סיכום עיקרי פגישת נציגי האוהדים עם הנהלת הקבוצה.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

סיכום עיקרי פגישת נציגי האוהדים עם הנהלת הקבוצה.

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אמש במשרדי האגודה נערכה פגישת הערכות למשחק העלייה הצפוי בשישי הקרוב בע"ה, בין נציגי האוהדים להנהלת המועדון.
מהנהלת הקבוצה נכחו המנכ"ל אבי שכטר, מנהל השיווק קובי וקנין, וכן הדוברת ציפורה חלפון. הרכב נציגות האוהדים כלל נציגים משני מועדוני האוהדים השונים, "קרייזי רד" ו"הקאמלס".

בפגישה שהתארכה עד מאוחר, נידונו דרכים שונות לשיווק המשחק, וכן ההערכות לכל התפאורה והקרנבל ביציעים.

סיכומם של דברים:

*מחירי הכרטיסים למשחק הקרוב יוזלו כדי 40 ש"ח לבוגר, 30 ש"ח לסטודנט ו-20 ש"ח לחייל/נוער/ילדים/נשים (די מאכזב לטעמי. כל נסיונות השכנוע כי מדובר במשחק בו חייבים להתעלות מעל שיקול כלכלי רגעי, בבחינת הזדמנות חד פעמית שלא תחזור שניתן למנפה בצורה חסרת תקדים להחזרת אלפי אוהדים רדומים, כאלה שגם השינוי הניהולי במועדון לא החזירם למגרשים, יתן תיאבון להרבה אוהדים לעשות מנוי לעונה הבאה ובנוסף ירחיב את גרעין האוהדים הקשה של הקבוצה, קרי ילדים שזה יהיה המשחק הראשון בחייהם ויקבלו לצמיתות את ה'שריטה' לכדורגל - עלו בתוהו..)

*הנהלת הקבוצה תתרום 3,500 ש"ח לרכישת אביזרי עידוד, שינוצלו לרכישת בדים שיעובדו לעשרה דגלי ענק+חכות, אשר יפוזרו בשערים השונים. שאפו

*לאחר המשחק יתכן ותתאפשר תוך תיאום עם המשטרה כניסה מסודרת של הקהל לכר הדשא

*לאור העובדה שהשבת נכנסת לאחר המשחק, אמנים אורחים לא יוזמנו העירה להופיע לאחר המשחק. מופע אמנים אורחים יהיה גם יהיה בצורה מסודרת במועד מאוחר יותר.

* למניעת לחץ ועומס, השערים יפתחו לפחות שעתיים-שעתיים וחצי לפני המשחק. כל השערים.

*כמו כן נידונו בפגישה אופציות רתימת בעלי עסקים וספונסרי הקבוצה השונים, לתרום לכל התפאורה והצבע ביציעים, נכון לעתה אפשר לעדכן ש:

א. חברת "מלחימים בדרום" תרמה 10,000 בלונים אדומים

ב. חברת "deel" תרמה 1,000 דגלוני משבצות אדום-לבן סטייל קרואטיה

ג. מול "גולדסטאר" מתנהל מו"מ בנוגע לכמות נוספת של דגלים, וכן מול חברת "מתן שירותי בריאות" בנוגע ל-5,000 חולצות אדומות (אופציה שהועלתה בנידון: שיחולקו ל-5,000 רוכשי הכרטיסים הראשונים. גימיק שיווקי) ומול חברת אביסרור לרכישת נוספת של אביזרי עידוד.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
kamasutrance
Title: This Is Terner
יצירת קשר:

Re: סיכום עיקרי פגישת נציגי האוהדים עם הנהלת הקבוצה.

שליחה על ידי kamasutrance »

עזוב להתאכזב - כל הכבוד....

ממש מזכיר לי את ימי זינו...חחחחחחחחח

יש חצי כוס מלאה.. אפילו יותר מחצי.. לדעתי - הכוס ממש מלאה הפעם...

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

אורי אדום בנשמה כתב:
ב. חברת "deel" תרמה 1,000 דגלוני משבצות אדום-לבן סטייל קרואטיה.

לא קשור בגרוש:

אשמח לראות את המדים הנ"ל בעונה הבאה בליגת העל זכר לימים היפים של עונת הגביע (1997).

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

איזה יופי מעל ל 10000 בלונים ו 1000 דגלונים קטנים!!! אני באופן אישי הכי אוהב את הדגלים הקטנים שהם בכמות מאשר מעט דגלים ענקיים...
מחכה מחכה מחכה כבר למשחק...

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

וווואי פשוט מחכה למשחק הזה !!
נכתב בטופיק אחר שהחגיגות במוצ"ש , בדוק העיניין ?
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לצערי אין בשורות מההנהלה ואני באופן אישי מאוכזב מאוד. כל ההכנות מתעסקות באוירה אחרי
שהאוהדים כבר באיצטדיון אבל לא נעשה שום צעד להביא אוהדים למגרש.
לא שמענו כלום על כניסת ילדים ונשים, לא נקבע מחיר אחיד וכל ההשקעה של ההנהלה בקרנבל
היא 3500 ש"ח לאביזרי עידוד. הנסיון לעשות קופה, במשחק שיכול לתרום למועדון הרבה יותר
מבחינה תדמיתית, הוא שגוי ואין שום מחשבה לעתיד. אותם ילדים שלא באו בעבר ישארו בבתים
ואותם בוגרים המושפעים מהמיתון ישארו בבית. בשורה התחתונה המועדון עושה הכל דרך הספונסרים
ולא מקריב את עצמו כלכלית (30-40 אלף ש"ח) ע"מ שהאיצטדיון יהיה מלא, לטעמי פספוס גדול.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

בדיוק כמו שאריק אמר
אין ספק שהספונסרים עשו את שלהם הפעם
אבל המועדון לא ממש, להוריד 10 שקל במשחק שיכול למלא איצטדיון כמעט זה טעות !
הרבה ילדים יבואו למשחק הזה וגם מבוגרים שלא ממש אוהדים את ב"ש האוירה יכולה להשאיר אותם המחירים ממש לא
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לטעמי מקור הבעיה הוא חולשתם של ראשי חוגי האוהדים שבמקום לעבוד מול המועדון הפכו
להיות סוג של "שליחי המועדון". כבר כמה פעמים שהם היו צריכים לעמוד על שלהם לטובת הקהל
אותו הם מייצגים ושוב הם נכשלו כי הם מעדיפים להתעסק במלחמות יחסי ציבור במקום לדאוג
לאוהדים שהם מייצגים.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

שליחה על ידי רונן כהן »

אריק אמרת דבר נכון ובגלל זה אולי שמת לב שאוהדי שער 2 לא היו בפגישת ההערכות הזאת וזאת למה,קודם כל בגלל שלא הוזמנו
2.לי אישית היה מושג מהפגישה הזאת אבל זה לא נראה לי
3.הקרייזי רד+קאמלס ואני לא מתכוון לכולם אז אל תקפצו דואגים יותר מה ההנהלה תחשוב עליהם,אז דבר אחד אני יגיד לכם אם כל הכבוד למה שהשגתם בפגישה מבחינתי לא השגתם כלום,כי מה שקיבלתם היה קורה בכל מקרה בלעדיכם,תתחילו להבין שאתם צריכים לדאוג לחברים שלכם ולא לההתנהלות שלכם מול ההנהלה
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אריק כתב:לטעמי מקור הבעיה הוא חולשתם של ראשי חוגי האוהדים שבמקום לעבוד מול המועדון הפכו
להיות סוג של "שליחי המועדון". כבר כמה פעמים שהם היו צריכים לעמוד על שלהם לטובת הקהל
אותו הם מייצגים ושוב הם נכשלו כי הם מעדיפים להתעסק במלחמות יחסי ציבור במקום לדאוג
לאוהדים שהם מייצגים.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נגעת בשורש העניין.
התלבטתי קשות האם להעלות הנושא לדיון, אבל מאחר וכבר העלת...
לצערי הרב - אותו ריטואל קבוע של דפוס התנהגותי טפלוני פופוליסטי מצד מסויים, חזר על עצמו גם אמש. בעוד שצד אחד העלה את נושא מחירי הכרטיסים וניהל דיון ארוך ועיקש (מאוד!!) בנושא, הצד השני לצערי כמעט ושמר על זכות השתיקה בנידון. חבל מאוד. נציג ציבור ומנהיג נמדד בעיקר במקרים מעין אלו, בהם הוא גם צריך לפעול מתוך תחושת שליחות ולעשות גם "עבודה שחורה". לא חכמה לדבר רק על בלונים ודגלונים ושאר דברים שהקונצנזוס לגביהם אבסלוטי..בכלל לא!!
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 20 אפריל 2009, 16:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

רונן כהן כתב:אריק אמרת דבר נכון ובגלל זה אולי שמת לב שאוהדי שער 2 לא היו בפגישת ההערכות הזאת וזאת למה,קודם כל בגלל שלא הוזמנו
2.לי אישית היה מושג מהפגישה הזאת אבל זה לא נראה לי
3.הקרייזי רד+קאמלס ואני לא מתכוון לכולם אז אל תקפצו דואגים יותר מה ההנהלה תחשוב עליהם,אז דבר אחד אני יגיד לכם אם כל הכבוד למה שהשגתם בפגישה מבחינתי לא השגתם כלום,כי מה שקיבלתם היה קורה בכל מקרה בלעדיכם,תתחילו להבין שאתם צריכים לדאוג לחברים שלכם ולא לההתנהלות שלכם מול ההנהלה

כפרה רונן, את אחיך אתה מכיר מספיק זמן...
תקרא טוב טוב מה כתבתי לאריק, ומה כתבתי בסוגריים בהודעה הראשונה...אותם דברים בדיוק נאמרו גם למנכ"ל אבי שכטר..

סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

שליחה על ידי רונן כהן »

אורי אתה יודע שאני סומך עלייך אבל רבאק אחי לא השגתם כלום ואני לא מחפש מי אשם,פשוט הייתם באים אומרים 10 שקל כרטיס אחיד לכולם וזהו ,את כל השאר הייתם כבר מקבלים בכל מקרה.
אבי שכטר מי הוא? עזוב אותך חארטות שתינו יודעים שהיה אפשר להוציא הרבה יותר,הייתם צריכים לעמוד על דברים מסויימים ולא עמדתם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אורי אדום בנשמה כתב:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נגעת בשורש העניין.
התלבטתי קשות האם להעלות הנושא לדיון, אבל מאחר וכבר העלת...
לצערי הרב - אותו ריטואל קבוע של דפוס התנהגותי טפלוני פופוליסטי מצד מסויים, חזר על עצמו גם אמש. בעוד שצד אחד העלה את נושא מחירי הכרטיסים וניהל דיון ארוך ועיקש (מאוד!!) בנושא, הצד השני לצערי כמעט ושמר על זכות השתיקה בנידון. חבל מאוד. נציג ציבור ומנהיג נמדד בעיקר במקרים מעין אלו, בהם הוא גם צריך לפעול מתוך תחושת שליחות ולעשות גם "עבודה שחורה". לא חכמה לדבר רק על בלונים ודגלונים ושאר דברים שהקונצנזוס לגביהם אבסלוטי..בכלל לא!!
תיארת לעצמי שהיית היחיד שניסה להילחם וזאת גם הסיבה שמראש לא רציתי להגיע לפגישה.
לא הבנתי למה צריך להביא 5-6 נציגי אוהדים כדי לומר להם שהם מקבלים 3500 ש"ח לאביזרי עידוד,
אפשר לעשות זאת גם בטלפון. 2 ראשי החוגים היו צריכים להתעקש על מחיר אחיד בגלל ההאופי המיוחד
של המשחק, שלא נדבר על ילדים קטנים, נשים ועוד, גם אם זה היה אומר לפוצץ את הישיבה.
המצב הנוכחי הוא שארגוני האוהדים לא באים בדרישות אלא מקבלים הנחיות, הגלגל התהפך.

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

מחירי כרטיסים יהיו 35 ש"ח בוגר, ו-25 ש"ח נוער.

ירידה לדשא בסופו של דבר לא תתאפשר. (לא מפתיע)
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

רונן כהן כתב:אורי אתה יודע שאני סומך עלייך אבל רבאק אחי לא השגתם כלום ואני לא מחפש מי אשם,פשוט הייתם באים אומרים 10 שקל כרטיס אחיד לכולם וזהו ,את כל השאר הייתם כבר מקבלים בכל מקרה.
אבי שכטר מי הוא? עזוב אותך חארטות שתינו יודעים שהיה אפשר להוציא הרבה יותר,הייתם צריכים לעמוד על דברים מסויימים ולא עמדתם.

לא השגנו מה שרצינו, כי כפי שאמרתי לא היה איחוד כוחות בדברים החשובים באמת...אם היה - אני די משוכנע שדווקא כן היינו משיגים...

שלח תגובה