אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
talb55

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי talb55 »

ForeverRed כתב:
01 ספטמבר 2022, 10:30
זה לא ההפסד, זאת היכולת.
אתה עולה למשחק בית ראשון לעונת 22-23 ואשדוד לוחצת אותך גבוה ולא מאפשרת לך לחבר שני פסים.
בראייה קדימה זה לא צפוי להשתנות דרסטית. יש יותר מדי משחקים ואי אפשר לשחק בהרכב מלא בכל משחק. זה אומר שאותם יחזקאלים, יוספים ואנסות ימשיכו לקבל דקות ולהסריח את הדשא על חשבוננו.
וזה נורא חבל כי יש בסיס טוב שעם עוד 2-3 שחקנים איכותיים היה נראה אחרת. משקיעים כל כך הרבה כסף ואנרגיה ומשליכים הכל לפח במקום להשלים את העבודה.
תמיד חסר לנו הגרוש ללירה.
אתמול היה בילד אפ מושלם במחצית הראשונה. למעט הטעות של מדמון, לא יודע על איזה לחץ ושני פסים אתה מדבר…

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

talb55 כתב:
01 ספטמבר 2022, 13:50
אתמול היה בילד אפ מושלם במחצית הראשונה. למעט הטעות של מדמון, לא יודע על איזה לחץ ושני פסים אתה מדבר…
כנראה שלא צפינו באותו משחק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
01 ספטמבר 2022, 14:23
לדעתי מאז הכניסה של באריירו ועד סיום המחצית/ההרחקה היינו שווים גם יותר משער אחד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
01 ספטמבר 2022, 14:44
לדעתי מאז הכניסה של באריירו ועד סיום המחצית/ההרחקה היינו שווים גם יותר משער אחד.
דיברתי על הפתיחה.
הגול של אשדוד + החילוף שינו את המשחק.
גם נגד ביתר זה נראה רע עד שהגיעו הגולים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
01 ספטמבר 2022, 14:23
מאז שבריירו נכנס השתלטנו על המשחק והיינו יכולים לסיים ב2-1.
ההרחקה שיבשה את המשחק שלנו.
זה לא תירוץ כי קבוצות ב10 שחקנים יכולות לנצח.
נראנו על הפנים במחצית השנייה, עד הכניסה של שאפי
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

לדעתי שיחקנו לא רע מחצית שניה.
הבעיה העיקרית שלנו שעל כר הדשא לא היו שחקנים שהם בכושר הבקעה:
מיכה-לא כובש
ברירו-כמעט שלא
אנסה-במשחקים שיש שטח
סוילימני-בינתיים לא מאיים מספיק
אליאס-לא כובש
אלחמיד-לא
ויטור-רק בקרנות ומצבים נייחים

מה הסיכוי שנכבוש גול שיש בסגל הזה אולי 4 שחקנים שמסוגלים להבקיע שאחד מהם זה חטואל שלא שיחק.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

חייב להגיד ששמעתי את הפודקאסט שלכם, ולאחרונה קצת עצרתי.
קודם כל אני יודע שאתם עושים עבודה מטורפת ומשקיעים, ובכל זאת חשוב לי להגיד לכם כמה דברים, כי אכפת לי מכם, ואני חושב שחשוב שסביב המועדון יהיו אוהדים ואנשי מקצוע שיחשבו בצורה יותר מקצועית על המשחק.

ראשית, משהו בדינמיקה ביניכם מעט שכונתית בעיני. נכון זה פודקאסט, וצריך להיות שובב וקליל, אבל לפרקים אני מרגיש כאילו אתם יושבים על סיגריה במרפסת של אחד מכם.
שנית, ויותר מאכזב בעיני, היא ההיצמדות לסטטיסטיקה יבשה ומשעממת, ראיה מאוד שטחית של המשחק והדבר שהכי מבאס אותי, היסחפות לדעה הרווחת של אחרון האוהדים שמקטין את יוספי ודדיה - בעיני בצורה מוגזמת. דווקא אנשי מקצוע וכאלה שצמחו משם צריכים להיות יותר מאוזנים, לדעתי בכל אופן.
בגלל הסטטיסטיקה והראיה השטחית קטלגתם משחקים ושחקנים מסויימים כטובים או רעים, ללא הסתכלות רחבה. כחלק מזה, וכאן אני מתקשר לפוסט שכתבתם, אני מצפה שתסתכלו בצורה רחבה גם על הסיטואציה בה נמצאים אליניב, מאור ושאר אנשי המקצוע המחליטים במועדון. כיום הקבוצה משחקת 4 משחקים ב-9 ימים. רוטציות חיבות להיות, ציוותים משונים חייבים להיות, וסיכונים חייבים להיות (גם כזה שסומך על מרטינש המנוסה שידע להרים את מדמון לידו - ולא יעשה לו הנחות בדמות זריקה על המאמן. אגב האם לקחתם בחשבון את זה שמרטינש פצוע + בקצה משחקים נגד חיפה ורוצים קישור דפנסיבי וחזק ולכן אליאס ובריירו שיחקו ראשונים - כדי לתת להם אוויר לשבת). איך אמר מישהו מפודקאסט מצליח מאוד בהקשר של בכר - ההרכב שישחק היום צריך לקחת בחשבון את מספר הדקות שהשחקן ויתר השחקנים שיחקו במשחק הקודם, ואת מספר הדקות שהוא עתיד לשחק במשחק בשבת. כלומר בכל משחק אתה מסתכל בו זמנית על 3 אם לא 4 משחקים.
עכשיו תגידו לי אתם, האם זה מקצועי לבוא ולבקר ציוותים, בקבוצה שבנויה גם ככה לא בצורה הכי אידיאלית..

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

talb55 כתב:
01 ספטמבר 2022, 17:43
קודם כל אני יודע שאתם עושים עבודה מטורפת ומשקיעים, ובכל זאת חשוב לי להגיד לכם כמה דברים, כי אכפת לי מכם, ואני חושב שחשוב שסביב המועדון יהיו אוהדים ואנשי מקצוע שיחשבו בצורה יותר מקצועית על המשחק.

ראשית, משהו בדינמיקה ביניכם מעט שכונתית בעיני. נכון זה פודקאסט, וצריך להיות שובב וקליל, אבל לפרקים אני מרגיש כאילו אתם יושבים על סיגריה במרפסת של אחד מכם.
שנית, ויותר מאכזב בעיני, היא ההיצמדות לסטטיסטיקה יבשה ומשעממת, ראיה מאוד שטחית של המשחק והדבר שהכי מבאס אותי, היסחפות לדעה הרווחת של אחרון האוהדים שמקטין את יוספי ודדיה - בעיני בצורה מוגזמת. דווקא אנשי מקצוע וכאלה שצמחו משם צריכים להיות יותר מאוזנים, לדעתי בכל אופן.
בגלל הסטטיסטיקה והראיה השטחית קטלגתם משחקים ושחקנים מסויימים כטובים או רעים, ללא הסתכלות רחבה. כחלק מזה, וכאן אני מתקשר לפוסט שכתבתם, אני מצפה שתסתכלו בצורה רחבה גם על הסיטואציה בה נמצאים אליניב, מאור ושאר אנשי המקצוע המחליטים במועדון. כיום הקבוצה משחקת 4 משחקים ב-9 ימים. רוטציות חיבות להיות, ציוותים משונים חייבים להיות, וסיכונים חייבים להיות (גם כזה שסומך על מרטינש המנוסה שידע להרים את מדמון לידו - ולא יעשה לו הנחות בדמות זריקה על המאמן. אגב האם לקחתם בחשבון את זה שמרטינש פצוע + בקצה משחקים נגד חיפה ורוצים קישור דפנסיבי וחזק ולכן אליאס ובריירו שיחקו ראשונים - כדי לתת להם אוויר לשבת). איך אמר מישהו מפודקאסט מצליח מאוד בהקשר של בכר - ההרכב שישחק היום צריך לקחת בחשבון את מספר הדקות שהשחקן ויתר השחקנים שיחקו במשחק הקודם, ואת מספר הדקות שהוא עתיד לשחק במשחק בשבת. כלומר בכל משחק אתה מסתכל בו זמנית על 3 אם לא 4 משחקים.
עכשיו תגידו לי אתם, האם זה מקצועי לבוא ולבקר ציוותים, בקבוצה שבנויה גם ככה לא בצורה הכי אידיאלית..
מסכים מאוד, אני גם הפסקתי קצת לאחרונה בגלל אותה סיבה שכמעט כל הפודקאסט זה לעבור על הנתונים היבשים של שחקן, שזה נחמד, אבל הייתי רוצה שירשו יותר לעומק הדברים.
דווקא בקטע של השכונתיות אני לא מרגיש את זה אישית.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

talb55 כתב:

קודם כל תודה על הפידבק, מעריכים את זה מאוד וזה יעבור לחברי הפודקאסט.
חשוב גם להגיד שהפודקאסט בא לייצר שיח מקצועי סביב הקבוצה לא רק עבור מי שגם ככה מדבר מקצועי, אלא גם לחבר קצוות אחרים של הקהל שעבורם פרק שאין בו כמה דקות של צחוקים הוא יותר מדי.
מסכים שלפעמים יש התפזרות וגם אני לפעמים לא מסכים עם הנאמר.
בקשר לפוסט שאותו אני כתבתי אז אני יכול להגן עליו.
לדעתי לבחור ציוותים למשחק ספציפי זה כמו לבנות איזשהי נוסחה שבתוכה צריכים להיות כל מני שיקולים שהשלושה העיקריים הם מנוחה לשחקנים, איכות וסגנון.
לדעתי בסט השיקולים של הצוות המקצועי יש ממש התעלמות מנושא הסגנון וזה בולט בעיקר בקישור אבל גם בחוליית ההתקפה. אנחנו מדברים כל הזמן בינינו ופעם אחר פעם מרגיש לנו גם בהקשר של הרכש וגם בהקשר של ההרכבים שאין התייחסות לשיקול הזה.
מרגיש לנו שהצוות המקצועי רואה קשר כקשר, חלוץ כחלוץ ולא מסתכל מספיק על סגנונות ועל איכויות ברזולוציה מספיק קטנה.
ראייה שלשיטתנו היא חד מימדית ובינארית מדי.
הבעיה היא לא בעצימות הרוטציה אלא בדרך שבה היא מיושמת, כלומר מדמון ומרטינש צריכים לשחק, אין עם זה בעיה. אבל לא אחד עם השני, בריירו ואליאס צריכים לשחק אבל לא אחד עם השני.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

YallaHapoel כתב:
01 ספטמבר 2022, 18:37
קודם כל תודה על הפידבק, מעריכים את זה מאוד וזה יעבור לחברי הפודקאסט.
חשוב גם להגיד שהפודקאסט בא לייצר שיח מקצועי סביב הקבוצה לא רק עבור מי שגם ככה מדבר מקצועי, אלא גם לחבר קצוות אחרים של הקהל שעבורם פרק שאין בו כמה דקות של צחוקים הוא יותר מדי.
מסכים שלפעמים יש התפזרות וגם אני לפעמים לא מסכים עם הנאמר.
בקשר לפוסט שאותו אני כתבתי אז אני יכול להגן עליו.
לדעתי לבחור ציוותים למשחק ספציפי זה כמו לבנות איזשהי נוסחה שבתוכה צריכים להיות כל מני שיקולים שהשלושה העיקריים הם מנוחה לשחקנים, איכות וסגנון.
לדעתי בסט השיקולים של הצוות המקצועי יש ממש התעלמות מנושא הסגנון וזה בולט בעיקר בקישור אבל גם בחוליית ההתקפה. אנחנו מדברים כל הזמן בינינו ופעם אחר פעם מרגיש לנו גם בהקשר של הרכש וגם בהקשר של ההרכבים שאין התייחסות לשיקול הזה.
מרגיש לנו שהצוות המקצועי רואה קשר כקשר, חלוץ כחלוץ ולא מסתכל מספיק על סגנונות ועל איכויות ברזולוציה מספיק קטנה.
ראייה שלשיטתנו היא חד מימדית ובינארית מדי.
הבעיה היא לא בעצימות הרוטציה אלא בדרך שבה היא מיושמת, כלומר מדמון ומרטינש צריכים לשחק, אין עם זה בעיה. אבל לא אחד עם השני, בריירו ואליאס צריכים לשחק אבל לא אחד עם השני.
תודה גם לך על התשובה הענינית, מקווה שלא הייתי נוקשה מדי, ואם כן אני מתנצל.
מקצועית, אני חושב שזה מאוד קשה למצוא את המתכון הנכון, בטח שהקבוצה מאוד מוגבלת בקישור.
בסופו של דבר בריירו ואליאס שיחקו נגד בית״ר, ולא פתחו נגד אשדוד, אני מאמין כמטרה לשמור עליהם לקראת חיפה. אנחנו לא יודעים מה כשירותו של מרטינש וגם לגבי מדמון עוד קשה לקבוע.
זאת הסיבה שאני מחבב את יוספי, כי על כל מגרעותיו, הוא עדין הכי יצירתי מבין הקשרים שלנו בשני צידי המגרש.
לגבי הצימוד אליאס-בריירו. אני מהתומכים הראשונים בשילוב של שניהם יחד, שכן הקשר השלישי מיכה או ספורי מאוד בעייתים בעמידה טקטית קבוצתית. אם זאת אני כן חושב, ששווה לפתוח עם שניהם אם מרוויחים את השלישי אבל זה דורש מספורי/מיכה להיות הרבה יותר קבוצתיים בהגעה אחורה ובהנעת הכדור.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

לאחרונה התחלתי לשמוע, ודווקא כיף לשמוע תוכנית שגם מספקת נתונים כדי לבסס את הניתוחים המקצועיים.

נ.ב 1
יש לכם את הפתיח הכי טוב בהיסטוריה.

נ.ב 2
ההחלטה להקליט ישר אחרי משחקי חוץ היא הברקה. אני רק מציע לכם לשתף בכמה שיותר מקומות כדי שזה יגיע לכולם, אבל עצם המחשבה על שידור כשהרבה אוהדים בדיוק נוסעים הביתה והכל עוד טרי הוא הברקה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

talb55 כתב:

לא מסכים עם הניתוח שלך.
אני ואחרים כאן דיברנו בדיוק על אותם דברים שעלו בפוסט, שגם אם עושים רוטציה, צריך איזון בהרכב שעולה.
קישור של מדמון - מרטינש - מיכה הוא רך ולא מאוזן.
התקפה של אנסה ויחזקאל היא לא איכותית מספיק ולא יצרתית מספיק.
אפשר לעשות רוטציה ועדין לעלות עם אחד מבין בריירו/אליאס, סולימאני/חמד ושפי/חטואל.
לא רוצה לפגוע באשדוד, כי בן שמעון מאמן טוב שתמיד מקשה עלינו, אבל אין שום סיבה שנפסיד להם בבית ונראה כל כך לא מאוזנים גם אם עושים רוטציה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 ספטמבר 2022, 08:01
לא מסכים עם הניתוח שלך.
אני ואחרים כאן דיברנו בדיוק על אותם דברים שעלו בפוסט, שגם אם עושים רוטציה, צריך איזון בהרכב שעולה.
קישור של מדמון - מרטינש - מיכה הוא רך ולא מאוזן.
התקפה של אנסה ויחזקאל היא לא איכותית מספיק ולא יצרתית מספיק.
אפשר לעשות רוטציה ועדין לעלות עם אחד מבין בריירו/אליאס, סולימאני/חמד ושפי/חטואל.
לא רוצה לפגוע באשדוד, כי בן שמעון מאמן טוב שתמיד מקשה עלינו, אבל אין שום סיבה שנפסיד להם בבית ונראה כל כך לא מאוזנים גם אם עושים רוטציה.
משה יקר, דיברתם בדיעבד.
התקפה של ספורי, מיכה ויחזקאל הספיקה משחק קודם. לגבי מדמון ומרטינש, כתבתי, הכי קל להגיד שאי אפשר לשחק עם שניהם יחד, אבל משחקן בן 33 ציפיתי ליותר מנהיגות ודומיננטיות כשהוא משחק ליד מדמון, בטח בקאדר קישור עם 3 שחקנים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

talb55 כתב:
02 ספטמבר 2022, 09:45
משה יקר, דיברתם בדיעבד.
התקפה של ספורי, מיכה ויחזקאל הספיקה משחק קודם. לגבי מדמון ומרטינש, כתבתי, הכי קל להגיד שאי אפשר לשחק עם שניהם יחד, אבל משחקן בן 33 ציפיתי ליותר מנהיגות ודומיננטיות כשהוא משחק ליד מדמון, בטח בקאדר קישור עם 3 שחקנים.
אני אישית כתבתי את זה בזמן אמת עוד לפני תחילת המשחק והטעויות של מדמון שלא היו קשורות לעובדה שאשדוד כל פעם הגיעו אלינו עם הפנים לשער.
גם התקפית, לא הבנתי איך כל הארבעה (שפי, חטואל, סולימאני וחמד) סופסלו.

שלח תגובה