הפועל ב"ש VS עירוני ק"ש - מאזן היסטורי.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

הפועל ב"ש VS עירוני ק"ש - מאזן היסטורי.

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

בראשון הקרוב יהיה זה משחק הליגה ה-25 ביננו לק"ש.
המאזן הכולל ב-24 המשחקים הקודמים עומד על 9 נצחונות לב"ש, 6 נצחונות לק"ש, 9 תיקו ויחס שערים 24-25 לק"ש.

שב"ש מארחת, עומד המאזן על 12 מפגשים, 5 נצחונות לב"ש, 3 נצחונות לק"ש, 4 תיקו ויחס שערים 12-13 לק"ש.

שק"ש מארחת, עומד המאזן על 12 מפגשים, 4 נצחונות לב"ש, 3 נצחונות לק"ש, 5 תיקו ויחס שערים 12-12.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

Re: הפועל ב"ש VS עירוני ק"ש - מאזן היסטורי.

שליחה על ידי Guevara »

תודה על המידע המעניין. יש בנמצא מאזנים היסטוריים נגד הגדולות? מעניין לראות כמה צמצמנו פערים (בטח נגד ביתר, מכבי חיפה פחות).
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Guevara כתב:תודה על המידע המעניין. יש בנמצא מאזנים היסטוריים נגד הגדולות? מעניין לראות כמה צמצמנו פערים (בטח נגד ביתר, מכבי חיפה פחות).
נגד ביתר אנחנו ביתרון ביחס נצחונות-הפסדים במפגשים אם אני לא טועה

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

אורי היקר, האם תוכל לפרסם בבקשה את המאזן ההיסטורי עם הפועל ת"א ומכבי ת"א?

הודות לך (ומנוע החיפוש באתר) הקשתי שהמאזן העדכני עם מכבי חיפה עומד על 27 נצחונות, 27 תוצאות תיקו ו 40 הפסדים.

לדעתי, ובעיקר הודות לשלוש העונות האחרונות, המאזן שלנו מול בית"ר ירושלים חיובי.

בנוסף, אשמח אם תמציא מידע גם על המאזן ההיסטורי עם קבוצות עימן יש לנו היסטוריה עשירה, ובפירוט: הפועל פ"ת, הפועל חיפה, הפועל ר"ג, הפועל ירושלים, בני יהודה ת"א, מכבי נתניה, מכבי פ"ת, מכבי יפו ואיחוד בני סכנין.

במחשבה שניה, יהיה כיף לראות טופיק מתגלגל כזה שמכיל את מאזנינו הצובר עם כל הקבוצות עימן נפגשנו בארץ. המאזן יכול להכיל רק מפגשי גביע וליגה ראשונה, אבל אפשר גם מפגשי ליגה שניה וגביע טוטו (ליגה ראשונה ושניה). כך יעלו באוב: הפועל טבריה, הפועל עכו, הפועל חדרה, הפועל אשקלון, הפועל יהוד, הפועל לוד, הפועל מרמורק, הפועל צפרירים חולון, הפועל עירוני ראשל"צ, שמשון ת"א, בית"ר ת"א, הכח מכבי ר"ג, מכבי שעריים ומועדון ספורט אשדוד; וגם אנקדוטות כ: מכבי אחי נצרת, הפועל טייבה, בית"ר נתניה וסקציית כדורגל נס ציונה.

יש כמובן תרומות רבות מקבוצות עימן נפגשנו בליגה ב' וא' וכן גביע המדינה. אבל כשלב ראשון אסתפק במאזנינו עם שלוש הגדולות הנוספות בעת המודרנית (הפועל ת"א, מכבי ת"א ובית"ר ירושלים) והקבוצות המופיעות בפסקת הבנוסף.
נערך לאחרונה על ידי ארז3333 ב 02 דצמבר 2017, 15:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ארז3333 כתב:אורי היקר, האם תוכל לפרסם בבקשה את המאזן ההיסטורי עם הפועל ת"א ומכבי ת"א?

הודות לך (ומנוע החיפוש באתר) הקשתי שהמאזן העדכני עם מכבי חיפה עומד על 27 נצחונות, 27 תוצאות תיקו ו 40 הפסדים.

בנוסף, אשמח אם תמציא מידע גם על המאזן ההיסטורי עם קבוצות עימן יש לנו היסטוריה עשירה, ובפירוט: הפועל פ"ת, הפועל חיפה, הפועל ר"ג, הפועל ירושלים, בני יהודה ת"א, מכבי נתניה, מכבי פ"ת, מכבי יפו ואיחוד בני סכנין.

במחשבה שניה, יהיה כיף לראות טופיק מתגלגל כזה שמכיל את מאזנינו הצובר עם כל הקבוצות עימן נפגשנו בארץ. המאזן יכול להכיל רק מפגשי גביע וליגה ראשונה, אבל אפשר גם מפגשי ליגה שניה וגביע טוטו (ליגה ראשונה ושניה). כך יעלו באוב: הפועל טבריה, הפועל עכו, הפועל לוד, שמשון ת"א, בית"ר ת"א, הכח מכבי ר"ג, מכבי שעריים, הפועל מרמורק, סקציית כדורגל נס ציונה, הפועל צפרירים חולון הפועל עירוני ראשל"צ; וגם אנקדוטות כ: מכבי אחי נצרת, הפועל טייבה, בית"ר נתניה.

יש כמובן תרומות רבות מקבוצות עימן נפגשנו בליגה ב' וא' וכן גביע המדינה. אבל כשלב ראשון אסתפק במאזנינו עם ארבע הגדולות הנוספות, והקבוצות המופיעות בפסקת הבנוסף.
צריך את הטלפון של הבוס של אורי?
כי נראה לי נתת לו שיעורי בית לשבועיים לפחות...

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

:)

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

delta7 כתב: צריך את הטלפון של הבוס של אורי?
כי נראה לי נתת לו שיעורי בית לשבועיים לפחות...
ועוד פנית אליו עם מטלה כבדה באמצע השבת. יש כאן פיקוח נפש כלשהו? החיים של מישהו תלויים במאזן שלנו נגד הפועל טבריה?
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ארז3333 כתב:אורי היקר, האם תוכל לפרסם בבקשה את המאזן ההיסטורי עם הפועל ת"א ומכבי ת"א?

במחשבה שניה, יהיה כיף לראות טופיק מתגלגל כזה שמכיל את מאזנינו הצובר עם כל הקבוצות עימן נפגשנו בארץ. המאזן יכול להכיל רק מפגשי גביע וליגה ראשונה, אבל אפשר גם מפגשי ליגה שניה וגביע טוטו (ליגה ראשונה ושניה). כך יעלו באוב: הפועל טבריה, הפועל עכו, הפועל חדרה, הפועל אשקלון, הפועל יהוד, הפועל לוד, הפועל מרמורק, הפועל צפרירים חולון, הפועל עירוני ראשל"צ, שמשון ת"א, בית"ר ת"א, הכח מכבי ר"ג, מכבי שעריים ומועדון ספורט אשדוד; וגם אנקדוטות כ: מכבי אחי נצרת, הפועל טייבה, בית"ר נתניה וסקציית כדורגל נס ציונה.

יש כמובן תרומות רבות מקבוצות עימן נפגשנו בליגה ב' וא' וכן גביע המדינה. אבל כשלב ראשון אסתפק במאזנינו עם שלוש הגדולות הנוספות בעת המודרנית (הפועל ת"א, מכבי ת"א ובית"ר ירושלים) והקבוצות המופיעות בפסקת הבנוסף.

אהלן ארז, טוב לשמוע ממך!

ולענייננו - נגד מכבי ת"א אין לי, נגד הפועל ת"א המאזן הוא 97 משחקים, 40 נצחונות להפועל ת"א, 30 נצחונות לנו, 27 תיקו ויחס שערים 110-137 להפועל ת"א. כשהפועל ת"א מארחת, עומד המאזן הכולל בין השתיים על 48 מפגשים, 23 נצחונות להפועל ת"א, 13 נצחונות להפועל ב"ש, 12 תוצאות תיקו ויחס שערים 56-78 להפועל ת"א. כשהפועל ב"ש מארחת, עומד המאזן הכולל בין השתיים על 49 מפגשים, 17 נצחונות להפועל ב"ש, 17 נצחונות להפועל ת"א, 15 תוצאות תיקו ויחס שערים 54-59 להפועל ת"א. 

נגד בית"ר י-ם אין לי את המאזן, אבל כאמור הוא חיובי והיה כזה גם לפני השנים האחרונות.

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

המון תודה אורי. אשמח אם תוכל להשיג את המאזן מול מכבי ת"א.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ארז3333 כתב:המון תודה אורי. אשמח אם תוכל להשיג את המאזן מול מכבי ת"א.
הפכתי את העולם ולא מצאתי...אבל באתר הרשמי של מכבי ת"א יש ארכיון תוצאות שלהם בכל הזמנים. זו עבודת נמלים לספור 100 ומשהו משחקים על פני 40 ומשהו עונות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

על רגל אחת.

מכבי עם נימני- 35 נצחונות, אבי עם 42 שערים.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

Totti כתב:על רגל אחת.

מכבי עם נימני- 35 נצחונות, אבי עם 42 שערים.
עשית לי רגרסיה :לאלא:

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

ארז3333 כתב:המון תודה אורי. אשמח אם תוכל להשיג את המאזן מול מכבי ת"א.
בוא תרשום:

30.10.16 - פירקנו אותם באכזריות

1.4.17 - נתנו להם בחפוז

29.4.17 - קיבלו צינור לפנים

23.10.17 - התעללנו בגופה

מה שהיה לפני לא רלוונטי

שלח תגובה