כושר גופני (תודו שהתגעגעתם)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: כושר גופני (תודו שהתגעגעתם)

שליחה על ידי MikiRed »

נראה לי שהיה פספוס עם אוחיון.
למרות שידעו שטהאה נפצע, לא נראה לי שביצע חימום טוב, ונכנס מבוהל ולא מוכן למשחק.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

MikiRed כתב:נראה לי שהיה פספוס עם אוחיון.
למרות שידעו שטהאה נפצע, לא נראה לי שביצע חימום טוב, ונכנס מבוהל ולא מוכן למשחק.
טאהא לא נפצע, הוא היה חולה או בגלל התנגשות הראשים הוא סבל מסחרחורת.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

בגלל ההתגנשות רשים הוא סבל מסחרחורת והקיא .

הרבה אוהדי ביתר אמרו שאנחנו עוד נסבול מדרור שמשון .
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

מצטער שאני מחרב את הטופיק
מחפש וחלא מוצא הגיון פה

איזו אינדקציה יש לי ולאנשים כאן? מבחן התוצאה? ניסיון פרימיטיבי ללקט שברירי מידע במהלך 90 דקות?
באמת אני שואל, לא תוקף כאן אף אחד

אני אפילו לא יודע אם לקרוא לזה ביקורת. אדם מן המניין בלי רקע מדעי יכול לבקר כימאי? לפני שמבקרים צריך ידע מינימלי, או לכל הפחות להיות שותף לכל התהליך.

בצד השני יש אנשים שזה המקצוע שלהם- עברו הכשרה, רכשו תואר, רכשו ניסיון, ידע- הם משתכרים מזה בפול טיים ג'וב.
בנוסף יש להם מערכות מידע על כל שחקן שכולל בתוכו עשרות פרמטרים (הרבה מעבר לג'יפיאסים).
ידעתם שתזונאית בונה תפריט?
אפילו ערכו בדיקות דם אישיות כדי למפות גורמי סיכון, בקיצור לא חסכו באמצעים כדי לצמצם למינימום ההכרחי ולהבי למקסימום תפוקה.

מערכת שלמה עם מפרט ומערך מסודר
ומה יש לנו כי נלין? מישהו באמת נמצא עם כל מערכת הנתונים כדי לשפוט משהו?

שוב פעם יוצא שאני מגונן, אבל באמת שלפעמים אני לא מבין מה הולך כאן

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

RedBend כתב:מצטער שאני מחרב את הטופיק
מחפש וחלא מוצא הגיון פה

איזו אינדקציה יש לי ולאנשים כאן? מבחן התוצאה? ניסיון פרימיטיבי ללקט שברירי מידע במהלך 90 דקות?
באמת אני שואל, לא תוקף כאן אף אחד

אני אפילו לא יודע אם לקרוא לזה ביקורת. אדם מן המניין בלי רקע מדעי יכול לבקר כימאי? לפני שמבקרים צריך ידע מינימלי, או לכל הפחות להיות שותף לכל התהליך.

בצד השני יש אנשים שזה המקצוע שלהם- עברו הכשרה, רכשו תואר, רכשו ניסיון, ידע- הם משתכרים מזה בפול טיים ג'וב.
בנוסף יש להם מערכות מידע על כל שחקן שכולל בתוכו עשרות פרמטרים (הרבה מעבר לג'יפיאסים).
ידעתם שתזונאית בונה תפריט?
אפילו ערכו בדיקות דם אישיות כדי למפות גורמי סיכון, בקיצור לא חסכו באמצעים כדי לצמצם למינימום ההכרחי ולהבי למקסימום תפוקה.

מערכת שלמה עם מפרט ומערך מסודר
ומה יש לנו כי נלין? מישהו באמת נמצא עם כל מערכת הנתונים כדי לשפוט משהו?

שוב פעם יוצא שאני מגונן, אבל באמת שלפעמים אני לא מבין מה הולך כאן
התאפקתי כמה חודשים, אבל זה נראה בולט.
אני דווקא פותח את זה כי מדובר באותו צוות בדיוק שעשה תוצאות מעולות בשנתיים שלפני. נראה שמשהו השתנה, אולי ניסו משהו אחר, שיטה חדשה

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

yedidel כתב:
התאפקתי כמה חודשים, אבל זה נראה בולט.
אני דווקא פותח את זה כי מדובר באותו צוות בדיוק שעשה תוצאות מעולות בשנתיים שלפני. נראה שמשהו השתנה, אולי ניסו משהו אחר, שיטה חדשה
אני לא תוקף, אני מבין שכשדברים לא עובדים מחפשים סיבות האפשריות ללמה הדברים לא עובדים. בתוך זה יש הרבה תחושות אישיות שלא תמיד מתיישרות עם המציאות.

לא יודע למה וזה גם מוקדם לסכם, אבל העונה חזרנו חזרה לגודל ולמאפיינים של קבוצה ישראלית. עדיין קבוצה מובילה, טובה ממרבית יריבותחהיה- אבל עדיין ישראלית.
כל האלמנטים כבר כלולים בפנים, כולל המחסור באינטנסיביות ובקילר אינסטינקט. וזאת הבעיה האמיתית.
רבע שעה טובה בתחילת המחצית השניה (בדומה לעשר דקות שהביאו את הראשון) הייתה שולחת את המשחק לישון. ואז היה קשה לדבר על כושר. כשאתה גורר רגליים מתחילת המחצית זה מה שקורה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

RedBend כתב: אני לא תוקף, אני מבין שכשדברים לא עובדים מחפשים סיבות האפשריות ללמה הדברים לא עובדים. בתוך זה יש הרבה תחושות אישיות שלא תמיד מתיישרות עם המציאות.

לא יודע למה וזה גם מוקדם לסכם, אבל העונה חזרנו חזרה לגודל ולמאפיינים של קבוצה ישראלית. עדיין קבוצה מובילה, טובה ממרבית יריבותחהיה- אבל עדיין ישראלית.
כל האלמנטים כבר כלולים בפנים, כולל המחסור באינטנסיביות ובקילר אינסטינקט. וזאת הבעיה האמיתית.
רבע שעה טובה בתחילת המחצית השניה (בדומה לעשר דקות שהביאו את הראשון) הייתה שולחת את המשחק לישון. ואז היה קשה לדבר על כושר. כשאתה גורר רגליים מתחילת המחצית זה מה שקורה.
מבלי להיכנס להסברים מפורטים, העובדות מדברות בעד עצמן.
אתה יכול לבדוק בעצמך.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אני חושב שאת הירידה באינטנסיביות אפשר ליחס גם לשני דברים:
1. המחסור בזרים - לא סוד שהכושר של הזרים יותר טוב משל רוב הישראלים שמגיעים לארץ, בטח בהפועל ב''ש של שנה שעברה, השנה שיחקנו הרבה מאוד משחקים עם פחות ממחצית הזרים המותרת. כשבמקום אתלט כמו הובאן יש בהרכב ישראלי שבא ישר מפגרה כמו קבהא (רק לשם הדוגמה) זה ברור שתהיה ירידה באינטנסיביות.

2. ברדה - כשיש לידך שחקן כזה שבגיל 35 לא מפסיק לרוץ ולתת את התחת אתה מרגיש לא נעים להתעייף לפניו. . . אוי כמה ה7א חסר לנו העונה בצד המנטלי.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

ForeverRed כתב: מבלי להיכנס להסברים מפורטים, העובדות מדברות בעד עצמן.
אתה יכול לבדוק בעצמך.
אתה מדבר על הנתונים של המנהלת?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

RedBend כתב: אתה מדבר על הנתונים של המנהלת?
גם אבל לא רק.
בסוף זה לא שמדובר במדענות.
העין רואה טוב מהכל.

כמות הפציעות העונה, המאמץ שאנחנו משקיעים לעומת היריבות, הדעיכה בשליש האחרון של משחקים נגד יריבות חזקות.

אי אפשר להתעלם מזה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

ForeverRed כתב: גם אבל לא רק.
בסוף זה לא שמדובר במדענות.
העין רואה טוב מהכל.

כמות הפציעות העונה, המאמץ שאנחנו משקיעים לעומת היריבות, הדעיכה בשליש האחרון של משחקים נגד יריבות חזקות.

אי אפשר להתעלם מזה.
אתה רואה את התוצאה ומחפש את הסיבה. ואז עושה אידאליזציה לדברים, אבל בפועל אין שום חוט מקשר שיתמוך בטיעון. מה השתנה במערך הכושר?

העונה דברים הולכים הפוך וכולם מחפשים למה. יש רשימה של סיבות ללמה זה נראה ככה, כושר לדעתי הוא לא חלק מהם.
אני אומר את זה לא כי דרור שמשון עושה איתי ליל הסדר.
אלא כי אני פשוט לא מוצא סיבה למה משהו שיטתי כמו מערך פיזיולוגי פתאום ישתנה ולא יעבוד טוב (כמו שעבד עד עכשיו). מה השתנה?
עלה ללוקאס?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הועלתה כאן טענה שקושרת את הירידה בכושר להפסקת התוספים. אולי פספסתי משהו, למה לא חזרו להשתמש בתוספים אחרי שנגמרה הפרשה (תחת בדיקות מעבדה כמובן)?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב:הועלתה כאן טענה שקושרת את הירידה בכושר להפסקת התוספים. אולי פספסתי משהו, למה לא חזרו להשתמש בתוספים אחרי שנגמרה הפרשה (תחת בדיקות מעבדה כמובן)?
כרגע בודקים את כל הנושא הזה. נכון ללפני שבועיים עוד לא ממש מצאו את הנוסחה של לשלוח את כלל התוספים לבדיקות, ולראות איך מתפעלים את זה בשלל ההבטים (בירוקרטיה, כלכלית וכד'). לא יודע אם הדברים השתנו מאז

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

צריך גם להגיד את האמת, נראה לי שיש קצת התרופפות... אני רואה את זה בחימום שלפני המשחק ובעיקר בחימום של המחליפים. נראה לי שבעבר זה היה יותר אינטנסיבי.
אוחיון נכנס לא מוכן, למרות שכבר במחצית הוא היה צריך לקבל הוראה להתחמם ברצינות.
היה צריך לקבל איש כושר לסייע לו בחימום.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

RedBend כתב:
אתה רואה את התוצאה ומחפש את הסיבה. ואז עושה אידאליזציה לדברים, אבל בפועל אין שום חוט מקשר שיתמוך בטיעון. מה השתנה במערך הכושר?

העונה דברים הולכים הפוך וכולם מחפשים למה. יש רשימה של סיבות ללמה זה נראה ככה, כושר לדעתי הוא לא חלק מהם.
אני אומר את זה לא כי דרור שמשון עושה איתי ליל הסדר.
אלא כי אני פשוט לא מוצא סיבה למה משהו שיטתי כמו מערך פיזיולוגי פתאום ישתנה ולא יעבוד טוב (כמו שעבד עד עכשיו). מה השתנה?
עלה ללוקאס?
יש המון חוטים מקשרים. אתה בוחר לא להסתכל עליהם וזו זכותך.
על השורה התחתונה כמעט כולנו מסכימים. יש בעיה. במקום מתוקן עושים ניתוח רציני כדי להבין מה גרם לאותה בעיה ואיך לפתור אותה.
אין לי טענות לאדם ספציפי ואני לא מחפש את הראש של אף אחד. יתכן ומדובר בצירוף מקרים אבל תמיד יש גם את האפשרות השנייה.
צריך לבדוק ולהסיק את המסקנות כי כרגע זה לא נראה טוב.

שלח תגובה