ניסו אביטן פותח עונה - שיהיה בהצלחה!

כל מה שקשור למחלקת הנוער.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

ניסו אביטן פותח עונה - שיהיה בהצלחה!

שליחה על ידי אהוד שמיר »

https://www.mynet.co.il/articles/0,7340 ... 46,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
כן לאיחוד בין הקאמלס לקרייזי רד

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: ניסו אביטן פותח עונה - שיהיה בהצלחה!

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הרבה זמן חיכתי שהבחור יקבל את הצאנס כמאמן הנוער, ובאמת שיהיה לו המון בהצלחה. המטרה היא כמובן לא רק להחזיר את הנוער למקומו הטבעי בליגה הבכירה אלא גם במקביל לפתח שחקנים לקבוצה הבוגרת.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

משה אוחיון כתב:הרבה זמן חיכתי שהבחור יקבל את הצאנס כמאמן הנוער, ובאמת שיהיה לו המון בהצלחה. המטרה היא כמובן לא רק להחזיר את הנוער למקומו הטבעי בליגה הבכירה אלא גם במקביל לפתח שחקנים לקבוצה הבוגרת.

שתי מטרות שדרות בכפיפה אחת, ומהוות למעשה אגודה אחת.
שחקן - בפרט בגילאים הללו בהם האישיות והיכולת המקצועית בעיצומם של תהליכי הבנייה וההתעצבות - נבנה בהתאם לתנאים הסביבתיים בהם גדל. כשרגילים לרף מסויים, כל היכולות ודפוסי ההתנהגות מתעצבים על פיו, כך שישנה חשיבות מכרעת לזהות הליגה בה יבלה דור העתיד שלנו עד אשר יגיע לפרקו, גיל הבוגרים.

אני בכל אופן לא אופטימי. אי אפשר היה לחשוב על תנאי פתיחה גרועים יותר, בהם אתה אמור לעלות ליגה עם שנתון שכנערים א' - ירד ליגה..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

שליחה על ידי אהוד שמיר »

אורי אדום בנשמה כתב:

שתי מטרות שדרות בכפיפה אחת, ומהוות למעשה אגודה אחת.
שחקן - בפרט בגילאים הללו בהם האישיות והיכולת המקצועית בעיצומם של תהליכי הבנייה וההתעצבות - נבנה בהתאם לתנאים הסביבתיים בהם גדל. כשרגילים לרף מסויים, כל היכולות ודפוסי ההתנהגות מתעצבים על פיו, כך שישנה חשיבות מכרעת לזהות הליגה בה יבלה דור העתיד שלנו עד אשר יגיע לפרקו, גיל הבוגרים.

אני בכל אופן לא אופטימי. אי אפשר היה לחשוב על תנאי פתיחה גרועים יותר, בהם אתה אמור לעלות ליגה עם שנתון שכנערים א' - ירד ליגה..
על פי מה שהבנתי המצב לא רע בכלל. הנוער שירד זה נערים א שבעונה שעברה היו בצמרת ועלו לגמר הגביע נדמה לי. זה שנתון טוב שהצליח כל הזמן ולא הצליח רק עונה אחת העונה אולי בגלל שהיו צעירים מדי ועכשיו הם מגיעים בשלים. מנערים א אמורים לעלות מספר מועט של שחקנים אך מוכשרים מאוד למשל הבלם נדמה לי הוא שחקן נבחרת ישראל. הבנתי שגם לוטם זינו מצטרף יש סגל של כוכבים ממש, אין תירוצים בכלל. רק שניסו לא יפשל בגלל שאין לו נסיון להתמודד על אליפויות כמאמן (הטורנירים של בוסקילה לא נחשבים). אבל אני אופיטמי!!!
כן לאיחוד בין הקאמלס לקרייזי רד

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אוקיי, נקווה לטוב באמת.

אני אישית חושב, וגם אמרתי אמש הדברים לחנן אזולאי במסיבת העיתונאים, שמאותו דור שגדל והתחנך בתרבות הניהול הקלוקלת הקודמת, למעט כמה יחידי סגולה - אף שחקן לא מסוגל להפוך לשחקן הרכב מוביל בצמרת ליגת העל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה