ולכל זה נוסיף את משחק ה"בית" שלהם, עוד מינוס שלא הצלחנו לנצל. כמה בכלל אוהדים שלהם היו? כי מתחת למצלמה ישבו אוהדים גם שלנו וגם שלהם, אבל מהיציע שממול זה נראה שאנחנו כמעט הבאנו אותה כמות כמו שלהם.

ולא סתם בכר השתגע על השחקנים במחצית ולא דיבר איתם בסיום. לא סתם הציטוטים של השחקנים היום מאוכזבים. כי זה היה משחק הכל או כלום, הכל היה לטובתנו, והשחקנים פשוט זרקו ז**.
כל מילה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

היה ונגמר, NEXT.
יאללה טוטי, אשכול ביתר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

מבלי להמעיט בחולשה שלנו אז לוגאנו היו פשוט טובים. אגרסיבים, מאוד מהירים ומסודרים.
אני לא זוכר מקרים כמעט שאשכרה מחלצים לאוגו כדורים. לא זוכר משחקים שבהם טוני מצליח לדרבל בכלל.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אוגו שיחק כאילו הוא בליגה שלנו שהוא יעמוד וכמה שיכנסו בו לא יקחו לו כדור , השוויצרים רצו יותר והיו נמרצים יותר ומסתבר שגם יותר פיזים מהכדורגלן המשחק בליגת העל .

החילוף שלו היה נכון , הבעיה שהיה אפשר לעשות במחצית 11 חילופים כי כולם היו נראים רע, שבעים , כאילו זה משחק בגביע הטוטו .
תמונה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

נחיתה בנתבג. באסה שפעם אחרונה העונה אבל תודה לך הפועל. כל כך כיף לי להיות אתך כאשר הילידים שלי גם.
זה עשה פלאים למשפחה שלי.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

South Boy כתב:
קורהוט, לא הזכרתי בגלל שהאריך חוזה אז החלום נגוז.
דודו גורש, מאמין שכבר בסוף העונה יסיים בבית גיל הזהב אז אין טעם להזכיר.
מתפתה להגיד פקהארט אבל עוד ראינו ממנו קצת ניצוצות.
אבל זה קורה באוטופיה, במציאות מאמין שזה לא יקרה.

אגב, תספרו לי כמה אנחנו לא צריכים שחקן כמו עלי מוחמד כשהקישור נראה ככה, מביך שהנגרים האלה עושים ממך צחוק ועדיין מתאמצים כל כך לחרבן לעצמם את המשחק, פלזן או סטיאווה היו כבר משחילים פה רביעייה.
אבל פלזן הפסידה שם.
ובליגה הם עשו תיקו 0 עם באזל בחוץ.

שלח תגובה