נותנים לגיטימציה למשתמטים...

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: נותנים לגיטימציה למשתמטים...

שליחה על ידי גדי »

כמה פשוט וקל להאשים את התקשורת ולטעון שהיא מסיתה (??) ושמאלנית (מי העיף את אולמרט ??)
הימין בשלטון כל כך הרבה שנים. בנמין נתניהו הוא ראש הממשלה שכיהן הכי הרבה שנים בתולדות המדינה (או קרוב לכך).

מי שלא עושה את מה שהבטיח מחפש את מי להאשים במחדליו. כולם שמאלנים (בוגדים??) התקשורת (העיתון הנקרא במדינה הוא בטאון של ראש הממשלה, ראש הממשלה בחש בערוץ 1 ומינה מקורבים לתפקידי ניהול כמו יוני בן מנחם), מערכת המשפט (פרקליט אישי של ראש הממשלה היה היועץ המשפטי 6 שנים!, עבור שאשר גרוניס בשמרן יהיה נשיא בית המשפט העליון שונה החוק, מבקר המדינה נבחר ע"י מפלגת השילטון). מערכת הבטחון ("הם עוברים משהו כשהם מגיעים לראש שהופך אותם לשמאלנים").

מי אמר? (תקציר בלבד)
"נחסל את איום החמאס" (ברקע העיר
"לא נשחרר מחבלים" (מחבלים נתעבים שוחררו גם עבור שליט וגם עבור משא ומתן (??)
"נחזיר את האכיפה והממשל בנגב"
"נוריד מיסים"
"נשקיע בפרפיפריה"
"נגד מדינה פלסטינאית"
"אין הקפאת בנייה בשטחים"

אז מה הפלא שהתקשורת תוקפת? זה תפקידה ומי שלא אוהב את מה שהוא רואה שיעביר ערוץ. בערוץ 2 לצד אמנון אברמוביץ (קיבל צל"ש במלחמת יום כיפור) יש את הכתב הפוליטי שהוא בנו של אחד מראשי המחתרת היהודית. אני שונא את ערוץ 2 למרות שחברי הטוב הוא מגיש חדשות בכיר שם. ערןץ *** שמשדר תוכן ברמה של אופירה אסייג. מסתבר שהרוב לא איתי וצופה בערוץ הזה באדיקות.

כמה אפשר להיות עיוורים לזה שיש כאן ראש ממשלה שהמטרה שלו היא השלטון ולא לשנות באמת. תראו כמה דברים שעל פיהם הוא נבחר והוא פועל הפוך.
מה החזון שלו למדינת ישראל? אין לי מושג
מה הוא עושה בכדי לשנות את הקיטוב בעם שמאיים על כל החברה שלנו?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:כמה פשוט וקל להאשים את התקשורת ולטעון שהיא מסיתה (??) ושמאלנית (מי העיף את אולמרט ??)
הימין בשלטון כל כך הרבה שנים. בנמין נתניהו הוא ראש הממשלה שכיהן הכי הרבה שנים בתולדות המדינה (או קרוב לכך).

מי שלא עושה את מה שהבטיח מחפש את מי להאשים במחדליו. כולם שמאלנים (בוגדים??) התקשורת (העיתון הנקרא במדינה הוא בטאון של ראש הממשלה, ראש הממשלה בחש בערוץ 1 ומינה מקורבים לתפקידי ניהול כמו יוני בן מנחם), מערכת המשפט (פרקליט אישי של ראש הממשלה היה היועץ המשפטי 6 שנים!, עבור שאשר גרוניס בשמרן יהיה נשיא בית המשפט העליון שונה החוק, מבקר המדינה נבחר ע"י מפלגת השילטון). מערכת הבטחון ("הם עוברים משהו כשהם מגיעים לראש שהופך אותם לשמאלנים").

מי אמר? (תקציר בלבד)
"נוריד מיסים"
"נשקיע בפרפיפריה"
"נגד מדינה פלסטינאית"
"אין הקפאת בנייה בשטחים"

אז מה הפלא שהתקשורת תוקפת? זה תפקידה ומי שלא אוהב את מה שהוא רואה שיעביר ערוץ. בערוץ 2 לצד אמנון אברמוביץ (קיבל צל"ש במלחמת יום כיפור) יש את הכתב הפוליטי שהוא בנו של אחד מראשי המחתרת היהודית. אני שונא את ערוץ 2 למרות שחברי הטוב הוא מגיש חדשות בכיר שם. ערןץ *** שמשדר תוכן ברמה של אופירה אסייג. מסתבר שהרוב לא איתי וצופה בערוץ הזה באדיקות.

כמה אפשר להיות עיוורים לזה שיש כאן ראש ממשלה שהמטרה שלו היא השלטון ולא לשנות באמת. תראו כמה דברים שעל פיהם הוא נבחר והוא פועל הפוך.
רגע,אתה מתכחש לעובדה שהתקשורת אובססיבית לנתניהו? מבלי עכשיו להיכנס לאם אני תומך בו או לאו.
הרי כל אדם ולא משנה מה דעותיו יגיד לך בחדרי חדרים שהתקשורת מחפשת אותו.
בחייאת,תראה מה עושים עכשיו על קופסת סיגרים שהוא קיבל.
אתה משווה את זה לאולמרט? אחד האנשים המושחתים ביותר שידעה המדינה?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:כמה פשוט וקל להאשים את התקשורת ולטעון שהיא מסיתה (??) ושמאלנית (מי העיף את אולמרט ??)

מי אמר? (תקציר בלבד)
"נוריד מיסים"
"נשקיע בפרפיפריה"
"נגד מדינה פלסטינאית"
"אין הקפאת בנייה בשטחים"

אגב גם תהיה מספיק כנה להגיד ששום ראש ממשלה לפניו לא עשה יותר מדי.
אולמרט עשה שתי מלחמות כושלות,אוברדרפאט ענק בתקציב ושביתת מורים שנמשכה מעל חודש וחצי.
שרון אם לא מקבל רשת הגנה מהתקשורת על היציאה מעזה היה עולה לגרדום עם הניהול הכלכלי הכושל שלו ששר האוצר סילבן שלום הוליך אותנו אליו.
בתקופתו הבטחון האישי היה בשפל המדרגה והוא זכה כאן לכינוי מלך.
אז בוא נתכנס לאמת ולא למה שמאכילים אותנו.
ולא שאני מאושר מנתניהו.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

מי אמר? (תקציר בלבד)
"נוריד מיסים"
"נשקיע בפרפיפריה"
"נגד מדינה פלסטינאית"
"אין הקפאת בנייה בשטחים"

אתה צודק.
אבל מתי ראית את התקשורת תוקפת את הדברים האלה?

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אדום זקן כתב: רגע,אתה מתכחש לעובדה שהתקשורת אובססיבית לנתניהו? מבלי עכשיו להיכנס לאם אני תומך בו או לאו.
היא אכן אובססיבית וזה רק לרעת הציבור. במקום לדון בעיקר, במחירי הדיור, בבטחון האישי, מה עושים עם הטרור בטווח הקצר ועם השכנים ממזרח בטווח ארוך, בחינוך, בשסעים בעם וכו, מרדדים את השיח ודנים בגלידה בטעם פיסטוק, במני נפתלי,בחשמלאי מקיסריה, בנטיות המיניות של יאיר ואבנר ובסיגרים.
זה לא סוד שביבי נהנתן. יש מי שתומך בו שלא ממש מוטרד מזה.הוא לא בוז׳י ולא לפיד וזה מספיק להרבה אנשים. למרות כל ההבטחות שלא קויימו שגדי פרט למעלה.
חבל שזה המצב וכך נראית ההנהגה, בלי קשר לדעותיה המדיניות. איפה הוא ואולמרט ואיפה בן גוריון ובגין.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום זקן כתב: רגע,אתה מתכחש לעובדה שהתקשורת אובססיבית לנתניהו? מבלי עכשיו להיכנס לאם אני תומך בו או לאו.
ממש לא מתכחש. ישנה איבה הדדית בין נתניהו לחלק נכבד מהתקשורת הישראלית. ראש ממשלה שהוא גם שר תיקשורת?
קופסת סיגרים? כנראה קצת יותר. מה גורם לראש ממשלה להסכים לקבל על בסיס חודשי "מתנות" בשווי מצטבר של מאות אלפי שקלים? אם המידע שהוא באופן אישי ביקש ויזה לארצות הברית ממזכיר המדינה קרי (מה??) אז זה כבר משהו מאוד מסריח.

אין פה עניין להשוות לאולמרט אלא לעניין שהתקשרורת נכנסת לא רק בנתניהו. זה נוח להציג זאת כך מעמדת הקורבן. נכון - אברמוביץ "איתרג" את שרון. אבל אחרים אכלו אותו כי הוא באמת היה מושחת. מי שהציל אותו היה מני מזוז.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אריאל2 כתב: היא אכן אובססיבית וזה רק לרעת הציבור. במקום לדון בעיקר, במחירי הדיור, בבטחון האישי, מה עושים עם הטרור בטווח הקצר ועם השכנים ממזרח בטווח ארוך, בחינוך, בשסעים בעם וכו, מרדדים את השיח ודנים בגלידה בטעם פיסטוק, במני נפתלי,בחשמלאי מקיסריה, בנטיות המיניות של יאיר ואבנר ובסיגרים.
זה לא סוד שביבי נהנתן. יש מי שתומך בו שלא ממש מוטרד מזה.הוא לא בוז׳י ולא לפיד וזה מספיק להרבה אנשים. למרות כל ההבטחות שלא קויימו שגדי פרט למעלה.
חבל שזה המצב וכך נראית ההנהגה, בלי קשר לדעותיה המדיניות. איפה הוא ואולמרט ואיפה בן גוריון ובגין.
אל תגזים. אתה מציג את זה כאילו כל המהדורות של ערוץ 2 ו10 וגיליוני דיעות אחרונות מתעסקים אך ורק בביבי. זה לא ככה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

היתממות אופיינית "איבה הדדית...".

חשבתי שלאנשי שמאל יש יושרה וסטייל...
נקודת המוצא האמיתית שערוצים 2 ו. 10 מנסים לשתות לנתניהו את הדם בקשית. זו עובדה לא לוויכוח, עכשיו לפרשנות:

אתה תגיד שהעיתונאים הם כלבי השמירה של הדמוקרטיה וככאלה הם צריכים להיות נגד הריבון
ואני אגיד שהם סתם כלבים ולא נסכים על הפרשנות, אבל העובדות לא ברורות???

אין לי בעייה עם הארץ, עיתון שמאלני אידיאולוגי ,אבל במפורש, לא בכאילו.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום זקן כתב: אגב גם תהיה מספיק כנה להגיד ששום ראש ממשלה לפניו לא עשה יותר מדי.
אולמרט עשה שתי מלחמות כושלות,אוברדרפאט ענק בתקציב ושביתת מורים שנמשכה מעל חודש וחצי.
שרון אם לא מקבל רשת הגנה מהתקשורת על היציאה מעזה היה עולה לגרדום עם הניהול הכלכלי הכושל שלו ששר האוצר סילבן שלום הוליך אותנו אליו.
בתקופתו הבטחון האישי היה בשפל המדרגה והוא זכה כאן לכינוי מלך.
אז בוא נתכנס לאמת ולא למה שמאכילים אותנו.
ולא שאני מאושר מנתניהו.

שרון קיבל הגנה גם מנתניהו ומרוב הליכוד. אסור לשכוח. לא השמאל יצא מעזה וגם לא התקשורת. היו שם נתניהו, הנגבי, זאב אלקין (כן זה הוא שעבר לקדימה) ועוד חברים יקרים
לגבי כהונתו אז אני לא מסכים.

מאוד חצוי לגבי אולמרט. ברור שמקומו בכלא. גם לגביו אני שואל מה הוא חשב לעצמו?

מלחמת לבנון השנייה בפרספקטיבה של 11 שנים נראית לא רע. הלוואי שגם החמאס היה מורתע כמו חיזבאללה.
אולמרט פעל נגד הכור הסורי. זה לזכותו כי מה שנעשה שם היה מנהיגות תוך לקיחת אחריות. אם משווים את זה לכמות הדיבורים של נתניהו על אירן אז זה שם את נתניהו במקום מביך של כרגיל רק מדבר.
עופרת יצוקה? לא יודע אם זה היה כושל. בוודאי שלא גרוע יותר מעמוד ענן או צוק איתן.

לצערי מאז רבין, שמיר, בגין יש לנו ראשי ממשלה שמתנהגים כמו סולטנים שיש להם נתינים. כולם כולל כולם מנצלים את השליחות הציבורית שלהם להתעשר באופן לא ישר (לצערי לפרס עשו הנחת סלב ולא באמת עמדו על מי האיש) עכשיו זו המשמרת של נתניהו.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

MikiRed כתב:היתממות אופיינית "איבה הדדית...".

חשבתי שלאנשי שמאל יש יושרה וסטייל...
נקודת המוצא האמיתית שערוצים 2 ו. 10 מנסים לשתות לנתניהו את הדם בקשית. זו עובדה לא לוויכוח, עכשיו לפרשנות:

אתה תגיד שהעיתונאים הם כלבי השמירה של הדמוקרטיה וככאלה הם צריכים להיות נגד הריבון
ואני אגיד שהם סתם כלבים ולא נסכים על הפרשנות, אבל העובדות לא ברורות???

אין לי בעייה עם הארץ, עיתון שמאלני אידיאולוגי ,אבל במפורש, לא בכאילו.
עוד פעם העניין של יושרה, סטייל, שמאל. לא נמאס כבר להאשים את השמאל בכל החוליים?
התקשורת היא לא כלב שמירה ולא נעליים. תקשורת מונעת מאינטרסים. אז אני התמים?
למה הרוב צופים בחדשות 2 ולא ערוץ בחדשות ערוץ 1 ? איך אפשר להסביר זאת?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

פרקטית, ביבי המנהיג הכי טוב לשמאל שאי פעם היה להם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:פרקטית, ביבי המנהיג הכי טוב לשמאל שאי פעם היה להם.
ביבי הוא לא מנהיג.
הוא לא טוב לא לשמאל ולא לימין.
ביבי טוב לביבי ולטייקונים ולחרדים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:
ממש לא מתכחש. ישנה איבה הדדית בין נתניהו לחלק נכבד מהתקשורת הישראלית. ראש ממשלה שהוא גם שר תיקשורת?
קופסת סיגרים? כנראה קצת יותר. מה גורם לראש ממשלה להסכים לקבל על בסיס חודשי "מתנות" בשווי מצטבר של מאות אלפי שקלים? אם המידע שהוא באופן אישי ביקש ויזה לארצות הברית ממזכיר המדינה קרי (מה??) אז זה כבר משהו מאוד מסריח.

אין פה עניין להשוות לאולמרט אלא לעניין שהתקשרורת נכנסת לא רק בנתניהו. זה נוח להציג זאת כך מעמדת הקורבן. נכון - אברמוביץ "איתרג" את שרון. אבל אחרים אכלו אותו כי הוא באמת היה מושחת. מי שהציל אותו היה מני מזוז.
אני מאוד מסכים איתך ככה שאין לנו ויכוח.
בגדול אתה צודק ככה אבל במקרה הנל התקשורת קצת הגזימה

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

בקשר לאמנון מילצ'ין למי שלא יודע.
פעל בלק"מ (מעין זרוע של המוסד) וביצע רכש קריטי למערכת הבטחון, סיכן את הקריירה שלו בשביל המדינה (ואולי אף יותר), ובגלל זה נכנס לרשימה שחורה ולמרות שגר שם ומוערך שם קיבל ויזה לשנה בלבד... הרמיזות שטופל בתמורה לסיגרים מגעילה...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yedidel כתב:פרקטית, ביבי המנהיג הכי טוב לשמאל שאי פעם היה להם.

הליכוד=קבלן ביצוע של השמאל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה