יחצני מקלדת לא אוהדים!!!!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדומתוק

יחצני מקלדת לא אוהדים!!!!

שליחה על ידי אדומתוק »

אם יש אוהד שלא הרגיש מבוזה שבדקה 70 ויתרנו על המשחק הוא יחצן של ההנהלה באתר ולא אוהד.האם יש בליברפול מישהו שויתר מול מילאן בתוצאה של 3-0 אף אחד?
אז נכון שאנחנו לא ליברפול אבל אם זה לא בשאיפה של האוהדים אז שיעברו קבוצה.
המאמן רימה אותי ואת כולנו .6 מחזורים 7 נקודות.והאוהדים מיחצנים את ההנהלה.שחס וחלילה לא יכעסו שם על הטעויות שעושים.ראשי האוהדים לא מוחים מול החוסר כישרון.מול ריבוי הרכש הכושל.מול מי שהביא לפה שחקני ליגה בינוניים מינוס.וזרק את שחקני העונה שעברה.מול זה שהביא לפה עובדים זרים וקרה להם בלמים.מול זה שזרק את כבדה והביא את אייל שן.מול זה שזרק את אופיר חיים והביא את מסיקה.מול זה שלא מחזיק מאלעד והביא את יוסי אופיר האפור מאוד.
רבותיי יש פה כסף יש תנאים אך התוצאות המיקצועיות רעות ולכן בכל מקום הגיוני אמורים לעשות שינוי.בל נשכח שהניצחון המהולל מול ב"יתר היה בעזרת ירום הודו השופט.בלי זה היינו מתחת לקו האדום.
היום פגשתי את יעקב כהן מגנה השמאלי של הפועל באר שבע בעבר(מי שראה אותו משחק מבין כמה חוכמה הייתה במגן שמאלי)הוא אומר לי שעובדים עלינו.לא יכול להיות שבשתיי המחזורים האחרונים שחקנים מחזיקים את הצד במחצית.מישהו מרמה אותנו ואנחנו????ששששששש לא למחות שהנסיכה לא תכעס.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: יחצני מקלדת לא אוהדים!!!!

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדומתוק כתב:אם יש אוהד שלא הרגיש מבוזה שבדקה 70 ויתרנו על המשחק הוא יחצן של ההנהלה באתר ולא אוהד.האם יש בליברפול מישהו שויתר מול מילאן בתוצאה של 3-0 אף אחד?
המאמן רימה אותי ואת כולנו .6 מחזורים 7 נקודות.והאוהדים מיחצנים את ההנהלה.שחס וחלילה לא יכעסו שם על הטעויות שעושים.ראשי האוהדים לא מוחים מול החוסר כישרון.מול ריבוי הרכש הכושל.מול מי שהביא לפה שחקני ליגה בינוניים מינוס.וזרק את שחקני העונה שעברה.מול זה שהביא לפה עובדים זרים וקרה להם בלמים.מול זה שזרק את כבדה והביא את אייל שן.מול זה שזרק את אופיר חיים והביא את מסיקה.מול זה שלא מחזיק מאלעד והביא את יוסי אופיר האפור מאוד.
רבותיי יש פה כסף יש תנאים אך התוצאות המיקצועיות רעות ולכן בכל מקום הגיוני אמורים לעשות שינוי.בל נשכח שהניצחון המהולל מול ב"יתר היה בעזרת ירום הודו השופט.בלי זה היינו מתחת לקו האדום.
היום פגשתי את יעקב כהן מגנה השמאלי של הפועל באר שבע בעבר(מי שראה אותו משחק מבין כמה חוכמה הייתה במגן שמאלי)הוא אומר לי שעובדים עלינו.לא יכול להיות שבשתיי המחזורים האחרונים שחקנים מחזיקים את הצד במחצית.מישהו מרמה אותנו ואנחנו????ששששששש לא למחות שהנסיכה לא תכעס.

אתה בטוח שאתה קורא תגובות באתרים השונים??? כמויות מסחריות של מלל ביקורתי נשפכו על הנק' שהעלת... :ישן:
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 21 אוקטובר 2009, 07:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה בטוח שאתה קורא תגובות באתרים השונים??? כמיות מסחריות של מלל ביקורתי נשפכו על הנק' שהעלת... :ישן:
מצטער אוי אני פה ו ב hbs ויש פה לא מעט אנשים שיודעים שזה נראה רע.רואים שזה נראה רע ולא דורשים את פיטורי המורה לספורט!!!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אדומתוק כתב:אם יש אוהד שלא הרגיש מבוזה שבדקה 70 ויתרנו על המשחק הוא יחצן של ההנהלה באתר ולא אוהד.האם יש בליברפול מישהו שויתר מול מילאן בתוצאה של 3-0 אף אחד?
בגלל שאתה נשמע מאוד טעון אני רוצה להתייחס לטופיק שלך בדקדקנות רבה...
אם הרגשת מבוזה זאת זכותך למרות שאין לך ממש על מה, ב"ש עלתה למשחק מול הקבוצה הטובה בארץ (בשלוש ארבע דרגות) בלי שום רגשי נחיתות.
נלחמו על הדשא ונתנו מאמץ גדול, לא וויתרו על המשחק אחרי ה1-0 ולא אחרי ה2-1.
ובכל זאת כשאתה חוטףדקה 70 3-1 זה שובר, והשחקנים פשוט נשברו... במקרה כזה צריך להתחיל לחשוב על המשחק הבא, אם היית ממשיך לתקוף ובסוף מפסיד 5-1- או 6-1 נגד נתניה השחקנים היו עולים לחוצים וכנראה גם שהיינו מפסידים.
במצב הנוכחי ב"ש תגיע למשחק מול נתניה עם ביטחון ואמונה בעצמה כשגם הקהל עדיין מאמין בהם ויבוא לדחוף את הקבוצה.
תכלס אני באופן אישי לא הרגשתי מבוזה במשחק הזה, אם כבר ביזיון אז תחזור שני מחזורים. ואני יכול להבטיח לך שאני לא שום שגריר ולא קשור גם להנהלה בשום צורה.
בעניין היכולת של הקבוצה, דבר ראשון צא מנקודת אנחה שאת מכבי חיפה והפועל ת"א כנראה לא ננצח העונה.
בהתבסס על העובדה הזאת ב"ש עשתה 7 נק' מ12 אפשריות, כשהייתה מעידה אחת רצינית נגד מכבי פ"ת.
מעבר לזה זה נכון שנעשו הרבה טעויות מצד המאמן שלנו, אבל אי אפשר לתת ציון לתפקוד באמצע המבחן... חכה לפחות סיבוב ותוכל לאמוד את ההישגים מול הכישלונות.
אני לא מתייחס ספציפית לשמות של השחקנים שבאו ועזבו ע"פ הרשימה שלך, א. כי היא דמגוגית (אתה משווה שחקנים מתפקידים שונים.
וב. כי לפי השחקנים שנראה שהיית רוצה להשאיר בקבוצה היום היינו במצב הרבה יותר גרוע.
שורה תחתונה, אתה צריך ללמוד להתאזר בסבלנות ולבחון את הדברים לאורך זמן.
ביקורת על התנהלות המאמן יש היו ויהיו, וגם אנשים שמוחים נגד הביקורת השוטפת מסכימים עם רוב הדברים.
מה שחשוב להפנים זה שמתחיל כאן תהליך שלא לוקח יום או יומיים, וחשוב להפנים שלפיטורי מאמן יהיו השלכות כמו למשל שמאמן שמכבד את עצמו פשוט לא יהיה מוכן לבוא לכאן בגלל פיטורי מאמנים ובגלל קהל מקלל אחרי שניים שלושה מחזורים.
קח את הזמן ונדבר אחרי סיבוב יש לי הרגשה חזקה שאתה תדבר קצת אחרת...
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

לי אין מושג בן כמה אתה אבל לכמה עובדות.

הפועל באר שבע מעולם לא נכנעה בכזאת קלות מצד מאמן.אני לא תומך בהבאת לופא אך אם זיכרוני אינו מטעה אותי לא ממש ויתרנו גם כשהיינו בליגה השנייה מול הפועל תל אביב ולא מול ביתר ירושלים בפיגור.גם אם יעבור סיבוב או שניים זה ממש לא יעזור למאמן הזה.תזכור שגם אחרי סיבוב שלם אתה וחבריך לא תדרשו שילך או שיפוטר כי מבחינתכם זו לא הדרך וזה ממש לא משנה אם הוא טוב או לא!!!!
אני טעון על מי שמרים דגל לבן מוקדם.על מי שנכנע.על מי שמרמה באימונים ושחקניו בדקה 60 צריכים חמצן.אני טעון על זה שהרוש בהרכב ולא משה אסולין.על זה שאייל שן(המצויין לדעתכם)הגיע כרכש נוצץ.על זה שבחר זרים מקלטות.על זה ששיחק עם אסולין בקו וטען שמשחקים עם 2 חלוצים.אותי לא מרמים והוא מרמה מתחילת העונה וההנהלה מגבה ללא קשר לתוצאות ולנזק!!!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אביסידריס, תשתה קצת מים קרים ותרגע.

לא שאני מעריץ גדול של עזורי (מה הקטע של יושבי שער 2 עם ה'מורה לספורט' אגב???), להיפך...קשה לי לצאת להגנתו כשאני לא מבין כמעט כל דבר שהוא עושה - אבל זה לא משנה.

די להעיף מאמן כל יומיים. מדהים שזה לא נמאס לאנשים...בטח ובטח כשיש כלכך הרבה אלטרנטיבות איכותיות בבית (אממ...אולי בניטז יפוטר בקרוב).

קצת יציבות לא תזיק לקבוצה הזאת. ליגה אנחנו לא נרד - כולם יכולים להירגע.
תבינו שכדי למשוך לפה שחקנים (בנוסף למרחק מהמרכז) ובעיקר מאמנים איכותיים אנחנו חייבים להראות שהקבוצה פה יציבה, לשדר קצת רוגע, להשתחרר מהסטיגמה של 'בית קברות למאמנים' (שזה אגב מוכח כנכון).

לא סתם שום\עטר\קלינגר רצו סכומים מטורפים כדי להגיע לכאן. לדעתי פשוט לא היה נעים להם להגיד לאלונה 'לא' אז הם זרקו סכומים דמיוניים שידעו שלא יקבלו.

קצת פרופורציות, שיקול דעת ורוגע. לא מזיק - נשבע לכם.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אדומתוק כתב:לי אין מושג בן כמה אתה אבל לכמה עובדות.

הפועל באר שבע מעולם לא נכנעה בכזאת קלות מצד מאמן.אני לא תומך בהבאת לופא אך אם זיכרוני אינו מטעה אותי לא ממש ויתרנו גם כשהיינו בליגה השנייה מול הפועל תל אביב ולא מול ביתר ירושלים בפיגור.גם אם יעבור סיבוב או שניים זה ממש לא יעזור למאמן הזה.תזכור שגם אחרי סיבוב שלם אתה וחבריך לא תדרשו שילך או שיפוטר כי מבחינתכם זו לא הדרך וזה ממש לא משנה אם הוא טוב או לא!!!!
אני טעון על מי שמרים דגל לבן מוקדם.על מי שנכנע.על מי שמרמה באימונים ושחקניו בדקה 60 צריכים חמצן.אני טעון על זה שהרוש בהרכב ולא משה אסולין.על זה שאייל שן(המצויין לדעתכם)הגיע כרכש נוצץ.על זה שבחר זרים מקלטות.על זה ששיחק עם אסולין בקו וטען שמשחקים עם 2 חלוצים.אותי לא מרמים והוא מרמה מתחילת העונה וההנהלה מגבה ללא קשר לתוצאות ולנזק!!!
בן כמה אני זה בכלל לא רלוונטי לדיון.
אבל תנסה לנבור ולחפור עוד קצת בהיסטוריה ותראה קבוצות לא פחות וותרניות והשפלות הרבה יותר גדולות מ3-1 בבית מול חיפה...
אני לא אוהב את הגישה של "אתה וחברייך" אני מביע פה את דעתי האישית ולכל אחד יש דעה משלו.
לעניין, אחרי סיבוב אפשר יהיה לשפוט את המאמן והקבוצה. נכון קשה לי להאמין שאני ידרוש פיטורים אבל אם המצב יהיה קטסטרופה אז הכל יכול להיות...
אגב אני יכול להבטיח לך שהמצב ממש לא יהיה קטסטרופה אני מאוד מאמין שעד סוף הסיבוב אנחנו נראה כאן קבוצה שכולנו נהנה ממנה.
לתת הכל במצב שנוצר מול חיפה זה לוותר, לוותר על המשחק הבא ואולי גם על שאר העונה. מה שעזורי עשה זה חשיבה מערכתית וחשיבה לאורך טווח.
והפעם אני כן אתייחס לדמגוגיה שלך, מה הקשר הרוש ולא משה אסולין? אסולין בכלל קשר אחורי.
אייל שן בסה"כ שחקן שבעמדה שלו הוא נחשב טוב ואחד שעושה את העבודה, נכון שהיו לו משחקים חלשים בינתיים אבל שוב עולה עניין הסבלנות.
גב בקדנציה הקודמת שן היה מהיחידים שהציגו יכולת טובה בעונה ההיא...
בעניין אסולין באגף ימין כחצי קשר חצי חלוץ אני מסכים איתך, עזורי קצת חושב פה שאנחנו מפגרים והוא עושה לנו בכאילו... וגם אותי זה מעצבן!
רק אהבה תנצח...

ירון
Title: THE CAMELS SINCE 2005

שליחה על ידי ירון »

nitsande כתב: בגלל שאתה נשמע מאוד טעון אני רוצה להתייחס לטופיק שלך בדקדקנות רבה...
אם הרגשת מבוזה זאת זכותך למרות שאין לך ממש על מה, ב"ש עלתה למשחק מול הקבוצה הטובה בארץ (בשלוש ארבע דרגות) בלי שום רגשי נחיתות.
נלחמו על הדשא ונתנו מאמץ גדול, לא וויתרו על המשחק אחרי ה1-0 ולא אחרי ה2-1.
ובכל זאת כשאתה חוטףדקה 70 3-1 זה שובר, והשחקנים פשוט נשברו... במקרה כזה צריך להתחיל לחשוב על המשחק הבא, אם היית ממשיך לתקוף ובסוף מפסיד 5-1- או 6-1 נגד נתניה השחקנים היו עולים לחוצים וכנראה גם שהיינו מפסידים.
במצב הנוכחי ב"ש תגיע למשחק מול נתניה עם ביטחון ואמונה בעצמה כשגם הקהל עדיין מאמין בהם ויבוא לדחוף את הקבוצה.
תכלס אני באופן אישי לא הרגשתי מבוזה במשחק הזה, אם כבר ביזיון אז תחזור שני מחזורים. ואני יכול להבטיח לך שאני לא שום שגריר ולא קשור גם להנהלה בשום צורה.
בעניין היכולת של הקבוצה, דבר ראשון צא מנקודת אנחה שאת מכבי חיפה והפועל ת"א כנראה לא ננצח העונה.
בהתבסס על העובדה הזאת ב"ש עשתה 7 נק' מ12 אפשריות, כשהייתה מעידה אחת רצינית נגד מכבי פ"ת.
מעבר לזה זה נכון שנעשו הרבה טעויות מצד המאמן שלנו, אבל אי אפשר לתת ציון לתפקוד באמצע המבחן... חכה לפחות סיבוב ותוכל לאמוד את ההישגים מול הכישלונות.
אני לא מתייחס ספציפית לשמות של השחקנים שבאו ועזבו ע"פ הרשימה שלך, א. כי היא דמגוגית (אתה משווה שחקנים מתפקידים שונים.
וב. כי לפי השחקנים שנראה שהיית רוצה להשאיר בקבוצה היום היינו במצב הרבה יותר גרוע.
שורה תחתונה, אתה צריך ללמוד להתאזר בסבלנות ולבחון את הדברים לאורך זמן.
ביקורת על התנהלות המאמן יש היו ויהיו, וגם אנשים שמוחים נגד הביקורת השוטפת מסכימים עם רוב הדברים.
מה שחשוב להפנים זה שמתחיל כאן תהליך שלא לוקח יום או יומיים, וחשוב להפנים שלפיטורי מאמן יהיו השלכות כמו למשל שמאמן שמכבד את עצמו פשוט לא יהיה מוכן לבוא לכאן בגלל פיטורי מאמנים ובגלל קהל מקלל אחרי שניים שלושה מחזורים.
קח את הזמן ונדבר אחרי סיבוב יש לי הרגשה חזקה שאתה תדבר קצת אחרת...
מחזק מחזק מחזק
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

אתה אליק הריי יודע שאני מהאחרונים שלא ארצה יציבות.אני באמת חושב שמאמן שמוותר בכזאת קלות על משחק מראה את ההיפך הגמור ממה שאנחנו האוהדים דורשים מהשחקנים.יותר מידי טעויות בכל כך הרבה זמן להכנה.לבחירת שחקנים.לתקציב.הכישלון ענק ואם לא שמתם לב עוד הפסד חס וחלילה ויתחילו פה מאבקים מטורפים להישארות ליגה.קבוצות שחוטפות הרבה סופם לרדת ליגה זאת עובדה.במשך שנים הסטטיסטיקה לא משקרת חטפת הכי הרבה ירדת ליגה.לי למשל היה טוב עם דרך האימון של גיא לוי(מלבד היהירות והניתוק)גיא עזורי מרמה אותנו.כושר בונים בתחילת העונה.האימונים אצלו בקצב רע מאוד וזה מקרין על הליגה.יש פה משהו מקולקל וחייבים לתקן!!!

אסולין לפני המשחק רמז שהוא בכלל לא משחק חלוץ אז על מי עובד עזורי.
דנדי טוב יותר מאביתר כמגן.מיוסי אופיר ומאייל שן במרכז אז על מי הוא עובד.??
יוסי אלקיים???רק במצב של 3-1 נכנס למרות שאלישע ביתרון עשה חילופים מוקדמים יותר ורענן את קבוצתו.
הרי בלי לחץ האוהדים קדוסי עדיין היה מחמם את הספסל.
מושג בכדורגל אין לעזורי ולא יהיה לו .לכן עדיף שלא יבזבז לנו את העונה.

סמל אישי של משתמש
הפועל_מלחמה

שליחה על ידי הפועל_מלחמה »

ני רוצה להגיד באמת אבל בלי לפגוע באף אחד וגם אני לפעמים כותב דברים שאני רואה מהכיוון שלי שאף אחד פה בפורום לא יודע במדויק מה קורה בתוך הקבוצה כל היום כותבים פה דברים וחוזרים על דברים עוד פעם ועוד פעם וזה כבר הפך לשגרה לא הגיונית תנו למערכת קצת זמן לעבוד כבר עושים סיכומים כמה גולים כמה נקודות שחקנים טובים לא טובים משתף צעירים לא משתף כמה מחזורים עברו 5 6 זה כלום אנחנו רק מזיקים במקום לעזור לעצמנו
המאמן עושה אולי דברים שלא כולם אוהבים וזה לגיטימי וזה בסדר אבל אני בטוח שהזמן יעשה את שלו מרוב שאנחנו כל כך רוצים בהצלחת הקבוצה אנחנו רק הורסים אותה
אפשר לדבר על תוצאות אולי לאחר מחזור מחזור וחצי ככה אני חושב

ומה לעשות גם המזל בורח מאיתנו פצועים על ימין ועל שמאל מסיקה אולי פורש אלקיים פצוע אדלי גם יש הרבה גורמים שלפעמים לא שמים לב והם פוגעים בקבוצה

יש מפשט שאומר "הסבלנות מרה אך פרותיה מתוקים"

שיהיה בהצלחה בהמשך

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

עזורי הבטיח בתחילת העונה שגם אם הם יפסידו השחקנים תמיד יהיו נחושים והוא עצמו עשה את הדבר הכי מגעיל והרים ידיים.

בנוסף לכך הוא משתדל תמיד להצטייר בתקשורת כמסכן ואומלל שאוהדי ב"ש ממררים לו את החיים סתם (ראיתם את הפרצוף שלו שכניסה לאיצטדיון שמצלמות ערוץ הספורט מצלמות אותו? כאילו הגיע לגיהנום) כדי שלא ידבק איליו חוסר ההצלחה והכישלון.

יש פה קבוצה של מאמן שפחד שהכישלון ידבק בו עוד לפני שהיה כישלון בכלל, במקום לטפל בבעיות שיש הוא משמיעה תירוצים מסוגים שונים.

עד כה עזורי הוא כישלון לא רק בגלל צורת המשחק ובניית הסגל אלה בגלל ההתנהלות חסרת המקצועיות שלו והלוזריות.

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

לא מבין מה אנשים מצפים לראות פה מהפועל באר שבע.
הקבוצה לא נבנתה במטרה לאליפות.
היא בסה"כ נבנתה כדי לייצב את המערכת, להשתקע בליגת העל ולתקוע יתד.
בשנים הבאות כשיהיה בסיס שירוץ מספר שנים, תוכלו לדבר על ציפיות כאלה ואחרות.
המאמן, כרגע, לא צריך להפריע לכם במה שהוא עושה בתור מאמן,
כי הוא לא עושה דברים שאינם הגיוניים.
בסה"כ אני בטוח שאם אחד מכם היה מאמן, היה מעלה בערך את אותו הרכב. אני צודק?

ב"ש לא אמורה לנצח את בית"ר, חיפה, ת"א וכד',
אלא משחקים מול קבוצות ברמתה של הפועל ב"ש, אמורים להיחשב אצלנו כמשחקי עונה.

אני לא מתיימר להגן על עזורי, וחלילה לא אומר שהוא חסין מטעויות.
אני רק אומר שזה מוקדם לשפוט, וזה מוקדם לשלוח אותו הביתה,
על מה שנראה בסה"כ כמו הפסד מתקבל על הדעת לקבוצה כמו מכבי חיפה.
הפועל באר שבע ♥

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

פשוט מאוד הפכתם להיות קהל לוזר..
מכבי חיפה?? למה שנפסיד להם בבית?
הפועל תל אביב? כנ"ל

ממתי אתם מקבלים הפסדים במיוחד בבית?
אתם מדברים על "הליגה שלנו"
בואו נבדוק
נצחון בקושי על רעננה,תיקו עם קצת מזל מול ר"ג,הפסד משפיל למכבי פ"ת.
נראה בשבת מה יהיה..

מורחים אותכם בגדול,הפכתם להיות קהל פתתי..
פעם אליפות הייתה עוברת כאן,היום מרימים ידיים מראש מול "החזקות"..
צודק אדום מתוק
קהל של אינטרנט לא יותר..

בגלל שבעבר פיטרו 475789348 מאמנים ב-10 שנים
אני צריך לסבול עם המאמן הזה??
אני צריך לא לנסוע למשחקי חוץ בגלל שאני יודע מראש שכלום לא נראה,ששחקנים יתחילו לשחק בהליכה מדקה 50 בערך..
למה??
השקעתי 900 שקל מנוי,אלונה השקיעה 25 מיליון.
מגיע לנו משהו אחר לגמרי,מגיעה לנו לראות קבוצת כדורגל!!!!!!!
ותצאו מהסרט שמאמנים לא יבואו לכאן כל אחד יבוא לכאן
כי זאת העבודה שלהם!!
אף אחד לא רוצה לשבת בבית.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אבל מה כל כך קשה לבחון את עזורי לאורך זמן???!
מה הבעיה לחכות סיבוב ואז לראות איך הקבוצה נראית, זה לא חוכמה לבוא ולהאשים את כל העולם.
תהיו סבלניים!!!!!!!
חייבים להתחשב בעובדות, לב"ש יש קבוצה חדשה לגמרי ולוקח לה זמן להתחבר.
ב"ש קיבלה הגרלה קשה בדמות ביתר מכבי חיפה והפועל ת"א בששת המחזורים הראשונים.
ב"ש "מעדה" מתחת לרף הציפיות ממנה רק פעם אחת בינתיים.
החל מהמשחק הקרוב הפועל ב"ש מתחילה את העונה מבחינתי, מעכשיו כל כשלון יהיה הרבה פחות מובן.
קוקי אל תבלבל את המוח על לוזריות, מי אנחנו בכלל? קבוצה שבעשור האחרון שחכו ממנה בליגת העל.
קבוצה שאין לה שום תשתית לטווח הארוך, ושבאופן מעשי היא קבוצה בתחילת הדרך.
אז על מה לעזאזל הציפיות????!!!!!
חכו בסבלנות עד סוף הסיבוב להסקת מסקנות!!!!!!!!!!!!!!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

איך יכול להיות שנגמר לשחקנים האויר בדקה 60!???? זה פשוט ביזיון מה שהולך פה, מאמן שעשה טעויות כ''כ בולטות לעין מקבל גב מההנהלה בצורה עיוורת לחלוטין.מישהו צריך לעשות פה סדר ובגדול,החתמות כ''כ שגויות..אני לא רואה את פדידה עולה ברמה מעל אופיר חיים שהיה הנשמה של הקבוצה.ברגע שהוא היה עולה על הדשא הייתה רואה אותו מחדיר את האשש בעיניים לשחקנים ואת האמונה בשחקנים.בכלל לא נדבר על הזרים שהם אכזבה אחת גדולה,איך עזורי מצפה שהרוש יסתדר עם הקשרים הטובים ביותר בארץ? לדעתי פדלון היה יכול להמשיך את התפקיד בצורה מכובדת.זיו כבדה כמה שחסר לי השחקן הזה.איך יכול להיות ששחקני הרכש שהביא עזורי מקבלים את חולצת ההרכב בצורה כ'כ ברורה?ומי זה בכלל הבלומשטיין הזה שהבאתה אותו לשנת שיקום על הגב של הפועל.אני יכול להמשיך לכתוב את הטעויות של המאמן כושר הזה עדד הבוקר..אני מקווה שהבנתם את הכוונה שלי!

שלח תגובה