לוטם זינו

כל מה שקשור למחלקת הנוער.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
dodo130

לוטם זינו

שליחה על ידי dodo130 »

אין ספק שזינו מעדיף את הפועל באר שבע"

לוטם זינו שיחק בקבוצות נוער בספרד ובבלגיה. עכשיו הוא מעוניין לחזור לקבוצת הנוער של הפועל באר שבע למרות שהיא ירדה ליגה. "הפועל באר שבע נמצאת בדם שלי ואין סיכוי שאני אשחק בארץ במקום אחר", אמר

https://www.mynet.co.il/articles/0,7340 ... 99,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
ניב

Re: לוטם זינו

שליחה על ידי ניב »

עוד מגיל צעיר סומן כהבטחה גדולה.
אם אני לא טועה כבר בגיל 14 יצא לשחק בראסינג סנטנדר הספרדית.

יכול להוסיף ויכול להיות בנייה לעתיד לקבוצה הבוגרת, מאוד אשמח לראות אותו פה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

שליחה על ידי אהוד שמיר »

די די די עם זינו ופמלייתו חאלאס עם המאמנים מאז עם השחקנים מאז עם הדודים שצצים ועולים.
הכותרת בכתבה היא שהוא אוהב את האגודה, התוכן הוא שהוא מחפש לעשוק כמה שיותר את אלונה.
שילך קיבינמאט
כן לאיחוד בין הקאמלס לקרייזי רד

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

לא צריך להגזים, אהוד.

מדובר בשחקן מוכשר ומבטיח, אנחנו רק נרוויח אותו, ומה עוד שרק שחקנים בסדר גודל שכזה מסוגלים להחזיר עטרה ליושנה אחרי מה שעבר על דור העתיד שלנו בעונה החולפת. צו השעה כעת, הוא החזרת השלשה למקומה הטבעי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אהוד אי אפשר לפסול שחקן רק בגלל שם המשפחה שלו.
לוטם כבר התקבל למקומות "קצת" יותר גדולים מב"ש בספרד ובבלגיה - אז למה לפספס את ההזדמנות?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אהוד שמיר

שליחה על ידי אהוד שמיר »

לא פוסל!!!
הוא רוצה את התנאים של אוהד קדוסי (משכורת, אימונים בבוגרים ועוד) רק הוא שכח דבר אחד: הוא לא שחקן בוגרים!!! כולה ילד!!! פשוט עצוב איך מאז אלונה בעסק כל אבא ובן באר שבעי שהבקיע גול וחצי בעונה קופצים על העגלה ומתחילים לאיים על האגודה בדרישות!!! עיתונאי החצר משתפים פעולה (יוני אוזן, לוטם זינו - כרמל כושניר!!!) ונותנים להם כותרות מפוצצות - "אנחנו שרופים על הפועל", כאילו הפועל באר שבע לא רוצה להביא שחקנים טובים!!?? ברור שרוצה, אבל הורים ושחקנים שבאים לנהל את האגודה ולהתעשר על חשבון אלונה??? את זה אגודה מקצוענית לא יכולה לקבל וטוב שכך!!! כאלה שחקנים מקומיים אנחנו לא רוצים
כן לאיחוד בין הקאמלס לקרייזי רד

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אם השחקן בא עם דרישות מופרזות, ברור שלהנהלה יש שיקול דעת ובחירה עד כמה שווה להשקיע על הבחור. אבל על פניו, ברור שמדובר בשחקן שכל קבוצה ישראלית תתברך בו.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה