שיר צדק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: שיר צדק

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אריק כתב:כחילוני-מסורתי וכן בעל זיקה לדת אני חייב לומר שהנושא הזה מתחיל להרגיז אותי. אני קורא על צדק
והבוקר זה גם פורסם על הצדיק חן עזרא. או שאתה מקצוען או שתשחקו בליגה א' ותגיעו בזמן לתפילה.
בכדורגל מקצועני אין מקום לדברים האלה. אפשר לעשות כל מיני השתדלויות כאלה ואחרות אבל ברגע
שבחרת לשחק בקבוצה מקצוענית הכדורגל צריך להיות לפני הדת. שמשחקים בראשון מתאמנים בשבת
ושנוסעים למשחק חוץ במוצ"ש נוסעים בשבת אז מי שמקצוען בליגת העל ובטח שאתה במפעלים אירופאים,
אתה מחלל שבת נקודה. שנה שעברה צדק צם באחד הצומות יום לפני משחק חשוב וזה הרגיז אותי באותה מידה
כי זה פוגע בהכנה. ברגע שבחרת להיות מקצוען יש לזה השלכות.
אפשר לשלב.
לדעתי אין פה בעיה.
כל עוד הם לא קמים ומבקשים שישנו בשבילם את יום המדחק כי הם שומרי מסורת מצידי דיתפללו יומם וליל תוך כדיי שמירה על מקצוענות.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:כחילוני-מסורתי וכן בעל זיקה לדת אני חייב לומר שהנושא הזה מתחיל להרגיז אותי. אני קורא על צדק
והבוקר זה גם פורסם על הצדיק חן עזרא. או שאתה מקצוען או שתשחקו בליגה א' ותגיעו בזמן לתפילה.
בכדורגל מקצועני אין מקום לדברים האלה. אפשר לעשות כל מיני השתדלויות כאלה ואחרות אבל ברגע
שבחרת לשחק בקבוצה מקצוענית הכדורגל צריך להיות לפני הדת. שמשחקים בראשון מתאמנים בשבת
ושנוסעים למשחק חוץ במוצ"ש נוסעים בשבת אז מי שמקצוען בליגת העל ובטח שאתה במפעלים אירופאים,
אתה מחלל שבת נקודה. שנה שעברה צדק צם באחד הצומות יום לפני משחק חשוב וזה הרגיז אותי באותה מידה
כי זה פוגע בהכנה. ברגע שבחרת להיות מקצוען יש לזה השלכות.
בליגת העל אפשר גם לבקש שישלמו עבורך חדר במלון יום לפני המשחק בחוץ (מה ששיימן עשה באשקלון לפני המשחק של הפועל חיפה מול אשקלון).
במילא היום כל הקבוצות נוסעות למלון יום לפני המשחק או ביום עצמו ושם אוכלים ארוחה ולפעמים גם נחים (הייתה לי השתלמות במלון לאונרדו ובכל פעם שהיא יצאה ביום של משחק ראיתי את הקבוצה האורחת, הפועל חיפה, הפועל קריית שמונה, מגיעה למלון ביום של המשחק).
אני עדין לא זוכר מקרה שהדת פגעה בשיר בתקופה שלו כאן. אסור גם לשכוח שבגלל המעמד המקצועי שלנו רוב המשחקים הם לא בשבת כשחלק נכבד ממשחקי הבית שלנו שכן בשבת מתקיימים במוצאי שבת ולאור הקירבה של שיר לאיצטדיון הוא לא צריך להתאמץ יותר מידי כדי לא לחלל שבת...

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

במקרה של חן עזרא אני יכול להבין את ההתעקשות לגבי הדת, הוא צריך להתפלל 24\7 כדי להיכנס להרכב בבאר שבע.
נחנקנו כבר מדתיים לא כולל סופ"ש נחנקנו!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

משה הדוגמא שלך לא הכי משהו ,כי קבוצה שגרה בצפון ויש לה משחק בדרום עדיף שיעשו לילה לפני באיזור הדרום מאשר איזה 3 שעות נסיעה בדרכים ועייפות הגוף של השחקנים .

אבל אצלנו בקבוצה זה הפך לנוהל שלכל מקום בארץ נוסעים יום לפני למלון ואני חושב שזה עוזר גם לדתיים וגם לשחקנים עצמם להתכונן למשחק יותר בנוח
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הראל כתב:משה הדוגמא שלך לא הכי משהו ,כי קבוצה שגרה בצפון ויש לה משחק בדרום עדיף שיעשו לילה לפני באיזור הדרום מאשר איזה 3 שעות נסיעה בדרכים ועייפות הגוף של השחקנים .

אבל אצלנו בקבוצה זה הפך לנוהל שלכל מקום בארץ נוסעים יום לפני למלון ואני חושב שזה עוזר גם לדתיים וגם לשחקנים עצמם להתכונן למשחק יותר בנוח
לא טענתי שעדיף להפועל חיפה או קריית שמונה להגיע ביום המשחק אלינו או לאשקלון, ברור שעדיף להגיע לפחות יומיים לפני, אלא שכמעט כל הקבוצות בליגת העל היום כבר שוכרות מלון לפחות ליום המשחק (אפילו כששיחקנו בסמי מול מכבי חיפה בתחילת העונה פגשתי במלון שהייתי בו בחיפה את השחקנים שלהם בבוקר המשחק, כלומר אפילו במשחקי בית מכבי חיפה שוכרת מלון ליום המשחק), ואם קבוצות כבר שוכרות מלון אז אין להן בעיה במקרה הצורך לשכור חדר אחד לעוד לילה בשביל שחקן שלא רוצה לחלחל שבת כי הם במילא כבר שוכרות חדרים במלון.

אני מסתכל על התקופה של שיר כאן ולא הרגשתי בשום שלב שהדת פגעה בשיר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

האמונה הופכת את שיר צדק למה שהוא.
זוכר את המשחק שאיבד כדור וספגנו שער והוא בעט אחר כך פנדל בקור רוח, אמונה...

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

צדק, עזרא, שיימן...לאט לאט נצליח להשלים מניין בחדר הלבשה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

ישאלו אחד ,,,,את השני, הנחתה??

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

בקיצור
כסף כסף כסף
זאת הבעיה כרגע

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

ואיפה נראה את צדק בשנה הבאה? לו אין ספק והוא מצהיר מייד: "על הפודיום, מניף צלחת וסוגר מעגל בעזרת השם".

מתוך ראיון בישראל היום, רק לא ציין באיזה קבוצה הוא יניף צלחת.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

Star כתב:אחרי שיחה קטנה עם צדק
כל מה שאומרים בתקשורת זה בולשיט אחד גדול, הוא לא עוזב ולא מתכוון לעזוב, וציין שתכף הוא יוציא הודעה מסודרת.
https://www.israelhayom.co.il/article/556769" onclick="window.open(this.href);return false;
כפי שאמר לי בשיחה עימו, בבקשה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Star כתב: https://www.israelhayom.co.il/article/556769" onclick="window.open(this.href);return false;
כפי שאמר לי בשיחה עימו, בבקשה.

שואל ברצינות איזה מידע חדש יש פה?
איפה הוא אומר שישאר במועדון?
אמר ששנה הבאה יפגשו בו על הפודיום מניף צלחת, זה לא בהכרחהאומק כאן.

ועוד משהושקצת צרם לי, באחד הציטוטים רשום שהמועדוו דאג לו להכל כולל השכר על פי החוזה. למיטב ידיעתי מכל הפרשנים שדיברובמושא כולם חזרו ואמרו דבר אחד, לשחקן אסור לקבל משכורת מהמועדון בתקופת ההשעיה. מקווה מאוד שבמועדון נהגו לפי הכללים.
ראינו בשבוע האחרון שכל הפרימואים והפשכצקות מתים להשחיל לנו בפרשה הזו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

מהציטוטים ברור שעבר טראומה והוא מתוסכל, אבל מציין במפורש ובחיוב את העזרה והגיבוי שקיבל. בין השורות אני קורא שהוא נשאר.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

MikiRed כתב:מהציטוטים ברור שעבר טראומה והוא מתוסכל, אבל מציין במפורש ובחיוב את העזרה והגיבוי שקיבל. בין השורות אני קורא שהוא נשאר.
אם יש משהו שלמדתי זה שמראיון *כתוב* קשה מאוד לדעת את הלך הרוח של המראיין. אם הם יוציאו ווידאו לראיון (נדמה לי שישראל היום לא עושים את זה לרוב) אז זה משהו אחר. חוץ מזה שבלינק הזה יש להערכתי פחות מחצי מהראיון עצמו.

גם לגבי השורה האחרונה שכתוב שהוא יעמוד על הפודיום. לא יודע מה אמר בדיוק, אבל לא שולל את האפשרות שכן אמר באר שבע וזה הושמט בכוונה/לא בכוונה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מהראיון בישראל היום:
הוא מחזיק בחוזה בבאר שבע לעוד שלוש שנים, אף שקבוצות בליגת העל לוטשות אליו את עיניהן. לשאלה אם הוא רואה את עצמו ממשיך, התשובה המיידית שלו היא: "אני רואה את עצמי ממשיך בבאר שבע, חוזר להכנות לליגת האלופות ולפתיחת הליגה. אני כבר מחכה. מ־26 בספטמבר אני מחכה".
איפה נראה אותך בעוד שנה?
"על הפודיום, מניף צלחת וסוגר מעגל, בעזרת השם. בטווח הקצר הכי חשוב לי להיות במגרש ולהרגיש שוב את הקהל".

מפרגן מאוד למועדון והקהל שהלך אחריו מהרגע הראשון בכל התהליך שעבר, מגלה שמימנו לו את העו"ד, הטיסות וכל מה שקשור לפרשה תוך כדי תשלום משכורת כרגיל. התיק עלה םמועדון בערך חצי מיליון שקלים.
חילוק הדעות היחיד שמעלה זה שהמועדון דרש ממנו להשעות את עצמו, והוא בהתחלה לא היה מוכן.
מדגיש כמה וכמה פעמים שבאר שבע זה בית.

שלח תגובה