ברדה: "השגתי הכל, עכשיו הגיע הזמן לפנות את הבמה"

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: ברדה: "השגתי הכל, עכשיו הגיע הזמן לפנות את הבמה"

שליחה על ידי yedidel »

כי ברדה זה כל מה שהכדורגלן הישראלי צריך להיות.

הוא כנראה לא השחקן עם הכי הרבה כשרון שגדל כאן, אפילו לא בשנתון שלו בבאר שבע.
אבל מהרגע הראשון עד האחרון בקריירה, הוא נתן את הכל. מקצוען אמיתי, שלא מעגל פינות אפילו לרגע. כזה שמת להיות על המגרש, אבל תמיד יעשה כל מה שצריך למען הקבוצה.
שחקן שעשה קריירה ענקית בבלגיה, משהו שכמובן לא יודעים להעריך פה מספיק.
שחקן שלעולם לא היה לו סוכן בכלל.

שחקן שחזר לישראל לא בשביל לעשות סיבוב דאווין, אלא בשביל לקחת מועדון שאפילו לא גירד פלייאוף עליון לטופ של הטופ.

שחקן שבשיאו לא נספר בנבחרת (כי סה"כ כיכב בבלגיה, מה זה לעומת כל ה"כוכבים" שנשארו כאן בארץ), אבל הלוואי והיה לנו 11 ברדות בנבחרת.

אחד הגדולים. לא רק בבאר שבע.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

לדעתי הולכת להיות היום תפאורה מטורפת,
לא יודע מה הולך להיות ( וטוב שכך, אוהב הפתעות ) אבל כמו שיצא לנו להכיר את האנשים המדהימים בארגון, בטוח שהם מכינים משהו לפנים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אליניב ברדה הוא מודל לחיקוי לכל ילד וההוכחה למשפט "hard work beats talent".
כמובן שבשנותיו היפות נתן אחלה מספרים, אבל הוא ייזכר תמיד כאחד שעשה קריירה על לחימה, נחישות והתמדה.
זו הסיבה שהוא הטביע חותם בכל מועדון ששיחק בו ומיד התחבר לקהל שבדר"כ יודע להעריך מחויבות של שחקנים.
אני חושב שבשנותיו היפות היה יכול למצוא את מקומו בליגה האנגלית, אך בחר להצעיד את גנק לאלופות שזה הישג ענק.
הולך להיות היום בהחלט מרגש.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

מה שהולך להיות היום ביציע זה דבר שלא ראו בישראל. ספק אם בכלל.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גדי כתב:מה שהולך להיות היום ביציע זה דבר שלא ראו בישראל. ספק אם בכלל.
תספר בפרטי, עשית אותי סקרן

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

RedRock כתב:מחר יגיע הרגע שפחדתי ממנו שנים.

23 שנים חלפו מהפעם הראשונה שדרכתי בוסרמיל, מאות משחקים, אלפי קילומטרים, עשרות אלפי דקות בהן אני חי ונושם כדורגל.

בזכות הרבה שחקנים נהניתי לראות כדורגל אבל רק שלושה גרמו לי באמת להתאהב במשחק-
1. חבייר זאנטי
2. סטיבן ג'רארד
3. אליניב ברדה

אתה הצלע השלישית במשולש הזה. האחרון שתולה את הנעליים אבל החשוב מכולם.
לשלושתכם מכנה משותף מאוד מובהק של נאמנות לבית ולמקום. אבל אצלך זה שונה. אתה נאלצת לשמור על נאמנות מרחוק. גורשת מפה בימים אפלים של המועדון אפילו שהתחננת להישאר. נאבקנו יחד איתך ונאלצנו לראות אותך לובש ירוק ועושה סלטות במדים הלא נכונים.
לאן שלא הלכת, בכל פסגה שכבשת, תמיד נשארת אתה. אותו אליה צנוע מב"ש, זה שלא שוכח לרגע מאיפה הוא בא. בשר מבשרנו, אוהד אמיתי מהיציע, אחד שלא התבייש לנסוע בהסעה של ארגון האוהדים למשחק, כזה שירד לדשא לקשור לילד המלווה את הנעליים כי זה ברור מאליו בעיניו.

אליפויות וגביעים בארץ, אליפויות וגביעים בבלגיה, תואר שחקן העונה, תואר מלך השערים בארץ ובבלגיה, השתתפות בליגת האלופות, קפטן זר בקבוצה, הצעה לעבור לאימפריה בדמות בורוסיה דורטמונד – כל אלה לא שינו לרגע את מי שאתה.

נחישות וצניעות.
מילים שחוזרים עליהן כל כך הרבה בהקשר שלך. אתה מגלם את ההגדרה המילונית הכי טובה לצמד המילים האלה. בכל משימה, בכל החלטה ובכל נשימה.
לא במקרה שני שחקנים בטופ העולמי ששווים היום 200 מיליון יורו יודעים לספר כמה היית משמעותי בהתפתחות שלהם. לא במקרה קווין דה ברוינה רץ להחליף איתך חולצה בסיום המשחק של הנבחרת. הרבה ישראלים הרימו גבה והתפעלו. אני לא. כי מי שבאמת עקב אחריך לאורך השנים ידע בבירור שהפכת לדמות לחיקוי ומושא להערצה בכל מקום שבו עברת.
האוהדים של חיפה לא הפסיקו לשיר לך אפילו שלא שיחקת הרבה. הקהל של הפועל ת"א מלא באהבה עד היום. בגנק זכית למעמד של גיבור על, גדול השחקנים הזרים של המועדון וסמל – בלתי נתפס. לנו רק נשאר באותם השנים להביט בגאווה, לעקוב ולהתפלל עמוק בפנים שיבוא יום ותחזור הביתה.
לחזור הביתה. בדיוק אותו חלום שאתה הצהרת עליו במגז** 'שם המשחק', כשאתה בשיא הקריירה. בשיא הטבעיות, במקום לדבר על עוד פסגה אירופאית שאתה מתכנן לכבוש, דאגת להזכיר שהחלום האמיתי הוא לחזור בהמשך הקריירה להפועל ב"ש.

ווינר.
זה בוער בך. הפסד לא קיים אצלך בלקסיקון, הרי הפכת מועדון בלגי שהיה כלום ושום דבר לאימפריה מקומית. לקחת אותו לצ'מפיונס ליג מתוך אמונה ללא גבולות בעצמך ובסובבים אותך.
אבל כל זה מתגמד לעומת מה שקרה ב-2013. החלום התגשם. חזרת הביתה לקבוצה שבורה מנטלית עם יעד ברור והזוי גם יחד – אליפות אדומה.
ממוקד מטרה ננעלת ויצאת לדרך. הגולים במאני טיים, השלושער נגד מכבי, הנגיחה בבלומפילד ואולי יותר מהכל – הריצה עם הכדור למרכז המגרש לחדש את המשחק אחרי שאנחנו משווים נגד בני יהודה בדקה ה90 במשחק חוץ קשה. אתה פה כדי לנצח.
אתה מסיים קריירה מדהימה של שש אליפויות, שישה גביעים, שלוש זכיות באלוף האלופים ועוד שלל תארים אישיים. מבלי להיות בקבוצות הכי עשירות, מבלי להיות בפייבוריטיות – רק חדור באמונה.

סמל, מנהיג, קפטן.
יוזם, דוחף, מעודד, אופטימי, מחולל שינוי אמיתי. מנהיגות הרי לא מקבלים, מנהיגות לוקחים.
ועוד איך שבאת ולקחת, בכל הכוח ובכל מקום שבו שיחקת.
מקצוען, נחוש, ווינר – כל אלה תכונות לא טריוויאליות, אבל נדע למצוא אותן אצל אחרים. להפוך את כל הסובבים אותך לטובים יותר בזכותך – זה כבר שמור למעטי מעט.
הגיבוש בחדר ההלבשה, חיזוק הקשר עם האוהדים, הוויתור על האגו, האמונה ברגעים הקשים, המנהיגות
"את ואנחנו אגרוף אחד, אם את איתי מי יכול עלינו" – אתה ורק אתה הפכת אותנו לאגרוף הזה.
חזק, מלוכד, גאה, מחובר וצנוע. בדיוק כמוך. בדיוק כמו העיר באר שבע.

נסיך (שהפך למלך) לב אדום –
תודה על הכל ותודה למלאך השומר דימה שאתה כאן.
תמיד תהיה מספר 1.
אוהבים אותך לעד.

מדהים ..מזדהה עם כל מילה

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

תהיה היום תפאורה השמורה ליחידי סגולה.כבוד השמור למלכים. חושב על הרגע ויש לי דמעות בעיניים וגרון חנוק.
המלך של טרנר פורש היום.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
Star

שליחה על ידי Star »

נומה? אביטן?
ברדה השחקן הכי טוב בכל הזמנים.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

איזה יום עצוב.
אני זוכר שקניתי שעון עם תמונה שלו בתור ילד בעונה שהוא עזב לחיפה ולמרות שידעתי שאף פעם לא אענוד אותו פשוט רציתי מזכרת ממנו, כבר אז אפשר היה להרגיש שיש בו משהו מיוחד.
אני זוכר את היום שקראתי שהוא חוזר לבאר שבע ואת האימון שהוא הופיע בוסרמיל עם האימונית הכחולה, את הבכורה המחודשת ברמת גן מול בית"ר, לא יאומן שכל זה עבר ונגמר.
שחקן של פעם במילניום, שחקן שגורם לך לאבד תחושת זמן ולחשוב שהוא כאן לנצח, קשה לעכל את זה שפתאום זה נגמר.
אין באמת מילים שיוכלו לתאר כמה אני אסיר תודה, פשוט תודה על הכול קפטן!

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ברור שנבכה היום. אבל היום יותר מתמיד נהיה גאים במי שאנחנו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

בא לי להיות נפקד, אם אני בורח עכשיו אני עוד מספיק.

פשוט לא מאמין שאני לא אהיה ברגע הזה, אאלץ לבכות כאן בלי שאף אחד יבין למה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Noam98 כתב:בא לי להיות נפקד, אם אני בורח עכשיו אני עוד מספיק.

איפה אתה? בא לאסוף אותך

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Noam98 כתב:בא לי להיות נפקד, אם אני בורח עכשיו אני עוד מספיק.

שמעת על גימלים?

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

CrazyRed7 כתב: שמעת על גימלים?
אני ישר מדי לזה, ותכלס ביום רגיל מאמין שהיו מאשרים לי אבל יש משהו גדול שלא יתנו לי להשתחרר ממנו

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Noam98 כתב: אני ישר מדי לזה, ותכלס ביום רגיל מאמין שהיו מאשרים לי אבל יש משהו גדול שלא יתנו לי להשתחרר ממנו
תוקפים בכור?

שלח תגובה