הפועל באר שבע - מכבי נתניה ד’ 20:30 24.04.24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע - מכבי נתניה ד’ 20:30 24.04.24

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
25 אפריל 2024, 00:28
בדש קיבל קרדיט בתקופה שיוני היה מחריד וספר נראה כמו שחקן ליגה לאומית. זה לא שהיו הרבה אלטרנטיבות.
באמת שנכתבים כאן דברים חסרי ביסוס. הרי דיינר הגיע וברדה דחף אותו מהר לתוך הרוטציה. כנראה שהוא זיהה בו משהו או שהתייאש מהאחרים. ואז הגיעה הפציעה ולקחו את השילוב שלו יותר לאט. לא חושב שזה רק עניין מקצועי. הוא גם פתח פעם אחת והיה חלש מאוד. וזה בסדר, חלק מהליך חזרה לכושר של שחקן.

על עומאר כבר דיברנו.
תלך אחורה בפורום ותראה שדחפתי לשחק איתו יותר דקות ובעמדות שמתאימות לו. מסכים שברדה מקובע לפעמים. במקרה הזה לא יודע כמה אפשר להאשים אותו. האיש התנהל בצורה הזויה. הכי חסרת מחויבות שראיתי משחקן מקצועי, לפחות מהצד. אז לתת לו פרס?

בכל שבוע אני קורא כאן דברים חסרי קשר למציאות.
פעם למה לא פותחים עם דיינר, פעם למה עומאר לא משולב. פעם זה שושנאצב ואחרים. אף אחד לא עוצר לרגע לבדוק את הסיבות, את הכשירות והפציעות של אותם שחקנים. לדבר לא עולה כסף.

לגבי ברדה עצמו, מה ששלו שלו.
תאשים אותו שהוא משחק רק על צד אחד, שהקטע של מגן שהופך לבלם מיצה את עצמו, שמשחק ההתקפה שבלוני, שספר הוא לא 10. אצטרף אליך.
אבל יש מקומות שמגיעה לו הנחה, כי הוא התחיל ממקום כל כך נמוך שיש גבול לאלתורים ולבנייה שאפשר לעשות תוך כדי תנועה. יש לו סגל מלא בחורים והוא כן מצא פתרונות לאורך העונה. הוא עשה את זה גם בעונה הקודמת וזה מה שהופך אותו לאיש מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, על אף היכולת המחרידה לפרקים.

כשיהיו שחקני כדורגל בכושר היכולת תשתפר.
בדיוק כפי שקרה היום.
אני רואה דברים אחרת.
אקצר מפאת השעה בזה שאגיד ששורש הבעיה בעיניי זה חוסר הנכונות לשנות דברים, כי הקיים לרוב מגרד את ה1-0 אז למה לשנות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ככה נראה מאמן אקטיבי לעומת מאמן פסיבי, כמו שכבר כתבתי, מגוחך להשוות את ברדה לכל המימרים והמרקו בלבולים למיניהם:

החזקת כדור
הפועל ב"ש: 69%
מכבי נתניה: 31%

איומים
הפועל ב"ש: 28
מכבי נתניה: 9

איומים למסגרת
הפועל ב"ש: 10
מכבי נתניה: 5

קרנות
הפועל ב"ש: 11
מכבי נתניה: 0

התקפות מסוכנות
הפועל ב"ש: 108
מכבי נתניה: 41
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מקווה שגאנח יקח את קלטת הגמר הזו וילמד מקניוניס שאפשר גם לעשות דריבל לתוך הקו עם הרגל החלשה ולא חייב כל הזמן לחתוך לאמצע לרגל החלשה , בטח שלמדו אותך כבר ובטח שהביאו עלייך שמירה כפולה.

עד שקניונים נכנס תבנית המשחק שלנו הייתה שקופה על גאנח וכל פעולה שלו שקופה ולא תורמת .
אימראן גם בהופעת ענק, איפה הוא היה עד עכשיו?!?!
תמונה

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

וידוי קטן.
כשפוקו יצא לא הבנתי למה וכעסתי.
בדיעבד, חילופים מנצחים של ברדה!

סמל אישי של משתמש
nadav16

שליחה על ידי nadav16 »

משהו שהפריע לי ממש ולא הצלחתי להבין את הרציונל - למה כל פעם שגאנח קיבל את הכדור ונשמר על ידי שני שחקנים של נתניה לופז לא עשה את העקיפה כדי לרווח לו את השטח? או לפחות להוות לו אופציה למסירה על הקו..?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

הגעתי הביתה אבל האדרנלין עדיין בשמיים.
בהחלט ניהול משחק מבזה של בלבול. זה לכל מי שאמר בשנים האחרונות שהוא יכול להיות אחלה מאמן להפועל ב"ש.
ביום שמאמנים כמוהו וכמו רב"ש יתקרבו למועדון יהיה היום שאוותר על המנוי, הצלקת מימי אבוקסיס את לוי עדיין טרייה.

אני צריך לראות שידור חוזר אבל בסה"כ נראה שכולנו מסכימים על היכולת לאורך המשחק. מחצית ראשונה משעממת. לא מבין איך ולמה שחקנים כמו שמיר סטויאנוב בדש וחטואל קיבלו כזה קרדיט בהרכב העונה, מוגזם לחלוטין.
לא אהבתי את החילוף של פוקו וגם בדיעבד אני חושב שהיה צריך להשאיר אותו ע"ח שמיר אבל עומאר וקניונס נכנסו כמו טיל.
עומאר סופסוף מרגיש כמו ה10 שלוקח בעלות על הקבוצה. בועט, מנווט, מוסר, ככה רצינו לראות אותו.
אהבתי גם את הכניסה של אליאס.

שוב, צריך להגיד שבלבול עשה לנו את החיים קלים עם כדורגל מחריד והרכב רע, אבל הניצחון הזה הגיע לנו. הגולים שלהם הגיעו מכלום.
ואיזה כיף שזה קרה ככה מול קבוצה שמקללת אותנו במשך שבוע רצוף והשחקנים שלה באים לעשות שרירים על הקהל. אושר מהסוג הטהור שרק כדורגל יכול לספק. איזה כיף
nadav16 כתב:
25 אפריל 2024, 01:11
משהו שהפריע לי ממש ולא הצלחתי להבין את הרציונל - למה כל פעם שגאנח קיבל את הכדור ונשמר על ידי שני שחקנים של נתניה לופז לא עשה את העקיפה כדי לרווח לו את השטח? או לפחות להוות לו אופציה למסירה על הקו..?
רשמתי כאן שהוא שיחק כמו חלוץ. כשגנאח מקבל כדור הוא נכנס לרחבה.
מניח שזה בגלל שיש לו נוכחות טובה ברחבה אבל תבנית התקפה שהיא שחקן כנף מקבל כדור ואין לו אופציה אחרת חוץ מלתת קרוס על 30-40 מטר זה ממש לא פרודוקטיבי וראינו שזה לא נתן משהו.
היה תענוג לראות את סטויאנוב במחצית השנייה כמגן. לא שהוא עשה משהו מיוחד אבל בפעם הראשונה העונה מגן שצמוד לשחקן קו עם רגל הפוכה, עושה עקיפות, מטריד את המגן השני... בעונה הבאה חייב להביא מגן ימני זר בסגנון של יחזקאל.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
25 אפריל 2024, 00:28
בדש קיבל קרדיט בתקופה שיוני היה מחריד וספר נראה כמו שחקן ליגה לאומית. זה לא שהיו הרבה אלטרנטיבות.
באמת שנכתבים כאן דברים חסרי ביסוס. הרי דיינר הגיע וברדה דחף אותו מהר לתוך הרוטציה. כנראה שהוא זיהה בו משהו או שהתייאש מהאחרים. ואז הגיעה הפציעה ולקחו את השילוב שלו יותר לאט. לא חושב שזה רק עניין מקצועי. הוא גם פתח פעם אחת והיה חלש מאוד. וזה בסדר, חלק מהליך חזרה לכושר של שחקן.

על עומאר כבר דיברנו.
תלך אחורה בפורום ותראה שדחפתי לשחק איתו יותר דקות ובעמדות שמתאימות לו. מסכים שברדה מקובע לפעמים. במקרה הזה לא יודע כמה אפשר להאשים אותו. האיש התנהל בצורה הזויה. הכי חסרת מחויבות שראיתי משחקן מקצועי, לפחות מהצד. אז לתת לו פרס?

בכל שבוע אני קורא כאן דברים חסרי קשר למציאות.
פעם למה לא פותחים עם דיינר, פעם למה עומאר לא משולב. פעם זה שושנאצב ואחרים. אף אחד לא עוצר לרגע לבדוק את הסיבות, את הכשירות והפציעות של אותם שחקנים. לדבר לא עולה כסף.

לגבי ברדה עצמו, מה ששלו שלו.
תאשים אותו שהוא משחק רק על צד אחד, שהקטע של מגן שהופך לבלם מיצה את עצמו, שמשחק ההתקפה שבלוני, שספר הוא לא 10. אצטרף אליך.
אבל יש מקומות שמגיעה לו הנחה, כי הוא התחיל ממקום כל כך נמוך שיש גבול לאלתורים ולבנייה שאפשר לעשות תוך כדי תנועה. יש לו סגל מלא בחורים והוא כן מצא פתרונות לאורך העונה. הוא עשה את זה גם בעונה הקודמת וזה מה שהופך אותו לאיש מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, על אף היכולת המחרידה לפרקים.

כשיהיו שחקני כדורגל בכושר היכולת תשתפר.
בדיוק כפי שקרה היום.
ועלתה בי מחשבה שהיא דוגמא מסכמת בעיניי לדיון הזה.
בעיניי ויודע שגם בעינייך, מרכז מגרש זה הלב של הקבוצה.
ובקבוצה כמונו, שקמה ונופלת על גורדנה בעיקר, אתה שואל את עצמך מה האמצע הכי טוב שיש לסגל הזה להציע, ותקנו אותי אבל כנראה שזה פוקו כסטופר, ומלפניו גורדנה כ8 ועומאר כיותר 10 שמצטרף למעלה.
בהנחה שיש הסכמה, כמה דקות השלישייה הזו שיחקה ככה ביחד? יש 90?

אז כן, היו אילוצים והיו סיבות טובות.
אין מגן ימני ופוקו מילא ואיזן את הקבוצה בתפקיד הזה, ספר כ10 הוציא את המספרים הטובים בקריירה, סטויאנוב כ10 רץ המון וזו העמדה הטבעית שלו, עומאר השתלב גם באגף שמאל כשלא היה שם כלום ועוד.

האם הסיבות האלה, הן מספיקות כדי שכלל לא תשחק עם האמצע הפוטנציאלי הטוב ביותר שלך?
בעיניי התשובה פשוטה, לא. לשאר הבעיות אחפש פתרונות אחרים כדי כן לנסות ולקיים את מרכז השדה הזה, גם אם זה מדי פעם בלבד.
בפועל, היו תוצאות, האילוצים הללו פתרו בעיות אחרות והמכונה די הצליחה להביא תוצאות. אז כן, כלל לא שיחקנו עם האמצע הזה ואין לנו מושג מה הוא שווה.
וזו חידה שהיה צריך לענות עליה לקראת העונה הבאה. בעיניי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yossi כתב:
25 אפריל 2024, 01:23
ובקבוצה כמונו, שקמה ונופלת על גורדנה בעיקר, אתה שואל את עצמך מה האמצע הכי טוב שיש לסגל הזה להציע, ותקנו אותי אבל כנראה שזה פוקו כסטופר, ומלפניו גורדנה כ8 ועומאר כיותר 10 שמצטרף למעלה.

אין מגן ימני ופוקו מילא ואיזן את הקבוצה בתפקיד הזה, ספר כ10 הוציא את המספרים הטובים בקריירה, סטויאנוב כ10 רץ המון וזו העמדה הטבעית שלו, עומאר השתלב גם באגף שמאל כשלא היה שם כלום ועוד.

האם הסיבות האלה, הן מספיקות כדי שכלל לא תשחק עם האמצע הפוטנציאלי הטוב ביותר שלך?
בעיניי התשובה פשוטה, לא. לשאר הבעיות אחפש פתרונות אחרים כדי כן לנסות ולקיים את מרכז השדה הזה, גם אם זה מדי פעם בלבד.
בפועל, היו תוצאות, האילוצים הללו פתרו בעיות אחרות והמכונה די הצליחה להביא תוצאות. אז כן, כלל לא שיחקנו עם האמצע הזה ואין לנו מושג מה הוא שווה.
ספר כ10 הוציא את אותם המספרים שהוא הוציא בכנף אבל זה היה למעט מאוד משחקים
רואים שזה לא נוח לו ושהוא לא שוחה באמצע.
לדעתי האישית היה אפשר לתת לעומאר יותר הזדמנויות באמצע ולשחק עם סטויאנוב בשמאל ולא להתעקש על ספר באמצע
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

4 לב אדום כתב:
24 אפריל 2024, 23:52
אוי ואבוי אם טדי .
רק בלומפילד .
טדי זה אסון לצופים .
מגרש אנטי קהל .
לא דרכי גישה , לא חניה ...

messiah כתב:
24 אפריל 2024, 23:34
אתה בטוח לגבי טדי? לא אמרו שהוא השיפוצים ולכן לא יוכל לארח את הגמר השנה?

מסתבר שבלומפילד.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

yossi כתב:
25 אפריל 2024, 00:08
אתה בחור חכם שאני ממש תופס מהדעה שלו, אבל הפעם אני פשוט לא מסכים.

יש מגמות ברורות במשחק שלנו שהתקבעו למרות שאין להם שום הצדקה ותוחלת. ספר כ10 למשל. סטויאנוב כשחקן קו ימין, חטואל חלוץ בודד, לופז נכנס לאמצע, ולדעתי גם פוקו מגן זה לא חייב להיות בטון.
יכול להיות שבמשחק ספציפי כן צריך למשל שלופז יכנס לאמצע או פוקו יהיה מגן, אבל לא בטון.
אני חושב שמאמן חכם יודע לעשות התאמות ושינויים תוך כדי ריצה, הן בגלל כושר של שחקנים והן בגלל סגנון היריבה, וברדה מאמן חכם בעיניי, אבל העונה הוא פשוט לוקה בזה.
מול כל מיני סגנונות כדורגל משחקים תמיד אותו דבר. לא משנים שום דבר למרות שברור לכל עין שהרבה דברים לא עובדים.
ועל כך הטרוניות שלי. ואמרתי כבר יותר מפעם אחת, אם היה שינוי ועדיין היה חרא, הייתי שותק. כי ניסינו.

אני חושב שלא צריך להיות מומחה כדורגל כדי לראות בדקות שלנו, שהתקרה של עומאר ודיינר היא גבוהה. שמשהו שם יכול להמריא.
ואף על פי כן, הם לא קיבלו קרדיט ששחקנים מוגבלים בהרבה, כמו בדש למשל שגם כן פציע כמו דיינר בתקופה שלו פה, מקבל.
למה?
הפתרונות לברדה.

לגבי הסוף, אני מסכים.
בלבול צריך לקבל זר פרחים. הפסיביות שהוא הקנה לקבוצה שלו עזרה לנו המון.
ועם זאת, צריך לראות אותם עוד.
דיינר אולי לא מהיר, אבל היכולת שלו לתת פס חכם ולקדם מהר את המשחק, מתאימה גם למעברים. כמובן עם שחקנים סביבו שיעזרו.
בסוף השחקן הכי מהיר על המגרש הוא הכדור, ושיש שחקנים חכמים שיודעים לאן לזוז ולאן למסור, ועושים את זה מהר, זה עדיף עשרות מונים על איזה אנסה טיסן שלא מבין את המשחק.
יוסי אני מאוד מסכים איתך, ומאוד אוהב את הדעות שלך.
לכל המוקדם , אפשר היה לשלב את אימראן ואת קניוניוס לפני 2 מחזורים באופן רשמי, כי שניהם סחבו פציעות חוזרות.
גם לספר וגם לסטויאנוב יש ערך מוסף טקטי שאני מצליח להבין למה אליניב רואה בזה יתרון ממשי. הלכה למעשה סטויאנוב גם הביא את זה לכדי ביצוע אתמול בגמישות המערכתית ובמהירות (אם שמת לב סטויאנוב פתח מתחת לחלוץ בדקות הראשונות). נכון, אני מסכים שאי אפשר לשחק באופן שיטתי עם שחקן כנף טבעי אחד - וזו ההחלטה היחידה שהייתי משנה בהרכב (קניוניוס בימין). לגבי אימראן, שחקן חכם מאוד שהראה אינטנסיביות במשחק אתמול דבר שלא ראינו ממנו (כמעט, אולי דק ספורות).

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

yossi כתב:

נגד חיפה במחצית השניה הבנתי שבמערך 3 קשרים אנחנו יותר מדי צפופים ופחות גמישים בתנועה, ובנוסף שפוקו טוב יותר כסטופר מגן כשהיריב עם הגב אליו הוא.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

אורי אדום בנשמה כתב:
25 אפריל 2024, 07:12
מסתבר שבלומפילד.
בלומפילד סופי? בטוח?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:

מקבל, למרות שכמו שאמרת יש נסיבות מקלות.
ובהמשך לדבריי, תעבור פה על הטופיקים השונים ותראה כמה אנשים חוזרים על השקר שדיינר, ארתור ועומאר לא קיבלו לאחרונה הזדמנויות.

זה בזמן שמי שהמליץ על דיינר טוען שהוא לא היה כשיר.
שארתור לא שיחק בשבת בגלל פציעת ברך.
ושעומאר מיעט לשחק ברמדאן (ולא רק) בגלל נושאים שקשורים בעיקר בו.

לקשקש מהכורסא לא עולה כסף.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

לדעתי שלושתם קיבלו הזדמניות מברדה.
עומאר קיבל הכי הרבה, כי הוא נמצא כאן טיפה יותר מקיניונס וארתור.
עד אתמול עומאר היה נראה לא קשור לכדורגל.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

שמעון א כתב:
25 אפריל 2024, 09:46
לדעתי שלושתם קיבלו הזדמניות מברדה.
עומאר קיבל הכי הרבה, כי הוא נמצא כאן טיפה יותר מקיניונס וארתור.
עד אתמול עומאר היה נראה לא קשור לכדורגל.
בליגה:
בדש כמעט 1100.
ספר כמעט 2200.
סטויאנוב 1900.
גאנח עם 1400 דקות.

עומאר על 590 דקות.

שלח תגובה