הפועל חיפה - הפועל באר שבע ב’ 11.03.24 20:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: הפועל חיפה - הפועל באר שבע ב’ 11.03.24 20:00

שליחה על ידי שמעון א »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 מרץ 2024, 22:40
קלימלה ופטרסון לא הצליחו כאן אבל כן היו שחקנים של עומק וכמובן מהירים יותר מארתור.
שוב, לארתור יש יתרונות משלו, אבל ברגע שהוא מגיע ברגע האחרון למרות שהיה זמין לפני ובמחיר שהגיע אתה מבין שלא מדובר באיזה גניבה של סוף חלון אלא בפיתרון זול וזמין לסוף חלון כדי שלא תישאר רק עם תורג׳מן ולפעמים חטואל כחלוצים שלך.
וכן, העובדה שבמסיבות עיתונאים ברדה דיבר לאורך כל הדרך על פרופיל אחרת רק מחזקת את העובדה שבתקציב הנוכחי זה היה או זה או כלום, אתה חושב שעדיף כלום? אני לא בטוח.
אז עדיף "להיתקע" עם חלוץ שאתה לא רוצה שלוש שנים?
וברור לנו שזה יגביל אותנו כלכלית בלהביא חלוץ אחר... שנתיים עד שהצלחנו להשתחרר מסלמאני. כמה כסף הפסדנו עליו.

אם זה לא מה שברדה רוצה? אז כן, אחי. עדיף כלום.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אם ברדה חושב שיוספי יכול לתרום אז צריך להחזיר אותו בעונה הבאה. האוהדים שעכשיו מקללים ירימו אותו על הכתפיים אחרי השער הראשון. ראינו את זה עם ספורי.
גם אני התעצבנתי עליו היום אבל בסוף הוא לא עשה שום דבר שהוא לא היה צריך לעשות. אלקרינואי באמת יצא שרמיט גדול במשחק ההוא בטרנר, מקרה שונה.

יש לנו כ"כ הרבה שחקנים מתסכלים ואיכשהו בכל עונה אנחנו מעמיסים עוד ועוד כאלו, אישית להחזיר את יוספי זאת לא האופציה הכי מדהימה מבחינתי אבל אני בספק שיהיה משהו יותר מלהיב ממנו בשוק הישראלי.
ובחייאת תפסיקו להאכיל את הפרובוקציה הקבועה של משה על תקציב ואיכות הסגל בכל פעם שהקבוצה פח. בואו נדבר על כדורגל, יותר מעניין.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
11 מרץ 2024, 22:44
האוהדים שעכשיו מקללים ירימו אותו על הכתפיים אחרי השער הראשון.
לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הפועלעולה כתב:
11 מרץ 2024, 22:44
אם ברדה חושב שיוספי יכול לתרום אז צריך להחזיר אותו בעונה הבאה. האוהדים שעכשיו מקללים ירימו אותו על הכתפיים אחרי השער הראשון. ראינו את זה עם ספורי.
גם אני התעצבנתי עליו היום אבל בסוף הוא לא עשה שום דבר שהוא לא היה צריך לעשות. אלקרינואי באמת יצא שרמיט גדול במשחק ההוא בטרנר, מקרה שונה.

יש לנו כ"כ הרבה שחקנים מתסכלים ואיכשהו בכל עונה אנחנו מעמיסים עוד ועוד כאלו, אישית להחזיר את יוספי זאת לא האופציה הכי מדהימה מבחינתי אבל אני בספק שיהיה משהו יותר מלהיב ממנו בשוק הישראלי.
ובחייאת תפסיקו להאכיל את הפרובוקציה הקבועה של משה על תקציב ואיכות הסגל בכל פעם שהקבוצה פח. בואו נדבר על כדורגל, יותר מעניין.
אתה טועה.
רק למשחק הראשון כאן בטרנר.
הולך לעבור חוויה גרועה יותר ממה שעבר דוידאזדה.
אחרי המשחק מולם לא רק שאלונה לא תרצה להחזיר אותו גם הוא לא ירצה לחזור.
וכאחד שנמצא בגוש המעודד וחבר עם חברי הגוש בקבוצות התגובות שם מלמדות שהוא הולך לעבור כאן חוויה שאחריה אין דרך חזור.
תשמור את ההודעה שלי ונחזור אליה אחרי המשחק מולם בטרנר, ואת זה כותב שחקן שהיה בעד יוספי העונה…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מקצועית הייתה התאמה טקטית די מתבקשת שגם אני הייתי עושה כמו בהודעה שכתבתי לפני המשחק, אבו עביד מגן שמיישר לבלם ולופז עולה לקישור.
מחשבה טובה ונכונה.

אבל מה חוץ מזה?
הכל אותו דבר, רק השמות משתנים.
מצד אחד קבוצה שאולי רוצה להניע מסודר, אבל לא באמת מסוגלת לשלוט במשחק ולכפות סגנון על היריב.
אז אין מסוגלות להניע ולייצר משחק מסודר, אבל גם אין שום יכולת או מחשבה לייצר אופציה למעברים מהירים.
ומילא זה היה משחק אחד, זה משהו שחוזר על עצמו שוב ושוב והיום אפילו לא היה צריך ללחוץ אותנו כדי שזה ייראה גרוע.

חסר רעיונות, דלוח, שבלוני ופשוט חסר השראה.
זה מאכזב הרבה יותר מההפסד עצמו, וככה זה גם נראה על הדשא.
הייתי מעריך הרבה יותר ניסיון לשנות שהיה כושל לחלוטין מאשר לראות את אותו סנריו שבוע אחר שבוע שהדבר היחיד שמתשנה בו זה החיוורון הכללי שרק הולך ונהיה יותר גרוע.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מתבוססים בבוץ.
אין מילים אחרות לומר על המשחק הזה. התובנות אותן תובנות והלמידה לא קורית

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שמעון א כתב:
11 מרץ 2024, 22:43
אז עדיף "להיתקע" עם חלוץ שאתה לא רוצה שלוש שנים?
וברור לנו שזה יגביל אותנו כלכלית בלהביא חלוץ אחר... שנתיים עד שהצלחנו להשתחרר מסלמאני. כמה כסף הפסדנו עליו.

אם זה לא מה שברדה רוצה? אז כן, אחי. עדיף כלום.
גם עם קלימלה טענו שהחוזה לשלוש שנים.
הרבה פעמים יש אופציות לקבוצה ולכן זה גם יכול להיות חוזה לחצי שנה או שנה וחצי עם אופציה ואם השכר נמוך גם אפשר להשתחרר בקיץ בפיצוי נמוך.
עובדתית אם היינו מסיימים חלון עם תורג׳מן וחטואל בלבד בעמדת החלוץ גם ברדה ובעיקר אלונה היו חוטפים הרבה ביקורת וגם מקצועית היינו בבעיה אפילו גדולה יותר מעכשיו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
11 מרץ 2024, 22:50
מקצועית הייתה התאמה טקטית די מתבקשת שגם אני הייתי עושה כמו בהודעה שכתבתי לפני המשחק, אבו עביד מגן שמיישר לבלם ולופז עולה לקישור.
מחשבה טובה ונכונה.

אבל מה חוץ מזה?
מצד אחד קבוצה שאולי רוצה להניע מסודר, אבל לא באמת מסוגלת לשלוט במשחק ולכפות סגנון על היריב.
אז אין מסוגלות להניע ולייצר משחק מסודר, אבל גם אין שום יכולת או מחשבה לייצר אופציה למעברים מהירים.
ומילא זה היה משחק אחד, זה משהו שחוזר על עצמו שוב ושוב והיום אפילו לא היה צריך ללחוץ אותנו כדי שזה ייראה גרוע.

הייתי מעריך הרבה יותר ניסיון לשנות שהיה כושל לחלוטין מאשר לראות את אותו סנריו שבוע אחר שבוע שהדבר היחיד שמתשנה בו זה החיוורון הכללי שרק הולך ונהיה יותר גרוע.
לא מצליח להבין על איזה מעברים אתה מדבר.
אין לנו כלים לזה.

תבינו שמאמן הוא לא קוסם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
11 מרץ 2024, 22:50
מחשבה טובה ונכונה.

אבל מה חוץ מזה?

מקצועית לחצנו מצוין רבע שעה ראשונה.
אחרי זה נגמר האוויר, חיפה שלטו רבע שעה ואז כשחזר האוויר לחצת עוד רבע שעה, כשבשאר הזמן זה היה משחק בקצב נמוך מאוד של קבוצה מאוד עייפה ושחוקה.
אנחנו חייבים רענון אבל השילוב של פציעות של שחקני מפתח כמו מיגל ופוקו ביחד עם חוסר איכות בספסל וסגל קצר מונע זאת מאיתנו.
לא חושב שברדה עושה משהו שונה אלא שיש שחיקה ופציעות ושאלה שאמורים להיכנס ולמלא את החלל לא עושים את זה.
בדש אנמי ואדיש, אליאס לא אותו שחקן מאז הפציעה, אבו עביד כמגן זה לא זה, ארתור חלוץ מוגבל, וכל השאר הם אותם שחקנים שדיברנו על השחיקה והעייפות שלהם עוד ברצף.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
11 מרץ 2024, 23:10
לא מצליח להבין על איזה מעברים אתה מדבר.
אין לנו כלים לזה.

תבינו שמאמן הוא לא קוסם.
איזה מעברים אפשר לעשות עם בדש, חטואל וארתור? זאת אחת השלישיות הכי איטיות בארץ.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ערב עצוב.כדורגל מחפיר.
כועס על יוספי, אבל אסור לשרוף אותו. חייבים לעצמנו ניסיון איתו כדי שלא נצטער אחר כך.
עד היום פינטזתי שאפשר לאיים על המכביות העונה. עבר לי. אסתפק בלקלקל להן ובלהרים לעצמנו את הכבוד והביטחון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

סימיוני כתב:
11 מרץ 2024, 23:19
ערב עצוב.כדורגל מחפיר.
כועס על יוספי, אבל אסור לשרוף אותו. חייבים לעצמנו ניסיון איתו כדי שלא נצטער אחר כך.
עד היום פינטזתי שאפשר לאיים על המכביות העונה. עבר לי. אסתפק בלקלקל להן ובלהרים לעצמנו את הכבוד והביטחון.
לא צריך לקלקל להן כי הן לא מעניינות.
צריך לקחת את הכרטיס לאירופה מהמקום השלישי ולנסות לעשות עוד מסע קסום בגביע.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

צר לי. על כל אלה שכועסים והופכים את יוספי לשונא הכי גדול שלהם אתם טועים.
יוספי כרגע משחק בקבוצה מסוימת שכל המטרה שלו זה לנצח , הוא הרגיש מכה בגב ונפל לא משנה עכשיו אם הייתה חזקה או לא , זה שהוא מקבל את המכה זה לא אומר שאם הוא קיבל את המכה נגד הפועל ב״ש אז הוא צריך לחשוב אם לעשות הצגה או לא .
וגם זה שהעיף את הכדור ליד ברדה , כל האמצעים כשרים כדי לנצח , זה לא שהוא רב עם ברדה או שחקן מסויים (גם הקטע עם באריירו חצי דקה לפני האדום, זה אמוציות של כדורגל ודופק של 300+) בשביל שזה ישרוף אותו פה בשנה הבאה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

שיש כתב:
11 מרץ 2024, 22:30
רק שלנו אין איזה מילסון לשלוף ולא עידו שחר
ובזמן שמכבי הסריחו אז זהבי נח קצת אצלנו אף אחד לא נח עד הפציעה
אז עכשיו עידו שחר זה הכוכב הלא מושג התורן?
שהקבוצה רצה כל מטאטא יורה.

הם משחקים באירופה, אנחנו לא. כמה היה צריך לנוח?
יש לנו בהתקפה את אימראן, ספר, סטויאנוב, חתואל, גנאח, בדש, ארתור, תורג'מן וזה שמשחקים רק עם 2 באמצע.
לא יודע כמה הרמה של כל אלה שונה אחד מהשני בשביל להגיד שלא היה אפשר לעשות רענונים.
אגב, אין שום סיבה ששחקני התקפה (שבד"כ גם לא סוגרים 90 דקות) בני 22-25 יהיו עייפים וזה גם לא נראית הבעיה שלנו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הראל כתב:
11 מרץ 2024, 23:38
צר לי. על כל אלה שכועסים והופכים את יוספי לשונא הכי גדול שלהם אתם טועים.
יוספי כרגע משחק בקבוצה מסוימת שכל המטרה שלו זה לנצח , הוא הרגיש מכה בגב ונפל לא משנה עכשיו אם הייתה חזקה או לא , זה שהוא מקבל את המכה זה לא אומר שאם הוא קיבל את המכה נגד הפועל ב״ש אז הוא צריך לחשוב אם לעשות הצגה או לא .
וגם זה שהעיף את הכדור ליד ברדה , כל האמצעים כשרים כדי לנצח , זה לא שהוא רב עם ברדה או שחקן מסויים (גם הקטע עם באריירו חצי דקה לפני האדום, זה אמוציות של כדורגל ודופק של 300+) בשביל שזה ישרוף אותו פה בשנה הבאה.
זה קורה רק אצלנו.
דור פרץ היה מצוין בהשאלה בהפועל חיפה ואז פגש את מכבי ובטעות הבקיע שער עצמי מ-30 מטר ונתן למכבי את הניצחון במשחק שאחרת מכבי לא מבקיעה בו גם אם הוא נמשך עוד יומיים.
רק אצלנו בטרנר יוספי היה בטירוף לקחת את הפנדל ולהבקיע וגם היום חיפש את הפרובוקציה והאדום לבאריירו.
כמו אלקרינואי מדובר בשחקן בלי שכל שלא מבין את התמונה הגדולה ושאי אפשר לעשות פרובוקציה כדי שיוציאו אדום לקבוצה שאליה אתה אמור לחזור כי על זה קהל כדורגל לא שוכח ולא סולח וזה שורף אותך אצלו.
אם היה ממשיך לשחק כמו גבר המניות שלו רק היו עולות אצלנו.
ומי שלא מבין את זה המנטליות שלו היא לא של אוהד של מועדון גדול, כי אם איזה סתיו נחמני כזה עושה את זה למכבי חיפה במדי אשדוד באותו רגע הקהל והתקשורת שם עושים נגדו קמפיין שאחריו הוא בחיים לא ילבש את המדים של חיפה וזה גם מה שיקרה ליוספי אחרי הביקור בטרנר ושוב אומר את זה מישהו שהגן עליו המון והיה בעדו המון השנה.

שלח תגובה