אסי רחמים מנכ"ל מספר 1

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

Re: אסי רחמים מנכ"ל מספר 1

שליחה על ידי אסי, דגים »

צריך גדלות נפש כדי להשלים שהבן שלך לא יקבל הזדמנות בקבוצה שאתה מנהל. צריך להיות סופר מקצועי וסופר ממוקד מטרה בשביל שזה יעבור בלי לפגוע במרקם העבודה. אסי רחמים ענק, לא סתם צעקנו לו דגייייייים
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אז אולי הגיע הזמן להחליף תמונה לפחות? אם לא את שם המשתמש שלך כולו?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

8red כתב:אז אולי הגיע הזמן להחליף תמונה לפחות? אם לא את שם המשתמש שלך כולו?
לעולם לא!
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

עכשיו זה רשמי - במועדון נפרדו רשמית מהמנכ"ל אסי רשמים.
מבחינתי מדובר באבידה גדולה למועדון, מי שנחשף למועדון ולדברים שהתרחשו בו יודע כמה העבודה שלו הייתה אדירה.
אחלה אסי.

________________________________________________________________________________________

אסי רחמים פורש מתפקידו כמנכ"ל הפועל "מחסני השוק" באר שבע לאחר 11 שנים בתפקיד. אסי, אחד משחקני הבית המזוהים ביותר עם המועדון, החל את תפקידו כמנכ"ל בינואר 2010, לאחר כשנה וחצי בה היה מאמן השוערים של הקבוצה. קודם לכן, שיחק כשוער הקבוצה במשך 17 שנים מתוך 21 שנות פעילות כשחקן בוגרים. במשך כ-4 שנים היה קפטן דומיננטי בקבוצה, האהוב על השחקנים והאוהדים.
במהלך כהונתו, המועדון רשם הישגים משמעותיים בכדורגל הישראלי וצבר ניסיון רב באירופה. הקבוצה זכתה בתארים רבים בזירה הישראלית: שלוש אליפויות רצופות, פעמיים זכייה באלוף האלופים, זכייה בגביע הטוטו וגביע המדינה. במשך 8 עונות ברציפות המועדון משתתף במפעלים האירופיים, כולל העפלה היסטורית לשלב 32 הגדולות של הליגה האירופית ושתי עונות בהן הקבוצה השתתפה בשלב הבתים. בתקופתו של אסי בוצע המעבר מוסרמיל למתחם האימונים החדשני ה"בית האדום" וכן בוצעו שינויים ארגוניים רבים וביניהם התרחבות הצוות הניהולי.
אסי רחמים אמר במעמד הפרישה: "ישנם רגעים שמילים קטנות מלתאר. המעמד הזה, בו אני מסיים את תפקידי כמנכ"ל המועדון אותו בילדותי הערצתי, בו גדלתי והתעצבתי והיה לי לבית ומרכז חיי, הוא כזה. ברגע זה, הדבר הראשון שאני רוצה הוא לומר תודה.
תודה על חוויות בלתי נשכחות – מעטים האנשים שזוכים לחוות שיאים מרגשים כאלה במקומות שהם כל כך אוהבים. תודה לאוהדים היקרים שלנו, אותם אוהדים שהייתי חלק מהם בילדותי, שזכרונות הכדורגל הראשונים שלי הם איתם בשער 6 בוסרמיל. אוהדים שמלווים את הקבוצה בטוב וברע, מימי שישי בליגה הלאומית ועד למילאנו וגלזגו. האנשים שעוצרים ואומרים מילה טובה, מחבקים, מדברים על הקבוצה בכל הזדמנות ונושמים את הפועל באר שבע בכל רגע.
תודה למשפחה שלי, שנתנה לי את האפשרות לתת את כל כולי למועדון הזה. תודה לחגית, אשתי ולילדיי: רון, רז ושיר, על שתמכו בי לאורך השנים, כל פעם באתגר אחר. תודה לעובדים המסורים שזכיתי לעבוד איתם לאורך השנים ונותנים את כל כולם למען המועדון, לצוותים המקצועיים ולשחקנים בעונות השונות. לכולכם מקום חם בליבי לעד.
תודה רבה לאלונה על האמון הרב בי לאורך השנים. תודה על צעידה משותפת אל עבר רגעים קסומים, חוויות מרגשות והגשמת היעדים להם חתרנו. תודה על חברות אמיתית, על תמיכה הדדית ועל דרך ארוכה שבוודאי לא מסתיימת.
הפועל באר שבע תישאר לעד בדמי, בנשמתי ובתפילותיי להצלחתה בכל משחק ומשחק".
נשיאת המועדון, אלונה ברקת:
"אסי היקר,
נפגשנו ביומי הראשון בהפועל באר שבע לפני 14 שנים, ומאז לא נפרדו דרכינו: כשחקן וקפטן, כמאמן בצוות המקצועי וכמנכ״ל. הבטחת לי ביום הראשון, כדרכך לקמץ במילים, ש"יהיה בסדר". אז אחרי דרך כל כך ארוכה שלנו יחד, אני יכולה לומר בפה מלא שהיה הרבה יותר מ"בסדר". הייתה עלייה לליגת העל, היו אליפויות, היה גביע, היו מסעות מופלאים באירופה - וכולם רשומים על שמך.
אסי שלנו, ניחנת בהרבה תכונות שהן מצוינות, שאיפה לשלמות, ירידה לפרטים הכי קטנים, צניעות אינסופית ואהבה לאנשים, למועדון ולמשחק. אבל התכונה שאני רוצה לציין היום היא השקט וקור הרוח שלך. לא רק שאתה קר רוח – בהצלחות ובאכזבות – אתה תמיד יודע להשרות את השקט וקור הרוח על כל הסביבה. בכל פעם שיש קושי, אכזבה או חלילה משבר – אתה שם להרים את כולנו, להסתכל קדימה ולא לוותר.
אסי יקר, כשאתה יוצא לדרך חדשה אני רוצה רק להגיד לך תודה. תודה גדולה על מה שהיית למועדון הזה, תודה על מה שאתה ותודה על כל מה שתהיה עבור המועדון ועבורי אישית. אסי, אתה הולך אבל לא עוזב. דע לך שלעולם ועד תהיה חלק מהמועדון הזה, כי כמו שאומרים, אפשר להוציא את הילד – איזה ילד, את הגבר – מהפועל באר שבע אבל אי אפשר להוציא את הפועל באר שבע מאסי.
אז אסי, בהצלחה, עוד נשוב וניפגש, ורק תדע שאני מעריכה ואוהבת אותך מאד".
תודה לך, אסי ❤❤❤

תמונה
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 31 מאי 2021, 11:26, נערך 2 פעמים בסך הכל.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מעניין מה קרה בניהם, אין מצב שסתם כזה הוא יעזוב את התפקיד.

בכל מקרה, תודה על הכל🙏🏼
בהצלחה בהמשך הדרך❤

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

למה אין מצב? תפקיד קשה ושוחק... אין רגע דל (יהושוע...), וגם אין ביטחון להמשך

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מעל הכל נזכור את האדם שהוא.
משאיר נעליים גדולות. תודה על הכל והמון הצלחה בהמשך!!

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

מאז יוסי אורה לא היה מנכל כזה

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

היה נכס גדול

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אהבתי אותו מאוד כבר אז,כשחקן. העזיבה שלו סימלה את תחילת המפולת . יש לי הרגשה שלא פשוט יהיה להיכנס לנעליו,בגלל האישיות המיוחדת שלו. בהצלחה איש יקר!!!!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

רגע מרגש מאוד.
תודה אסי על הכל ובהצלחה בהמשך בכל אשר תבחר לעשות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אחלה אסי שבעולם.
בשקט שלו עשה עבודה מופלאה בלי יותר מדי יח"צ,התחיל חלש ועלה לפסגה שאפו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

המינוי שלו בזמנו הרים הרבה גבות, אבל הוא עשה עבודה נפלאה ובשקט.
מדהים המעבר בין המשבר כרטיסים בזמנו עם לונה טורס לארגון המופתי בכניסה לטרנר ובמשחקים האירופאיים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

פרק 216: *האס - אסי רחמים פותח הכל*

ראיון מקיף עם מנכ"ל הפועל באר שבע היוצא, אסי רחמים, שמספק הצצה נדירה ומפוכחת למועדון אותו ניהל עד לא מזמן.

◀️ בסאונדקלאוד: https://soundcloud.com/sportcast7/216a

◀️ ביוטיוב: https://youtu.be/rMfb01S5LwI

◀️ באפל: https://apple.co/374auoq

◀️ באנקור: https://anchor.fm/sportcast7/episodes/216----e145q62

◀️ בספוטיפיי: https://open.spotify.com/episode/7kj8iE ... l_branch=1
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

הרבה הצלחה!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה