נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי red and white »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא ספציפית מגורש. אני "רוצה" מאלישע. אלישע צריך לפתוח עם שחקנים שישחקו בקמפיין מוקדמות יורו 2020. גורש יהיה בן 38 בתחילת הקמפיין ובן 40 בסוף שלו. אתה חושב שהוא יפתח בהרכב?

כנ"ל נאתכו. הבחור עם ירידה דרסטית ביכולת, בקושי משחק בצסק"א כבר, יהיה בן 30 עוד שנתיים ו32 עוד 4, שזה דיי מבוגר לעמדה שלו ויש לנו חלופות צעירות בנבחרת. אז למה לשחק איתו? והוא בכלל פח בנבחרת תמיד אז בכלל..

לא צריכים להיות זימונים מעל גיל 30 בקמפיין הזה. וכן, גם אם זה אומר שלא מזמנים את מליקסון ורפאלוב, שסביר להניח לא יחזיקו את כל הקמפיין הבא.
צריך להזמין שחקנים שחושבים שיהיה להם מה לתרום גם בקמפיין הבא.
מסכים לגבי גורש ולדעתי זה גם יהיה המשחק היחיד שלו בנבחרת בגלל הגיל.
מליקסון ורפאלוב יוכלו לתרום גם עוד שנתיים ,צריך להזמין אותם.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אדום זקן כתב:מעניין מה חהיה לבוזגלו להגיד.
חצי שעה משחק,נגע אולי פעמיים בכדור ואפילו כדורים חופשיים לא נותנים לו לבעוט.
אההההה בטח גם בנבחרת לא משחקים על צד ימין.
+1

יכול לתת רגעים של הברקה, אבל מוכר אותך בכל שאר הזמן מבחינת עבודה ואינטנסיביות.
זה אולי מספיק לליגה פה, לאירופה גם לא בצחוק.

אם נמשיך בהרכב ומערך כאלה רכים וחלביים אנחנו הולכים לקבל בראש פעם אחר פעם.
אבל זה אלישע וזה מה שיש לו להציע. היה ידוע למי שמינה אותו.
עדיף היה כבר למנות את ברקו. לפחות היו צחוקים והיינו נפטרים ממנו לשנים הקרובות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

זה לא מנג'ר.
חילופי המשמרות צריכים להיות הדרגתיים (מסכים שיותר מהיום).

שמעתי את הראיון של אלישע עכשיו.
מסתבר שניצחנו 4-0.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא ספציפית מגורש. אני "רוצה" מאלישע. אלישע צריך לפתוח עם שחקנים שישחקו בקמפיין מוקדמות יורו 2020. גורש יהיה בן 38 בתחילת הקמפיין ובן 40 בסוף שלו. אתה חושב שהוא יפתח בהרכב?

כנ"ל נאתכו. הבחור עם ירידה דרסטית ביכולת, בקושי משחק בצסק"א כבר, יהיה בן 30 עוד שנתיים ו32 עוד 4, שזה דיי מבוגר לעמדה שלו ויש לנו חלופות צעירות בנבחרת. אז למה לשחק איתו? והוא בכלל פח בנבחרת תמיד אז בכלל..

לא צריכים להיות זימונים מעל גיל 30 בקמפיין הזה. וכן, גם אם זה אומר שלא מזמנים את מליקסון ורפאלוב, שסביר להניח לא יחזיקו את כל הקמפיין הבא.
אתה מתפתה לזיוני שכל של התקשורת על בנייה ובלה בלה בלה.
נבחרת מזמנים שחקנים בכושר הכי טוב,גם אם הם בני 30 פלוס
רק עכשיו בשלף אני זורק לך שמות של 5 שוערים שעמדו בשער הנבחרות שלהם ונתנו הצגות.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אדום זקן כתב: אתה מתפתה לזיוני שכל של התקשורת על בנייה ובלה בלה בלה.
נבחרת מזמנים שחקנים בכושר הכי טוב,גם אם הם בני 30 פלוס
רק עכשיו בשלף אני זורק לך שמות של 5 שוערים שעמדו בשער הנבחרות שלהם ונתנו הצגות.
שום זיוני שכל של התקשורת. אמרתי את זה מהרגע הראשון ואני בטוח שגם פה. ואגב, לצערי, לא מדברים על זה יותר מדיי בתקשורת.
אני חושב שיש לנו חומר צעיר מספיק טוב כדי להתמודד בכבוד על העפלה ליורו 2020 גם בלי מליקסון ורפאלוב שיהיו קשישים יחסית בעוד 3-4 שנים, ובטח לא גורש שינשוק ל40. אם מעכשיו אתה לוקח 11 מוכשרים (ויש לנו אותם!) ונותן להם "משטר נבחרת" עד שנת 2020 אתה תעשה פלאים. אבל, זה פשוט לא יקרה. אז לא צריך משטר, לא צריך שיהיו במעקב...שלפחות ירוצו ביחד מעכשיו! שילמדו שיטת משחק עכשיו ביחד.

וכן, אתה צודק. זה תלוי באלף ואחד דבריםם, אין שום ספק בכלל. ברור לי שאני לא ארצה את נטע לביא אם מהעונה הבאה הוא ייקבר במכבי חיפה למשך שנתיים. אבל נכון שהסיכוי שזה יקרה קטן? בכיף אני יכול להרכיב לך הרכב ישראלי של מינימום 9 שחקנים שאמורים בעוד 4 שנים להיות פי אלף טובים ממה שהם היום וכבר היום משחקים בקבוצות שלהם וחלקם אפילו שחקנים מובילים. וברור לי שזה גם מאוד תלוי בהגרלה וייתכן שקמפיין יורו 2020 יסתיים בכדורים בדיוק כמו שקמפיין מונדיאל 2018 הסתיים, אבל למה לא לנסות? למה לא להיפתח לדברים חדשים? מה יש לך להפסיד? באמת, מה הדבר הכי גרוע שיקרה פה? לא תעלה בקמפיין הזה למונדיאל? גם אם תשחק בהרכב הכי חזק ותשים ז-ין על העתיד לא תעלה..אז? שום סיבה בעולם שגורש ונאתכו היו צריכים לפתוח במשחק כזה כשיש לך חלופות צעירות ואפילו לא פחות טובות מהם על הספסל.

"זה לא מנג'ר.
חילופי המשמרות צריכים להיות הדרגתיים (מסכים שיותר מהיום)."
למה? למה הדרגתיים? חילופי המאמן הדרגתיים? לא, אז גם חילופי השחקנים יכולים להיות ככה.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

למרות שאני לא מאשים את גורש יותר מידי היום . אני עדיין חושב שאולי כדאי להחליף אותו.
את רוב הכדורים שצריך לעצור הוא עוצר , הבעיה שאין לו הצלות שאתה לא מצפה אליהם . אפשר לקבל יותר

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

CrazyRed7 כתב: +1

בנוסף, לדעתי היה פאול על גורש
ובנוסף, כבר עכשיו רואים טביעת אצבע של מאמן. אנטי כדורגל מבית היוצר של אלישע.
היה פאול על גורש זה לא נתון בכלל לדיון. לשחקן יריב אסור לגעת בשוער בשום צורה בתוך רחבת ה5.
ונבחרת ישראל יכולה לעשות משהו רק באנטי כדורגל.

סמל אישי של משתמש
The red one

Noam98 כתב: היה פאול על גורש זה לא נתון בכלל לדיון. לשחקן יריב אסור לגעת בשוער בשום צורה בתוך רחבת ה5.
ונבחרת ישראל יכולה לעשות משהו רק באנטי כדורגל.
היה או לא היה זה לא משנה, גורש היה צריך לאגרף את הכדור כך או כך.

מסכים עם השורה השנייה שלך ומוסיף שאלישע זה אנטי כדורגל, ולכן יש לי אופטימית זהירה בנוגע לקמפיין הבא. זה רק מחדד את מה שכתבתי מעלייך. שצריך להביא שחקנים צעירים שכבר מעכשיו ילמדו את האנטי-כדורגל של אלישע מא' עד ת'.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

משחקי הנבחרת ישוחקו בטדי וסמי עופר בלבד.
גם המשחקים הקטנים יותר לא יגיעו לטרנר.

החלטה קצת מוזרה.

סמל אישי של משתמש
The red one

CrazyRed7 כתב:משחקי הנבחרת ישוחקו בטדי וסמי עופר בלבד.
גם המשחקים הקטנים יותר לא יגיעו לטרנר.

החלטה קצת מוזרה.
קצת מוזרה? מאוד מוזרה. שערורייתית אפילו. מוכיחה שוב, ללא כל ספק, כי ההתאחדות לכדורגל מונעת אך ורק מאינטרסים כלכליים ולא חושבת על קהל הצרכנים של הכדורגל.

אבל מה שעוד יותר בושה זה חלק גדול מהאוהדים שלנו. וסרמיליה מנסים להרים פוסט רציני, מתייגים את כל העולם ואחותו, לשנות את ההחלטה ולהביע מחאה, וכל התגובות "מה אתם עושים? לא צריך את הנבחרת, נברחת פח". פשוט אוהדים קטנים ומאופסים. אני בטוח שהם יהיו הראשונים לרוץ לקנות כרטיס אפילו למשחק נגד ליכטנשטיין. אם מתעקשים על זה עכשיו, בטווח הארוך נרוויח. וטווח ארוך זה אומר בעתיד כשיגיעו לפה קבוצות קטנות עם כוכבים גדולים (סלובקיה, וולס סטייל) ואז יביאו אותם גם לטרנר אם יראו שיש ביקוש ושאנחנו ממלאים את האצטדיונים

סמל אישי של משתמש
The red one

בהתאחדות מגיבים לנושא ומבטיחים "פיצוי"
https://www.b7net.co.il/article/861" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

זה דווקא מאוד הגיוני, אם לסמי עופר הגיעו נגד אנדורה מעל 20 אלף אוהדים, אז למה שלמשחק נגד ליכטנשטיין יגיעו פחות?
זאת החלטה הגיונית רק בגלל הגודל של טרנר, אבל היא הגיונית.
לא מבין למה צריך "פיצוי".

סמל אישי של משתמש
The red one

Noam98 כתב:זה דווקא מאוד הגיוני, אם לסמי עופר הגיעו נגד אנדורה מעל 20 אלף אוהדים, אז למה שלמשחק נגד ליכטנשטיין יגיעו פחות?
זאת החלטה הגיונית רק בגלל הגודל של טרנר, אבל היא הגיונית.
לא מבין למה צריך "פיצוי".
לא באמת בגלל זה חשבו על העניין עם הנבחרת הצעירה, זה בלי קשר.

ואני בספק גדול שיגיעו הפעם 20,000 למשחק הבית השני בבית מול ליכטנשטיין. אבל נחיה ונראה..אולי כן..זה לא עוד הרבה זמן.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא באמת בגלל זה חשבו על העניין עם הנבחרת הצעירה, זה בלי קשר.

ואני בספק גדול שיגיעו הפעם 20,000 למשחק הבית השני בבית מול ליכטנשטיין. אבל נחיה ונראה..אולי כן..זה לא עוד הרבה זמן.
אבל תודה שזה נימוק טוב בהחלט :)

סמל אישי של משתמש
The red one

זה נכון :(

שלח תגובה