יוצא להתקפה - תביעה על סך 1.5 מיליון ש"ח נגד ב"ש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ניב כהן

יוצא להתקפה - תביעה על סך 1.5 מיליון ש"ח נגד ב"ש

שליחה על ידי ניב כהן »

שחקן ההגנה של המועדון, יניב אלול, יוצא להתקפה חזיתית.

עפ"י ידיעות אחרונות מהיום (וידע אישי..) הגיש השחקן תביעת בוררות בסכום הבלתי מבוטל של 1.2 מיליון ש"ח כנגד המועדון.

ראשי הנזק מורכבים ממימוש ההסכם, פרמיות, פגיעה בכושר המשחק ופגיעה בשם הטוב, עוגמת נפש.

דעתכם?

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

Re: יוצא להתקפה

שליחה על ידי ערן »

ניב כהן כתב:שחקן ההגנה של המועדון, יניב אלול, יוצא להתקפה חזיתית.

עפ"י ידיעות אחרונות מהיום (וידע אישי..) הגיש השחקן תביעת בוררות בסכום הבלתי מבוטל של 1.2 מיליון ש"ח כנגד המועדון.

ראשי הנזק מורכבים ממימוש ההסכם, פרמיות, פגיעה בכושר המשחק ופגיעה בשם הטוב, עוגמת נפש.

דעתכם?
הוא מנסה ליצור תקדים או שזה רק נראה לי כך?
לא ידוע לי שברגע שחותים על חוזה עם שחקן יש סעיף שמבטיח לו לשחק בהרכב הפותח.
הוא לא טוב מספיק ובגלל זה הוא לא משחק, אף אחד לא מחזיק אותו בקבוצה בכוח והוא יכל לקבל את אחת ההצעות
שהציעו לו (לדוג' רעננה) ולעבור ולשחק.

אני חושב שבזה שלא נותנים לו לשחק דווקא כן שומרים על כבודו של השחקן... :D
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

מבלי להיכנס יותר מדי לפן המשפטי (לא מבין) ההגיון הבריא אומר שהתביעה מוגזמת.
זה טבעי שקבוצה לא מעוניינת בשחקן אפילו שהוא תחת חוזה ואפילו בפתיחת העונה (ע"ע זיו כבדה).
רוב השחקנים לא מעוניינים להישאר במקום שלא רוצים אותם ומחפשים חלופות כי הם רוצים לשחק.
ע"פ העובדות היבשות הקבוצה מצאה לשחקן מס' קבוצות ואף הסכימה לשאת בנטל של חצי מהשכר,
נשמע הוגן. השחקן, משיקוליו שלו, החליט שלא ללכת על אחת ההצעות והתעקש להישאר במועדון
למרות שהוא לא בתוכניות. בעבר דובר על כך שיש חוק בהתאחדות שמקנה למועדון זכות לקצץ בשכר
של שחקן אם לא הסכים לעבור קבוצה באותם תנאים, אני לא מבין בזה ולא ניכנס אם קיים סעיף כזה.
לגבי סעיפי התביעה:
מימוש הסכם - לא יודע אם הוא ממשיך לקבל את שכרו, זו שאלה טובה וסוגייה משפטית בפני עצמה.
פרמיות - השחקן נשאר במועדון למרות שידע כי לא ישחק, מעניין על איזה פרמיות הוא מדבר.
פגיעה בכושר משחק - לא ידעתי שחוזה מבטיח מקום בהרכב/סגל, למיטב ידיעתי הוא גם מתאמן.
פגיעה בשמו הטוב ועוגמת נפש - זה כמו מלח ופלפל , מוסיפים לכל סלט ותבשיל.

אני מאוד מקווה שזה ייגמר בכך שאלול יצטרך לשלם הוצ' משפטיות.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

יש את הצד שטוען ידידי המלומד ויש את הצד שמנגד. הטוען יכול לטעון את הטענות שהזכרת ויש את הנגד שיכול לטעון שהשחקן בשלהי הקריירה שהמצאותו במערכת מזיקה מבחינה חברתית.שיכולתו המקצועית איננה כתמול שלשום וגם לפני שנה ושנתיים.
מה שמפליא שאותו אחד שיצר במו ידיו את הבעיה חזר למערכת כיועץ מקצועי. ואני שואל זה על מנת שהוא ייצר עוד תביעות כאלה?
לאלונה הפתרונים.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

באותה ידיעה כתוב גם שבונפלד דחה את הצעת המועדון לקיים לו טקס פרישה לפני המשחק מול מכבי ת"א.

מישהו יודע אם זה נכון? כי כמו שכבר דובר כאן חייבים לכבד אותו ואת מסיקה ולארגן משהו, במיוחד במשחק מול מכבי ת"א, קבוצה ששניהם שיחקו בה.

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

תביעה על סך 1.5 מיליון ש"ח נגד ב"ש

שליחה על ידי חייל_אדום »

https://www.one.co.il/Article/09-10/1,1 ... 47917.html" onclick="window.open(this.href);return false;
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

הנטייה הראשונה זה ליפול על אלול ולהגיד איזה חוצפה, אבל אם יש אפילו קצת אמת בדברים שבתביעה מדובר בבושה ואי-כיבוד חוזה. מאוד מפתיע ומאכזב אם זה אכן כך.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yedidel כתב:הנטייה הראשונה זה ליפול על אלול ולהגיד איזה חוצפה, אבל אם יש אפילו קצת אמת בדברים שבתביעה מדובר בבושה ואי-כיבוד חוזה. מאוד מפתיע ומאכזב אם זה אכן כך.

איזו אמת בדיוק? לגבי דברים שהמועדון לא התנער מהם וממילא התכוון לשלם לו?.. ואם כבר סייגת "באם וכאשר" כי אין בידך הפרטים, לא היה נכון וראוי יותר לחסוך את המילים "בושה", "מאכזב" וכו'???

ולגופו של עניין - ממקור ראשון אני יכול לומר לגבי השחקן שמדובר בתאב בצע ממדרגה ראשונה. והתביעה המחוצפת שלו כעת מאששת זאת!! ערן ואריק די מיצו בדבריהם..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה