הפועל באר שבע - מכבי פתח תקווה שבת 17.02.24 17:30

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
talb55

Re: הפועל באר שבע - מכבי פתח תקווה שבת 17.02.24 17:30

שליחה על ידי talb55 »

yossi כתב:
17 פברואר 2024, 22:06
לא הייתי מגדיר את המשחק של פ"ת כמעברים.
הם לחצו מצוין על כל המגרש, שיחקו מאוד גבוה.
הם אכן חיפשו להעביר את הכדור מהר קדימה ולא למסור לרוחב, אבל עשו את זה בעמידה מאוד גבוהה.

לי יותר מפריע שכל קבוצה מרשה לעצמה לשחק עם קו הגנה בטרנר על החצי.
אנחנו פשוט לא יודעים מה לעשות מול זה בצורה מספיק טובה.
אין לי תשובה בשלוף למה רק נגד חיפה הצלחנו להגיב לזה טוב, היינו שקטים ורגועים עם הכדור. נגד כל השאר, פשוט לא.
יש בזה גם עניין של אין הרתעה, אתם מדמיינים את פ"ת עולים ככה בבלומפילד או סמי?
יותר מזה, נניח שכן, סופגים שיוויון ולא יורדים לאחור?
הטריף אותי שכמעט 10 דקות אחרי השיוויון שלנו, שבאמת הקהל עף באוויר ואנחנו לא עוברים את החצי.

זה מראה כמה מחורבן היה המשחק שלנו, אבל גם כמה היריב מרגיש בנוח.
בדרכ אני מסכים איתך, הפעם קצת פחות.
קודם כל המשחק לחץ שלהם מאוד לא מסונכרן. נתניה של קוזוק הייתה לוחצת בסינרגיה הרבה יוצר מושרשת.
שנית, זה שהם לחצו לא אומר שהמשחק ההתקפי שלהם לא מבוסס מעברים. רוב ההתקפות שלהם היו מבוססים כדור ארוך, שלרוב נותב לטוקלומטי או שטור ואזוגי והפעם בעיני ההגנה הייתה מאוד לא מוכנה לזה.
מבחינת העמידה אני חושב שעם כל היתרונות הדינמיים של חטואל, מבחינת משיכת שחקני ההגנה אחורה, קורה בדיוק הפוך.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:
17 פברואר 2024, 22:07
בדש לא צריך לראות דשא. האדישות שלו כבר מסוכנת, במתפרצת שהם יצאו ופוקו לקח כדור כמו ספיידרמן זה הכל עליו, היה קרוב לכדור ועד שזז הם כבר היו באמצע.

אני חא מאוכזב מהתיקו, כי כדי לקחת אליפות השנה היינו צריכים לנצח 10% ממה דנותר וזה ברור שלא אפשרי.

מרגיז שאימראן לא משנה מה הוא חילוף ראשון.

לראות את שבת הגוף בראיון של ברדה אחר כך אומר הכל, מצידי שיחתןם מחר חוזה ללא אפשרות יציאה לשני הצדדים. חולה עליו.
בדש אשם שמחצית שלמה לא הצלחת לשים שער ושהוא נכנס אחרי פציעה למספר מצומצם של דקות להציל את המולדת?
כן הוא אדיש והוא מעצבן אותי אבל היום אין לי תלונות אליו יש לי תלונות לחטואל שכל המחצית השנייה היה חי בנבדל
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

דר אדום בנשמה כתב:
18 פברואר 2024, 01:22
בדש אשם שמחצית שלמה לא הצלחת לשים שער ושהוא נכנס אחרי פציעה למספר מצומצם של דקות להציל את המולדת?
כן הוא אדיש והוא מעצבן אותי אבל היום אין לי תלונות אליו יש לי תלונות לחטואל שכל המחצית השנייה היה חי בנבדל
אין קשר. לא ראת אותי אומר שהתוצאה על הראש שלו, אני פשוט לא מסוגל לסבול שחקן שכל המהות שלו משדרת "אין לי כוח"

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dardasmiley כתב:
18 פברואר 2024, 06:52
אין קשר. לא ראת אותי אומר שהתוצאה על הראש שלו, אני פשוט לא מסוגל לסבול שחקן שכל המהות שלו משדרת "אין לי כוח"
חחח, +1.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

רק מתחושה שקיבלתי, לא משום בדיקה סטטיסטית - לא זכור לי משחק עם כ"כ הרבה נבדלים, רובם כנגדנו.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

talb55 כתב:
17 פברואר 2024, 23:34
בדרכ אני מסכים איתך, הפעם קצת פחות.
קודם כל המשחק לחץ שלהם מאוד לא מסונכרן. נתניה של קוזוק הייתה לוחצת בסינרגיה הרבה יוצר מושרשת.
שנית, זה שהם לחצו לא אומר שהמשחק ההתקפי שלהם לא מבוסס מעברים. רוב ההתקפות שלהם היו מבוססים כדור ארוך, שלרוב נותב לטוקלומטי או שטור ואזוגי והפעם בעיני ההגנה הייתה מאוד לא מוכנה לזה.
מבחינת העמידה אני חושב שעם כל היתרונות הדינמיים של חטואל, מבחינת משיכת שחקני ההגנה אחורה, קורה בדיוק הפוך.
יכול להיות שאתה צודק, אני צריך לראות חלקים שוב.
ולא דיברתי על איכות הלחץ שלהם, אבל בגדול הם לא נתנו לנו לצאת בפסים קדימה כמעט בכלל. יום לא טוב שלנו, אבל גם להם מגיע קרדיט על זה.
ואכן ההגנה והקישור פשוט לא היו מוכנים, הם הגיעו לנו לרחבה בקלות רבה מדי.

אותי אישית מתוסכל מחוסר היכולת לצאת גם על הארץ כשלוחצים אותנו.
וזה משהו שקורה כל משחק, ועדיין לא רואה שום התאמה או משהו שאנחנו מוסיפים למשחק שלנו כדי להתמודד עם זה. אם ההרכב הזה לא מספיק טוב לזה, אז צריך לשנות, זה שמנצחים לא אומר שבהרכב לא נוגעים. במיוחד שהיו נורות של דעיכה ביכולת.
קבוצות איכותיות ומאומנות יודעות לעשות את זה, כדורים ארוכים זה עוד דרך, אבל היא לא העיקרית. אולי ברדה הרגיש אתמול שדברים לא עובדים אז פשוט פירק את כל התבנית המוכרת, אבל זה קרה לי בחדות ומהירות מדי.
אם היה עושה חילוף במחצית, או שינוי פנימי במחצית הראשונה וזה גם לא היה עובד, אז הייתי יותר מקבל.
המהירות שבה עברנו מתוכנית המשחק בשריקת הפתיחה ל"בואו נעשה בלגן ונקווה לטוב" הייתה חדה לי מדי. וגם אם זה היה עובד והינו מנצחים, הייתי רושם את זה כנקודה שלילית. כי זה משהו שהוא רולטה, וקבוצה צריכה להשתמש בזה כמה שפחות.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אז הגיע המשחק הזה שאנחנו פחות תכליתיים ופחות תכל'ס ולא משיגים 3 נק' .
ידענו שזה יגיע , קיווינו שזה יקרה בבלומפילד אבל זה מה שיש .
לא קרה כלום - קונה עכשיו רצף חדש של 10 ניצחונות ותיקו .

ההגנה לטעמי שיחקה טוב מאוד
אליאסי זה נכס אמיתי
שמיר וגורדנה לא כל כך הופיעו למשחק
סטויאנוב הגיע להמון מצבי הבקעה והיה חלש , היה צריך להיות מוחלף כבר במחצית .
אימראן לא היה טוב אך זה על ברדה שהציב אותו בכנף . הוא לא כנף .
חתואל - סוגיה מרכזית . כשהוא מבקיע ולא מוסר יש תלונות למה הוא לא מוסר , כשהוא לא מבקיע וכן מוסר יש תלונות למה הוא בנבדל . תמיד יש עליו תלונות וזה מרגיז . אולי דווקא בגלל זה הוא לא מוסר , כי הוא יודע שהוא בעצמו יעשה את זה טוב יותר - נק' למחשבה
שושן נכנס טוב למשחק עם שער , קורה ועוד החמצה ב-1 על 1 , אפשר להפעיל אותו יותר ונהנה ממנו לדעתי בעתיד
ספר - היו חסרים לי האיומים שלו מחוץ לרחבה ובנוסף הוא לא היה מדוייק אתמול

בקיצור , הרבה דברים היו נגדנו אתמול :
ההיסטוריה , קוז'וק , יגאל פריד ( חסר מושג שעצר אותנו עם צוות הקוונים בהמון מצבים ) , הנאחס מרציאנו שחזר לסגל ואנחנו עצמנו . יצאנו עם נק' אחת . נתנחם .

הפנים לבלומפילד !

ויטור , חתואל וסטויאנוב שמרו על עצמם אך הם עדיין מרחק של צהוב אחד מהרחקה ( יש להם 4 ואם יקבלו מול מכבי ת"א - ייעדרו מול טבריה בטרנר בגביע ברביעי הבא )
גורדנה ספג אתמול צהוב חמישי וייעדר מול מכבי ת"א
בריירו סיים עם הרחקת 2 המשחקים וחוזר לסגל .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

delta7 כתב:
18 פברואר 2024, 08:07
רק מתחושה שקיבלתי, לא משום בדיקה סטטיסטית - לא זכור לי משחק עם כ"כ הרבה נבדלים, רובם כנגדנו.

תחושתך די מבוססת...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

yossi כתב:
18 פברואר 2024, 08:11
יכול להיות שאתה צודק, אני צריך לראות חלקים שוב.
ולא דיברתי על איכות הלחץ שלהם, אבל בגדול הם לא נתנו לנו לצאת בפסים קדימה כמעט בכלל. יום לא טוב שלנו, אבל גם להם מגיע קרדיט על זה.
ואכן ההגנה והקישור פשוט לא היו מוכנים, הם הגיעו לנו לרחבה בקלות רבה מדי.

אותי אישית מתוסכל מחוסר היכולת לצאת גם על הארץ כשלוחצים אותנו.
וזה משהו שקורה כל משחק, ועדיין לא רואה שום התאמה או משהו שאנחנו מוסיפים למשחק שלנו כדי להתמודד עם זה. אם ההרכב הזה לא מספיק טוב לזה, אז צריך לשנות, זה שמנצחים לא אומר שבהרכב לא נוגעים. במיוחד שהיו נורות של דעיכה ביכולת.
קבוצות איכותיות ומאומנות יודעות לעשות את זה, כדורים ארוכים זה עוד דרך, אבל היא לא העיקרית. אולי ברדה הרגיש אתמול שדברים לא עובדים אז פשוט פירק את כל התבנית המוכרת, אבל זה קרה לי בחדות ומהירות מדי.
אם היה עושה חילוף במחצית, או שינוי פנימי במחצית הראשונה וזה גם לא היה עובד, אז הייתי יותר מקבל.
המהירות שבה עברנו מתוכנית המשחק בשריקת הפתיחה ל"בואו נעשה בלגן ונקווה לטוב" הייתה חדה לי מדי. וגם אם זה היה עובד והינו מנצחים, הייתי רושם את זה כנקודה שלילית. כי זה משהו שהוא רולטה, וקבוצה צריכה להשתמש בזה כמה שפחות.
אני כן מזהה מדי פעם יציאה שיטתית ואמיצה של הלחץ, עם יציאה מהירה לספר או לחטואל שמתפנה באגף, מלבד יציאות שקשורות בגורדנה אבל: גורדנה זה לא מספיק, ולצערי עדן שמיר מאוד בינוני במספר משחקים האחרונים.
אפילו אליאס שנכנס עם כל חסרונותיו הרבה יותר דומיננטי בניהול המשחק מאשר שמיר.

כהתמדדות עם החיסור של גורדנה בתל אביב הייתי מנסה לצאת מהקופסא ולכפות על החיסור הזה בשני דרכים -
האחד להחליף את גורדנה ישירות בבריירו או אליאס (כשאני הייתי מעדיף לראות את בריירו), והשני להוריד את סטויאנוב ולמקם את גאנח ב-10 ואת ספר בימין.
לחילופין אפשר לפתוח ללא האגפים וכל השלישיה תמוקם כ-10 (לדעתי האופטימום זה - חטואל ספר וגאנח) כשושנאצב יפתח כחלוץ. זה הימור מסוכן בהתבסס על זה שהאמצע של מכבי מלכתחילה דומיננטי משלנו, והחלקים האחרים אצלנו צריכים לבלוט יותר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
17 פברואר 2024, 22:40
ברור שזה שהיריב עומד ככ גבוה הוא לוקח סיכון גדול, ופה התסכול, אני לא רואה ממש דרכים שאנחנו מנסים לנצל את זה.

אנחנו חייבים להשתפר בזה, ולא רק בכדורים ארוכים, גם בשבירת לחץ עם כדור על הארץ. היום זה לא קרה בכלל.
גם נגד נתניה, ביתר או הפועל פת זה לא קרה במידה מספקת.
וזה דבר בסיסי היום. וזה מול כל יריב שבאמת מנסה בליגה הזו, זה מטריד.

ושוב אומר שגם בהרכב הזה, היה אפשר לשחק עם ההרכב אחרת.
עומאר ליד גורדנה כדי לייצר טכניקה מאחורה, שמיר יותר קדימה, סטויאנוב בשמאל וספר בימין.
כן המשחק היה הולך למרכז-אמצע, אבל לפחות היו כלים להתמודד.
ואני בכלל הייתי הולך עם גאנח ולא סטויאנוב. גם בימין.
לראות את הכדור של סטויאנוב מול שוער ולשבור את הראש. גם מסירה אפשרית, גם לעבור את השוער, והוא עושה את זה בצורה כל כך חלבית. מאכזב ממש.
בכללי הוא נראה טוב רק במרכז- שמאל, הוא משחק בימין ב11 רק כי ברדה גוצה מישהו שישחק על הקו ויעזור בהגנה. נטו על זה, וזה בעיה.
יש לך קבוצה שחסר לה שחקנים מהירים שמשחקים לעומק.
היחידי שעושה את זה הוא סטויאנוב שגם במשחק אתמול וגם במחזור הקודם קיבל כדור מול שוער ועוד כדור אחד שהוא לא מול שוער קלאסי אבל כן התקפה עם יתרון מספרי אבל הוא לא קילר ובשני המשחקים הוא ייצר אפס שערים מפעמיים מול שוער ועוד פעמיים ממצב עם יתרון מספרי.

כל השאר, חטואל, ספר, אימראן, כמובן ארתור שעלה כמחליף, גם תורג׳מן הם לא שחקנים מהירים. הקולמביאני אולי כזה אבל בכושר הנוכחי שלו הוא כרגע לא רלוונטי.

אנחנו בכל זאת מדברים על ליגת העל, ולכן מאמנים מבינים את זה. מה עושים? מנסים לשלב יותר שחקנים שיש להם יכולת מסירה לעומק (בדש וגנאח למשל) ומקווים שהקולומביאני יכנס לכושר בקרוב.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הקזחי דווקא הכניס אלמנט של תנועה לעומק.
הוא זז טוב ביחס לגודלו.

אם מספיק טוב נראה בהמשך.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

חשבתי על זה
רוצה לשתף משהו שקצת עצוב לי...

עשינו אתמול תיקו בבית מול קבוצה לא טובה
אפילו גנבנו תיקו
ועדיין רובנו(כולל אני) עם אמירות כמו:
"לא נורא, זה היה חייב להסתיים מתישהו, גם תיקו זה טוב"
וזה די מראה על "הטירוף" שלנו, האוהדים...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
18 פברואר 2024, 12:14
הקזחי דווקא הכניס אלמנט של תנועה לעומק.
הוא זז טוב ביחס לגודלו.

אם מספיק טוב נראה בהמשך.
הכניס תנועה לעומק אבל לא מהירה כמובן.
במחצית השנייה הם כבר התגוננו עמוק יותר אז האיטיות שלו פחות בלטה (למרות שראינו דוגמא לזה במצב שלא שיחרר בעיטה בזמן). כמו חטואל, זה שחקן שאם תיתן לו כדור על החצי גם אם הוא לבד גם אם יש לו שטח או לשטח לא יצא מזה כלום כי הוא איטי (אלא אם הוא ימסור, ושוב אתה תלוי כרגע בתנועה של סטויאנוב שהוא היחידי שמהיר אצלנו).
הנקודה היא גם תנועה לעומק וגם מהירות...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שמעון א כתב:
18 פברואר 2024, 12:47
חשבתי על זה

אפילו גנבנו תיקו
האמת שלא מתחבר לתחושות האלה בכלל.
אני מאוד מתוסכל מאתמול, מרגיש כאילו דרכנו על חרא. כל העבודה של החודשיים האחרונים יכולה לרדת לטימיון בשבוע

סמל אישי של משתמש
RedDedic

שליחה על ידי RedDedic »

שמעון א כתב:
18 פברואר 2024, 12:47
חשבתי על זה

אפילו גנבנו תיקו
כי רובנו מבינים שאין מה לעשות ואי אפשר לנצח כל החיים,גם במהלך הרצף כולנו ידענו שזה ייגמר מתישהו,יש סיבה שהשיא הוא 10 ניצחונות,יש גבול לכמה אפשר לסחוב מומנטום.
אם כבר לאבד נקודות אז ככה,קצת להתאפס ולצאת לרצף חדש אם אפשר נגד מכבי בכלל מצויין.

שלח תגובה