להזכירכם: כבר העונה הפחתת 10 נקודות על פריצה לשדה המגרש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

להזכירכם: כבר העונה הפחתת 10 נקודות על פריצה לשדה המגרש

שליחה על ידי ג'וני »

https://www.nrg.co.il/online/3/ART1/878 ... 1&tmp=5618" onclick="window.open(this.href);return false;

אני כמעט בטוח שאף אחד מבאר שבע לא יפרוץ למגרש אבל חייבים לציין להתריע ולפרסם כי מספיק שכמה טמבלים ירוצו פנימה וכולם ירוצו אחריהם.

סמל אישי של משתמש
ניב

Re: להזכירכם: כבר העונה הפחתת 10 נקודות על פריצה לשדה המגרש

שליחה על ידי ניב »

לא רואה סיבה מספיק טובה לפרוץ לדשא.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

ברור שיפרצו לדשא, זה די צפוי וכבר מדברים על זה, אולי עכשיו יחשבו פעמיים...

10 נקודות עונש? אובדן גביע ואליפות? הם נפלו על כל הראש!!! זה מוגזם, מפגר ומיותר. לא מדובר במשהו אלים, אלא פרץ שמחה של אלפי אנשים שבמשך שנה מלווים באופן כמעט דתי קבוצה, מוציאים כסף ורוצים רק לשמוח עם קבוצתם.

רק דיבור מאסיבי ואזהרות מהעונש אולי יפחיתו את כמות האוהדים שירדו לדשא ואולי (אופטימיות זהירה) ימנעו זאת.

בלי שום קשר לדעתי במשחק עלייה ומשחק אליפות לא צריך לעשות עניין מירידת אוהדים לדשא כל עוד זה קורה בדקות הסיום ולא פוצץ משחק או סיכן מישהו.

סמל אישי של משתמש
liraninhio

שליחה על ידי liraninhio »

אז בעצם אם וכאשר אוהדי חיפה ירדו לדשא ירד להם נק'
אז אנחנו נעקוף אותם בטבלה או מה...?

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

עדי, אולי זה יגרום לך לחשוב פעמיים:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 40,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
עשרות אוהדי בית"ר נפצעו בטדי.

https://www.nrg.co.il/online/3/ART/856/052.html" onclick="window.open(this.href);return false;
סיפורו של אמיר רנד.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

בלי שטויות, בקיצור.

הכל יתגמד אם חלילה מישהו יפצע או שהקבוצה תנזק ותסחב איתה "נדוניה" (ע"ע בית"ר י-ם) לעונה הבאה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

מה הבעיה אם פורצים לדשא לאחר הסיום? פותחים את השערים ונכנסים למגרש. בלי פצועים, בלי בעיות. הפועל פ"ת והכח ר"ג עשו את זה שנה שעברה במשחק העלייה שלהם, ולא הורידו להם אפילו נקודה, וגם לא הזהירו אותם.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

חבל, למה רק 10...צריך לפחות 20.

מצטער, זה יכול להיות כיפי ונחמד אבל זה לא שווה את זה...יש מיליון דרכים אחרות להתפרק וליהנות.

משהו שעלול לגרום לפגיעה פיזית ברמה קשה (אמיר רנד, בית"ר, הילסבורו - להבדיל אלף אלפי הבדלות ובכל זאת) פשוט לא שווה את זה.

עדי, כל הכבוד לאותם אלפים שמלווים את הקבוצה שנים, כל הכבוד על ההשקעה הכספית, על הרצון לשמוח...אבל אפשר לעשות את זה גם בערב באיזור מוסדר ונורמלי.

סמל אישי של משתמש
נאור סייס
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי נאור סייס »

אליק כתב:חבל, למה רק 10...צריך לפחות 20.

מצטער, זה יכול להיות כיפי ונחמד אבל זה לא שווה את זה...יש מיליון דרכים אחרות להתפרק וליהנות.

משהו שעלול לגרום לפגיעה פיזית ברמה קשה (אמיר רנד, בית"ר, הילסבורו - להבדיל אלף אלפי הבדלות ובכל זאת) פשוט לא שווה את זה.

עדי, כל הכבוד לאותם אלפים שמלווים את הקבוצה שנים, כל הכבוד על ההשקעה הכספית, על הרצון לשמוח...אבל אפשר לעשות את זה גם בערב באיזור מוסדר ונורמלי.
ומה הבעיה עם זה בצורה מסודרת אחרי סיום המשחק ? עם פתיחת שערים והכול מסודר.
מה הבעיה פה אני לא מבין לא יהיה שום נזק וזה ב-100%.
אבי לוזון מנסה להרוס פה את כול החוויות ביציעים ואתם עוד תבינו את זה, הוא מנסה לבנות פה קהלים חדשים משהו בדומה לאנגלים, נקווה שעוד כמה שנים לא יאסרו על הכנסת תופים או שלטים.
הילסבורו עד כמה שידוע לי האוהדים לא קשורים לאירוע הטרגי הזה הם רק ניפגעו בעצם אלו שגרמו לזה זה היו המשטרה לא ?
הם אלה שדחסו את כול האליפ ביציע אחד וד"א במשחק הזה היה עדיף שהם יפרצו לדשא בשביל שיצילחו לא להימחץ אבל המשטרה דחפה את אותם האוהדים שפרצו בחזרה ליציע.
Youll never walk alone, Hapoel beer sheva

רק הפועל !

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

נאור סייס כתב: ומה הבעיה עם זה בצורה מסודרת אחרי סיום המשחק ? עם פתיחת שערים והכול מסודר.
מה הבעיה פה אני לא מבין לא יהיה שום נזק וזה ב-100%.
אבי לוזון מנסה להרוס פה את כול החוויות ביציעים ואתם עוד תבינו את זה, הוא מנסה לבנות פה קהלים חדשים משהו בדומה לאנגלים, נקווה שעוד כמה שנים לא יאסרו על הכנסת תופים או שלטים.
הילסבורו עד כמה שידוע לי האוהדים לא קשורים לאירוע הטרגי הזה הם רק ניפגעו בעצם אלו שגרמו לזה זה היו המשטרה לא ?
הם אלה שדחסו את כול האליפ ביציע אחד וד"א במשחק הזה היה עדיף שהם יפרצו לדשא בשביל שיצילחו לא להימחץ אבל המשטרה דחפה את אותם האוהדים שפרצו בחזרה ליציע.
הבעיה היא ששערי הירידה לדשא מאוד קטנים, כמות הצופים עצומה והלחץ בירידה לדשא והרצון להיות "הראשון" יגרמו לבלאגן. מעבר לזה, למה שזאת תהיה נורמה מקובלת? מה כל כך הגיוני בזה? מעבר להרס של השערים לרוב והדשא כמובן.
בנוסף, השוטרים אף פעם לא יוכלו להבטיח את בטיחות האוהדים ולכן לא יאשרו את זה, אז ייקח להם זמן עד שהם ייקלטו שהם חייבים לפתוח ובינתיים יהיו פצועים.

בעניין הילסבורו אתה צודק, אם המשטרה היתה פותחת את השערים זה היה נמנע (חלקית). אבל הכוונה שלי באזכור האירוע היתה להבהיר מה יכול לגרום לחץ ביציעי כדורגל.
הרי גם אמיר רנד אולי היה ניצל מנזק לכל החיים אם היו נותנים לאוהדי חיפה לפרוץ בדקה ה-80 לדשא...

בסופו של דבר הכי נוח להפיל את התיק על המשטרה כי הם אנשי הסדר (ואני ממש לא מהמעריצים הגדולים של כח השיטור...) אבל למה מראש להטיל עליהם משימה קשה כל כך? קודם שיהיה להם מספיק אומץ להיכנס ליישוב בדואי...

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

לדעתי העונש הוא רק אם זה במהלך המשחק. אחרי שריקת הסיום לא מעניין אותם יותר שהמועדון יעשה כרצונו אם בא לו לפתוח את השערים...

טוב ניב, אמרתי כל עוד אף אחד לא נפצע... כבר יצא לי להיות במשחקים שירדו לדשא והכל היה בסדר. כל עוד המשטרה לא מתעקשת ופותחת את השערים ברגע שזה מתחיל זה זורם חלק כמו נהר אבל שוב, ברור שלא שווה שמישהו ייפצע. לי זה עדיף, שלא ידרסו אותי עם המצלמה על הדשא :-)

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

צריך בסוף המשחק לפתוח את כל המעברים ולתת לקהל להיכנס לאט לאט !!!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
נאור סייס
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי נאור סייס »

אליק כתב:
הבעיה היא ששערי הירידה לדשא מאוד קטנים, כמות הצופים עצומה והלחץ בירידה לדשא והרצון להיות "הראשון" יגרמו לבלאגן. מעבר לזה, למה שזאת תהיה נורמה מקובלת? מה כל כך הגיוני בזה? מעבר להרס של השערים לרוב והדשא כמובן.
בנוסף, השוטרים אף פעם לא יוכלו להבטיח את בטיחות האוהדים ולכן לא יאשרו את זה, אז ייקח להם זמן עד שהם ייקלטו שהם חייבים לפתוח ובינתיים יהיו פצועים.

בעניין הילסבורו אתה צודק, אם המשטרה היתה פותחת את השערים זה היה נמנע (חלקית). אבל הכוונה שלי באזכור האירוע היתה להבהיר מה יכול לגרום לחץ ביציעי כדורגל.
הרי גם אמיר רנד אולי היה ניצל מנזק לכל החיים אם היו נותנים לאוהדי חיפה לפרוץ בדקה ה-80 לדשא...

בסופו של דבר הכי נוח להפיל את התיק על המשטרה כי הם אנשי הסדר (ואני ממש לא מהמעריצים הגדולים של כח השיטור...) אבל למה מראש להטיל עליהם משימה קשה כל כך? קודם שיהיה להם מספיק אומץ להיכנס ליישוב בדואי...
זה ברור שיכול להיות פצועים, זה תלוי איך המשטרה נערכת לזה (וכן זה הכול אמור ליפול אליהם כי זה העבודה שלהם אין מה לעשות).
עם ידעו איל הערך לזה, תאמין לי לא יקרה כלום.
ואתה בוחר להביא דווקא את המקרים הקשים שבאם ניפצעו אנשים.
אתה רוצה להגיד לי שבכול הפעמיים שקבוצה זכתה באליפות\גביע והאוהדים פרצו למגרש ניפצעו אוהדים ? אני בטוח שלא.
טוב זה לא משנה, עם זה כבר הוחלט אין לי כל כך מה לעשות אני פשוט אומר שחבל, כבר חשבתי על איך לחגוג עם השחקנים (לא בבימות ממש לגעת בהם ולחבק אותם).
Youll never walk alone, Hapoel beer sheva

רק הפועל !

סמל אישי של משתמש
ליאור עזרא
Title: CrazyRed

שליחה על ידי ליאור עזרא »

מקרה אמיר רנד גרם להתאחדות להוריד את הגדרות לגובה שיש קיום במגרשים, כמו בחו"ל, למקרה ש...

וכל השמחה האמיתית היא לפרוץ לדשא בסוף המשחק עלייה/אליפות...
לא דקה 89
סוף המשחק!
רוצים אצטדיון חדש!

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

צריך בסוף המשחק לפתוח את כל השערים ולתת לקהל להיכנס.

שלח תגובה