הפועל ״בינוניים״ באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
E26

Re: הפועל ״בינוניים״ באר שבע

שליחה על ידי E26 »

שיש כתב: משו ריאלי, נאתכו ואלמוג( נכון לעכשיו) לא ריאליים, קבהא בינוני. מה עם סייף באמת לא שמעתי עליו הרבה זמן
די עם גניבת דעת ריאלי או שלא, הם במצב שבסכום הנכון והם אצלך.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני חושב שהכל קם ונופל על זרים
אני כבר הפסקתי לצפות מישראליים למשהו.
גם השמות שזרקתם כאן,אלמוג,נאתכו ושות הם שחקני מצויינים,אבל קחו בחשבון שהם שחקנים שכבר נמצאים בשלהי הפיק המקצועי שלהם.
מנטלית בראש אחרי שאתה משחק שנים ארוכות ברמות הגבוהות ופתאום נוחת לליגה הישראלית אתה דועך.
בעיניי זה הישג אדיר להיות במקום הראשון בליגה אחרי סיבוב שמתוך 6 זרים אולי 3 מספקים את הסחורה,זו פרבילגיה גדולה מדי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

E.Z כתב:
נאתכו, אלמוג, קבהא, כיאל, סייף, מרציאנו, הרוש... על רגל אחת.
זה לא האישיו עכשיו. העניין שצריך וחייב להמשיך להנחית ישראלים בכירים בעמדות מפתח תוך כדי תנועה ובמקביל למדיניות הצערת הסגל ברכישת פוטנציאלים.
להזכיר כאן את נאתכו (שחקן הרכב בקבוצה שמשלמת לו משכורת שאף קבוצה בארץ לא יכולה לעמוד בה ושכמעט העפילה שלב באלופות) או כיאל (חזר לאחרונה לסגל של קבוצת פריימר לייג) או סייף (שלפני הפציעה היה שחקן הרכב בקבוצת צמרת בבלגיה ואחרי הפציעה חזר לקבל דקות בגנט) זה כמו להגיד שאפשר גם להביא את תומר חמד וערן זהבי.

לזרוק שמות תמיד אפשר, אבל צריך להיות ריאליים. בינתיים אנחנו לא מצליחים אפילו להחתים שחקן מהליגה שנייה בגרמניה (שהקבוצה שלו לאחרונה הייתה ברצף של 6 משחקים ללא הפסד מהם 4 ניצחונות שהביאו אותם למקום הרביעי בטבלה, מרחק נגיעה משני המקומות הראשונים שמהם עולים לבונדסליגה, מה שעוד יותר יקשה על החתמה של אלמוג בינואר).
מרציאנו? הרוש? קבהא? במה הם טובים מהקיים?

כרגע קשה לי לראות ישראלי איכותי בשוק שיסכים להגיע לכאן, ולכן כובד המשקל צריך להיות על הזרים.
מיגל, אוגו וטוני הם שוברי שיוון, שאנחנו צריכים לעשות הכל כדי להשאיר, אבל בעיקר שצריכים לשאוף שהזרים הבאים יהיו כמוהם. אם נצליח להנחית עוד זרים ברמה הזאת, הדומיננטיות שלנו תשמר, כי מליקסון הוא הישראלי היחידי אצלנו לדעתי שנמצא ברמה א' וזה עדין מספיק כשמיגל, אוגו וטוני לידו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

אלוף הפורום, יוצא על כולם שהם מנהלי דיוני "פייסבוק" אבל במחצית רושם פוסט שכולו ג'יפה על הקבוצה שלו מתוך הפוך החם והתה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

E.Z כתב:
די עם גניבת דעת ריאלי או שלא, הם במצב שבסכום הנכון והם אצלך.
ברור, נאתכו בסכום "נכון" של 3 מליון € נטו אצלנו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

RedHell כתב:אלוף הפורום, יוצא על כולם שהם מנהלי דיוני "פייסבוק" אבל במחצית רושם פוסט שכולו ג'יפה על הקבוצה שלו מתוך הפוך החם והתה.
מה אגיד לך, איזה ג׳יפה לקרוא למספר שחקנים בינוניים(כאילו שהם לא). מתבייש בעצמי.

ובמקרה אתמול לא הייתי מתחת לפוך, הייתי בעבודה, ותה אני לא כל כך אוהב:)

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הקבוצה הרגילה אותנו שנה שעברה למשחקים ענקיים , תצוגות , תבוסות והכל .

השנה זה הולך קצת יותר קשה , זה פחות תצוגות , פחות הבסות אבל זה עדיין בסדר .
גם בעונת האליפות הראשונה לא היינו כמו שנה שעברה מביסים ומשפילים ונותנים לנו להנות .
תמונה

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

אמרתי בתחילת עונה שעברה שניקח אליפות בפער דו ספרתי ושגם העונה ניקח בקלות יחסית, האתגר יהיה בעונה הבאה

אומר אותו דבר גם עכשיו

הפער שפתחנו בעונה הראשונה התעצם בעונה השנייה והגיע לשיא, עכשיו חווים ירידה ביכולת, אבל לא כזו שתמנע אליפות השנה

אם רוצים לקחת אליפות גם בשנה הבאה ( ולדעתי 4 אליפויות ברצף זה משהו שלא היה פה מאז שנות החמישים או השישים) חייב כבר בינואר להתחזק משמעותית, בראייה ארוכת טווח

אחרת יקרה לנו מה שקרה למכבי ת״א וחיפה, אחרי שלוש אליפיות באה נפילה שקשה מאוד לחזור ממנה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ns75 כתב:אמרתי בתחילת עונה שעברה שניקח אליפות בפער דו ספרתי ושגם העונה ניקח בקלות יחסית, האתגר יהיה בעונה הבאה

אומר אותו דבר גם עכשיו

הפער שפתחנו בעונה הראשונה התעצם בעונה השנייה והגיע לשיא, עכשיו חווים ירידה ביכולת, אבל לא כזו שתמנע אליפות השנה

אם רוצים לקחת אליפות גם בשנה הבאה ( ולדעתי 4 אליפויות ברצף זה משהו שלא היה פה מאז שנות החמישים או השישים) חייב כבר בינואר להתחזק משמעותית, בראייה ארוכת טווח

אחרת יקרה לנו מה שקרה למכבי ת״א וחיפה, אחרי שלוש אליפיות באה נפילה שקשה מאוד לחזור ממנה
יפה אמרת.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ns75 כתב:אמרתי בתחילת עונה שעברה שניקח אליפות בפער דו ספרתי ושגם העונה ניקח בקלות יחסית, האתגר יהיה בעונה הבאה

אומר אותו דבר גם עכשיו

מדוייק

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

התזמון אמנם מסריח, לפעמים גם משתמשים בביטויים שלא נעים לקרוא אבל אם ננסה להתייחס לנושא כאילו נכתב בתזמון נורמלי וממקום מקצועי נטו אז יש הרבה על מה לדון.
מבחינתי 5 נקודות עיקריות:

1. תוציאו לכל קבוצה בעולם את ה 3-4 עוגנים שלה מהסגל והיא הופכת להיות קבוצה אחרת לחלוטין וברמה הרבה פחות גבוהה אז ספציפית הטיעון הזה לא מחזיק מים.

2. בנינו על צעירים שיקחו את המושכות כשכרגע 2 נראים בכיוון סביר עד טוב (אוחנה וביטון) ו 2 פחות (זריהן ואלו), אם 2 מ 4 יתחברו להיות שחקני הרכב ברמה טובה מבחינתי זה בסדר.

3. נפלנו עם קוואנקה, כנראה גם עם פקהארט למרות שהגישה שלו חיובית ו 2 זרים של 500k שכר וצפונה ללא תרומה משמעותית זה טו מאצ למועדון בסדר גודל שלנו, בנושא הזה נהיה חייבים להשתפר בחלונות הקרובים.

4. מצבת הישראלים הבכירים והריאליים במסגרת התקציב שלנו הולכת ומצטמצמת ויהיה קשה מאוד להשתדרג בנושא הזה, אולי נצליח להביא שם אחד מכל השמות שכולם סרקו פה וגם זה בספק.

5. כל עוד ברק בכר מאמן אני רגוע. אני לא אומר שהוא ימשיך לקחת פה אליפויות לנצח אבל אני יודע ומאמין ביכולות שלו לזהות את הבעיות, לחשוב על דרך פעולה ולתקן ולשפר כל הזמן. דברים לא תמיד יתחברו כמו שהוא ואנחנו רוצים ויהיו גם רגעים פחות יפים ממה שהרגילו אותנו בשנתיים וחצי האחרונות וזה בסדר, בטווח הארוך יש על מי לסמוך.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

oranu כתב:
5. כל עוד ברק בכר מאמן אני רגוע. אני לא אומר שהוא ימשיך לקחת פה אליפויות לנצח אבל אני יודע ומאמין ביכולות שלו לזהות את הבעיות, לחשוב על דרך פעולה ולתקן ולשפר כל הזמן. דברים לא תמיד יתחברו כמו שהוא ואנחנו רוצים ויהיו גם רגעים פחות יפים ממה שהרגילו אותנו בשנתיים וחצי האחרונות וזה בסדר, בטווח הארוך יש על מי לסמוך.
השאלה עד כמה הטווח הזה ארוך.......
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ניב כתב:
השאלה עד כמה הטווח הזה ארוך.......
מנו פה באחד הפוסטים את 4 העוגנים של הקבוצה - טוני, ג'ון, מיגל ומליקסון.
בכר הוא בפירוש אחד מהם והראה לנו יותר מפעם כיצד הוא משפיע מבחוץ על מה שקורה במגרש.
עזיבה שלו (שמן הסתם תקרה ביום מן הימים) תהיה קשה למועדון לא פחות מעזיבת כ"א מהארבעה ויתכן אפילו שיותר.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מסכים שהמצב מדאיג בהסתכלות לשנה הבאה.
מסכים גם שקשה לראות מה אפשר היה לעשות טוב יותר, המצב בשוק באמת גרוע.

נצטרך פה פתרונות יצירתיים מאוד.
אני חושב שלכולם ברור שיש לנו מזל השנה שמכבי ת"א כל כך גרועים מה שמאפשר לנו "אוויר" להיות פחות טובים מהשנתיים האחרונות.

לגבי עוגנים? מליקסון כבר לא ילד, טוני יעזוב במוקדם או במאוחר. אוגו אני מאמין שכן יישאר. מיגל גם, אך אני חושש שמיגל של תחילת עונה שעברה כבר לא יחזור (ועדיין כמובן הוא הטוב בליגה).
יש את ראדי שלא מפסיק להפתיע אבל מתישהו גם זה ייגמר. יש את צדק שאין לדעת איך יחזור שנה הבאה, פיזית ומנטלית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

יש לנו מזל שמכבי תל אביב חלשה?
עם כל המשברים השנה והעובדה שהסיבוב שיחקנו בחוץ כמעט מספר כפול של משחקים מאשר בטרנר הביתי, צברנו הסיבוב רק 4 נקודות פחות מהסיבוב המקביל בשנה שעברה (סתם על מנת שכולם יבינו, אם מכבי תל אביב מנצחת היום, היא טובה יותר בנקודה ממכבי תל אביב של השנה שעברה שסיימה את הסיבוב הראשון במרחק של 10 נקודות מאיתנו).
סתם שתבינו 2, האחוזים שלנו במשחקי החוץ העונה טובים יותר מהאחוזים שלנו במשחקי החוץ בשנה שעברה.

אז כן, היכולת הסיבוב פחות טובה (למרות שלא בטוח ששנה שעברה נתנו 2 משחקים באיכות שנתנו השנה בסיבוב הנוכחי מול מכבי ת"א ובית"ר י"ם), אבל הפערים הם לא כאלה גדולים, ולדעתי התחושה של פערים גדולים משנה שעברה נובעת בעיקר מהפערים בין ההישגים שנה שעברה באירופה להישגים בשנה הנוכחית באירופה כי מבחינת הליגה לא בטוח בכלל שהפערים הם כאלה גדולים בטח לאור כמות משחקי החוץ ששיחקנו הסיבוב.
אני גם חושב שאם יש פערים מקצועיים הם בכלל בהגנה (עם כל הכבוד לעזיבת בוזגלו/האכזבה מקוואנקה ופקהארט עד עכשיו) כי מבחינת כיבוש אנחנו במספרים טובים גם העונה.

סך הכל הבסיס הוא עדין טוב, אבל אין ספק שאין לנו לוקסוס להמשיך עוד עונה עם שלושה זרים בלבד בהרכב (בלי שנרגיש גם קורהוט איבד את המקום בהרכב לאורן ביטון לאחרונה), ושם לדעתי מצוי המבחן האמיתי שלנו לעתיד, כי כמו שכבר כתבתי, קשה לי להאמין שנביא ישידרוג מהשוק הישראלי לאור ההיצע הדל והמחיר היקר של הישראלים שהם כן משדרגים.

שלח תגובה