עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: עונת 2017/18 :: ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב: ביתר רצתה אותו
טביב רצה אותו ב-2 שקל וטרופית.
אף קבוצה לא הייתה מוכנה לשלם עליו את הסכומים שכץ דרש.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כולם מדברים נטו כדורגל ולא מזכירים משהו חשוב בעיניי; הרצון לחיות ולחוות קצת את חו"ל, גם אם לא מדובר בניו יורק סיטי.

חייתי שנה בארה"ב וזה תענוג גדול. אני ואשתי מחפשים כל אפשרות לעשות רילוקיישן דרך העבודות שלנו לגולה. שנה-שנתיים- שלוש, ללמוד עוד שפה, להכיר קצת תרבויות, זה תענוג גדול.

אם הייתי כדורגלן, הייתי שמח לשחק בכל מקום שישלם לי סביר ורמת החיים בו טובה; השבוע קראתי שאלון נצר שחתם בעכו שיחק באירלנד, מתחלף איתו מחר בבוקר.

כיף ענק.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

Totti כתב:כולם מדברים נטו כדורגל ולא מזכירים משהו חשוב בעיניי; הרצון לחיות ולחוות קצת את חו"ל, גם אם לא מדובר בניו יורק סיטי.

חייתי שנה בארה"ב וזה תענוג גדול. אני ואשתי מחפשים כל אפשרות לעשות רילוקיישן דרך העבודות שלנו לגולה. שנה-שנתיים- שלוש, ללמוד עוד שפה, להכיר קצת תרבויות, זה תענוג גדול.

אם הייתי כדורגלן, הייתי שמח לשחק בכל מקום שישלם לי סביר ורמת החיים בו טובה; השבוע קראתי שאלון נצר שחתם בעכו שיחק באירלנד, מתחלף איתו מחר בבוקר.

כיף ענק.
בדיוק על זה אני מדבר

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אתמול היה ריאיון עם ירין פרץ, שחקן של טוברוק ונבחרת ישראל לנוער שרוצה לעזוב, ואיזיקוביץ' פשוט לא נותן לו כי הוא רוצה שהוא יעלה חזרה את הקבוצה שלו שירדה ליגה.
הלך למעמד השחקן שם קבעו תג מחיר של 275 אלף שקל, אך גם אם יביא את הכסף אריק עדיין לא חייב לשחרר אותו.
מה עושה ילד בן 19 שלא רוצה לשרוף עונה בליגה לאומית לנוער והבעלים לא משחרר גם תמורת כסף?
נכנס להסגר בו לא שותף בכדורגל קבוצתי (גם לא באימונים) במשך עונה שלמה. עונה שלמה. נער בן 19 שנמצא בשלב אולי הכי חשוב של הקריירה.
איזה חוקים מטומטמים יש פה. זה לא ייאמן.
חוקי הבעלות ההזויים שיש פה לבעלים על שחקנים, הפיצויים המוגזמים למסיימי חוזה גם אחרי גיל 24 וחוק חריגי הגיל המטופש שגורם לנערים לטעום בוגרים לראשונה רק בגיל 20 גורם לפספוס של המון שחקנים.

חוקים שנועדו לשרת רק את בעלי הכוח. אפשר רק לחלום על עוד זרים.
איך לוזון, ג'קי ואיזיקוביץ' יעשו מיליונים?
אגב, בסיום העונה הזו אמורים להאם משאירים את עניין הזר השישי. קיים סיכוי שעונה הבאה זה יורד וחוזרים ל5.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

avivgolan כתב:
אם בש הייתה פוגשת קבוצה יוונית כלשהי היית דואג להגיד לנו כמה הליגה הזאת טובה וכמה אנחנו מפגרים. לא מבין מה רע מה זה בריחת מוחות של מדענים?
כששחקנים לא יוצאים אומרים עליהם שהם רוצים את החריימה של אמא, כשהם יוצאים מזלזלים.
אתם שוכחים שזאת עבודה לכל דבר.
נראה לי שהתבלבלת אביב, יש פה כמה וכמה משתמשים שדואגים להקטין את הליגה והרמה שלנו ביחס למדינות אחרות באירופה, לא רק שאני לא אחד מהם - אני ממש ההיפך מהם.

לגבי ההודעה שכתבתי - לא באתי בביקורת לאלי אלבז. הבעתי תסכול כללי מהמצב, בעיקר בעונת המלפלפונים הזאת שממש כל יומיים אנחנו שומעים על ליגיונר חדש שעובר לקבוצה ברמה של אמצע טבלה פה פחות או יותר. ברוב העונה שעברה, רשימת הליגיונרים הייתה דיי יציבה, רוב השחקנים שהיו בה היו כאלה שמשחקים בליגות טובות מאיתנו או בקבוצות שטובות ומתנהלות בצורה טובה יותר מרוב הקבוצות בארץ.

יש פה המון גורמים שאשמים במצב. ההתאחדות ובעלי הקבוצות אשמים יותר גדולים (לדעתי) מהשחקנים במצב הזה, לפחות ברוב המקרים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני חייב להגיד שעד כה החתמות הזרים בליגה עושים רושם טוב.
בנוסף לב"ש מכבי וביתר גם מכבי פ"ת וגם ק"ש מביאות זרים שעל הנייר אמורים להיות אקס פקטור.
זו מגמה טובה.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

The red one כתב: נראה לי שהתבלבלת אביב, יש פה כמה וכמה משתמשים שדואגים להקטין את הליגה והרמה שלנו ביחס למדינות אחרות באירופה, לא רק שאני לא אחד מהם - אני ממש ההיפך מהם.

לגבי ההודעה שכתבתי - לא באתי בביקורת לאלי אלבז. הבעתי תסכול כללי מהמצב, בעיקר בעונת המלפלפונים הזאת שממש כל יומיים אנחנו שומעים על ליגיונר חדש שעובר לקבוצה ברמה של אמצע טבלה פה פחות או יותר. ברוב העונה שעברה, רשימת הליגיונרים הייתה דיי יציבה, רוב השחקנים שהיו בה היו כאלה שמשחקים בליגות טובות מאיתנו או בקבוצות שטובות ומתנהלות בצורה טובה יותר מרוב הקבוצות בארץ.

יש פה המון גורמים שאשמים במצב. ההתאחדות ובעלי הקבוצות אשמים יותר גדולים (לדעתי) מהשחקנים במצב הזה, לפחות ברוב המקרים.
לא חושב שיש פה מצב שמישהו אשם בו. זה שוק חופשי, מציעים לו שם יותר כסף, מדינה סבבה, קרובה לארץ, נפטר מהדמי השבחה. לא מבין מה רע, זה קיים בכל העולם, מה אתה רוצה שיעשו בעניין?

ליגיונר זאת הגדרה של התקשורת. עולה חדשה ביוון זה כמו מכבי פת פה. זה מקום עבודה רק ששם יש את עניין החוויה.

לא כל דבר צריך לייחס לתופעה שצריך לעודד/לגדוע.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

dardasmiley כתב:אנחנו לא נדבר על זה שהחזיר ההולנדי לא מכר את ה"מוח" בינואר כי הוא חשש מאובדן האליפות ובסוף יצא שנשאר בלי כלום וגם מכר אותו בחצי מחיר לערך?

איפה השמחה לאיד, איפה הבלטת כשלונותיו של ה*** שעשו ממנו מלך העולם?
נקודה יפה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

avivgolan כתב:
לא חושב שיש פה מצב שמישהו אשם בו. זה שוק חופשי, מציעים לו שם יותר כסף, מדינה סבבה, קרובה לארץ, נפטר מהדמי השבחה. לא מבין מה רע, זה קיים בכל העולם, מה אתה רוצה שיעשו בעניין?

ליגיונר זאת הגדרה של התקשורת. עולה חדשה ביוון זה כמו מכבי פת פה. זה מקום עבודה רק ששם יש את עניין החוויה.

לא כל דבר צריך לייחס לתופעה שצריך לעודד/לגדוע.
"דמי השבחה" זו בדיוק אחת מהסיבות שציינתי שבהם אשמים בעלי הקבוצות וההתאחדות

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

השעמום הכה בי ויצאתי למסע בפורומים של קבוצות הליגה השונות, התעכבתי בפורום של מכבי נתניה ונדהמתי.

המשפטים:
בין ההגנות החזקות בארץ.
אפשר לרוץ לאליפות (אם לא העונה אז בעונה הבאה)
אם נשחק נכון, נכה בבאר שבע מכה אחר מכה (עם זאת, חשוב להדגיש כי הם רוכשים לנו המון המון כבוד)

ועוד שלל ציטוטים מעניינים, הם פרי עטם. ניסיתי להזכר בנו בשנים עברו(לפני עידן אלישע והצמרת) לא זוכר שהמילה "אליפות" נאמרה מתי שהוא בהקשר שלנו, מאוד ידענו את מקומנו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

נתניה חיים על גלקסיה אחרת. פי אלף "אוהדי הפועל באר שבע".
גם הבעלים שלהם (אייל סגל) הוא בן אדם די דוחה. אחרי כמה תיקואים יצא על הקבוצה שלו בפורום שלהם (כן.... בעלים שכותב בפורום של הקבוצה, באופן שוטף) בצורה שכמעט גרמה לדראפיץ' לעזוב את הקבוצה, ועכשיו הוא לא מפסיק להכפיש כל עיתונאי שמעז לרשום משהו לא נכון על הקבוצה שלו. שכונה.

מת לתת להם בראש בטרנר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

חחחח מצחיק החוסר מודעות הזאת. אנחנו בזמנו היינו באים למשחק כזה בכוננות ספיגה מוגברת ועם תקוות לא לשבור שיא התבזות

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

מה שנקרא אתם מוזמנים.
קצת חוצפה להגיד דברים כאלה אחרי שרק עליתם ליגה וניצלתם מפירוק לא? הייתי מצפה מהם שיורידו את האף אם לא מתוך צניעות אז מתוך ניסיון העבר.
אני מדמיין את עצמי אומר "נכה בחיפה מכה אחרי מכה" בעונה שאנחנו עלינו ליגה והתארחנו אצל האלופה וצוחק רק מלחשוב על זה, קיבלנו ארבע באותו משחק אם אני לא טועה.
קצת צניעות, קצת פרופורציות. קבוצות מתרסקת כאן אחת אחרי השניה בגלל חטא היוהרה ובגלל שהם מכוונים מעבר ליכולות שלהם, אני לא אומר שהם לא יכולים לנצח במשחק נתון אבל לצפות לדבר כזה או להצהיר על זה בריש גלי זה פשוט מביך ותלוש מהמציאות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

"מול באר שבע עם כל הכלים ההתקפיים שלה צריך לעבות את הקישור האחורי .
עמוס בשער .
מגן שמאלי , שני בלמים , מגן ימני .
3 קשרים אחוריים .
קשר קדמי אחד
חלוץ אחד

בצורה הזאת אתה סוגר את האמצע שולח אותם לדוג מהצדדים היכן שהמגינים . מחכה לכדורים טועים ולחילוצי כור ובמסירה אחת ארוכה לחלוץ למתפרצת , אפשר בצורה הזאת להכות בבאר שבע פעם אחר פעם . ולנצח"

"אם מכבי חיפה והפועל ראשון בכדורסל יכולות למה לא נתניה?
קבוצות עם תקציב זעום לעומת ת"א וירושלים לקחו אליפות. גם מכבי נתניה לדעתי, לפחות יכולה לשאוף לשם. בכדורסל פחות או יותר תם עידן הגדולות והכל פתוח. לדעתי אייל סגל ,אולי לא בשנה הראשונה, מכוון לשם."

"עידן לא העונה אלא עונה הבאה זה יהיה לדעתי
העונה נראה מכל השחקנים מי יתרגל לליגת העל במהירות בלחץ ובכושר גופני , אם הכל מתחבר ופגענו בכל עמדה בינגו יש גם סיטואציה שהעונה נפתיע וניקח אליפות אבל לדבר על זה כשעוד לא פתחו אימונים זה להיות שחצן והזוי

בוא ואומר לך אחרת , אם יהיו עד סיום הפגרה 5000 מנויים , יש סיכוי לעשות זאת"

"אז זהו הסגל סגור פחות או יותר פרט לחלוץ , קיבלנו שוער והגנה בין הטובות בארץ .
זאת היתה החוליה החלשה שלנו עונה שעברה , בקישור האחורי התחזקנו בשחקן מצוין , לא צריך להיפגע שאני אומר אשכנזי , צריך להודות זכינו באליפויות עם שחקנים הכי דומיננטיים אשכנזים , אני לא בא להמעיט בעדות אחרות חלילה .

בקישור הקדמי התחזקנו פעמיים עלי מוחמד יעלה למעלה יותר , ועדי קונסטנטינוס שאמור להיות הכספית ...תוסיפו את מה שיש ויש לנו קישור פצצות

בהתקפה לדעתי התחזקנו בחלוץ הכי כשרוני שראיתי בעונות האחרונות עדן שרם "

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

עוד 5 שנים יקומו אוהדי מכבי חיפה ויגידו שאנחנו העתקנו מהם את השיר החדש.
תמונה

שלח תגובה